Past Gen > Xbox 360

Hitman: Blood Money

(1/2) > >>

olfeusz:
Jak jest wasza ocene o tej grze? Na największych serwisach internetowych (GS, GT, IGN) ma ocenę minimum 8.0 Po przejściu dema mogę stwierdzić iż jest to ciekawa gra, ale czy ma szansę z cudowną pierwszą wersją? Raczej nie, lecz jest to chyba najbardziej udany sequel tej gry.

ebuebue:
Uważam, że jest to ciekawa gra, ma ciekawe bronie i ciekawe otoczenie. Z zaciekawieniem przeszedłem ciekawe demo, po drodze spotykając ciekawe wyzwania. Potem ciekawie zaciekawiłem ciekawskie otoczenie swoją ciekawą postacią i ciekawie goniłem się z jednym takim ciekawskim po ciekawie zaprojektowanym poziomie. Osobiście, tej arcyciekawej pozycji wystawiłbym ciekawą ocenę 18/10 z ciekawością oczekując waszych ciekawych reakcji. A teraz ciekawie sie wyrzygam. Bue.

Leenk:

--- Cytat: "ebuebue" ---Osobiście, tej arcyciekawej pozycji wystawiłbym ciekawą ocenę 18/10
--- Koniec cytatu ---
Rzeczywiście interesująca ocena...
Mnie jakoś demko nie powaliło, mogli się jednak bardziej postarać z oprawą graficzną. Rozumiem że w Hitmanie nie liczyły się nigdy za bardzo wizualia, ale po to kupujemy next-geny żeby coś z tego mieć.

lupinator:
Radze sie tym beznadziejnym demem nie sugerowac. W pełnej grze ten poziom to samouczek ktory jest totalnie z*ebany. Jestesmy prowadzeni za raczke, nie mozna w ogole sie wykazac pomyslowoscia. Hitmana mam na PS2 ale z tego co wiem wersje roznia sie tylko grafika wiec na XO jest to ciagle genialna gra. Ja daje 9.8/10
Jedna z lepszych gier na currenty IMO :D

olfeusz:
A jak z inteligencją wrogów? Bo w tym demie przeciwnicy nie wykazują się zbytnio sprytem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej