Past Gen > PlayStation 3

Wipeout HD

(1/139) > >>

konsolko:
Pamietacie o Psygnosis!? ;]

Clemens Wangerin - dyrektor zespołu developerów SCEE Studio Liverpool, na łamach magazynu Develop, potwierdził, że trwają pracę nad dwoma nowymi odsłonami serii WipeOut! Po zakończeniu prac nad Formula 1 na PS3 (która zapowiada się kapitalnie) zespół Studio Liverpool zaczął pracę nad WipeOutem na PS3. Równolegle trwa developing następcy wipeOut Pure na PSP. W obu wersjach, podobnie jak we wspomnianym Pure, zostanie położony nacisk na usługę online. Bankowo otrzymamy dodatkowe trasy do ściągnięcia, statki, skiny oraz utwory muzyczne. Wersja na PS3 ma umożliwić rozgrywkę online z prawdziwego zdarzenia w kilku trybach zabawy. Pewniakiem jest wykorzystanie sensorów ruchu kontrolera SIXAXIS.

http://www.developmag.com/files/cover_images/308/Dev69_web.pdf

pokrytyśniegiem:
serrio z jakiej strony ten news?

konsolko:
Sprawdz IGN!  :wink:

Solid Snake 1989:
Kiedyś grałem w demo Wipeout na PSXa. Strasznie trudne to było dlatego jakoś nie przepadam za serią. Dla mnie to kolejne wyścigi lewitujących pojazdów. Ale życzę dobrze nowemu Wipeoutowi, ładnych i dobrych (ale nie dla mnie) gier nigdy za mało.

Supersonic:
Ja też grałem w demo Wipeout 2097 i bardzo mi się podobało ale Wipeout Fusion na PS2 jakoś mnie zniechęcił do tej serii (w głównej mierze przez paskudnie zwalniającą animację podczas obrywania rakietami) ale liczę na next-genowego Wipeouta.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej