Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 710455 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7880 dnia: Maja 07, 2009, 21:47:34 pm »
Czyli przekownałeś się, że w tej grze jesteś noobkiem? :cool:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7881 dnia: Maja 07, 2009, 21:58:21 pm »
Moze jestem, nie wiem. Jedno jest jednak oczywiste, sterowanie w tej grze jest dla mnie tak trudne jak w BF:BC. Brakuje mi plynnosci i precyzji, nie wiem czy to wina pada czy tez nie ale co ja na to poradze.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7882 dnia: Maja 07, 2009, 21:59:44 pm »
Poprostu za dużo grałeś w CoD przyznaj się :P, pograsz dłużej i bedzie dobrze :cool:.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7883 dnia: Maja 07, 2009, 22:01:57 pm »
W coda gralem sporo to fakt ale czy dam rade sie przyzwyczaic, tego nie wiem.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7884 dnia: Maja 07, 2009, 22:03:48 pm »
Nie bądź baba! Graj i zabijaj!!!!! Nie ma zmiłuj się, aby kogoś zabić trzeba sie troche namęczyć ale później jaka satysfakcja! :)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7885 dnia: Maja 07, 2009, 22:10:59 pm »
Ale jak tu grac jak ja nikogo trafic dokladnie nie potrafie. Wyskoczy ktos z shotgunem i mnie 1 strzalem zabije (ja zabijam za 2 albo 3 :/)
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7886 dnia: Maja 07, 2009, 22:26:28 pm »
Aph, spróbuj ustawić oś X na +1,a Y na 2 kreski. Nie poddawaj się :eek:

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7887 dnia: Maja 07, 2009, 22:34:56 pm »
Ale jak tu grac jak ja nikogo trafic dokladnie nie potrafie. Wyskoczy ktos z shotgunem i mnie 1 strzalem zabije (ja zabijam za 2 albo 3 :/)
Zgadzam sie prezycji w sterowaniu ni ma i ciezko znalezc optymalna czulosc galek. Ja mam ustawione X3, Y2 i gra sie fajnie o ile przeciwnik jest przed Toba bo jesli za i trzeba sie obracac to dupa. Zas jak bedziesz gral na normalnych ustawieniach to wszystko fajnie, ale z biodra ciezko jest zabic bo celownik lata, a wiadomo jak jest podczas starc 1vs1 walisz i ruszasz galka na szalony by przetrwac, dlatego ustaw sobie tak dla X 3-4 i dla Y 2-3. Zawsze daje dla Y mniej z racji tego, ze wole miec celownik na wysokosci glowy i zeby wolniej latal niz zebym mial tak samo czuly jak os X.

To z Toba dzisiaj gralem ;) Przez chwile myslalem, ze jakis wymiatacz bo kilka razy mnie zdjales z daleka. Ogolnie z racji tego iz juz przegralem 20h i o dziwo jestem w klanie GOT ;D To polecam nauczyc sie walic z biodra. Tak do 100m zabijesz. Kwestia lezy w szybkosci i precyzji strzalu. Jesli wcisniesz spust to milego zycze bo nie trafisz. Jesli wystrzelisz jeden pocisk i zobaczysz ten autoaim wewnatrz celownika (takie czerwone chyba to X jest) to jak najszybciej strzel jeszcze z raz, dwa i masz killa ;) Rzadko uzywaj kolimatora bo w momencie jak przeciwnik Cie zauwazy to nie masz szans, a  tak z biodra zawsze sie obrocisz i cos mu zrobisz. Kolimatora mozesz uzyc jesli przeciwnik jest w ch.j daleko, jesli zas takdo 50m i blizej to wal serie po 3 -4 pociski i masz gwarantowane, ze jedna seria mozesz zdjac o ile dobrze przycelujesz.

Czule miejsca to oczywiscie glowa i NOGI, ciezko w nie trafic jak jestes nauczony walic heady, ale czasami szybciej przeciwnik zgon zaliczy wlasnie walac w nogi. Oprocz tego jak mozesz to kucaj. Kucniecie zwieksza prezycje strzalu zeby nie sklamac tak do 20-30%. I nawet podczas starc 1vs1 tez mozesz tego uzyc bo przeciwnik bedzie zaskoczony i zanim sie "ocknie" to go zabijesz. Ogolnie nie jestem pro, ale podobnie gram jak napisalem. Kucam czesto i prawie zawsze, seriami tez sie staram walic o ile emocje nie wezma gory i wtedy spust na maksa i tylko ruszam celownikiem ;)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7888 dnia: Maja 07, 2009, 22:40:33 pm »
Dziekuje za wasze porady. Mam nadzieje, ze pomoga.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7889 dnia: Maja 07, 2009, 22:47:31 pm »
Dziekuje za wasze porady. Mam nadzieje, ze pomoga.
a jak nie to dawaj na CoDa :P

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7890 dnia: Maja 08, 2009, 09:31:02 am »
Mialem okazje pograc chwile i pierwsze wrazenie jak najbardzije pozytywne, grafa sliczna, polska wersja nienajgorsza, gra sie dobrze, ale jednego nie rozumiem, jak miliony posiadaczy PS3 moga grac w fpsy na tych gownianych Dualach :D po przesiadca z pada od 360 to myslalem, ze mnie kur#%A strzeli jak nie moglem w nic namierzyc i jeszcze te spieprzone spusty, przez co strzal trzeba miec na r1, zamiast r2. Masakra :) Sa jakies nieoficjalne pady do playa przypominajace te od 360, bo niedlugo znowu se zainwestuje w ps3, ale z tym padem to bedzie nie ujechanka

Bocian

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-04-2009
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7891 dnia: Maja 08, 2009, 09:38:04 am »
Przyznaje sam też dużo pogrywałem w COD'a i jak kupiłem Killzone było takie wtf?? Czemu steruje 2 tonowym klockiem... ale w moim przypadku pomogło mi podkręcenie sensa na maxa a potem to kwestia przyzwyczajenia. Wystarczyło kilka sparingów z kolegą i nauczyłem się zabijać szybciej, zarówno w kampani jak i multi. Tak jak pisano wyżej, kolimatora lub ironsight w multi prawie się nie używa chyba, że oddajesz strzały z dużeeeeeeej odległości albo wcielasz się w snajpera ; p. Bo zawsze wygląda tak samo jak chcesz to zrobić na krótkim odcinku... robisz przybliżenie, koleś obiega na bok a ty zanim się obrócisz do niego = fail.
No i ludzie przestańcie marudzić na sterowanie xD to tylko i wyłącznie kwestia przyzwyczajenia.

pawel_k

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7892 dnia: Maja 08, 2009, 11:04:01 am »
Sa jakies nieoficjalne pady do playa przypominajace te od 360, bo niedlugo znowu se zainwestuje w ps3, ale z tym padem to bedzie nie ujechanka
pady chyba nie, ale spusty można poprawić stosując nakładki - do kupienia za 20zł na allegro. spisują się rewelacyjnie :)

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7893 dnia: Maja 08, 2009, 11:32:50 am »
No i ludzie przestańcie marudzić na sterowanie xD to tylko i wyłącznie kwestia przyzwyczajenia.

Ludzie z natury są niechętni do zmian :) Dlatego po COD4 KZ powoduje tyle frustracji i niechęci :)

Sa jakies nieoficjalne pady do playa przypominajace te od 360, bo niedlugo znowu se zainwestuje w ps3, ale z tym padem to bedzie nie ujechanka

Jeszcze powiedz, że kciuki Ci się zderzają o siebie  :lol:
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2009, 11:36:01 am wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7894 dnia: Maja 08, 2009, 14:53:27 pm »
Cytuj
Kucam czesto i prawie zawsze
Hehe lubie jak ktoś kuca...bo- a:Jego głowa jest niżej od mojej dokładnie na wysokości zadania! :lol: b:koleś dostaje heada ja strzelam mu w klate :cool:

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7895 dnia: Maja 08, 2009, 16:07:07 pm »
Cytuj
Kucam czesto i prawie zawsze
Hehe lubie jak ktoś kuca...bo- a:Jego głowa jest niżej od mojej dokładnie na wysokości zadania! :lol: b:koleś dostaje heada ja strzelam mu w klate :cool:
Otóż  to :D

disneysecurity

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-08-2008
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7896 dnia: Maja 08, 2009, 18:08:43 pm »
Mialem okazje pograc chwile i pierwsze wrazenie jak najbardzije pozytywne, grafa sliczna, polska wersja nienajgorsza, gra sie dobrze, ale jednego nie rozumiem, jak miliony posiadaczy PS3 moga grac w fpsy na tych gownianych Dualach :D po przesiadca z pada od 360 to myslalem, ze mnie kur#%A strzeli jak nie moglem w nic namierzyc i jeszcze te spieprzone spusty, przez co strzal trzeba miec na r1, zamiast r2. Masakra :) Sa jakies nieoficjalne pady do playa przypominajace te od 360, bo niedlugo znowu se zainwestuje w ps3, ale z tym padem to bedzie nie ujechanka

Oj, racja, jak przesiadłem się z x360 na ps3 to pierwsze wrażenie jak wziołem pada w łapy to "co to kurde jest? pad za 19.99 w promocjii czy co?". gram i grałem wcześniej tylko w serie bf (ostatnie pare lat, bo wcześniej grałem we wszystko co dobre), różnica między padami to niebo i ziemia, gram padem od ps3 już prawie rok, i tak jak przysłowie mówi że człowiek jest jak świnia do wszytkiego się przyzwyczai, tak ja niby przyzwyczaiłem się do tego pada, ale wiiieeele bym dał żeby grać padem od x360, bezdyskusyjnie lepszy, wypukłe gałki to pomyłka, spusty tak samo, ogólnie komfort trzymania. Być może w innych rodzajach gier w których główny nacisk kładziony jest na krzyżaka pad od ps3 jest wygodniejszy/precyzyjniejszy/lepszy, być może, ale shotery to domena konkurencjii.

Co do samego kz2, to nie gerałem w pełną wersje, miałem bete, potem demo, i dzięki temu nie kupiłem gry :)

EDIT: Apropo kucania gdy do ciebie strzelają, prawie zawsze jest to lepsza pozycja niż gdybyś stał, a im odległość jest większa tym bardziej kucanie premiuje, tym bardziej leżenie, każda czynność której zadaniem jest zmniejszenie powierzchni celu, jest dobra, wbrew pozorom nawet na bliskie odległości (kilka metrów).
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2009, 18:15:57 pm wysłana przez disneysecurity »
moje montage:

1.  ( zaznacz wcześniej opcje HQ pod obrazem, lepsza jakość, czytelniejsze trzcionki, itd..)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7897 dnia: Maja 08, 2009, 18:17:08 pm »
W Killzone 2 nie można się położyć :o

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7898 dnia: Maja 08, 2009, 18:19:10 pm »
Ty byś ino chciał leżeć leniu śmierdzący :mad:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7899 dnia: Maja 08, 2009, 19:58:36 pm »
Ok pogralem troche dzisiaj jeszcze troche i wyrobilem zdanie na temat tej gry. Nie podoba mi sie i w moim mniemaniu multi kz2 jest do niczego. Sterowanie ssie pale na calej lini, opoznienie grzybkow jest tragiczne a akcje pokroju giniesz bo ktos kto stal 2 cm przed toba i mial bazuke intensywnie frustrujace. 15 minutowe obracanie wokol wlasniej osi tez bardzo motywuje do dalszej gry. Gram bo sa trofea i tyle, zrobie tyle ile bede w stanie a potem wroce do nubowskiego coda 4.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7900 dnia: Maja 08, 2009, 20:09:18 pm »
Ok pogralem troche dzisiaj jeszcze troche i wyrobilem zdanie na temat tej gry. Nie podoba mi sie i w moim mniemaniu multi kz2 jest do niczego. Sterowanie ssie pale na calej lini, opoznienie grzybkow jest tragiczne a akcje pokroju giniesz bo ktos kto stal 2 cm przed toba i mial bazuke intensywnie frustrujace. 15 minutowe obracanie wokol wlasniej osi tez bardzo motywuje do dalszej gry. Gram bo sa trofea i tyle, zrobie tyle ile bede w stanie a potem wroce do nubowskiego coda 4.


Zgadzam się z Tobą w 100% w kwestii obrotu, TRAGEDIA!!! Zanim zdążysz się obrócić, koleś dawno Cię sfraguje.
NO BRAIN - NO GAIN


adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7901 dnia: Maja 08, 2009, 20:32:00 pm »
Ok pogralem troche dzisiaj jeszcze troche i wyrobilem zdanie na temat tej gry. Nie podoba mi sie i w moim mniemaniu multi kz2 jest do niczego. Sterowanie ssie pale na calej lini, opoznienie grzybkow jest tragiczne a akcje pokroju giniesz bo ktos kto stal 2 cm przed toba i mial bazuke intensywnie frustrujace. 15 minutowe obracanie wokol wlasniej osi tez bardzo motywuje do dalszej gry. Gram bo sa trofea i tyle, zrobie tyle ile bede w stanie a potem wroce do nubowskiego coda 4.


Zgadzam się z Tobą w 100% w kwestii obrotu, TRAGEDIA!!! Zanim zdążysz się obrócić, koleś dawno Cię sfraguje.

Tak to już jest na polu bitwy, że jak ktoś Cię zajdzie od tyłu -  to giniesz...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7902 dnia: Maja 08, 2009, 20:46:28 pm »
Cytuj
Tak to już jest na polu bitwy, że jak ktoś Cię zajdzie od tyłu -  to giniesz...
Tak to już jest z grami że to gry i mają dawać przyjemność.
A w CoDzie jak ktoś jest za tobą to też giniesz, tyle że tu łatwiej jest wyjrzeć za róg i jest to bardziej opłacalne.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7903 dnia: Maja 08, 2009, 20:48:19 pm »
Cytuj
Tak to już jest na polu bitwy, że jak ktoś Cię zajdzie od tyłu -  to giniesz...
Tak to już jest z grami że to gry i mają dawać przyjemność.
A w CoDzie jak ktoś jest za tobą to też giniesz, tyle że tu łatwiej jest wyjrzeć za róg i jest to bardziej opłacalne.

OCB??

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7904 dnia: Maja 08, 2009, 20:49:24 pm »
Ok pogralem troche dzisiaj jeszcze troche i wyrobilem zdanie na temat tej gry. Nie podoba mi sie i w moim mniemaniu multi kz2 jest do niczego. Sterowanie ssie pale na calej lini, opoznienie grzybkow jest tragiczne a akcje pokroju giniesz bo ktos kto stal 2 cm przed toba i mial bazuke intensywnie frustrujace. 15 minutowe obracanie wokol wlasniej osi tez bardzo motywuje do dalszej gry. Gram bo sa trofea i tyle, zrobie tyle ile bede w stanie a potem wroce do nubowskiego coda 4.


Zgadzam się z Tobą w 100% w kwestii obrotu, TRAGEDIA!!! Zanim zdążysz się obrócić, koleś dawno Cię sfraguje.

Tak to już jest na polu bitwy, że jak ktoś Cię zajdzie od tyłu -  to giniesz...

Nom szczegolnie, ze na polu bitwy aby sprawdzic co masz po lewej obracasz glowa i trwa to sek, wiec masz szanse tez zobaczyc co jest po prawej. Tu musisz wybrac albo to albo to, bo czasu na 2 obrot juz nie ma.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7905 dnia: Maja 08, 2009, 20:51:20 pm »
Cytuj
Tak to już jest na polu bitwy, że jak ktoś Cię zajdzie od tyłu -  to giniesz...
Tak to już jest z grami że to gry i mają dawać przyjemność.
A w CoDzie jak ktoś jest za tobą to też giniesz, tyle że tu łatwiej jest wyjrzeć za róg i jest to bardziej opłacalne.

OCB??

o to że w K2 nie warto się odwrócić za np róg bo po pierwsze przebiegniesz przez niego tak szybko że nawet jeśli za tobą jest jakiś koleś to fartem strzeli w ciebie 1 kulkę, po drugie jak w tym momencie wybiegnie gdzieś koleś przed tobą to nie ma szans żeby z powrotem się odwrócić i go zabić.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7906 dnia: Maja 08, 2009, 21:04:29 pm »
Cytuj
Tak to już jest na polu bitwy, że jak ktoś Cię zajdzie od tyłu -  to giniesz...
Tak to już jest z grami że to gry i mają dawać przyjemność.
A w CoDzie jak ktoś jest za tobą to też giniesz, tyle że tu łatwiej jest wyjrzeć za róg i jest to bardziej opłacalne.

OCB??

o to że w K2 nie warto się odwrócić za np róg bo po pierwsze przebiegniesz przez niego tak szybko że nawet jeśli za tobą jest jakiś koleś to fartem strzeli w ciebie 1 kulkę, po drugie jak w tym momencie wybiegnie gdzieś koleś przed tobą to nie ma szans żeby z powrotem się odwrócić i go zabić.
wybacz, ale totalnie nie rozumiem tego co wypisujesz...

Ktoś mi wytłumaczy ten zaCoDowany tekst??

« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2009, 21:07:09 pm wysłana przez A-n »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7907 dnia: Maja 08, 2009, 21:14:38 pm »
 :lol:
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7908 dnia: Maja 08, 2009, 22:08:37 pm »
Cytuj
Tak to już jest na polu bitwy, że jak ktoś Cię zajdzie od tyłu -  to giniesz...
Tak to już jest z grami że to gry i mają dawać przyjemność.
A w CoDzie jak ktoś jest za tobą to też giniesz, tyle że tu łatwiej jest wyjrzeć za róg i jest to bardziej opłacalne.

OCB??

o to że w K2 nie warto się odwrócić za np róg bo po pierwsze przebiegniesz przez niego tak szybko że nawet jeśli za tobą jest jakiś koleś to fartem strzeli w ciebie 1 kulkę, po drugie jak w tym momencie wybiegnie gdzieś koleś przed tobą to nie ma szans żeby z powrotem się odwrócić i go zabić.

Solid, z pełnym szacunkiem, ale sam mam problem zrozumieć co napisałeś xD A uwierz mi, z semantyką słów mam bardzo wiele do czynienia ^^ A jeszcze więcej z tym, co ludzie chcą powiedzieć przy ich użyciu :)

A! Zwracam honor! Już wiem co chciałeś powiedzieć! Ha, jednak sprawdzam się w swoim zawodzie! :D

Solid chce powiedzieć, że jeżeli uciekasz przed kimś i widzisz róg, to nie warto się za niego chować i odwracać(by się na niego przyczaić domniemam), bo po prostu nie zdążysz, i zanim się odwrócisz to koleś i tak zdąży do ciebie dobiec i Cię sprzątnąć :D

No! Kiedy już mam wrażenie, że Cię zrozumiałem, to przy okazji się z Tobą nie zgadzam :D Mam czułość osi ustawioną na 0, albo -1 - nie jestem pewien - i bardzo często stosuję tę praktykę :) Prawie zawsze z powodzeniem!

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7909 dnia: Maja 09, 2009, 10:13:05 am »
ee w sumie odwrotnie, może trochę lepiej to wyjaśnię na przykładach
przykład a)
idziemy sobie, widzimy róg, być może ktoś za tym rogiem się kampi żeby nas zdjąć, to biegniemy sprintem, przebiegamy i dostajemy 1..słownie jedną kulkę, bo koleś nawet nie zdążył zareagować jak przebiegliśmy (za wolno się obraca)
przykład b)
idziemy sobie powoli, widzimy róg, za rogiem ktoś może być, więc powoli się skradamy i lekko wychodzimy by zobaczyć kto tam jest...nikogo nie ma, za to przed nami pojawia się (np zeskakuje czy coś) koles, nie ma ch*ja we wsi żeby się zdążyć odwrócić zanim ten ch*j w nas strzeli (my się za wolno obracamy).

a jak nadal nie rozumiecie, to pier*olcie to bo mi się już nie chce tego pisać :P

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7910 dnia: Maja 09, 2009, 10:30:24 am »
Już odpowiadam na twoje przykłady. W przypadku A, nie zgodzę się. Jest mnóstwo ludzi, którzy trafiają we wroga podczas gdy ten jest w pełnym biegu (sprincie), ba jestem przekonany, że i Tobie udało się tak kogoś ustrzelić. Jak zwykle wszystko jest kwestią wprawy i ogrania. W przypadku B. No coż, mogę powiedzieć tylko tyle, żebyś nie wchodził do takich zakamarków samemu 8) od czego masz kompanów?
Aha, do assaulta nic nie mam, niech sobie ludzie nim grają, niech używają tej swojej bazooki, ale jak widzę umiejętność Boost to aż krew się we mnie gotuje :x

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7911 dnia: Maja 09, 2009, 10:46:53 am »
Ok pogralem troche dzisiaj jeszcze troche i wyrobilem zdanie na temat tej gry. Nie podoba mi sie i w moim mniemaniu multi kz2 jest do niczego. Sterowanie ssie pale na calej lini, opoznienie grzybkow jest tragiczne a akcje pokroju giniesz bo ktos kto stal 2 cm przed toba i mial bazuke intensywnie frustrujace. 15 minutowe obracanie wokol wlasniej osi tez bardzo motywuje do dalszej gry. Gram bo sa trofea i tyle, zrobie tyle ile bede w stanie a potem wroce do nubowskiego coda 4.


Zgadzam się z Tobą w 100% w kwestii obrotu, TRAGEDIA!!! Zanim zdążysz się obrócić, koleś dawno Cię sfraguje.
   No to nie jest CoD, że jak uslysze za sobą czyjeś kroki to skacze, w powietrzu odwracam sie i zanim spadne zabijam jedną seria trzech gosci którzy chcieli mi strzelic w plecy  :cool::lol:

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7912 dnia: Maja 09, 2009, 11:37:54 am »
No to nie jest CoD, że jak uslysze za sobą czyjeś kroki to skacze, w powietrzu odwracam sie i zanim spadne zabijam jedną seria trzech gosci którzy chcieli mi strzelic w plecy  :cool::lol:

dobry jesteś, zagramy kiedyś ?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7913 dnia: Maja 11, 2009, 15:08:20 pm »
No to nie jest CoD, że jak uslysze za sobą czyjeś kroki to skacze, w powietrzu odwracam sie i zanim spadne zabijam jedną seria trzech gosci którzy chcieli mi strzelic w plecy  :cool::lol:

dobry jesteś, zagramy kiedyś ?
Sprzedałem CoDy... Ale już w listopadzie  MW2 :cool:
: Maj 09, 2009, 11:39:39 am
http://www.allegro.pl/item621905730_vs_killzone_2_art_2_42_x_30_cm_do_antyramy_a3.html   brać?? :shock:

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7914 dnia: Maja 11, 2009, 16:10:03 pm »
Świetny ten art z Killzone2. Kupowałem już od tego jegomościa. Z czystym sumieniem polecam.

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7915 dnia: Maja 11, 2009, 17:19:40 pm »
Świetny ten art z Killzone2. Kupowałem już od tego jegomościa. Z czystym sumieniem polecam.

Johnny23 na jakim papierze te arty są? Błyszczący czy matowy?

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7916 dnia: Maja 11, 2009, 17:27:29 pm »
Matowy papier. Z tym, że nie mogłem u siebie dostać odpowiadającej wymiarowo antyramy więc boki artów mam lekko zagięte (tak po centymetrze na każdej stronie). Ogólny efekt jest cool  8)
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2009, 17:31:37 pm wysłana przez johnny23 »

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7917 dnia: Maja 11, 2009, 22:25:11 pm »
Opcja podgladania meczy jest genialna. Wczoraj patrzalem na pojedynek Tarantuli z jakims klanem, szkoda ze przegrali.

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7918 dnia: Maja 11, 2009, 23:33:55 pm »
Ja natomiast chciałem popatrzeć na starcie TMD vs POL. Widzowie byli dostępni, ale wyskakiwał mi komunikat, że "świat jest pełny" :-x, o co kaman? Czy na widzów też jest jakiś limit??

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #7919 dnia: Maja 11, 2009, 23:44:15 pm »
hmm...moze przez widzów jest czasami LAG..?? :???: