Autor Wątek: L A I R  (Przeczytany 77501 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: L A I R
« Odpowiedź #520 dnia: Lutego 05, 2008, 01:50:29 am »
Nom masz racje. W koncu cala reszta tytulow prezentuje sie podobnie. Viva x0.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: L A I R
« Odpowiedź #521 dnia: Lutego 05, 2008, 02:07:22 am »
A mizlem juz dokupic do kloca ps3 ale po tym tytule mam juz na jakis czas spokoj.

No kurde faktycznie podobnie jak włączyłem Perfect Dark na XO to też mi się smutno zrobiło, że dokupiłem tą konsolę do PS3, ale potem były też inne gry jak Gearsy, Forza2 itd. Chyba kpisz, jeśli oceniasz PS3 po grze, która dostała tytuł 'rozczarowanie roku'.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: L A I R
« Odpowiedź #522 dnia: Lutego 05, 2008, 02:07:53 am »
Widzialem Lair kilka dni temu u znajomego na ps3 i poprostu nawet nie wiem jak to ujac ;)
Lipa? chyba bedzie to najlepsze okreslenie czegos takiego to bym sie nie spodziewal ze mozna wypuscic na konsole ale w czesniej narobic takiego szumu ze niewiadomo co za gra.
Czy wogule podloze ma tekstury? Animacja powala smiechem ale spadek fps to juz potega sama w sobie no a na dodatek sterowanie+ super kamera .........
Ja bym chyba sie wstydzil takie cos swiatu pokazac jedynie co to najlepsze to chyba wstawki no i mizerna fabula ratuje co kolwiek.
A mizlem juz dokupic do kloca ps3 ale po tym tytule mam juz na jakis czas spokoj.

LOL x 1 000 000

Ememiks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 0
  • PSN: Ememiks
Odp: L A I R
« Odpowiedź #523 dnia: Lutego 05, 2008, 08:50:49 am »
Czy ja oceniam ps3? nawet nic o konsoli nie napisalem.Poprostu lair jest totalna padaka do samej konsoli nic nie mam.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: L A I R
« Odpowiedź #524 dnia: Lutego 05, 2008, 08:56:57 am »
A mizlem juz dokupic do kloca ps3 ale po tym tytule mam juz na jakis czas spokoj.
To zdanie można odczytać w ten sposób, że nie kupisz PS3 bo widziałeś Lair, a przecież oprócz tej gry jest wiele innych świetnych tytułów.


Ememiks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 0
  • PSN: Ememiks
Odp: L A I R
« Odpowiedź #525 dnia: Lutego 05, 2008, 09:28:22 am »
Moze faktycznie te zdanie myli ale dokladnie chodzilo mi o to ze bedac posiadaczem bialego klocka na ps3 zabardzo nie mial bym w co grac bo wiadomo 80% jak narazie to gry multi platformowe. Dlatego poczekam az wyjdzie wiecej tylko pisanych na ps3 oczywiscie dobrych i moze konsola jeszcze potanieje itp....
Wiec napewno nie chcialem tu naruszyc samego sprzetu tylko skomentowalem gre LAIR.
CO do samego sprzetu to ja naprawde obie konsole stawiam na rowni pod wzgledem mocy a bajki o kilku razach potegi ps3 nad bialym K to dobry tekst dla dzieci na dobranoc.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: L A I R
« Odpowiedź #526 dnia: Lutego 05, 2008, 09:31:29 am »
Nom masz racje. W koncu cala reszta tytulow prezentuje sie podobnie. Viva x0.
Wystarczy popatrzec na profil Ememiksa:
74 wiadomośc w topicu X360
7 w playstation 3
... i wszystko jasne.

Ememiks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 0
  • PSN: Ememiks
Odp: L A I R
« Odpowiedź #527 dnia: Lutego 05, 2008, 09:56:05 am »
Tyle ze w czoraj napisalem od chyba kilku mies... wiec tu akurat profil nie ma nic wspolnego.
Widze ze Piter_neo ma jakies problemy z nietykalnoscia ps3.
Czlowieku miedzy nami to mnie to cykus na czym gram byle w cos dobrego mam zaduzo lat zeby byc wpatrzony w konsole i bronic jej pomimo prawdy czy zenady. Ale widac malolatow to chyba napedza.
Podkreslam ze jesli bym chcial dogrysc konsoli to bym napisal w innym dziale z tym zwiazanym a nie w dziale LAIR.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: L A I R
« Odpowiedź #528 dnia: Lutego 12, 2008, 09:19:58 am »
Lair 2.0 on the Way?
http://ps3.ign.com/articles/851/851317p1.html

Cytuj
Factor 5's president hints at a possible control tweak to the PS3 flying game.
Could a control fix be on the way? Go ahead and read between these lines.
"If we find a chance in the future that would bring Lair to the audience which didn't get any access, that would be fantastic," stated Eggebrecht. "I can't say anything quite yet, but there might be something in the works there. We might have a chance yet to bring those back to the table and hopefully, if that should happen, they would give the game a second chance Nevertheless, we definitely took a long look at the results and learned a couple of lessons. If you're on a platform where this whole motion control is something new and not being pitched as the main feature of the platform, you should probably give the choice between having different control schemes, there is absolutely no doubt about it."

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: L A I R
« Odpowiedź #529 dnia: Lutego 16, 2008, 10:41:22 am »
Ja się za parę dni zaopatrzę w swoją kopie, miałem do wyboru Uncharted albo Lair ale się skusiłem na wyprobowanie tej nory :lol: Jakoś ja trafiłem już na kilka bardzo pozytywnych opiniach o tym tytule, więc nie mogę się już doczekać aż dostane go w swoje łapy.
I do not comprehend.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: L A I R
« Odpowiedź #530 dnia: Lutego 20, 2008, 07:53:52 am »
Lair score wins IFMCA award
http://www.psu.com/Lair-score-wins-IFMCA-award-News--a0002798-p0.php

Cytuj
The International Film Music Critics Association announced their 2007 award winners, and this year was the debut of the award for Best Original Score for a Video Game or Interactive Media award, with the honor going to John Debney the composer of Lair's score. The IFMCA established this award because of the recognition of the increasing importance of music in gaming and gaming as an entertainment medium.

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: L A I R
« Odpowiedź #531 dnia: Lutego 22, 2008, 00:47:59 am »
Lair 2.0 on the Way?
http://ps3.ign.com/articles/851/851317p1.html
Imo, to nie gra potrzebuje patcha tylko ludzie, którzy ją tak źle oceniają   :x :???: :lol: :cool:
I do not comprehend.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: L A I R
« Odpowiedź #532 dnia: Lutego 22, 2008, 07:33:28 am »
Lair Controls Patch Experienced at GDC 08
http://www.ripten.com/2008/02/21/lair-controls-patch-experienced-at-gdc/

Cytuj
DugBuzz, an IGN Blogger, reports that the patch will be released in Q1 2008 and that it now plays so well that IGN should change their review score:

    MEGATON!!! Lair patch coming in Q1 which adds choice of analog control.
    I played it and Holy shit; Greg needs to give them a new score. It was kind of clear that Factor 5 put in the extra effort a little begrudgingly, but the results were amazing. This might push me over the edge into the “must buy PS3” territory.

    I also mentioned Greg Miller’s name, and the Factor 5 guys burned a hole through my skull with their looks of hatred. I think they’ll be alright once the patch is out for a while though.
I doubt we’ll be this excited when the patch hits, but it will surely deserve our time, especially with such large environments and an award winning musical score by John Debney. We’ll still put this report in the rumours section, since “Dugs” reliability is at the moment unknown.

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: L A I R
« Odpowiedź #533 dnia: Lutego 23, 2008, 02:21:13 am »
Cytuj
I played it and Holy shit; Greg needs to give them a new score. It was kind of clear that Factor 5 put in the extra effort a little begrudgingly, but the results were amazing. This might push me over the edge into the “must buy PS3” territory.
:lol: Co za kretyni, nagle “must buy PS3”, potrzebują banalnego sterowania dla niedorozwiniętych dwulatków, jak smok raz skręci nie tak, jak chcą to od razu gra do d#^$, a w Lair da się spokojnie bez problemów grać z aktualnym sterowaniem...
I do not comprehend.

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: L A I R
« Odpowiedź #534 dnia: Marca 03, 2008, 19:53:47 pm »
wie ktos jak duze pasy (na górze i dole) będę miał grając w Lair na kwadratowym ekranie? Przy lost planet są na przyklad bardzo duze, nie wspominajac o bladestorm, natomiast np. w uncharted sa bardzo wąskie:p Od czego to zalezy?uncharted to nie jest "pelne 16:9" czy jak?
Opublikowane: Luty 23, 2008, 11:46:38
Ok, zakupilem LAira. Pasów nie mam wogole. Gra jest świetna!! To jest pierwsze wrazenie :P Sterowanie nie jest złe, chwila przyzwyczajenia i juz  :-P TRening jest super i mozna łatwo opanowacpodstawowe ruchy. Jesli ktos sie jeszcze wacha to niech bierze i gra!!!

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: L A I R
« Odpowiedź #535 dnia: Kwietnia 10, 2008, 12:49:39 pm »
Lair updates coming
http://www.n4g.com/ps3/News-133213.aspx

Cytuj
A free update for Lair will come on Apr 17th in Japan.
It adds control by the left analogue stick (instead of SIXAXIS), DualShock 3 support, better aim function, 2 bonus dragons (Wind Dragon and Poison Dragon) and custom themes that change randomly on startup.

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: L A I R
« Odpowiedź #536 dnia: Kwietnia 15, 2008, 03:54:48 am »
Fajny ten patch ale nie ze względu na dodanie analogów
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
I do not comprehend.

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: L A I R
« Odpowiedź #537 dnia: Kwietnia 15, 2008, 17:21:05 pm »
patch znajduje sie na europejskim PSS?? Nie moge go tam znalezc:( A jesli jest na usa to mozna go spokojnie sciagac na eu wersje gry?? z gory thx

pawel_k

  • Gość
Odp: L A I R
« Odpowiedź #538 dnia: Sierpnia 25, 2008, 20:00:18 pm »
patch znajduje sie na europejskim PSS?? Nie moge go tam znalezc:( A jesli jest na usa to mozna go spokojnie sciagac na eu wersje gry?? z gory thx
odświeżę temat ;) nabyłem dzisiaj Lair (i parę innych gier nie mając ps3 - sprzęt kupię za parę dni jak będzie wersja 80GB ;) ) i mam dokładnie takie samo pytanie jak kolega wyżej - jak to jest tym patchem?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: L A I R
« Odpowiedź #539 dnia: Sierpnia 25, 2008, 20:16:00 pm »
patch znajduje sie na europejskim PSS?? Nie moge go tam znalezc:( A jesli jest na usa to mozna go spokojnie sciagac na eu wersje gry?? z gory thx
odświeżę temat ;) nabyłem dzisiaj Lair (i parę innych gier nie mając ps3 - sprzęt kupię za parę dni jak będzie wersja 80GB ;) ) i mam dokładnie takie samo pytanie jak kolega wyżej - jak to jest tym patchem?


Jeśli będziesz zalogowany do PSN to po włączeniu gry zostaniesz zapytany czy chcesz ściągnąć update ;).

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: L A I R
« Odpowiedź #540 dnia: Sierpnia 25, 2008, 20:19:20 pm »
patch znajduje sie na europejskim PSS?? Nie moge go tam znalezc:( A jesli jest na usa to mozna go spokojnie sciagac na eu wersje gry?? z gory thx
odświeżę temat ;) nabyłem dzisiaj Lair (i parę innych gier nie mając ps3 - sprzęt kupię za parę dni jak będzie wersja 80GB ;) ) i mam dokładnie takie samo pytanie jak kolega wyżej - jak to jest tym patchem?

ja juz zdazylem to rozwiazac :D przy europejskiej konsoli, po odpaleniu gra sama zapyta sie czy sciagnac i zainstalowac patch. to tyczy sie sterowania galkami, natomiast nowe smoki + chyba celownik znajduja sie na eu store ;) na USA jest inaczej  - tam trzeba sciagnac patch z psstore ktory zawiera i to i to, jednak u nas amerykanski patch nie dziala :/

pawel_k

  • Gość
Odp: L A I R
« Odpowiedź #541 dnia: Sierpnia 25, 2008, 20:46:12 pm »
patch znajduje sie na europejskim PSS?? Nie moge go tam znalezc:( A jesli jest na usa to mozna go spokojnie sciagac na eu wersje gry?? z gory thx
odświeżę temat ;) nabyłem dzisiaj Lair (i parę innych gier nie mając ps3 - sprzęt kupię za parę dni jak będzie wersja 80GB ;) ) i mam dokładnie takie samo pytanie jak kolega wyżej - jak to jest tym patchem?


Jeśli będziesz zalogowany do PSN to po włączeniu gry zostaniesz zapytany czy chcesz ściągnąć update ;).
tylko czy w tym update jest sterowanie analogami?:)