Inne > Cmentarzysko

Tolerancja

(1/1161) > >>

Havana:
Jako że jest to forum, więc każdy ma jednakowe prawo do wyrażania swych myśli, przekonań - w sposób często bezczelny, dosadny, chamski.
Dlatego chciałbym się was zapytać drodzy forumowicze co w was budzi "niechęć" wobec innych ludzi, co was drażni, czego nie lubicie, co was baaardzo bulwersuje u innych osób, jak i w świecie

np:
-  sapiąca nad wami staruszka w autobusie, która KONIECZNIE musi usiąść na waszym miejscu, mimo że obok jest kilka wolnych siedzień
- fakt, że ktoś może mieć odmienne zdanie na ważny dla was temat
- dziadki i babcie, którzy cały czas narzekają "że ta młodzież teraz to ..."

i takich przykładów można wypisać miliony, a ja chciałbym wiedzieć co was boli w dzisiejszym świecie.


hmm, ja ostatnio "posegregowałem" swoje odczucia odnośnie ludzi i numer UNO u mnie to
"fakt że wielu ludzi zakłada że się im nie uda, że nie potrafią, nie mogą - zanim nawet podejmą próbe aby to wykonać"

SECUNDO
"fizyczny wymiar głupoty ludzkiej, czyli zdemolowane ławki, porozwalane przystanki autobusowe/tramwajowe - a jako że mieszkam w Hucie to coś na ten temat wiem"

PO TRZECIE :]
"brak szacunku dla starszych i osób, którym ten szacunek sie należy (np. policja)"

QUATTRO

chwila w której jakiś emeryt zacznie mnie wyzywać w autobusie/tramwaju od najgorszych gdy powiem mu że nie ustąpie z miejsca, ponieważ jest jeszcze kilka innych wolnych siedzień"

i to tyle narazie u mnie...


a wy do czego nie macie żadnej tolerancji ?

fazanaldo:
Ogolnie masz racje, ale można dodać jeszcze kilka rzeczy

1) DRESY - Taki fajny ciuszek ktory stracił popularność przez bande koksow ktorzy w takowej odzieży robią rożne dziwne rzeczy
2)Bracia Kaczyńscy - No Comment
3)Plastik laski:P - choć zabawnie posłuchać jak krzyczą do koleżanki przez telefon komrkowy
4)Moherowe Berety - ehhh
5)Papa Rydzyk
6)Ludzie bez ambicji ktorzy "nie wiedzą że żeby wygrać wyścig trzeba wziąść w nim udział" :)
7)Ogolnie głupota ludzka
To narazie tyle, pozdro

Miazga:
- moherowych beretów w autobusie, które rozwalaja sie zawsze na całe siedzenie, wyjeżdżaja co chwila z jakimiś kretyńskimi gadkami (dzisiaj jakas komunistka obok mnie usiadła i pół drogi mnie opieprzała, ze czapki nie ubrałem... nie, nie znam jej o_O) i są przesiąknięci zapachem naftaliny i tanich fajek
- tepych bachorów, które nie maja nic do roboty, tylko na pełen etat (od 8 rano do 8 wieczorem) drzec sie pod moim oknem (za moich czasów piszczenie nie było zabawą)
- zakłamania
- bezmyślności
- braku punktualności (znaczy jak sie spóźniam 15 minut na lekcje, to fporzo, ale jak sie z kimś ustawiam, a on nie przychodzi w ogole, w końcu jak dzwonie to sie dowiaduje, ze nie mogł przyjść, albo ze bedzie za 4 godziny to mi rece opadaja :?)
- brudasów pozerów (3 tony naszywek na obskurnym plecaku, aby każdy zobaczył, ze słucha tego oraz tamtego i takie tam)

mnóstwo jest rzeczy, dla których nie mam kompletnie zadnej tolerancji, oraz które mnie wnerwiaja, ale w tej chwili to mi przysżło na myśl - potem dopisze reszte.

Havana:

--- Cytat: "Miazga" --- są przesiąknięci zapachem naftaliny i tanich fajek
--- Koniec cytatu ---


chodzi o to ze ktoś "śmierdzi moczem i starymi ludźmi" jak to się w MW mawiało ?

ale całkowcie się zgadzam z Tobą, nie ma nic bardziej piekącego w oczy niż te zapachy



--- Cytat: "fazanaldo" ---1) DRESY - Taki fajny ciuszek ktory stracił popularność przez bande koksow ktorzy w takowej odzieży robią rożne dziwne rzeczy
2)Bracia Kaczyńscy - No Comment
3)Plastik laski:P - choć zabawnie posłuchać jak krzyczą do koleżanki przez telefon komrkowy
4)Moherowe Berety - ehhh
5)Papa Rydzyk
6)Ludzie bez ambicji ktorzy "nie wiedzą że żeby wygrać wyścig trzeba wziąść w nim udział"  
7)Ogolnie głupota ludzka
To narazie tyle, pozdro
--- Koniec cytatu ---



całkowicie, zupełnie i totalnie zgadzam się z Tobą, ale nie będę pisał o tym co mnie śmieszy, tylko na co brak mi już tolerancji :]

Miazga:

--- Cytuj ---chodzi o to ze ktoś "śmierdzi moczem i starymi ludźmi" jak to się w MW mawiało ?
--- Koniec cytatu ---


...i domem starców oraz całą apteką gównianych lekarstw, którą sobie dzisiaj wpakował do organizmu, zeby pikawa dłużej działała, zeby sie zmarszczki nie robiły i co tam jeszcze sobie wymyśli. Buerk.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej