Autor Wątek: Metroid Prime: Hunters  (Przeczytany 4094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Metroid Prime: Hunters
« dnia: Maja 01, 2006, 04:49:50 am »
Witam :)
Dokladnie za pare dni stane sie szczesliwym posiadaczem DS'a Lite, wiec mozecie liczyc teraz takze na wspieranie tego dzialu.
Zastanawiam sie dlaczego do tej pory nikt nie zalozyl tematu traktujacego o tej grze? No ale nadrabiam zaleglosci.

Wiem jakie bylo moje podejscie do tej gry, jeszcze pare tygodni temu narzekalem na Metroida w wersji na DS'a ale jak to powiadaja, uczymy sie na wlasnych bledach. Nie wiem czemu wydawalo mi sie ze ta gra calkowicie pozbawiona jest trybu dla jednego gracza i posiada tylko i wylacznie tryb multiplayer, dlatego pisalem ze taka forma Metroida raczej nie przemawia do mnie, ale teraz wiem jak bardzo sie mylilem.
Metroid bedzie moja pierwsza gra na DS'a mysle ze dokonalem slusznego wyboru, chociaz troszke boje sie o sterowanie, ale jakos trzea bedzie sie przyzwyczaic.

Co sklonilo mnie do zakupu i zmiany zdania? Jeden film jaki zobaczylem na IGN. To ze Metroid kopie zady, wiedzialem od dawna bo zagrywam sie w obie czesci na Kostce, to ze ma IMO jeden z najlepszych soundtrackow w grach to tez wiedzialem, ale po tym filmie wszystko podnioslo sie do kwadratu. Muza jest przeswietna,uwielbiam motywy muzyczne z Metroidow, ale ten jest najlepszy jaki slyszalem do tej pory, filmik to chyba intro z gry ale za to jakie Intro, dla mnie rewelacja!!!
Metroid Prime Hunters za pare dni wyladuje w moim DS'ie, mozecie liczyc na duza ilosc informacji.

Oto film:
http://media.ds.ign.com/media/682/682835/vid_1445192.html

Mam pytanie, czy ktos z forumowiczow posiada Hunters? Nie mowie o demie dodawanym do konsolki tylko o pelnej wersji?

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Metroid Prime: Hunters
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 07, 2006, 11:45:14 am »
tak, ja mam  :twisted:

Adam50000

  • Gość
Metroid Prime: Hunters
« Odpowiedź #2 dnia: Października 22, 2006, 14:08:24 pm »
3 dni temu kupiłem DS i Huntersów. Świetna konsola. Teraz stawiam ją nawet wyżej niż PSP

Inlagd sill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2006
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Metroid Prime: Hunters
« Odpowiedź #3 dnia: Października 22, 2006, 21:05:14 pm »
MP Hunters jest nieprzeciętny, to fakt. Czy jednak jest wystarczająco długi i trudny oraz czy nie zmarnowano potencjału to już nie jest takie pewne. Niewyobrażalne jest jednak, że w całej grze - notabene o tytule "Metroid" - nie ma ani pół metroida. A przecież były w wersji demo i to były świetne!

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Metroid Prime: Hunters
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 12, 2007, 09:40:15 am »
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=174656460


Myślicie że to oryginal ? I to pełna wersja czy demo? Facet mi odpisal "Kartridż jest oryginalny, nie ma żadnej informacji, że jest to wersja demo, w menu  są dwa poziomy: trening i multiplayer.
Pozdrawiam".

svonston

  • Gość
Metroid Prime: Hunters
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 12, 2007, 12:28:30 pm »
Cytat: "gawi"
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=174656460


Myślicie że to oryginal ? I to pełna wersja czy demo? Facet mi odpisal "Kartridż jest oryginalny, nie ma żadnej informacji, że jest to wersja demo, w menu  są dwa poziomy: trening i multiplayer.
Pozdrawiam".

To na pewno demo.

magister

  • Gość
Metroid Prime: Hunters
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 12, 2007, 22:46:25 pm »
Ogolnie fajna gra ale dosc trudna przeszedlem 2 planety i sie zaciolem, jak mam te 2 nowe palnety rzadna mi nie pasi, np nie wiem co zrobic z tym sklanym potworem co robi pole elktormagnetyczne;/ ale ogolnie gra fajna, mam nadzieje ze w nastepny weekend rozkminie co trzeba zrobic:P. Bo tak wogole wie ktos ile jest planet w Metroidzie??