Prehistoria gen > Wii

Metroid Prime 3

<< < (2/24) > >>

mateo:
Jeżeli Retro robi gre to musi być ŚWIETNIE ...
2 Częsci Metroida na GC to poezja w czystej postaci
Nowy kontroler będzie wręcz idealny do Prime 3 (Do FPP)
Co oczekuje od MP3?, może nowego engine gry , lepszy scenariusz !(Echoes to taki Quest Samus , pomoc nowej rasie , mi się to podobało  :)  )
Teraz nawalam na 100 % , zobaczymy jakie zakończenie!? , narazie 89 %.
Kocham przygody Samus i niescierpie jak niezagram w 3 częsć !
A w dodatku napawia mnie optymizmem nowy kontroler (to będzię COŚ NIESAMOWITEGO)
Pamiętacie Metroida z Nes'a chlip , chlip.......................aaauuuuuuuu

setezer:
Kurna fak, Metroid Prime to jedna z najlepszych gier wszech czasów i nie ma większego chu*a we wsioce jak przygody Samus! Dwójka trzymała poziom, ale nie było już elementu zaskoczenia, jak odpaliłem MP na nowokupionym gacku to zbierałem szczene z podłogi, ja pierdziele jaka ta gra jest wyje*ista! Dam kilka ikonek wyrażających mój podziw:   :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :o  :o  :o  :o  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :!:  :!:  :!:  :shock:  :shock:  :D  :D  :D  :D  8)

Jak MP3 nawali to nic, ale nie nawali. Retro z texasu nie popełnia błędów:).

CassSept:
Dokładnie. Ta sama reakcja.  Metroid Prime mnie po prostu zmiażdżył, znisczył, rozwalił na kawałeczki. Gra jest niesamowita, i mimo przejścia w 3D nadal to był Metroid! Fabuła w którą całkiem fajnie wpleciono Chozo, genialne motywy z piratami, gra-poezja po prostu.
A że MP to była pierwsza gra Retro :) No cóż, nie mogę się doczekać trójki

nakimushi:
A ja nie mialem tej przyjemnosci grac w metroida ale napewno nintendo zrobi kolejny pokaz swoich mozliwosci (wystarczy zobaczyc jak to zrobili na dsa ;)
co do grafiki to jestem pozytywnie nastawiony i nie wieze ze gry beda gorzej wygladac niz na x360 przynajmniej te z obozu nintendo

setezer:
Aha, uwaga. Tutaj ja i Cass mamy ULTRA ZAJE*IŚCIE pozytywne nastawienie do Metroida Prime, ale nie każdemu ta seria przypadnie do gustu. DUŻO zagadek, dużo latania po tych samych lokacjach, tajemniczy klimat - ktoś może, powiedzieć, że to tylko dobra gra. Ok, ja to rozumiem. Ale jak ktoś się wczuję... o raju! Będzie w raju! Ale jak ktoś tylko spróbuje powiedzieć, że grafa albo muza jest tylko bardzo dobra to będę się ubiegał o bana  :mrgreen: 100% możliwości,

Kiedyś na forum NeoPlus albo i tu, wymyślałem, że może by tak zbroja Samus ulegała zniszczeniu, każde sieknięcie a pęka jej kolejna część, w zwykłych save pointach uzdrowiałaby się w pełni, ale obrażenia i tak by szybciej "łykała" dopiero wizyta w Gunshipie - naprawa zbroji:), można by z takim pomysłem pokombinować.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej