Autor Wątek: Nintendo DS  (Przeczytany 44195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 25, 2004, 12:47:53 pm »
Cytat: "Conker"
Cytat: "dawid"
Mi sie DS strasznie podoba i go na pewno kupie. Grafa na DS wedlug mnie wyglada lepjej niz na N64. Szkoda tylko ze nintendo na targach Bardziej sie skupilo by pokazac jak dziala ekran dotykowy a nie pokazali prawdziwych hitów z super grafa ( wedlug mnie i tak lepjej na targach Ee wypadl DS niz PSP). Ja najbardziej czekam na Advance wars gdzie na dolnym ekranie by sie sterowalo i grafa byla by jak w gba  a na górnym 3D :D


Wlasnie takie bylo zalozenie Nintendo. Od samego poczatku sie o tym mowilo. W przypadku DS'a Niny postawilo na ekranik dotykowy a nie na superwywalonawkosmos grafike.


Tak, ale mogliby się skupić na jakiś innych grach niż dwa mariany, golfy i tak dalej. Nie oburzajcie się, ale spójrzcie na GC - robią Paper Mario, które niesie jakiś powiew świeżości, a nie jest odgrzewanym kotletem vide remake mariana 64.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Nintendo DS
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 25, 2004, 12:58:44 pm »
Cytat: "thirian"
Cytat: "Conker"
Cytat: "dawid"
Mi sie DS strasznie podoba i go na pewno kupie. Grafa na DS wedlug mnie wyglada lepjej niz na N64. Szkoda tylko ze nintendo na targach Bardziej sie skupilo by pokazac jak dziala ekran dotykowy a nie pokazali prawdziwych hitów z super grafa ( wedlug mnie i tak lepjej na targach Ee wypadl DS niz PSP). Ja najbardziej czekam na Advance wars gdzie na dolnym ekranie by sie sterowalo i grafa byla by jak w gba  a na górnym 3D :D


Wlasnie takie bylo zalozenie Nintendo. Od samego poczatku sie o tym mowilo. W przypadku DS'a Niny postawilo na ekranik dotykowy a nie na superwywalonawkosmos grafike.


Tak, ale mogliby się skupić na jakiś innych grach niż dwa mariany, golfy i tak dalej. Nie oburzajcie się, ale spójrzcie na GC - robią Paper Mario, które niesie jakiś powiew świeżości, a nie jest odgrzewanym kotletem vide remake mariana 64.


Chyba mi nie powiesz, ze Metroid nie zrobil na Tobie wrazenia.  Co do Paper Mario, to wcale nie jest to az taki powiew swiezosci. Na N64 byla pierwsza czesc., jednak nie ukrywam, ze gra mi sie wybitnie podoba.

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 25, 2004, 13:13:05 pm »
Cytat: "Conker"
Cytat: "thirian"
Cytat: "Conker"
Cytat: "dawid"
Mi sie DS strasznie podoba i go na pewno kupie. Grafa na DS wedlug mnie wyglada lepjej niz na N64. Szkoda tylko ze nintendo na targach Bardziej sie skupilo by pokazac jak dziala ekran dotykowy a nie pokazali prawdziwych hitów z super grafa ( wedlug mnie i tak lepjej na targach Ee wypadl DS niz PSP). Ja najbardziej czekam na Advance wars gdzie na dolnym ekranie by sie sterowalo i grafa byla by jak w gba  a na górnym 3D :D


Wlasnie takie bylo zalozenie Nintendo. Od samego poczatku sie o tym mowilo. W przypadku DS'a Niny postawilo na ekranik dotykowy a nie na superwywalonawkosmos grafike.


Tak, ale mogliby się skupić na jakiś innych grach niż dwa mariany, golfy i tak dalej. Nie oburzajcie się, ale spójrzcie na GC - robią Paper Mario, które niesie jakiś powiew świeżości, a nie jest odgrzewanym kotletem vide remake mariana 64.


Chyba mi nie powiesz, ze Metroid nie zrobil na Tobie wrazenia.  Co do Paper Mario, to wcale nie jest to az taki powiew swiezosci. Na N64 byla pierwsza czesc., jednak nie ukrywam, ze gra mi sie wybitnie podoba.

Paper Mario wyszedł na SNESa, ale ja też mogę się mylić :)
Sorki, żadnych szuterów na przenośny sprzęt( do Halo 2 jeszcze trochę daleko :twisted: )
Co do tego ekranu dotykowego - może napiszesz czy będzie jakaś folia zabezpieczająca przed uświnieniem ekranu paluchami?( straszny ze mnie esteta, wiesz...)

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 25, 2004, 13:25:41 pm »
Cytat: "thirian"
Cytat: "Conker"
Cytat: "thirian"
Cytat: "Conker"
Cytat: "dawid"
Mi sie DS strasznie podoba i go na pewno kupie. Grafa na DS wedlug mnie wyglada lepjej niz na N64. Szkoda tylko ze nintendo na targach Bardziej sie skupilo by pokazac jak dziala ekran dotykowy a nie pokazali prawdziwych hitów z super grafa ( wedlug mnie i tak lepjej na targach Ee wypadl DS niz PSP). Ja najbardziej czekam na Advance wars gdzie na dolnym ekranie by sie sterowalo i grafa byla by jak w gba  a na górnym 3D :D


Wlasnie takie bylo zalozenie Nintendo. Od samego poczatku sie o tym mowilo. W przypadku DS'a Niny postawilo na ekranik dotykowy a nie na superwywalonawkosmos grafike.


Tak, ale mogliby się skupić na jakiś innych grach niż dwa mariany, golfy i tak dalej. Nie oburzajcie się, ale spójrzcie na GC - robią Paper Mario, które niesie jakiś powiew świeżości, a nie jest odgrzewanym kotletem vide remake mariana 64.


Chyba mi nie powiesz, ze Metroid nie zrobil na Tobie wrazenia.  Co do Paper Mario, to wcale nie jest to az taki powiew swiezosci. Na N64 byla pierwsza czesc., jednak nie ukrywam, ze gra mi sie wybitnie podoba.

Paper Mario wyszedł na SNESa, ale ja też mogę się mylić :)
Sorki, żadnych szuterów na przenośny sprzęt( do Halo 2 jeszcze trochę daleko :twisted: )
Co do tego ekranu dotykowego - może napiszesz czy będzie jakaś folia zabezpieczająca przed uświnieniem ekranu paluchami?( straszny ze mnie esteta, wiesz...)


Jeżeli uważasz, że taką grafikę

udźwignął by snes... buhahahahah! Po za tym jak z ciebie jest estete to chyba myjesz 'paluchy' i nie powinieneś się obawiać pobrudzenia:) Popalcowania? Od tego jest ścierka:D

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Nintendo DS
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 25, 2004, 13:30:58 pm »
Na SNES'a wyszlo Mario RPG. Ponizej mozecie zobaczyl malego screena:)

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 26, 2004, 09:06:40 am »
Cytat: "Conker"
Na SNES'a wyszlo Mario RPG. Ponizej mozecie zobaczyl malego screena:)


Ech, pomyliłem się ( znowu :D ), a tu 2 się rzuca. No wiecie, zachowujecie się jak blokersi: jeden wyskakuje, a następni za nim.  :lol: Czuję się zawstydzony swoim błędem - przepraszam wszystkich.
Szczególnie pikiego, który wyskoczył na mnie zanim zmienił sobie pieluchę...
A tak na serio - rzeczywiście popie... mi się z Mario rpg, może dlatego, że ostatnio w to grałem.
Piki jak jesteś takim znawcą ścierek to może powiesz jakich używasz, hę?

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Nintendo DS
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 26, 2004, 11:14:15 am »
Cytat: "thirian"
Cytat: "Conker"
Na SNES'a wyszlo Mario RPG. Ponizej mozecie zobaczyl malego screena:)


Ech, pomyliłem się ( znowu :D ), a tu 2 się rzuca. No wiecie, zachowujecie się jak blokersi: jeden wyskakuje, a następni za nim.  :lol: Czuję się zawstydzony swoim błędem - przepraszam wszystkich.
Szczególnie pikiego, który wyskoczył na mnie zanim zmienił sobie pieluchę...
A tak na serio - rzeczywiście popie... mi się z Mario rpg, może dlatego, że ostatnio w to grałem.
Piki jak jesteś takim znawcą ścierek to może powiesz jakich używasz, hę?


Alez nikt sie nie rzuca. My tylko staramy sie doinformowac ludzi, taka nasza rola:)) Pozdro

admin Świata Nintendo

  • Gość
Znamy datę premiery DS!
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 01, 2004, 21:41:15 pm »
Znamy już datę premiery DSa w Europie! Szczegóły tutaj

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Nintendo DS
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 02, 2004, 11:38:35 am »
Hehe, TUTAJ jest bardziej wiarygodnie:)

admin Świata Nintendo

  • Gość
Nintendo DS
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 02, 2004, 11:43:07 am »
No jasne - bo przepisane ze Świata Nintendo  :lol:

BTW. PSP zapowiada ogólnoświatową premierę na 18 marzec (o ile zdązą z ekranikami ). Nintendo DS pojawi się w Stanach i Japonii już w grudniu. Jak myślicie czy Ninny zdązy zjednać sobie Klientów przed premierą PSP? Przy okazji Sony zapowiadało, że sprzeda 3 miliony PSP so końca marca 2005... Ambitne - 3 miliony w 2 tygodnie...  :twisted:

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 02, 2004, 13:06:59 pm »
Cytat: "admin Świata Nintendo"
No jasne - bo przepisane ze Świata Nintendo  :lol:

BTW. PSP zapowiada ogólnoświatową premierę na 18 marzec (o ile zdązą z ekranikami ). Nintendo DS pojawi się w Stanach i Japonii już w grudniu. Jak myślicie czy Ninny zdązy zjednać sobie Klientów przed premierą PSP? Przy okazji Sony zapowiadało, że sprzeda 3 miliony PSP so końca marca 2005... Ambitne - 3 miliony w 2 tygodnie...  :twisted:


Mógłbyś darować sobie swoje idiotyczne docinki?
Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. :twisted:  :twisted:  :twisted:

SnejK

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-05-2004
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 02, 2004, 23:40:17 pm »


Czy to wam czegoś nie przypomina??:>

Uwaga obraz posiada prawa autorskie, skopiowałem go sobie przeglądając pewną aukcje internetową więc nie tego, nie kopiujcie go tak chytrze jak ja:D

:D

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 03, 2004, 08:57:57 am »
No nieźle Snejk. :)
W końcu Niny w DS zastosowało coś "nowatorskiego" :D

SnejK

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-05-2004
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 03, 2004, 09:49:49 am »
Cytat: "thirian"
No nieźle Snejk. :)
W końcu Niny w DS zastosowało coś "nowatorskiego" :D


 :x  Nie myśl sobie że jestem anty DS'owcem :) PSP troche mi nie podchodzi ze względu na swą wielkość i niezafajny kształt:] A ten obrazek zamieściłem po to, żeby pokazać że Nintendo czerpie swe GENIALNE pomysły z przeszłości.

admin Świata Nintendo

  • Gość
Nintendo DS
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 03, 2004, 10:06:00 am »
Panowie przecież o tym, że pomysł dwóch ekranów jest patentem Nintendo sprzed ponad 20 (G&W) lat wiedzieli wszyscy. Nowatorstwo Nintendo przy DS polega na zastosowaniu drugiego - aktywnego, dotykowego ekranu, a także na kilku patentach, które są stoswane po raz pierwszy w konsolach przenośnych (choćby mikrofon). Samo użycie drugiego ekranu nie jest więc niczym nowym i to wiadome było jak tylko pojawiły się pierwsze informacje o DS.

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 03, 2004, 10:49:12 am »
Cytat: "SnejK"
Cytat: "thirian"
No nieźle Snejk. :)
W końcu Niny w DS zastosowało coś "nowatorskiego" :D


 :x  Nie myśl sobie że jestem anty DS'owcem :) PSP troche mi nie podchodzi ze względu na swą wielkość i niezafajny kształt:] A ten obrazek zamieściłem po to, żeby pokazać że Nintendo czerpie swe GENIALNE pomysły z przeszłości.


Och, Snejk...
Czy Was w szkole uczą jeszcze tego, czym jest sarkazm? :)
DS może jest nowatorski, ale ja czekam na gry RPG na ten system - Mario rpg aż się prosi żeby go przenieść. No i Finale mogły by być, a to juz byłoby naprawdę coś.

SnejK

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-05-2004
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 03, 2004, 11:09:15 am »
Wiem co to jest, aczkolwiek nie zorientowałem się iż go użyłeś w swym zdaniu:D (ale mądrze napisałem) A co do RPG'ów to też na nie czekam, chociaż martwi mnie to, że mogą "na chama" w nich wykorzystywać dotykowy ekranik:] Chociaż, dzięki niemu może bedą jeszcze ciekawsze walki? Zobaczymy.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 03, 2004, 16:10:12 pm »
Cytat: "SnejK"


Czy to wam czegoś nie przypomina??:>

Uwaga obraz posiada prawa autorskie, skopiowałem go sobie przeglądając pewną aukcje internetową więc nie tego, nie kopiujcie go tak chytrze jak ja:D

:D


Game and watch??

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

dawid

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-03-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 03, 2004, 16:14:39 pm »
Cytat: "mrpiki"
Cytat: "SnejK"


Czy to wam czegoś nie przypomina??:>

Uwaga obraz posiada prawa autorskie, skopiowałem go sobie przeglądając pewną aukcje internetową więc nie tego, nie kopiujcie go tak chytrze jak ja:D

:D


Game and watch??


Mpriki zgadles to jest game and watch :D  DS fajnie wyglada(wedlug mnie), a tym co sie nie podoba wyglad to niech wiedza ze najwazniejszy nie jest wyglad tylko to co maszynka ma w sirodku :)

dawid

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-03-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 03, 2004, 21:12:27 pm »
Wie cie co zauwarzylem ze Nintendo uczy sie na blednach ;) jak nintendo zondzilo na duzych konsolach dzienki snesowi i gdy sony wypuscilo na rynek psx to nintendo nie zaregowalo i stracilo duzo klijentów (sam mialem psx). a Teraz gdy sony chce zdobyc rynek przenosnych konsolek nintendo nie zostalo obojety i od razu zapowiedzial DS :) i to moze uratowac nintendo przed sonym :)

dawid

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-03-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 07, 2004, 23:36:24 pm »
Mam dobre wiadomosci dla fanów DS. Wiadomo ze nintendo pracuje juz nad Zelda na DS. druga zecz czyli na nintendo ds jest co raz wiecej devolperów i nowych gier. Raylight zaczol robic gre na ds i bedzie ona w 3D a ci  co nie wiedzo co to za firma to zrobila gry takie jak Wings, Wing Commander Prophecy and Ozzy & Drix. a teraz trzecia wiadomosc to kolejna firma robi gre na DS jest to UK developer Boxes Clever on Nintendo DS ta firma robi juz 3 gry na Nds (prototyp) i jednom na gba prototyp :)

dawid

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-03-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 10, 2004, 00:18:47 am »
Kolejna dobra wiadomosc czyli cena DS'a oficialnie Iwata powiedzial ze ds nie bedzie kosztowal wiele wiec niz niz Gba wiecej info na stronie www.nintendods.prv.pl

dawid

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-03-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 20, 2004, 01:01:35 am »
Wiele ciekawostek zamieścił magazyn EGM. Po kolei:

- Sega pracuje nad Super Monkey Ball na Nintendo DS

- Shinji Noguchi pracujący w Namco (pracuje nad Baten Kaitos na DS) stwierdził, że BK będzie miał wiele unikalnych cech korzystania z drugiego ekranu. Jednocześnie wyraził obawy co do ceny PSP i jego przyszłości. Obaw tych nie ma w stosunku do Nintendo DS...

- Koji Igarashi z Konami stwierdził, że Castlevania opracowywana na DS będzie podobna do Castlevania: Aria of Sorrow

- Tomonobu Itagaki z Tecmo (min. Ninja Gaiden i Dead or Alive na Xboxa) stwierdził, że DS jest lepszy od PSP i jego zespół pracuje nad kilkoma pozycjami na tę konsolę
news z strony www.swiatnintendo.pl

admin Świata Nintendo

  • Gość
Nintendo DS
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 14, 2004, 22:51:18 pm »
Znamy już niemal pewną cenę i datę premiery konsoli DS w USA! Szczegóły - dział newsy www.swiatnintendo.pl I co teraz sądzicie?

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 14, 2004, 23:22:14 pm »
Mamy już ten news na GameOnly :wink:  [mój trzysetny post]

Mati16

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-06-2004
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 15, 2004, 00:38:43 am »
Ej czy nikt z was nie widzial prezentacji DS na E3:/:/:/??przecierz byl pokazywany i wszyscy juz wiedza jak bedzie wygladal http://www.dojomediaserver.com/media/misc/NDS_mockup_ver1.jpg jesli ktos jednak nie widzial filmiku ktory prezentuje DS w akcji obrazek na tej stronce musze wszystko powie:)

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Nintendo DS
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 15, 2004, 08:58:12 am »
Cytat: "Mati16"
Ej czy nikt z was nie widzial prezentacji DS na E3:/:/:/??przecierz byl pokazywany i wszyscy juz wiedza jak bedzie wygladal http://www.dojomediaserver.com/media/misc/NDS_mockup_ver1.jpg jesli ktos jednak nie widzial filmiku ktory prezentuje DS w akcji obrazek na tej stronce musze wszystko powie:)



Eeee, a o co chodzi?

Mati16

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-06-2004
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 15, 2004, 16:29:05 pm »
sorki troche mi sie poj**alo:P

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #68 dnia: Października 04, 2004, 16:42:23 pm »
http://gry.interia.pl/konsole/news?inf=549151

TRAGEDIA, NO KTÓŻ BY SIE TEGO SPODZIEWAŁ TOTAL ZASKOCZENIE!!!!

mówiłem o "tłustym druku" tylko :)

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #69 dnia: Października 04, 2004, 19:36:58 pm »
Ci z interia to naprawde są bystrzy :lol:, GO strzeszcie się! Wasza strona upadnie przez takich ,,profesjonalistów" :lol:.

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 16, 2004, 17:00:51 pm »
A ja mysle ze NDS powinien nazywac sie GBMA (game boy more advanced) nie widze w nim nic ciekawego oprucz dotykowego ekraniku.
PSP - next gen wsrod handheldow.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 17, 2004, 18:18:52 pm »
A mi sie podoba ten pomysł z Touch Screenem. Daje to nowe możliwosci wielu grom. Pamiętacie np. Pac Pix?? Będzie dobrze.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Nintendo DS
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 28, 2004, 20:16:51 pm »
Cytat: "Wudi"
A ja mysle ze NDS powinien nazywac sie GBMA (game boy more advanced) nie widze w nim nic ciekawego oprucz dotykowego ekraniku.
PSP - next gen wsrod handheldow.


%&$@!, bo nie wyrobię. Było o tym mówione wszędzie, że handheldy Sony i Nintendo to dwie różne filozofie:

Sony - najnowsza technologia, najnowsze rozwiązania - zminiaturyzować i na rynek!

Nintendo - po części oldschool, po części chęć wypuszczenia czegoś nietypowego, po części inżynierom z N się nudziło.

I nie można mówić co jest lepsze. Sprzedaż pokazuje, że klienci rzucają się na oba produkty.

Wudi, ja ciebie proszę - PISZ POPRAWNIE! Czy w szkole uczyli znaków interpunkcyjnych? A może jeszcze logicznej budowy zdania? To ja proszę, stosuj to. Wiem, że to fajnie nabijać posty (400 w mniej niż 14 dni - nieźle!), ale miej na uwadze uczucia innych. :D

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Nintendo DS
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 29, 2004, 15:23:35 pm »
CastorKrieg, daruj sobie. Do Wudiego nie trafia to co piszesz. Ja i paru innych forumowiczów już to przerabialiśmy. (Pozdro Ako, Kaxi i inni:) ).  Z fanboyem się nie dyskutuje. A z Wudim tym bardziej;). On i tak wie najlepiej.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 29, 2004, 20:38:39 pm »
Ekhm.... ten no, wiecie, no co wy chlopaki.
Ja tak tylko, jaja sobie robie, pocieszam sie.
PSP sprzedalo sie w zaledwie 250 tys sztuk, normalnie biedne sprzecicho.
DS- Da Super
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Tarniak

  • Gość
Nintendo DS
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 29, 2004, 20:58:28 pm »
Filozofie, filozofiami, a main-stream i tak połknie wszystko. Ale gwarantuje wam, że w pewnym momencie i jedni i drudzy zrobią głośne buerk. Chwilowo rynek się zachłysnął tym szaleństwem (na korzyść NDSa). I dobrze, a ja jestem neutralny, bo i tak nie będę posiadaczem ani jednej ani drugiej. Oczywiście walczę z Fboyami, którzu tu ślepo patrzą w DSa. :twisted:

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 01, 2005, 02:37:18 am »
TNW: DS rulez  :twisted:

Tarniak

  • Gość
Nintendo DS
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 01, 2005, 09:52:35 am »
Cytat: "doogie"
TNW: DS rulez  :twisted:

Phi tak to se możesz :P Ani PSP ani DS nie rulez, póki w łapach mieć nie będę :wink:.

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 01, 2005, 18:45:19 pm »
PSP rulez, starociom stanowczo NIE. Jeszcze tylko zeby na PSP wyszedl tekkenik i bede przez pol roku jezdzil pociagiem :wink: .
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 01, 2005, 19:00:21 pm »
Cytat: "Wudi"
PSP rulez, starociom stanowczo NIE. Jeszcze tylko zeby na PSP wyszedl tekkenik i bede przez pol roku jezdzil pociagiem :wink: .


Do czasu aż konsolkę zabiorą Ci jakieś łysawe osiłki, a Ciebie wyrzucą z pociągu. Powodzenia :P