Autor Wątek: F1  (Przeczytany 35800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
F1
« Odpowiedź #280 dnia: Marca 21, 2007, 21:51:36 pm »
A ja czytam PE, Neo+, IGN, Gamespot itp. A tam gra zbiera wysokie noty. Nie spotkałem się żeby za grafike była ocena niższa niż 8. Ciekaw jestem jaka jest w Edge za grafe bo z tego co pamiętam to tam czepiali sie bardzo modelu jazdy (ponoć że te lolki sobie nie wyłączyły wspomagaczy).

Cytat: "Mastu-son"
O jakości tego magazynu niech świadczy fakt, że God of War 2 dali 7/10 :shock: To chyba magazyn totalnych idiotów, albo ... Billa Gatesa :twisted:


WTF? 7 dla GOW2? Buhaha!!! Nakimushi gratuluje "gustu". Edge to naprawde "świetne" pismo jak widać. LoL!

[Głos z doniczki: proszę bez takich wypowiedzi, bo będzie ostrzeżenie]

Supersonic

  • Gość
F1
« Odpowiedź #281 dnia: Marca 21, 2007, 21:57:53 pm »
Cytat: "nakimushi"
ja tam czytam Edge Magazin który jest bardzo popularny na wyspach a tam gra dostala 4/10

A GoW2 7/10 co jest porzegięciem ok koniec off topa  :oops:

nakimushi

  • Gość
F1
« Odpowiedź #282 dnia: Marca 21, 2007, 22:45:02 pm »
Cytat: "MarcePan"
Nakimushi gratuluje "gustu"


o gustach sie nie dyskutuje tylko sie je ma

~w przeciwienstwie do ludzi którzy sie sugeruja srednimi ze stron internetowych~ glos z doniczki ;)

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
F1
« Odpowiedź #283 dnia: Marca 21, 2007, 23:03:59 pm »
Ja od początku nie rozumiałem tego nagle hiper wielkiego zainteresowania tą grą. Już tłumaczę o co mi chodzi. F1 to jest gra dla fanów tego sportu i głównie dla nich. Jest dla tych którym się nie nudzi jeżdżenie cały dzień po jednej trasie, bo tyle mniej więcej zajmuje przejechanie jednego wyścigu. Najpierw 30-60 minut człowiek uczy się trasy, następnie godzinę przeznacza na dobranie odpowiednich ustawień bolidu, a później 2 godzinu wyścigu wraz z kwalifikacjami. To jest gra dla maniaków. Jest dla tych co w Gran Turismo przechodzą wszystkie wyścigi endurance. Styl jazdy w grze jest cholernie trudny, realistyczny, a tym bardziej jak się gra na kierownicy z force feedback. Przy najbardziej realistycznych ustawieniach do dobrej jazdy trzeba naprawdę dobrego wyczucia bolidu, pełnej koncentracji i 100% znajomości toru. To nie jest gra dla wszystkich. Dlatego śmiełem się z tych wszystkich co nagle zakochali się w tej grze tylko dlatego bo grafikę ma rewelacyjną. Jak ktoś nie lubi symulacji to niech nawet nie zbliża się do tej gry. Gra dla fanów realistycznych wyścigów.

nakimushi

  • Gość
F1
« Odpowiedź #284 dnia: Marca 21, 2007, 23:25:07 pm »
Cytat: "Piter_neo"
Gra dla fanów realistycznych wyścigów.


a w reckach wszyscy pisza ze plusem gry jest jej latwosc i przystepnosc dla  kazdego :roll:


Cytat: "MarcePan"
A ja czytam PE, Neo+, IGN, Gamespot itp. A tam gra zbiera wysokie noty. Nie spotkałem się żeby za grafike była ocena niższa niż 8


gamespot ocenil sredniackie Armored Core na 7 a konwersje z ps2 The Godfather na 6 - to swiadczy o tym jakie te 8 za grafike w dzisiejszych czasach sá srednie  :idea:
ale juz skoncz ten temat jesli mozesz :x

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
F1
« Odpowiedź #285 dnia: Marca 21, 2007, 23:31:45 pm »
Akurat F1 to jedyna gra ktora zakupilbym razem z konsola. Demo w ktore mialem okazje zagrac wygladalo ladnie. Ponadto jezdzilo sie bardzo przyjemnie, o wiele lepiej niz w Motorstorm.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
F1
« Odpowiedź #286 dnia: Marca 22, 2007, 11:24:37 am »
Cytat: "nakimushi"

a w reckach wszyscy pisza ze plusem gry jest jej latwosc i przystepnosc dla  kazdego :roll:


No bo sobie włączysz wszystkie wspomagacze to owszem że gra jest dla wszystkich.

Cytat: "nakimushi"

ale juz skoncz ten temat jesli mozesz :x


Też Cię wcześniej o to prosiłem ale jak widać musisz zawsze mieć ostatnie zdanie.  :lol: