Autor Wątek: Testy  (Przeczytany 4187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Testy
« dnia: Maja 06, 2006, 08:29:09 am »
Witam!
Temat testy zalozylem juz w dzialem o PSP, ale zeby nie mieszac testow sprzetu, akcesorii i innych dodatkow do tej konsoli ze sprzetem i akcesoriami do Nintendo DS zalozylem taki sam temat w tym dziale, w ktorym bede testowal tylko i wylacznie rzeczy zwiazane z konsolka Nintendo.

Na dzien dobry dwa testy, pierwszy nie byle jaki bo test Nintendo DS Lite, moze nie bedzie to jako taki test, ale przynajmniej wrazenia i opis nowego stylu konsolki od wielkiego N. Drugi bardzo malutki tescik, bedzie o filtrach na ekrany do DS'a, i nie mowie tu o folii ochronnej, bo takie zadanie tez maja spelniac, ale o calkowicie nowym zastosowaniu.

Testy te pojawia sie jeszcze dzisiaj wieczorem, jak juz nawierze sie nowa konsolka Nintendo i opadnie troszke podniecenie, ale aby jakos wam sie zrehabilitowac, zamieszczam pierwsza serie zdjec konsolki, jak i kilka zdjec porownawczych. Powiem wam ylko jedno, moze i nintendo zmienilo wyglad nowego DS'a ale jego rozmiary zostaly okrojone do totalnego minimum, konsolka jest tak mala i wydaje sie byc tak delikatna ze na poczatku trzymalem ja dwoma palcami aby jej nie polamac :) oczywiscie nie jest az tak delikatna, ale takie wlasnie sprawia wrazenie.
Milego ogladania zdjec i do wieczora :)

Zdjecia DS Lite:








Info, tesy i cala reszta pojawi sie wieczorem (mojego czasu) :)

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
Testy
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 06, 2006, 08:42:29 am »
ehhh piękny sprzęcik :roll:  duzo ładniejszy od standardowego DS'a...gdyby nie to ze niedługo musze zaczac zbierac na Wii- napewno bym juz zamawial DS Lite'a :wink:  nie no zajebista konsolka :D
We lack the motion to move to the new beat

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Testy
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 06, 2006, 10:17:31 am »
Whoa, wiedziałem że jest jasny, ale że jaśniejszy od PSP...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Testy
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 06, 2006, 16:42:16 pm »
Cóż mogę powiedzieć... DS Lite jest PRZEPIĘKNY.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Testy
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 07, 2006, 18:06:18 pm »
Mam ochotę kupić sobie to cacko, ale w Polsce premiera... po wakacjach?  :? Wtedy to trza będzie odłożyć na PS3 i będę miał dylemat  :?

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Testy
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 07, 2006, 19:00:33 pm »
rainuS, możesz importować z Australii, w Australii jest wszystko to samo co w Europie (ten sam region, chyba napięcie też to samo), tam będzie szybciej i taniej. Dvdcrave.com

lupinator

  • Gość
Testy
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 07, 2006, 19:04:35 pm »
Cytat: "CassSept"
rainuS, możesz importować z Australii, w Australii jest wszystko to samo co w Europie (ten sam region, chyba napięcie też to samo), tam będzie szybciej i taniej. Dvdcrave.com

Są jakies dodatkowe opłaty za przesyłke do Polski czy cos w tym stylu?

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Testy
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 07, 2006, 19:15:16 pm »
Tak, ale nie sądzę aby były OKROPNIE duże, sądzę że i tak konsola + przesyłka wyjdzie taniej niż w Europie :P

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Testy
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 07, 2006, 22:39:56 pm »
Właśnie miałem zamawiać zwykłego DSa na allegro, ale jednak się wstrzymuję i będę czekał na Lite'a. Pięknie wygląda.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Testy
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 08, 2006, 14:51:00 pm »
śliczny, choć jak dla mnie nie jest dużo ładniejszy od zwykłego DSa.