Prehistoria gen > Nintendo DS

Nastepca GBA

(1/8) > >>

Conker:
Chwilka na pofantazjowanie. Jakiego chcialibyscie zobaczyc nastepce GBA? Czysty sprzet tylko do grania, czy raczej hybryde pokroju N-Gage. Znajac Nintendo, pewnie mozemy spodziewac sie pierwszego, ale czy nie byloby fajnie zeby GBA mial jakies dodatkowe funkcje?

Splender:
Następca GBA powinien być po prostu następcą GBA czyli tylko i wyłącznie świetną maszynką nastawioną jedynie na granie... Zresztą bajerowanie konsol nie jest w stylu Nintendo i myślę, że większość fanów nie byłaby zadowolona widząc zamiast konsolki siakiś konsolofon czy inne cholerstwo...

Conker:
Ja tez jestem za tym, abo GB pozostal konsolka sama w sobie, jednak chyba nie w tym kierunku to wszystko podaza. W ostatnim wywiadzie ktos z NOA stwierdzil, ze nastepca GBA bedzie mial mozliwosc odtwarzania filmow. Jednak patrzac na to z drugiej strony, jezeli cena nie bedzie wygorowana, to czemu nie:)

szczurek:
Myślę ze dodanie odtwarzania MP3 nic by nie zaszkodziło, dodatkowo standardowo wbudowany adapter Bluetooth do grania bez kabelków z kumplami a powinno byc git, tylko żeby cena nie przekraczała ceny średniego Malucha ;)

Cronoz:
Ja wysilę się na dłuższe dywygacje. Następca GBA powinien:
Być zbliżony wyglądem do normalnego GBA- wygodnie jest mieć dłonie rozstawine po obydwu stronach konsolki. Przyciski dałbym: A, B, X, Y, spusty dwa L i R (z Z rezugnujęmy bo konsolka byłaby za gruba), zwykły krzyżak, start i select. Oczywiście jakoś pięknie zgrane. Plus dodałbym jakoś bajerancko pod ekranikiem suwak do nasilenia podświetlenia (jeszcze on-off, wyjście do słuchawek, i jeden konkretny port do łączenia z innym nextGBA i nextGCN). Uff... Ekranik oczywiście poziomy, no bo jaki inny? Chyba Nintendo nie jest głupie, żeby robić pionowy (ale żem podświadomie Nokię wyzwał, a macie!). Moc nextGBA to ja się nie znam, ale będzie około PSX, a może jak N64, bo w moc GCN nie wierzę ;). Nośniki gier i oprogramowania (super by było kupić offica na GBA i klawiaturę podpiąć ;) ), na płytkach wsuwanych do tyłu ubudowy (bez demontażu całej konsolki!). To tyle, założę się iż w 50% będzie tak jak napisałem... Debeściak ze mnie :P

PS. Wcale nie mam przecieków u Nintendo  :lol:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej