Prehistoria gen > Xbox

Ninja Gaiden - megakiller

<< < (2/44) > >>

Ryo-San:
niech ktoś mi teraz powie, ze nie widać róznicy w grafice miedzy Xboxem a PS2 i GCN. Dowodem na to jest Ninja Gaiden. Gra zamiata, gralem troche u kumpla bo ja czekam na wersje PAL.
a co do ocenzurowania gry w PAL to są to tylko plotki 8)

Takeda:
Gierka jest ostra naprawdę, jednak prawdziwie trudna robi sie tak od 6-7 chapteru,dojdziecie do bossa demonicy(bitch!) to zrozumiecie, o czym gadka a ja mam tylko jeden potion :).A co jest niby skopiowane od PoP?bieg po ścianie i sporadycznie wystepujące drążki do skakania?Na tym się podobieństwa kończą-a system walki kopie dupsko Princowi że hej.Grafika najwyzszych lotów jak zagrałem w tenchu 3 na Xa to mnie ładnie odrzuciło- leniwe gnojki zrobiły port w 2tyg chyba.Niska rozdziałka zero fajerwerków-nie radze grać w tę gre od razu po NG :).Skiepszczone są elementy platformowe(mowa o nindźi jak to mówi mój kumpel) bo sterowanie jest strasznie czułe a praca kamery jest w wielu miejscach beznadziejna i dodatkowo utrudnia rozgrywkę.Te minusy jednak nie psują wiele z przyjemności rozgrywki dla mnie jest to gra na 9+/10

Dan Demolka:
Ja już go przeszłem.Na końcu jest niespodzianka!!

thirian:

--- Cytat: "Ryo-San" ---niech ktoś mi teraz powie, ze nie widać róznicy w grafice miedzy Xboxem a PS2 i GCN. Dowodem na to jest Ninja Gaiden. Gra zamiata, gralem troche u kumpla bo ja czekam na wersje PAL.
a co do ocenzurowania gry w PAL to są to tylko plotki 8)
--- Koniec cytatu ---


No właśnie , co z wersją PAL? Czy rzeczywiście nie jest skrojona?
Wejdźcie na strone Ultimy, tam w opisie gry pisze: "możliwość wyjścia z gry i rozpoczęcia jej od dowolnego momentu", prawda to?
Przecież każdy wie, że Ninja Gaiden nie należy do prostych gier ze względu na stopień trudności, więc w PAL'u jest "prościej"???

Miazga:
Ninja gaiden ląduje u mnie na liście pięciu najlepszych gier wszechczasów. Biję pokłony Teamowi Ninja. Niby kleję gdzieś tam recenzję tej perełki, ale idzie jak krew z nosa. No nic, pewnie kiedyś tam ją skończę. I tylko jednego mogę być pewnien- z pełną premedytacją i odpowiedzialnością wlepię tej grze dychę 8) Po prostu zasłużyła...

ps. jeśli boisz się kupić NG w obawie o zbyt wysoki poziom trudności, to wogóle zapomnij o tej obawie i leć do sklepu! Owszem, gra jest trudna ale ja mogę w niej przechodzić ten sam moment i po dwadzieścia razy z rzedu :) Nie jest to szpila z gatunku trudno-frustrująca, tylko trudno-motywująca rzekł bym :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej