Autor Wątek: Nintendo DS  (Przeczytany 44168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SnejK

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-05-2004
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #80 dnia: Stycznia 01, 2005, 19:35:56 pm »
Jakie starocie? >.< NDS to przecież nowa konsola... A co do tego krojenia ludzi z konsolek  ----> kupujcie Nintendo DS, bo po jego niezbyt nowoczesnym wyglądzie, możecie się spodziewać że nikt go wam nie weźmie:D A na PSP już złodzieje szczerzą zęby...

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 01, 2005, 22:22:06 pm »
Bo widzicie Polscy zlodzieje znaja sie na sprzecie lepiej niz japonczycy :wink:, u nas w kraju wiedza co dobre :twisted: .
PS: A myslicie ze po co chce jezdzic pociagiem :twisted: :twisted: :twisted:
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Nintendo DS
« Odpowiedź #82 dnia: Stycznia 02, 2005, 11:46:59 am »
ale tandetne fotomontażyki, geez 6 latek to robił w paincie??

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #83 dnia: Stycznia 02, 2005, 11:50:05 am »
przeca to nie jezd fotomontaż, jeno psp położone na ds gupku  8)

lesiu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #84 dnia: Stycznia 02, 2005, 12:12:35 pm »
Screny z Castelvanii

 tutaj
Nie wiem jak wy ale ja mysląc o Castelvani DS liczyłem już na grafike 3D

Poprawione  8)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Nintendo DS
« Odpowiedź #85 dnia: Stycznia 02, 2005, 12:15:04 pm »
proszę, nie rób tego więcej, ok?? podawaj linka stary ...

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #86 dnia: Stycznia 02, 2005, 19:30:33 pm »
Kieprawo ta Castlevania wyglada, no ale wszystko zalezy od gameplay'u.
Moj poprzedni avek to nie byl fotomontaz tylko PSP polozone na DS'ie dla porownania jakosci ekranikow i wygladu.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #87 dnia: Stycznia 03, 2005, 17:16:11 pm »
Grafika nie jest tu najważniejsza. Bardziej interesuje mnie w jaki sposób zostaną tu wykorzystane główne atuty DS-a (touchscreen, mikrofon, itp.)

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #88 dnia: Stycznia 03, 2005, 17:19:13 pm »
Fajnie by było wypowiadać zaklęcia, miast klepać po przyciskach w Castlevanii. Marzenia :roll:
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #89 dnia: Stycznia 03, 2005, 18:14:25 pm »
Wow. Rysikiem będziesz wywoływał wsysanie oponentów! Seeeaalllll :twisted:

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #90 dnia: Stycznia 03, 2005, 22:09:35 pm »
Teraz to może wygląda fajnie, ale jeśli przy jakimś bossie zatrzęsie ci się ręka i  źle narysujesz seala będziesz musiał powtarzać walkę od początku :?

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 22, 2005, 15:16:07 pm »
Jako świeżo upieczony posiadacz DS'a uznałem za stosowne podzielenie się z Wami moimi spostrzeżeniami, potraktujcie to jako niezależny,wielce subiektywny opis zachowania się konsoli w praniu.
Nintendo od początku zakładało, że konsolka pod względem technicznym będzie "zdziebko" odstawać od PSP, natomiast nadrobi na polu gier, grywalnością i ciekawymi rozwiązaniami. W praktyce cosik nie wypaliło...
Pierwsze wrażenie - jak najbardziej pozytywne. Grafika fajowa (trzeba zobaczyć jak wszystko śmiga, skok jakościowy, zapewniam, jest), dźwięk jeszcze lepszy no i te dwa ekraniki. Mimo że DS sprawia wrażenie tęgiego (o wyglądzie za chwilę), jest lekki i fajnie leży w kieszeni. Tak w kieszeni, bo dziwne rzeczy dzieją się, gdy chce się na tym pograć.
Gdyby wykorzystywało się tylko klawisze - jest super! Krzyżak po lewej, po prawej cztery przyciski, a z tyłu spusty. Leży w dłoni (bo szeroki), wygoda komfort. Bajera..? Nie całkiem, ponieważ gwożdziem programu miał być ekran dotykowy. I tu zaczynają się schody.
Ekranik można macać na kilka sposobów - paluchami tudzież innymi częściami ciała, stylusem i nakładką na kciuk. Przyjrzyjmy się im dokładniej:
a) paluchy (i inne...) - byłby to w sumie dobry sposób, ale należałoby mieć palce grubości paluszków "Lajk****", w każdym razie mojej osobie byłoby ciężko w coś utrafić, nie wspominając o zabrudzeniach. Alternatywą jest:
b) nakładka na kciuk - tak, dla mnie najbliższa doskonałości metoda kontroli. Oczywiście nie obyło się bez problemów. Żeby móc swobodnie korzystać z tej metody, należy spełnić jeden podstawowy warunek - mieć wielkie łapy (chociaż jedna wystarczy). Dzięki temu, można wygodanie obejmować konsolkę, ręce się nie męczą a my możemy swobodnie pograć w niektóre gry, takie jak rewelacyjny Metroid. Ten sposób właściwie sprawdza się tylko w tytułach nie wymagająch wielkiej precyzji, wszelkie rysowania odpadają. Podsumowując takie rozwiązanie dobrze "emuluje" gałkę analoga.
c) stylus - od początku byłem przeciwny. Powodów widziałem mnóstwo - nadmierne obciążenie jednej ręki, mniej stabilna pozycja grającego, rysik można zgubić, etc. etc. No, tak było drzewiej, bo odrobinę zmieniłem zdanie. Może najpierw o tym, do czego moim zdaniem się nie nadaje - a nie nadaje się do gier w które można pograć kciukiem. Po prostu nie wyobrażam sobie jak można grać rysikiem w Metroida, czy takiego Asphalta. To po prostu nie po Bożemu. Wymusza też na grającym spokojny tryb życia - ciężko będzie pykać w zatłoczonym autobusie, podczas biegów przełajowych czy na pokładzie startującego promu kosmicznego. Najlepiej usadowić się a hamaku i spokojnie dać się pochłonąć rozrywce.
Teraz krótko o wyglądzie. Wygląd nie trzyma się, za przeproszeniem, kupy. Część do dolną i górną probjektowały oddzielnie dwie osoby, zamknięte w osobnych pokojach, pozbawione możliwości porozumiewania się. Bo gdyby wymontować górną część - konsolka wyglądałaby całkiem ładnie. Górna też sama w sobie ma niezłe rysy. Natomiast po połączeniu powstaje... No każdy widział efekt. Najzabawniejsze jest to, że mi się ten dziwoląg podoba (może dlatego że mam kiepski gust).

Gierki.

Zastanawialiście się czemu Nintendo, ponoć pierwszy raz w swojej historii, wypuściło wersję demo? Bo chciało pokazać co ta konsola potrafi. Tak, Metroid to tytuł zdolny rozszczepiać atomy. Graficznie jaki jest, każdy chyba widział. Jednemu grafa możę się podobać innemu już nie, jednak na dzień dzisiejszy ładniejszego fpp na kieszonsolki nie ma. Natomiast sterowanie to rewelka. Nawet gierki na duże konsole nie mogą się z nim równać na tym polu. Intefejs marzenie - na dotykowym mamy panel z którego wybieramy broń, przepoczwarzamy się kulę itp. No takiego czegoś oczekiwałem. Gejmplej to spotkanie pana Quake'a z... hmm... właśnie ciężko coś powiedzieć o tym jakież to labirynty przed nami (bo Metroid dotychczas był labiryntówką, nie wiem co się teraz podzieje, ale na bank będzie ciekawie), ale mam nadzieję że autorzy pozostaną wierni tradycji i będzie więcej myślenia (kombinowania raczej) niźli strzelania. Bo strzelania to będzie dużo w multiku któremu wróże świetlaną przyszłość.

c.d.n.

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #92 dnia: Marca 04, 2005, 20:03:56 pm »
jakies 3 godziny temu listonos przyniosl i.....OMFG jak to wyglada, jak to sie rusza [demo Metroida], umarłem....Teraz tylko czekam do poniedziałku na SM64 i wyczekuje paczki z WW za jakis tydzien. Amen, Ds ma poweraaaaaa

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #93 dnia: Marca 04, 2005, 20:23:56 pm »
To ciekawe jak wielkiego powera ma PSP.  :roll:
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

LapTop

  • Gość
Nintendo DS
« Odpowiedź #94 dnia: Marca 04, 2005, 20:26:27 pm »
nie do opisania. Widziałem :D

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Nintendo DS
« Odpowiedź #95 dnia: Marca 04, 2005, 21:20:29 pm »
Cytat: "szczurek"
jakies 3 godziny temu listonos przyniosl i.....OMFG jak to wyglada, jak to sie rusza [demo Metroida], umarłem....Teraz tylko czekam do poniedziałku na SM64 i wyczekuje paczki z WW za jakis tydzien. Amen, Ds ma poweraaaaaa


spoko, mi na początku też się podobał

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #96 dnia: Marca 04, 2005, 22:33:35 pm »
Cytat: "Miazga"
Cytat: "szczurek"
jakies 3 godziny temu listonos przyniosl i.....OMFG jak to wyglada, jak to sie rusza [demo Metroida], umarłem....Teraz tylko czekam do poniedziałku na SM64 i wyczekuje paczki z WW za jakis tydzien. Amen, Ds ma poweraaaaaa


spoko, mi na początku też się podobał

a teraz jestem skrzecacym dziadkiem? Wyluzuj man, to, ze Ci nie przypasil nie oznacza, ze ja mam go do śmiecia wyrzucić :lol:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Nintendo DS
« Odpowiedź #97 dnia: Marca 04, 2005, 22:43:47 pm »
Cytat: "Miazga"
Cytat: "szczurek"
jakies 3 godziny temu listonos przyniosl i.....OMFG jak to wyglada, jak to sie rusza [demo Metroida], umarłem....Teraz tylko czekam do poniedziałku na SM64 i wyczekuje paczki z WW za jakis tydzien. Amen, Ds ma poweraaaaaa


spoko, mi na początku też się podobał

A co teraz ci sie w nim nie podoba? gry, czy co? ciekaw jestem :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Nintendo DS
« Odpowiedź #98 dnia: Marca 04, 2005, 22:47:24 pm »
Cytat: "szczurek"
Cytat: "Miazga"
Cytat: "szczurek"
jakies 3 godziny temu listonos przyniosl i.....OMFG jak to wyglada, jak to sie rusza [demo Metroida], umarłem....Teraz tylko czekam do poniedziałku na SM64 i wyczekuje paczki z WW za jakis tydzien. Amen, Ds ma poweraaaaaa


spoko, mi na początku też się podobał

a teraz jestem skrzecacym dziadkiem? Wyluzuj man, to, ze Ci nie przypasil nie oznacza, ze ja mam go do śmiecia wyrzucić :lol:


a co, ja tak powiedziałem? :) Tyle tylko mam do powiedzenia, że na początku jarało mnie to urządzonko, lecz szybko mi przeszło. Tak jestem maruda. Może tobie, Szczurek, DS przypadnie do gustu i nie bedziesz myślał "jak tu to gówno opylić, żeby za dużo do PSP nie dopłacić" (jak pewien typ z tego forum z ksywą zaczynającą się na M i kończącą na A ) :lol:

Tarniak

  • Gość
Nintendo DS
« Odpowiedź #99 dnia: Marca 04, 2005, 22:49:33 pm »
Cytat: "Miazga"
a co, ja tak powiedziałem? :) Tyle tylko mam do powiedzenia, że na początku jarało mnie to urządzonko, lecz szybko mi przeszło. Tak jestem maruda. Może tobie, Szczurek, DS przypadnie do gustu i nie bedziesz myślał "jak tu to gówno opylić, żeby za dużo do PSP nie dopłacić" (jak pewien typ z tego forum z ksywą zaczynającą się na M i kończącą na A ) :lol:

Co ty chcesz od Miela :P. A tak BTW to są jakieś konkretne zapowiedzi na DSa? Czy tylko WW?

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #100 dnia: Marca 04, 2005, 23:23:50 pm »
Cytat: "TNW"
A tak BTW to są jakieś konkretne zapowiedzi na DSa? Czy tylko WW?

hmm zalezy co rozumiesz pod pojeciem 'konkretne'. Dla mnie konkretami na ten rok napewno są:
-Mario Kart
-Animal Crossing
-Harvest Moon: HSS
i napewno Metroid

O reszcie w sumie nic konkretnego oprocz screenow nie wiadomo. Czekamy do E3, powinno byc ciekawie w kwestii "handheld"

@Miazga: aha, no to chyba, że tak. Zwracam honor

Tarniak

  • Gość
Nintendo DS
« Odpowiedź #101 dnia: Marca 04, 2005, 23:26:02 pm »
"Konkretne" w sensie "pewniaki".

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #102 dnia: Marca 04, 2005, 23:27:40 pm »
Narazie po tym co zobaczylem w demie to pewniakiem jest Metroid. TEGO POPROSTU NIE MOŻNA ZJE,BAĆ, no! A reszta to 'jak wyjdzie to fajnie, jak nie to trudno' imo, ale czekam i tak

damn rozladowala mi sie bateria....chyba nici z nocnego grania w metroida....

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #103 dnia: Marca 05, 2005, 04:20:24 am »
Chwalenia się ciąg dalszy - mój człowiek w Japonii mówi, że PSP jest w sklepach od cholery i bez problemu mi kupi. Jeszcze dwa tygodnie :shock: Nie mogę spać :shock:

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #104 dnia: Marca 05, 2005, 12:03:30 pm »
Osobiście całym sercem popieram zdanie wypowiedziane przez towariszcza Miazgę - "mi na początku też się podobał".
Tak, na początku konsolka robi piorunujące wrażenie, ale gdy ono minie...

Cytat: "Ako"
A co teraz ci sie w nim nie podoba? gry, czy co? ciekaw jestem

Odpowiem za siebie - NIE MA DOBRYCH KURDE GIER.
Ciało gier na DeeSa można przedstawić jako głowę i ogon, a właściwie to główkę. Bo jedynym genialnym wręcz tytułem jest DEMO (sic!) Metroida, a na horyzoncie jedynie odgrzewanki, kotlety i wizja transformacji DeeSa w jakiś organizer (a wszystko to dzięki super-ultra-mega-giga-turbo fajnej firmie na N).
A pewna zła korporacja robiąca walkmany i inne telewizory już pewnie dawno zaczęła "rozumować" z większością firm tworzących tudzież wydających gry...
Na E3 Nintendo pokaże prawowitego następce rodu GB i... się zobaczy...

No i najważniejsze - DS nie miał premiery na naszym kochanym starym kontynencie. O ile w momencie kiedy reszta świata witała go na rynku nie miał żadnej konkurencji, tak u nas ukaże się niemal równolegle wraz ze swoim czarnym kolegą. Kolegą silniejszym i bez kompleksów dodajmy.
Taa... ciekawym jak to się potoczy...

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #105 dnia: Marca 05, 2005, 13:55:47 pm »
Ja kupię dla AC, HM, Metroida, MK, PES, VJ, Zeldy, Wario Ware, dla Yoshi Island( :lol: LOOOOL) żartuje z tym Yoshi...ale jak będzie dobre to kupię może :lol:
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #106 dnia: Marca 06, 2005, 11:05:59 am »
hmm moj highscore w Morph Ballu 72250 i czas 44:60. Ktoś mnie pobije?...

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #107 dnia: Marca 06, 2005, 14:29:40 pm »
Sterujesz analogiem (macaniem) czy klawiszami? Bo kula to akurat najmniej dopracowany element Metroida.
Drugim kardynalnym błędem (który prawie skreślił tę pozycję) jest BRAK INVERT LOOKA!!!! LUDZIE! Mamy czasy CS: Source a tu ktoś chce wydać gierkę bez inverta! (ale to w końcu demo, więc nie ma się o co pluć)

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #108 dnia: Marca 06, 2005, 14:33:14 pm »
stylusem sie gra dobrze, ale tylko dla rekreacji. Jesli chcesz wykrecac jakies sensowne wyniki morph ballem to korzystasz z d-pada. Haha nowy rekord! punkty max i czas 42:16 Raz udało mi się zejśc do 40:66, ale ominalem pare kulek i punkty polecialy na ryja.

Gupie pytanie: co to Invert-look? O_o

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #109 dnia: Marca 06, 2005, 15:22:00 pm »
Konkretnie do Morph Balla rzeczywiście lepsyz jest d-pad. A braku Invert Looka nawet nie zauważyłem, dopóki o tym nie wspomniałeś o tym Von Zay. Zresztą, jakie przkreślanie pozycji. 5 minut przyzwyczajania i jazda.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Nintendo DS
« Odpowiedź #110 dnia: Marca 06, 2005, 20:25:33 pm »
Fantasy z marcowego numeru Świata Techniki:

Kolejny do wojny. Tak prezentuje się Gizmodo - nowa przenośna konsola do gier. Sony nie dąża  z produkowaniem rozchwytywanych PSP (Play Station Portable), Japończycy przesuwają europejską i azjatycką premierę ze względu na braki magazynowe, a dwuekranowa konsolka Nintendo DS  nie podoba się graczom. Produkt amerykańskiej Tiger Telematics to jednocześnie urządzenie do gry i tlefon komórkowy. Ma wbudowany GPS, obsługuje GPRS, Wi-Fi, robi zdjęcia cyffrowym aparatem  i odtwarza pliki multimedialne. Procesor ARM9 jest szybszy niż w PSP i nowszy od tego w z DS'a. Za grafikę odpowiada układ GeForce 3d 4500 od nVidii. Konsolka działa pod systemem Microsoft Windows CE. NET 4.2, co zapewnia dodatkowe aplikacje. Cena wyższa niż u konkurencji: 400 dolarów (PSP kosztuje 250 dolarów, tyle samo DS).

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #111 dnia: Marca 06, 2005, 21:03:09 pm »
Kieszonsolka z Geforcem i windowsem, looooooooool :lol:
Trochę drogie to.
Tu gdzieś chyba jest topic o gizmondo.

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #112 dnia: Marca 06, 2005, 23:04:52 pm »
ten Świat Techniki to lole nie z tej ziemi. "Ds nie podoba sie graczom", "DS kosztuje 250dolarów" :lol:

A teraz do topica....Wytlumaczy mi ktos co to jest ten Invert-look? ._.

Zauwazylem pewien szkopul, otoz w First Hunt'cie Samus moze patrzec niemal pionowo do góry, podczas w MP było to ograniczone. Hmm....

LapTop

  • Gość
Nintendo DS
« Odpowiedź #113 dnia: Marca 06, 2005, 23:08:45 pm »
DS kosztuje 150$, jakie wielkie młoty

Tarniak

  • Gość
Nintendo DS
« Odpowiedź #114 dnia: Marca 06, 2005, 23:13:08 pm »
Cytat: "szczurek"
ten Świat Techniki to lole nie z tej ziemi. "Ds nie podoba sie graczom", "DS kosztuje 250dolarów" :lol:

A teraz do topica....Wytlumaczy mi ktos co to jest ten Invert-look? ._.

Zauwazylem pewien szkopul, otoz w First Hunt'cie Samus moze patrzec niemal pionowo do góry, podczas w MP było to ograniczone. Hmm....

Invert Look to zamienione osie kierunkowe. Dajesz do góry, a idzie w dół i odwrotnie...

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #115 dnia: Marca 07, 2005, 00:38:05 am »
Ahaaaaaa
Jak sterujesz stylusem to jasne, ze nie ma. Jak jedziesz na combie d-pad+przyciski A,B,X,Y to wtedy jest.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Nintendo DS
« Odpowiedź #116 dnia: Marca 21, 2005, 22:09:39 pm »
a tak sie zapytam - Szczurek, ds nadal sie podoba tak jak na poczatku?

LapTop

  • Gość
Nintendo DS
« Odpowiedź #117 dnia: Marca 21, 2005, 22:11:44 pm »
ja mam DS 2 miechy i mi sie nadal podoba tak jak na poczontku :D

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #118 dnia: Marca 21, 2005, 23:02:22 pm »
yup, opcja odgrywania gier z gba cieszy mnie niezmiernie. Marian mnie troche znudzil, ale to moze wina, ze jestem wychowany na platformerach 2,5D lub samo 2D. Bywa. Za to mini gierki zasluguja na pochwale, polecam uzywanie w nich sylusa od palmtopa, wyzsze wyniki gwarantowane.

Tak Miazga, nie zawiodlem sie na DSie ani troche, a patrząc na liste wydawniczą usmiecham się do siebie złowieszczo.

Wczoraj moja 4 letnia siostra bawila sie pictochatem przez jakies 2h, a 8 letni brat cioral w mariana. DS łączy pokolenia?...

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #119 dnia: Marca 22, 2005, 13:43:03 pm »
Cytat: "szczurek"
yup, opcja odgrywania gier z gba cieszy mnie niezmiernie. Marian mnie troche znudzil, ale to moze wina, ze jestem wychowany na platformerach 2,5D lub samo 2D. Bywa. Za to mini gierki zasluguja na pochwale, polecam uzywanie w nich sylusa od palmtopa, wyzsze wyniki gwarantowane.

Bo Marian jak na dzisiejsze standardy JEST NUDNY, poza tym ma skopane sterowanie. Ratują go troche minigierki. (Chyba  że ma się 4-8 lat)

Cytuj
Tak Miazga, nie zawiodlem sie na DSie ani troche, a patrząc na liste wydawniczą usmiecham się do siebie złowieszczo.

Ja również, bo na horyzoncie nie ma niczego wartego uwagi (oprócz Metroida, którego nie wiedzieć czemu Nintendo nie chce szybko wydać).

Cytuj
Wczoraj moja 4 letnia siostra bawila sie pictochatem przez jakies 2h, a 8 letni brat cioral w mariana. DS łączy pokolenia?...

Łączy pokolenia, tak..? Sugerujesz, że ośmiolatek może być rodzicem czterolatka? Abstrahując od tego, faktycznie DS nadaje się dla dzieci znakomicie. Reakcją dorosłych graczy jest raczej uśmieszek typu "czego to ludzie nie wymyślą", co przy kulturalnym zwrocie "ożesz k*.*", który  prawie zawsze wyrywa się osobie przy której odpalono PSP, jest kiepskim efektem...