Autor Wątek: God of War 2: Devine Retribution  (Przeczytany 115279 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #480 dnia: Października 07, 2007, 23:13:29 pm »
Dobrze wiedzieć  :-D Zwykle staram się grać na normal ale dla tych gierek zrobie wyjątek. Do dzisiaj trochę żałuję, że RE4 przechodziłem na easy. Jak znajdę jeszcze trochę czasu to pewnie się czepię wyższych poziomów.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #481 dnia: Października 07, 2007, 23:43:24 pm »
Dobrze wiedzieć  :-D Zwykle staram się grać na normal ale dla tych gierek zrobie wyjątek. Do dzisiaj trochę żałuję, że RE4 przechodziłem na easy. Jak znajdę jeszcze trochę czasu to pewnie się czepię wyższych poziomów.
GoW 1 i 2 to dają dużą satysfakcję za przejście na God (jedynka) i na Titan (dwójka). A RE4 też przeszedłem na najwyższym poziomie i jakoś nie było mega trudno, wystarczy opanować do perfekcji strzelanie w łeb i z kopa, a potem dobijać nożem by zachować amunicję. Słowem trzeba rozpracować system gry. W GoW należy za to nauczyć się których ataków przeciwnika należy blokować, jakich się nie da itp. W GoW 2 jest trudniej bo countera zdobywa sie później i imo jest gorszy. A jak byś miał problem z którąś częścią GoW to pisz do mnie.

Aizen

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2006
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #482 dnia: Października 07, 2007, 23:57:38 pm »
Macie jakiś sposób na pokonanie minotara , tego po walce z Euryale ? Gram na najwyższym poziome i za cholerę nie mogę go pokonać 

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #483 dnia: Października 08, 2007, 00:09:34 am »
Macie jakiś sposób na pokonanie minotara , tego po walce z Euryale ? Gram na najwyższym poziome i za cholerę nie mogę go pokonać 
Tego kamiennego? Po pierwsze powinieneś już mieć wszystkie Gorgon's eye. Po 2 powinieneś mieć też cały pasek magii. walnij go raz kombem OO^ (^- to trójkąt) i od razu uciekaj do tyłu. Wrzodem na tyłku są harpie, ale musisz tak robić uniki żeby wlatywały w ataki minotaura. To je przynajmniej zatrzyma. Jak już minotaur przestanie walić w ziemię i będzie chciał cię rzucić kamieniem zrób unik do przodu ( w kierunku minotaura) i wal OO^, pewnie zacznie robić kręciołka więc masz wybór albo unik do tyłu i manewrowanie tak aby harpie znów na niego wpadały, albo użyj Kronos Rage (te pioruny). Możesz max 3 naraz postawić, nie martw się o obrażenia, bo podczas rzucania zaklęcia jesteś nieśmiertelny. Tak samo jest z łapaniami, ja widzisz że dosięgnie cię cios to spróbuj złapać harpię. Jeśli grasz na Titan to muszę cię ostrzec że to jest najtrudniejszy walka z minotaurem. Jak by co to się wróć na początek i tam powinna być skrzynia z życiem/magią. Możesz użyć rage of the titans by rozwalić trochę harpii kiedy miontaur robi kręciołka, a kiedy on przestanie się kręcić to i jemu nawsadzaj trochę. Próbuj i nie poddawaj się.


AAA i pamiętaj, nie zatrzymuj się na dłużej bo harpie cię dopadną.
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2007, 00:14:29 am wysłana przez Solid Snake 1989 »

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #484 dnia: Października 08, 2007, 15:32:40 pm »
Dobrze wiedzieć  :-D Zwykle staram się grać na normal ale dla tych gierek zrobie wyjątek. Do dzisiaj trochę żałuję, że RE4 przechodziłem na easy. Jak znajdę jeszcze trochę czasu to pewnie się czepię wyższych poziomów.
GoW 1 i 2 to dają dużą satysfakcję za przejście na God (jedynka) i na Titan (dwójka). A RE4 też przeszedłem na najwyższym poziomie i jakoś nie było mega trudno, wystarczy opanować do perfekcji strzelanie w łeb i z kopa, a potem dobijać nożem by zachować amunicję. Słowem trzeba rozpracować system gry. W GoW należy za to nauczyć się których ataków przeciwnika należy blokować, jakich się nie da itp. W GoW 2 jest trudniej bo countera zdobywa sie później i imo jest gorszy. A jak byś miał problem z którąś częścią GoW to pisz do mnie.

Nie ma sprawy. Mam jeszcze pytanko odnośnie RE4. Ja dalej pykam sobie od czasu do czasu w Mercenaries. Najlepiej mi się gra Hunkiem, mój nalepszy wynik to 120 tys. Jaki najlepszy wynik ty osiągnałeś? Zresztą piszcie o waszych osiągnięciach w tej gierce, fajnie wiedzieć jak to w Polszy w tym temacie jest  :D

P.S. Sorry za offtop

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #485 dnia: Października 08, 2007, 16:44:55 pm »
Dobrze wiedzieć  :-D Zwykle staram się grać na normal ale dla tych gierek zrobie wyjątek. Do dzisiaj trochę żałuję, że RE4 przechodziłem na easy. Jak znajdę jeszcze trochę czasu to pewnie się czepię wyższych poziomów.
GoW 1 i 2 to dają dużą satysfakcję za przejście na God (jedynka) i na Titan (dwójka). A RE4 też przeszedłem na najwyższym poziomie i jakoś nie było mega trudno, wystarczy opanować do perfekcji strzelanie w łeb i z kopa, a potem dobijać nożem by zachować amunicję. Słowem trzeba rozpracować system gry. W GoW należy za to nauczyć się których ataków przeciwnika należy blokować, jakich się nie da itp. W GoW 2 jest trudniej bo countera zdobywa sie później i imo jest gorszy. A jak byś miał problem z którąś częścią GoW to pisz do mnie.

Nie ma sprawy. Mam jeszcze pytanko odnośnie RE4. Ja dalej pykam sobie od czasu do czasu w Mercenaries. Najlepiej mi się gra Hunkiem, mój nalepszy wynik to 120 tys. Jaki najlepszy wynik ty osiągnałeś? Zresztą piszcie o waszych osiągnięciach w tej gierce, fajnie wiedzieć jak to w Polszy w tym temacie jest  :D

P.S. Sorry za offtop
he he he mi tam cieniutko idzie na Mercenaries. Nie przepadam za tym trybem. Hunk (to ten ze "SWAT"?) to moja ulubiona postać, ale i dobry jest Krauzer. Za to mój kumpel miał wszystkie gwiazdki na każdej planszy wszystkimi postaciami. Mój rekord hmmmm nie pamiętam... Ale na pewno mniej niż ty.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #486 dnia: Listopada 25, 2007, 17:45:08 pm »
Gra jest BOSKA!
Naprawdę, kompletny tytuł. Jedyne czego tu brakuję to humor :P Ale dobrze, że go nie ma.
Co mi się najbardziej posobaw tej serii? Monumentalizm. Będąc małym Kratosem znajdujemy sposób na powalenie gigantycznych przeciwników, wspinamy się na ogromne budowle,
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Poza tym Kratos jest brutalny, z nikim się nie cacka, nikomu nie daruje życia, nie przebiera w środkach. To jest dopiero gra!
Idę pograć :)

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #487 dnia: Listopada 26, 2007, 20:34:16 pm »
Pierwszy trailer GoW2, zaprezentowany na zamknietym pokazie. Mimo że jakość słaba to polecam, reakacja publiczności mówi wszystko :]

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #488 dnia: Listopada 26, 2007, 21:19:33 pm »
Końcówka najlepsza. "Ooooo" gdy odcina skrzydło :D
Najbardziej lubie właśnie trailery z udziałem publiczności i ich reakcjami.

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #489 dnia: Listopada 26, 2007, 21:24:24 pm »
http://youtube.com/watch?v=Ys0-nUB20Ck  najlepszy tarailer według mnie GoW`a2, muza wymiata!!
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2007, 21:25:56 pm wysłana przez elfor »

oscyp

  • Gość
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #490 dnia: Listopada 26, 2007, 22:06:54 pm »
Obejrzałem trailery i cholera chyba trzeba po raz trzeci zaliczyć ową przygodę Kra-okurwa-tosa.

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #491 dnia: Listopada 28, 2007, 15:15:35 pm »
Końcówka GOD OF WAR 2 była zajebista normalnie nakręca by od razu kupić gow3 o sprawdzić co sie stanie na końcu a zeus jak na poziomie hard to ciota była a jedynkę przeszedłem też na hard ale ostatnia zadyma była super trudna jak na cały poziom gry jaka prezentowała przez cała grę

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #492 dnia: Listopada 29, 2007, 18:17:31 pm »
Właśnie skończyłem GOW'a 2.
Zakończenie- no cóż, w sumie bardzo dobre, ale moim zdaniem tak nie powinno się kończyć gier, co najwyżej kolejny odcinek serialu.
Nie wiem czy starczy mi nerwów na Challanges of Titans. Na razie skończyłem na 3. zadaniu i na ten moment mam dość :P

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #493 dnia: Listopada 29, 2007, 18:31:35 pm »
Właśnie skończyłem GOW'a 2.
Zakończenie- no cóż, w sumie bardzo dobre, ale moim zdaniem tak nie powinno się kończyć gier, co najwyżej kolejny odcinek serialu.
Nie wiem czy starczy mi nerwów na Challanges of Titans. Na razie skończyłem na 3. zadaniu i na ten moment mam dość :P
co do zakończenia to mam tak samo, 1 sie super skończyła, a nie martw się ostatni challenge jest najtrudniejszy choć jest i na niego sposób, jak chcesz łatwo przejść challenge w którym trzeba uzbierać ileś tam czerwonych orbów to ulepsz sword of olympus co najmniej do 2 levela.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #494 dnia: Grudnia 01, 2007, 16:19:41 pm »
Do czego służą urny?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #495 dnia: Grudnia 01, 2007, 16:53:44 pm »
Do czego służą urny?
mają specjalne bajery, na przykład urn of Gaia daje 10% orbów więcej, Jakaś tam inna nieskończona magię, inna Rage of the Titans, jedna zamienia w kamień przy ciosie itp. IMO troszkę zbędne bo można użyć tylko podczas bonus play, ale cóż lepiej mieć niż nie mieć.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #496 dnia: Grudnia 02, 2007, 14:29:28 pm »
Zaczałem dwójke, swietna gierka. Jestem w levelu z demówki, tym gdzie walczy sie z królem barbarzynców, zaczałem na normal, na razie łatwo, zero jakichkolwiek zagadek, szkoda. Lot na Pegazie mnie zabił, tak samo moment z tymi 4 koniami, te widoki, masakra!! :shock:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #497 dnia: Grudnia 02, 2007, 14:45:07 pm »
Zaczałem dwójke, swietna gierka. Jestem w levelu z demówki, tym gdzie walczy sie z królem barbarzynców, zaczałem na normal, na razie łatwo, zero jakichkolwiek zagadek, szkoda. Lot na Pegazie mnie zabił, tak samo moment z tymi 4 koniami, te widoki, masakra!! :shock:
Lot na pegazie to było coś. Normalnie cieszyłem się jak małe dziecko, gdy Kratos odcinał skrzydła innym stworom lub zabijał przeciwników na ich grzbiecie.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #498 dnia: Grudnia 02, 2007, 19:11:29 pm »
Zupgrade'owałem na maxa miecze ateny, w co teraz warto wciskac orby? Młotek imo ssie.

btw. Po pokonaniu Kolosa trzeba było podejsc do miecza. Mój kratos, zamiast ledwo zyc dziarsko do niego podbiegł(miecz to tylko tekstura) połaziłem po calej lokacji, zołnierze tylko sie ruszali, dopiero jak wróciłem załaczył sie filmik w którym przybywa Zeus, biłem sie z nim w nienaruszonej postaci ok. 5 minut, potem mnie dorwał i wbił mi miecz, zamiast zejsc do powierzchni mój kratos został na powierzchni i nie mogłem sie ruszyc. Musiałem Restartnac checkpoint i dopiero wtedy kierowałem rannym kratosem i buga nie było, lol

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #499 dnia: Grudnia 02, 2007, 19:14:50 pm »
po pierwsze....ludzie wy to jakieś uber wersje macie bo ja nigdy nie spotkałem się z takimi błędami w obu częściach.
po 2 warto albo w Atlas Quake lub Cronos' Rage. A i tak jeszcze zostanie ci trochę więc potem możesz ładować w co chcesz.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #500 dnia: Grudnia 02, 2007, 19:25:14 pm »
Nie, po prostu wybrani mają szanse powalczyc z Zeusem jak równy z równym :cool: :cool:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #501 dnia: Grudnia 02, 2007, 19:31:43 pm »
Zupgrade'owałem na maxa miecze ateny, w co teraz warto wciskac orby? Młotek imo ssie.

btw. Po pokonaniu Kolosa trzeba było podejsc do miecza. Mój kratos, zamiast ledwo zyc dziarsko do niego podbiegł(miecz to tylko tekstura) połaziłem po calej lokacji, zołnierze tylko sie ruszali, dopiero jak wróciłem załaczył sie filmik w którym przybywa Zeus, biłem sie z nim w nienaruszonej postaci ok. 5 minut, potem mnie dorwał i wbił mi miecz, zamiast zejsc do powierzchni mój kratos został na powierzchni i nie mogłem sie ruszyc. Musiałem Restartnac checkpoint i dopiero wtedy kierowałem rannym kratosem i buga nie było, lol

Też to miałem :D

Ja bym pakował w to co napisał Solid. Z innej magii nie korzystałem. Chociaż dopakowane Head of cośtam też jest dobre (ale odkryłem to dopiero po przejściu gry, w Challanges of Titans).

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #502 dnia: Grudnia 02, 2007, 19:34:59 pm »
Mam pewne przeczucie na temat fabuły w 3
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #503 dnia: Grudnia 02, 2007, 19:45:39 pm »
Mam pewne przeczucie na temat fabuły w 3
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #504 dnia: Grudnia 02, 2007, 19:47:07 pm »
Mam pewne przeczucie na temat fabuły w 3
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Jeszcze się okaże, że jednych i drugich będzie chciał załatwić ;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #505 dnia: Grudnia 02, 2007, 19:49:57 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #506 dnia: Grudnia 02, 2007, 19:54:11 pm »
Mam pewne przeczucie na temat fabuły w 3
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Jeszcze się okaże, że jednych i drugich będzie chciał załatwić ;)
Też tak może być :)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #507 dnia: Grudnia 03, 2007, 10:19:27 am »
Solid to niesamowite, mam dokładnie takie same wizje 3 części  :shock: Musimy kiedyś skoczyć na piwo  :-D, nie wybierasz się w najbliższym czasie do Sosnowca albo okolic  :smile:?

W najbliższym czasie planuje zakup GoW2 oryginalnego (na razie jade na kopii) Czuje się zobowiązany za dostarczenie mi takich emocji i wesprzeć studio Santa Monica, zresztą całkiem niedawno zakupiłem także oryginalnego GoW1.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #508 dnia: Grudnia 03, 2007, 15:19:51 pm »
Cytuj
nie wybierasz się w najbliższym czasie do Sosnowca albo okolic 
kurcze właśnie nie, choć z drugiej strony boję się że zobaczę samego siebie :)
Jeśli dobrze widziałem to w sklepie PSX Extreme był za 79zł!!!!

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #509 dnia: Grudnia 03, 2007, 15:29:06 pm »
Na ultimie GoW2 za 199zł a w sklepie PSx Extereme nie widzę  :?, zdecydowanie jeszcze nie na moją kieszeń, a teraz wyszło info że być może MGS4 w kwietniu wyjdzie więc chyba na razie sobie daruję.

Aż tak boisz się zobaczyć samego siebie?  :-D


Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #510 dnia: Grudnia 05, 2007, 20:49:23 pm »
GoWII skonczony, dawać sequel bo ciekawi mnie co dalej.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Halski

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-03-2007
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 0
  • Grrracz
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #511 dnia: Grudnia 24, 2007, 12:32:35 pm »
Jestem wręcz zakochany w tej grze:)
http://grrr.pl -  blog dla prawdziwych grrraczy!

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #512 dnia: Grudnia 29, 2007, 16:43:53 pm »
Wczoraj ukonczylem GoW 2 i szczerze powiem, ze jestem zachwycony ...ta gra znajduje sie w mojej 5 najlepszych tytulow na plejstcje ver 3 ...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

panczok

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-12-2007
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #513 dnia: Grudnia 30, 2007, 16:11:02 pm »
Jako świeży posiadacz ps2 jestem zachwycony GoW II. Gra rewelacja. Jestem już bardzo blisko ukończenia tego genialnego tytułu. Trochę nie jestem obeznany z fabułą gry bo nie grałem w "jedynkę" ale wielu rzeczy się domyślam. Zaraz po ukończeniu "dwójeczki" muszę sobie skombinować "jedyneczke". 

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #514 dnia: Stycznia 03, 2008, 18:26:21 pm »
pff, tez w jedyneczke nie gralem, bo mi sie w ogole nie podobala...
;d
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #515 dnia: Stycznia 03, 2008, 18:38:44 pm »
Jak myślicie, kiedy można się spodziewać wejścia GoWa do platynowej wersji ? Marzec, kwiecień ?
PSN ID: WojtqGO

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #516 dnia: Stycznia 03, 2008, 18:41:27 pm »
Jak myślicie, kiedy można się spodziewać wejścia GoWa do platynowej wersji ? Marzec, kwiecień ?
Do wakacji powinien już wejść

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #517 dnia: Stycznia 13, 2008, 12:50:21 pm »
Czyżby coś ruszyło w temacie platynowej wersji GoWa? :grin:
http://www.allegro.pl/item296534886_god_of_war_2_nowa_extra_cena_swiat_gier_w_wa.html
Może już za jakiś miesiąc gra będzie dostępna za jakieś 7, 8 dyszek, wtedy dopiero się skuszę :) .
PSN ID: WojtqGO

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #518 dnia: Stycznia 13, 2008, 12:53:11 pm »
Dużo chcą za platynową wersję GoWII. Choć gra jest warta tej ceny  8-)

Supersonic

  • Gość
Odp: God of War 2: Devine Retribution
« Odpowiedź #519 dnia: Stycznia 13, 2008, 18:24:03 pm »
Czyżby coś ruszyło w temacie platynowej wersji GoWa? :grin:
http://www.allegro.pl/item296534886_god_of_war_2_nowa_extra_cena_swiat_gier_w_wa.html
Może już za jakiś miesiąc gra będzie dostępna za jakieś 7, 8 dyszek, wtedy dopiero się skuszę :) .
To muszę brać grę czym prędzej zanim wejdzie do platyny