Autor Wątek: PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!  (Przeczytany 33107 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oscyp

  • Gość
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #80 dnia: Października 13, 2005, 21:41:47 pm »
no to łebki, wujek OScyp (w pewnych kręgach z przesżłości znany jako khem khem..jelop :)  ) zawitam w niedziele i bede do końca prawda. nie idzdzie w sobote, bo po co :D

vorio

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-08-2005
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #81 dnia: Października 13, 2005, 21:43:53 pm »
jakies glowne atrakcje planowane sa na niedziele, ze mowisz zeby w sobote nie jechac?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #82 dnia: Października 13, 2005, 21:48:49 pm »
Naprawde brak wam hasu na bilet wtem i zpowrotem za 50 zł?

vorio->Bo w sobote moze być duży tłok chyba oto chodzi....

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #83 dnia: Października 13, 2005, 23:22:12 pm »
Cytat: "selene"
No nie wiem...? :D Hm... fota jest w albumie, bede ubrana na czarno i bede miala zielona kostke :P Jak nie trafie na was na dworcu, to w pociagu bede szukac najglosniejszego przedzialu ;) Jakos sie poznamy :P


Damy radę. Tylko się nie spóźnij na pociąg. 22:30 rozpoczyna się impreza :mrgreen:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #84 dnia: Października 14, 2005, 11:59:56 am »
Jutro tam bede, pewnie okol 11. A czy ktos ma jakies informacje, czy np. w Expo beda rownolegle odbywac sie jakies inne targi?

Cosmaty

  • Gość
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #85 dnia: Października 14, 2005, 17:21:08 pm »
Niestety w sobotę raczej mnie nie będzie :cry:
Mam przynajmniej nadzieję, że w niedzielę się wyrobię… :|

selene

  • Gość
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #86 dnia: Października 14, 2005, 17:37:14 pm »
Hehe, ja juz sie pakuje :) C'ya in train  :twisted:  ;)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #87 dnia: Października 14, 2005, 17:45:08 pm »
ehh, dziwne bo nie jestem napalony bardzo na PE2 :? to znaczy bardzo chetnie tam sie zjawie, ale nie pali mi sie tak bardzo jak na pierwsze imprezy co jezdzilem do wawy (PE, konwent pantsu, czy mistrzostwa polski PES4). Na te pierwsze impry liczylem dni i godziny, nie mogłem sie doczekac, jak w wawie nie mogłem znalesc miejsca gdzie to sie odbywało to biegałem byle sie jak najmniej spoznic, a teraz jakos inaczej :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #88 dnia: Października 14, 2005, 18:01:54 pm »
Cytat: "Hubi"
Jutro tam bede, pewnie okol 11. A czy ktos ma jakies informacje, czy np. w Expo beda rownolegle odbywac sie jakies inne targi?

W Krakowie odbywa się giełda minerałów...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #89 dnia: Października 14, 2005, 20:00:39 pm »
Cytuj
W Krakowie odbywa się giełda minerałów...

Troche za daleko :D
Cytat: "Ako"
ehh, dziwne bo nie jestem napalony bardzo na PE2

Ja az tak bardzo rowniez nie jestem napalony. A to za sprawa tego, ze juz bylem na pierwszej edycji i juz nie bedzie to dla mnie takie przezycie. Gry wystawiane w tym roku tez nie sa jakies super zachecajace do obczajenia, przy czym rok temu w tym aspekcie bylo o wiele lepiej (np. Killzone, Prince of Persia, itp.).

Czy ja dobrze pamietam, czy na jutrzejszym PE mial bys turniej w Burnout Revange?

EDIT:
Mam pytanie: Gdzie dokladnie jest ten przystanek skad odjezdzaja autobusy pod Expo (chodzi o przystanek na Emilii Plater). Nigdy tam nie dojezdzam mini-busami i nie wiem gdzie dokladnie sie ustawic, zeby zdazyc wsiasc do tego autobusu.

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #90 dnia: Października 15, 2005, 05:21:56 am »
Ekipa z Mazur melduje, ze nie omieszka sie pojawic.



PSPower!!!

Spidey

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2005
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #91 dnia: Października 15, 2005, 11:02:14 am »
Wróciłem przed chwilą  spod Centrum Expo- i tak kolejka ludzi ok 50 metrów na zewnątrz i ok 75 metrów już w środku. Ludzi full i cały czas dochodzili. Do środka nie wchodziłem bo nie miałem tyle czasu. Ale widzialem przez drzewi że od cholery stanowisk ps2 i przy kazdym kolejeczka ze 3-4 osoby. Muzyka nonstop i totalnie zapchane wszystko. Klimat spoko, tylko że sala nie wielka :(.
To pierwsze relacje, ciekawe co napiszą ci co weszli.

vorio

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-08-2005
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #92 dnia: Października 15, 2005, 15:25:25 pm »
No wiec ja bylem,
Ogolnie wrazenia musze rzecz- negatywne, moze nawet bardzo.
Pierwsze co dalo mi sie we znaki to ten "darmowy" autobus ktory mial dowozic ludzi na ps experience... Tragedia, zadnych oznaczen, nikt nie wie gdzie sie zatrzymuje, nawet glupiego plakatu, ze tedy przejezdza autobus PSE, nie zauwazylem... Ogolnie chyba 2 autobusy mi uciekly, zanim zdazylem sie zorietowac jaka trasa jezdzi ten autobus...
Ok, jakos dojechalem, pozniej bylo jeszcze gorzej... W sumie przebylem przez 4 kolejki... (jedna do kupna biletu, jedna do oddania odzierzy, jedna do samego wejscia do PSE, i ostatnia do wziecia swoich rzeczy...) Dodatkowo, dopiero pozniej sie zorientowalem ze w srodku hali jest jeszcze jedna kasa... Tez mozna bylo postawic tabliczke, ze dostepne sa 2 kasy...
Pozniej samo expo... co tu duzo mowic, przez ok 3 h co tam bylem, nie udalo mi sie dostac do zadnego dzialajacego stoiska z PS2.... z PSP bylo latwiej, jednak w samym expo byl taki tlum ludzi, ze przejsc bylo ciezko...
No to chyba tyle, podsumowujac nie takiej organizacji sie spodziewalem...
Aha bylbym zapomnial, wkurzyla mnie rowniez sytuacja gdy przychodzac z plecakim trzeba bylo go oddac i zaplacic za to 2zl... no coz...

Blotniaks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #93 dnia: Października 15, 2005, 16:32:07 pm »
Bo to Polska czego sie spodziewales?  :lol: Oczywiscie beda suprelatywy od ludzi ktorzy byli w zyciu tylko i wylacznie na PE, ale czar "uroku" pryska gdy odwiedzi sie inna impreze branzowa :D No nic i tak milej zabawy zycze! Bo tu nie chodzi o gry ale o ludzi ktorych sie spotyka :)
Blotniaks twoj przyjaciel jak go widza dziewczyny jezdza inaczej

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #94 dnia: Października 15, 2005, 17:55:34 pm »

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #95 dnia: Października 15, 2005, 17:59:45 pm »
Tez dopiero co wróciłem, wczesnie co nie? ale bylem od poczatku prawie takze nie jest zle. Koljeka na dworzu byla długa, jednak po tem poszedłem do srodka i druga kasa byla bez kolejki, jeszcze troszke postałem w kolejce do szatni i było spox, ogólnie długo nie czekałem na to wszystko. W srodku leciała zarąbista muza, tak jak ropk temu. Duzo tych wszystkich stanowisk, troche gier było, ale bardzo mało mnie interesowało i ogólnie prawie w ogóle nie grałem. Ale ok, głównie czekał na moment az pierwszy raz zagram na PSP, myslalem ze to mnie zmniecie, a tu dupa :? ale o tym w innym dziale. Dupa, a nie co godzina PSP, juz wolałem jak bylo rok temu, za pierwsze miejsce PS2 a i nagrody jakies były za miejsca 2-10, a tutaj tylko pierwsze trzy miejsca :? Ludzi było fpyte co nie dziwi, fajny był wystep polkich mistrzyn w aerobiku :) wiecie, skakały, a razem z nimi piersi i takie tam :D
No i najwieksza atrakcja... hostessy, w tym roku były jeszcze piekniejsze, w jednej się zakochałem chyba :lol: pokaze Wam ją jutro na zdjeciu. Mam troche zdjec przy hostessach :twisted: i 2 filmiki.
Ogólnie wszystko bylo dobrze zorganizowane, tylko z tym psp co godzine to bardzo gruba przesada. Spotkałem znajomych zenona i dcf'a :wink: reszte których znałem widziałem przez moment, przewinął się gdzies Casper, FAX, a na koncu chyba widziałem TaiCat i Selene :p
Jutro w albumie zasyp fot z imprezy :mrgreen:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #96 dnia: Października 15, 2005, 18:31:24 pm »
heh szybko dawac ofty, nie było mnie więc się porozkoszuje :]
zwłaszcza hostessy poproszę :twisted:

Blotniaks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #97 dnia: Października 15, 2005, 18:44:40 pm »
Ciekawe czy przebija te z GC :P Czekam na fotki i walniemy porownanie panienek :lol:
Blotniaks twoj przyjaciel jak go widza dziewczyny jezdza inaczej

vorio

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-08-2005
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #98 dnia: Października 15, 2005, 19:02:00 pm »
a co do dziewczyn z aerobiku to ja rowniez probowalem cos zauwazyc... jednakze byl taki tlum luda przede mna i wszyscy chyba po 2 metry ze zobaczyc cos to musialbym na barana komus wejsc... :)

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #99 dnia: Października 15, 2005, 20:45:24 pm »
Ehh jak jak zazdroszcze tym co byli :( Jak juz cos to dawajcie tu znaka i opowiadajcie jak bylo i moze jakies zdjecia  8) Buzka

Burzasty

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #100 dnia: Października 15, 2005, 21:12:06 pm »
Cytat: "Mikes"
heh szybko dawac ofty, nie było mnie więc się porozkoszuje :]
zwłaszcza hostessy poproszę :twisted:






Burzasty

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #101 dnia: Października 15, 2005, 21:12:43 pm »



Burzasty

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #102 dnia: Października 15, 2005, 21:14:13 pm »



Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #103 dnia: Października 15, 2005, 22:05:24 pm »
Powróciłem. Co mogę powiedzieć - jak na nasz piekny kraj i paskudna w każdym niemal calu stolicę (słowo daje - jestem z prowincji w zasadzie, ale Wa-wa jakoś w ogólne nie daje po sobie poznac, że "to już Unia"  :lol: ) to impreza była spoko. Nie liczac tego, że mogłoby być dwa razy więcej miejsca, dwa razy więcej sprzętu i dwa razy mniej ludzi - jestem zadowolony z wyjazdu i pewnikiem bedę tam też za rok  :mrgreen:
GT: Trusio

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #104 dnia: Października 15, 2005, 22:13:50 pm »
Burzasty nie dało sie tego w jednym poście. nabijaczu  :twisted:  :wink:

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #105 dnia: Października 15, 2005, 22:23:54 pm »
Ja wróciłem dośc szybko, około 16, bo zmusiła mnie do tego sytuacja, ale podobało mi się. Było sporo fajnych gier, tylko rzeczywiście mnóstwo ludzi... chyba przez to (paradoks) nie spotkałem znajomych, ale trudno i tak mialem mało czasu. Pograłem w to co mnie najbardziej interesowało (PSP) i się nie zawiodłem. Za rok powrocę :P

Burzasty

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #106 dnia: Października 15, 2005, 22:35:16 pm »
Cytat: "Derek"
Burzasty nie dało sie tego w jednym poście. nabijaczu  :twisted:  :wink:


Wiekszosc forum na ktorym bywam oblsuguje tylko 3 miniaturki, wiec przyzwyczajenie : )

Cytat: "Ako"
hostessy, w tym roku były jeszcze piekniejsze, w jednej się zakochałem chyba :lol: pokaze Wam ją jutro na zdjeciu.


http://img340.imageshack.us/my.php?image=img03000rd.jpg

Zgadlem ? ; >

Blotniaks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #107 dnia: Października 15, 2005, 23:19:18 pm »
Kobitka dobra ale z czym do ludzi panowie  :lol: Jutro podrzuce wam fotki panienek z lipska z GC. Tam to byly panny, nie mowiac juz o ich ubraniach ktore byly rzecz powiedziawszy skape...  :lol:
Blotniaks twoj przyjaciel jak go widza dziewczyny jezdza inaczej

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #108 dnia: Października 15, 2005, 23:47:56 pm »
Nie zgdales burzasty, o tej co ja mówie wygląda jak z okładki jakiegos CKMa, czy Playboya, a co by było gdyby jej zrobiono profesionalne zdjecie... hoho, jutro wam pokaze.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #109 dnia: Października 16, 2005, 10:25:19 am »
http://img441.imageshack.us/my.php?image=10lt.jpg
jak patrze na srodek tego zdjęcia to mam ochotę powiedzieć:
I love Play station experience!!!  :twisted:  :D  :lol:

Burzasty

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #110 dnia: Października 16, 2005, 11:29:35 am »



JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #111 dnia: Października 16, 2005, 12:08:35 pm »
Byłem krótko i stwierdzam ,że było mniej miejsca niż rok temu . Do tego doszło o 100 konsol, impreza była bardziej nagłośniona co dało więcej odwiedzających co równało się z tłokiem L Powinni większą hale wynająć bo ta trochę była za mała.  

I najważniejsze więcej konsol = gorsze hostessy   L


Pozdro dla Caspra i Łowców Nagród ,Którzy skutecznie okupywali jedną z dwóch konsol z PES 5 i robili sobie turniej :D

Spidey

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2005
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #112 dnia: Października 16, 2005, 14:58:02 pm »
Najciekawsza gra targów moim zdaniem to Shadow Of The Collosus.
Zawiodly troche Spartan i Most Wanted

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #113 dnia: Października 16, 2005, 15:36:58 pm »
Bylem wczoraj na PE, ale nie mialem okazji napisac kilka slow o samej imprezie wiec zrobie to teraz.
Zaplanowalem z bratem, ze pojedziemy ta targi darmowym autobusem PlayStation Experience. O 10.25 bylismy na Emili Plater, ale autobusu nie bylo. Krecilismy sie dlugi czas bo myslelismy, ze odjezdza z innego miejsca. Miedzyczacie obok straz pozarna i policja przeprowadzala cwiczenia w jakims wiezowcu obok. Przeczekalismy tam z 40 minut i o 11.10 przjechal autobus z reklama PE na boku. Fajnie. Wsiadamy, czekamy chwile i odjezdzamy o 11.17 (autobusy mialy odjezdzac o wpóldo). Przynajmniej dowiedzielismy sie, dlaczego sie spoznilismy sie na poprzedni autobus. Chwile jedziemy i dojezdzamy pod hale Expo. Pierwsze co rzuca sie w oczy, to kilkudziesiecio metrowa kolejka do kasy i druga kolejka, takiej samej wielkosci do wejscia (dla tych, ktorzy juz kupili bilet). No nic, trzeba czekac. Ustawilismy sie w kolejce, minelo kilka minut i podchodzi do nas jakis chlopak ze sluchawkami na glowie i informuje nas, ze w srodku mozna zakupic bilety bez kolejki (wczesniej proponowal nam je jakis "konik" za 5 zł). Brat poszedl do srodka, ja jakby co zostalem z kolejce. Brat zakupil 2 bilety i dostalismy jeszcze 2 smyczki i 2 katalogi. Teraz druga kolejka. Chcelismy sie wepchac, ale kazdy pilnowal swojego miejsca. No nic, wychodzimy na zewnatrz i ustawiamy sie na koncu kolejki. Przed nami stoi jakas ekipa (bodajze ze Slaska), za nami jakis facet z dzieckiem, ktore w pewnym momencie pyta sie, czy na tych targach bedzie Gates (myslal ze on jest zwiazany z Sony). Poczekalismy kilkanascie minut i weszlismy do srodka (wczesniej placac 2 zł za zostawienia plecaka w szatni). Wchodzimy na hale i pierwsze co rzuca sie w oczy to duży tyłum, kilka osob przy kazdym stoisku, ładne hostessy i głośna, niezła muzyka puszczana przez DJ'a na scenie. Przeszlismy sie po hali, nie grajac przez ten tlok w zadna gre i zobaczylismy euro bungie, scianke wspinaczkowa i duzy tor to triala. Niezle rzeczy wyczyniali na tych rowerach. Krecilismy sie tak jeszcze przez jakis czas i wyszlismy z hali, zeby cos rzekasic. Zjedlismy kanapki, napisalismy sie i wrocilismy do hali. Bylo juz mniej osob wiec zaczelismy grac (a raczej probowac grac). Zeby skosztowac jakiejs gry trzeba bylo poczekac kilka/nascie minut przy stoisku. Ale to nic, przeciez po to tu przyjechalismy :) Najbardziej obleganymi stoiskami byly Soul Calibur III, Fifa 2006 (w "klatce" z siatki na srodku hali ciagle tloczyli sie ludzie) oraz PES5, ktorego wystawiono... jedno stoisko (nie liczas drugiego, wystawionego przez N+ gdzie jeden pad byl od PSX'a). Totalnym bezsensem bylo rowniez IMO wystawianie PSP'kow, na ktorych nic nie bylo wgrane. Stalo kilka takich konsolek, bez muzyki, bez gier, bez djec i filmikow. Po prostu zeby sobie je potrzymac. Jednak pomimo wielkiego tloku udalo nam sie zagrac w kilka gierek, takich jak:
King Kong - gra robila wrazenie, bylo kilka leveli do wyboru (min. level gdzie sterowalo sie King Kongiem). Fajne patenty sa w tej grze, np. z podpalaniem traw i dzid, ale jednak byla ona mocno ograniczona i liniowa. Maly murek czy naset trawa do pasa uniemozliwiala nam przejscie (nawet bedac Kongiem). Ale i tak gra zapowiada sie na hit).
Shadow of The Collosus - po wrazenia z tej gry odsylam do tematu poswieconego tej produkcji gdzie juz napisalem kilk slow o tej grze :)
Need for Speed Most Wanted- totalna porazka. Gra jest jakas slamazarna, a pozatym ciagle wiesza sie animacja. Miejscami ogladalem pokaz slajdow, a nie gre.
24: The Game -Duzo z tej produkcji nie bedzie. Ot taka zwykla strzelanka z levelami jezdzonymi.
Ratchet Gladiator  -z platformowki zrobili kompletna strzelanke. Spli znowu z ucietym ekranem, grafika taka sama jak z poprzedniej czesc.
Jak X - pomimo ze nie gralem w ta gre (bo nawet tak do niej mnie nie ciagnelo) ta widzialem ze gra jest przecietna. Ot taka nieciekawa scigalka.
WRC - gralem w ta gre na fotelu kierowcy kierownica Force Freeback i doznania byly swietne. doskonaly sprzet.
Stuart Malutki - zwykła przygodówka, tyle ze z polska wersja jezykowa.

Jesli ktos jest zainteresowany moimi odczuciami dotyczacymi gier na PSP zapraszam do tematu "PlayStation Portable", gdzie wszytsko juz napisalem.

A co do turnieji, to nagrody byly bardzo dobre (PSP, gry na PS2, akcesoria do PSP) tylko ze na miejscu dowiedzialem sie, ze zeby zglosic sie do turnieju, trzeba miec dowod osobisty albo legitymacje. I tym sposobem odebrano mi szanse brania udzialu w jakimkolwiek turnieju (nie wzialem legitymacji).

Impreze oceniam jako udano, pomimo duzego tloku, malej ilosci ciekawych gier i kiepskiej obslugi (o tym zaraz). Czas spedzony w Expo umilala swietna muzyka, pokazy caporeiry i areobiku, trasa trialowaz ciaglymi wyczynami oraz piekne hostessy. Tylko ciagle ich bylo zamalo w tym roku :)
A co do obslugi- w tym roku, jak i w poprzednim w czasie pierwsze edycji PE, obsluga znowu nawalila. Konsole wieszaly sie nagminnie, ok. godziny 16 mozna bylo sie naliczyc kilkunastu zawieszonych konsol, ale nikt z obslugi sie tym nie przejmowal. Wisiały sobie tak te konsole, chyba do konca wczorajszego dnia targow, poniewaz jakos nie uswiadczylem sytuacji, kiedy to pracownik obslugi resetuje konsole.


Pozdrawiam wszystkich ktorzy byli na PlayStation Experience i ktorych nieswiadomie spotkałem :)

P.S.
Jesli ktos ma jakies zdjecia, to milo byloby gdyby je tu wkleił, bo ja nie mialem cyfrowki.

EDIT: Znalazłem zdjęcia z PE na stronie www.revolution.pl
LINK
LINK#2- pięć zdjęć modelek

Burzasty

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #114 dnia: Października 16, 2005, 16:33:51 pm »




Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #115 dnia: Października 16, 2005, 19:54:10 pm »
Hostessy (jakieś 70%) !

(więcej przeczytacie w mej obszernej relacji, która na forum pojawi się niebawem).

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #116 dnia: Października 16, 2005, 20:03:39 pm »
Ehh, jakże żałuję, że mnie tam nie było....Cóż, nie dałem rady. Nawet w cholerną niedzielę;/.  Anyway, w przyszłym roku napewno się zjawię. Za nic w świecie nie przepuszczę możliwości zobaczenia po raz pierwszy w Polsce oficjalnie filmików z PS3.  :wink:
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #117 dnia: Października 16, 2005, 20:09:16 pm »
Cytat: "McJohn"
Za nic w świecie nie przepuszczę możliwości zobaczenia po raz pierwszy w Polsce oficjalnie filmików z PS3.

Ciekawe co wystawia za rok. Duzo gier na PS2 sie nie znajdzie, a PS3 zapewne (napewno?) nie wystawia, zeby mozna bylo sobie na nich pograc. Wiec zostaje tylko PSP.
PlayStation Portable Experience?

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #118 dnia: Października 16, 2005, 20:13:22 pm »
Jak to PS3 nie wystawią? Nie pokażą nam tych cudnych, renderowanych filmików? Noooo waaaaaay maaaaan :mrgreen:  :wink:

A teraz na serio - imo nie ma bata, Sony MUSI, po prostu MUSI pokazać PS3. Obojętnie, czy w formie grywalnej, filmików, czy lodówki z bananem w środku. To będzie październik 2006. Zakładam, że do tego czasu zarówno Japonia, jak i USA będą już grały. Nie może się powtórzyć sytuacja z PSP, kiedy to europejski oddział Sony skopał sprawę i gracze dostali swoje konsolki dużo później niż ich zamorscy koledzy.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #119 dnia: Października 17, 2005, 12:01:59 pm »
Bylem tam kolo 16.00. Akurat Ściera z PSX Extreme mial wywiad z kims przed budynkiem expo wiec zrobilem sobie zdjecie na jego tle XD(jak skoncze klisze to zeskanuje). Pozniej wszedlem i oblegalem do konca dnia standy z Tekkenem 5 co pewien czas wolajac - "Mazury gora!"
Ogolnie impreza bardzo udana, troche za krotka.



PSPower!!!