Prehistoria gen > Inne platformy

Final Fantasy VI

(1/18) > >>

ZenoN:
Wszyscy się rozwodzą na temat FFVI. Więc czemu nie założyć o nim teamtu? Wg mnie gra miodna niesamowicie(Swoją drogą mój pierwszy Final.). Jak go kończyłem to miałem jazdy niesamowite. W sumie to szkoda że w ogóle się kończył(Tak samo jak Chrono Trigger... :( ). No a teraz piszcie o wszych osiągnięciach! Chwalcie się lvl'ami postaci etc. etc. Dożućcie do tego jeszcze jakieś dogłębne przeżycia i będzie git! Mi szczególnie podobało się alternatywne zakończenie(Kończyłem grę dwa razy.). Poza tym, Locke miał niezłe jazdy :lol: .

setezer:
levelki 99 wzystkimi postaciami ;}. Jednak gry nigdy nie ukończyłem :(.

PRZEZAJE*ISTA GRA!

Kurde gdybym nie byl pod wpływem % to bym coś więcej napisal, ale jestem więc wolę sie nie kompromitować :D

ZenoN:
Pardon ale nie mogę się powstrzymać... :lol:  :lol:  :lol:. Ja jak kończyłem pierwszy raz to miałem coś koło 60lvl. Dopiero za drugim podejściem dałem na 99. Aha zapytam się jeszcze co sądzicie o tej małej(Tej co malowała.). Ja tam niezłe jazdy miałem jak przyłączała się do drużyny:shock: .

setezer:
CO to kutwa za loel? Na serio mialme 99levele, mocno pakowalem po :wstepnej" zagladzie swiata. Tak na oko zotalo mi z 5godzin gry do konca, zgromadzilem wiekszosc teamu.

siudym:
a ja ukonczyłem FF6 za pierwszym razem na konsoli (nie emu) i bez opisu w 35h. 5 postaci ma 99lev reszta po 40-80lev.
(wiekszosc powyzej 60lev)
mam jeszcze save w karcie gry na snes. setezer widział.

wielu sie dziwiło ze tylko 35h, bo podobno w gre sie gra po 60h....lol, cieniasy...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej