Prehistoria gen > Nintendo DS

Gry Strategy First na DS'a

(1/4) > >>

Von Zay:
Czyli Jagged Alliance i Disciples. Zobaczcie na skriny z tego ostatniego:
http://www.planetds.de/index.php?page=newsdetails&datum=1125585045

Heh, no jestem pozytywnie zaszokowany. Dla takich gier kupiłem DS'a!

Greg:
YESSSS
dawac te strategie  :twisted:  jak Blizzard wyda Starcrafta DS to chyba bede plakal ze szczescia  :twisted:

Ako:
Strategie na DSa to musi byc cos pieknego, niech wyjdą ze 2 zajefajne gry a potem tylko czekac na zalew coraz to wiecej strategi :]
Nie lubie komputerowych strategi (tylko heroesa), ale wazne jest to, ze to są gry które starcza na bardzo długo. Cool

Duch:

--- Cytat: "Ako" ---Strategie na DSa to musi byc cos pieknego, niech wyjdą ze 2 zajefajne gry a potem tylko czekac na zalew coraz to wiecej strategi :]
Nie lubie komputerowych strategi (tylko heroesa), ale wazne jest to, ze to są gry które starcza na bardzo długo. Cool
--- Koniec cytatu ---


No to sie pewnie ucieszysz bo Pocet PC Studio pracuje wlasnie nad przeniesieniem Herosów na DS`a

sambady:
@Greg: Dzięki Starcraftowi DS może stać się niezwykle popularny. Turniej by były :P.
@Von Zay: No, Disciplies prezentuje się bardzo ładnie, czekam na jakieś screeny z Jagged Alliance. Na kompa gierka ta była super - miodna, więc mam nadzieję, że wersja na DS niewiele będzie się różniła ;).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej