Past Gen > Xbox 360

Full Auto

(1/4) > >>

Boon:
Grałem w demo i moje wrażenia z gry są mieszane. Na TV wygląda słabo, dopiero w HD widać wysoką jakość tekstur. Gra bardzo dynamiczna, otoczenie można ładnie przemodelować za pomocą rakiet albo wpadając bokiem do sklepu.  :twisted: Demko jest chyba dość stare (E3?) i czasem potrafi nieźle przyciąć, a i grafika odstaje troche od najnowszych screenów. Ogólnie im więcej gram to bardziej mi się podoba  :wink: ale chyba jej nie kupie  :?
Jak ktoś chce to moge wrzucić screeny ale chyba nie ma większego sensu skoro są na necie chyba że dla porównania...

PS. Demko będzie dostępne na Marketplace od 22.01

marcinps:
demo stare gra od tego czasu przeszla reinkarnacje ( framerate itd.. ) a wiecie ze w grze nie ma sciezki dzwiekowej !! tzn nie ma utworow jako takich lecacych sobie w kolko .. w zaleznosci od twojej gry muza sie tworzy sama jadac bardzo agresywnie przygrywa ci taka wlasnie muzyka ale nie na zasadze ze zmienia sie kawalek jeden w drugi tylko tak jakby zespol improwizowal...

marcinps:
polecam http://www.playerone.be/news_details.php?id_news=4404 coraz bardziej mi sie ta gra podoba  :D

ebuebue:
Dziś miało się pokazac demo na lajwie. Wie ktoś coś? Bo na razie w demach nie ma niczego nowego, typu Full Auto.

Edit: No i jest, ale jakoś szału nie robi. Przynajmniej przy pierwszym kontakcie. Obłożenie pada jest potężne, gra wykorzystuje niemalże każdy przycisk, anima potrafiła zachrupac (ponoc to to samo demo które było dodawane do OXM kilka miesięcy temu, może to zoptymalizują). Hmmm. Graficznie też szału nie ma, większe wrażenie robi na mnie B:Revenge na starego Xa. I jeśli chodzi o racery, to właśnie B:R wygra walkę o mój portfel, pomimo, że na starym klocu zjadłem na nim zęby.

marcin kierkus:
Ściągnąłem demo włączyłem na 10min i wyłączyłem bo gra jest masakrycznie SŁABA. Grafika ostra jak żyleta ale co z tego skoro wszystko sterylne i nie trzyma się kupy. Samochód sunie jak łajba zero modelu jazdy. Animacja szarpie niemiłosiernie aż do 5klatek. Rozwałka na maksa , totalny chaos. Do burnouta daleko oj daleko!!!!!!
Gdyby ta grafika była mniej sterylna dałoby się jakoś inne mankamenty przeżyć ale to kurcze wygląda jakby obiekty typu kwietniki były wklejane z innej gry. Przeżyłem ogromny zawód pomimo, że nie spodziewałem się wiele po tej grze.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej