Autor Wątek: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-  (Przeczytany 19680 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 22, 2007, 18:23:11 pm »
Wedle życzenia przenosze temat a raczej otwieram tu: http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=7426.new#new   :???:

EDIT:
Temat został chyba zamknięty  :???:

Temat nie potrzebny? Najlepiej mieć klapki na oczach i tyle. Ja tam czekam na update, albo oddaje na gwarancje  :-x Dla mnie to istotne, bo konsola jest głośna a nie niesłyszalna jak niektorzy się upierali.  :???:
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2007, 18:48:27 pm wysłana przez marcinps2 »

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 22, 2007, 19:30:27 pm »
@Marcinps2 nie masz racji -> jest 4 i 5 bieg. Ty go po prostu nie słyszałeś, weź sobie przytrzymaj coś nad otworami wylotowymi przez jakiś czas, a zobaczysz, że wiatraczki się dużo bardziej rozkręcają i konsola mało tego może się samoistnie wyłączyć gdy temperatura będzie za wysoka, ale jak sobie to potem odsłonisz to ładnie zrobi się ciszej. Twoja konsola nie jest wadliwa i Sony nie uzna Ci gwarancji moim zdaniem na to, z prostej przyczyny to jest dokładnie tak jak napisał Iras. Jasne możesz oddać konsolę i wziąć inną, ale zaręczam Ci, że 10 następnych będzie też tak reagować po prostu to regulują skrypty. Przeszkadza Ci odgłos to kup sobie Wii, taka prawda. Swoją drogą wiem też, że pomiędzy sobą konsolki różnią się odrobinkę głośnością chłodzenia i możesz zawsze trafić na troszkę cichszy model.

@Iras jest dokładnie tak jak mówisz. Po prostu bez dodatkowego mocniejszego chłodzenia konsola nie zejdzie z 3 biegu. Swoją drogą jest w tej chwili tak gorąco, że zauważalnie widzę, że konsola potrzebuje więcej czasu na schłodzenie po grze i szybciej się rozkręca po starcie. Jednak prawda taka, że nadal cichutka i zdecydowanie cichsza od mojego komputera.
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2007, 19:36:08 pm wysłana przez Emiel »

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 22, 2007, 21:20:38 pm »
To tobie zwalnia do 2 po grze? Bo napisałeś "zauważalnie widzę, że konsola potrzebuje więcej czasu na schłodzenie po grze". Tzn ile czasu?  :???:

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 22, 2007, 21:53:59 pm »
Ale Iras tu chodzi o to, że większość (tak myśle) ps3 w tym moja nie umie zejśc z wyższego biegu na niższy podczs pracy nawet w nocy jak jest ziomo. A jak wyłacze i włącze to jest na 2 biegu i na 3 nie wejdzie prędko...
Wyluzuj człowieku, przeszkadza Ci to? Słyszysz ten dźwięk jak grasz? Pewnie tylko na cichych loading screenach, jeśli konsola wchodzi na ten bieg i na nim zostaje to pewnie tak ma być i nie jest to coś złego (biorąc po uwagę, że nie poprawili tego jak najszybciej...). Jakby się przegrzewała to zacznie pikać, migać krzyczeć i z tego co czytałem sama się wyłącza. Póki nie ma raportów o konsolach z zrąbanymi przez to wiatrakami to jest dobrze.

A z wyższych biegów - 4 i 5 normalnie schodzi na niższe?
Może na piątym konsola zaczyna lewitować jak na amerykańskich reklamach  :wink: ma przecież dużo dziurek po jednej stronie.
I do not comprehend.

tomiasz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-03-2007
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
  • PS3 Fanboy
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 22, 2007, 23:25:36 pm »
ja pier***e !  Twoja konsola jest w 100% sprawna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja nie moge wytrzymac tych upalow, moj router jest o 50% cieplejszy niz zwykle, zygac mi sie chce bo nawet jak spadnie deszcz przy tej temperaturze to wszystko bedzie tylko parowac i bedzie jeszcze bardziej duszno niz teraz... skoro mnie upal doprowadza do szalu, to czemu niby twoja konsola ma byc chlodna !?!?!??!?!?!    wiatrak pompuje gorace powietrze wiec musi go wiecej pompowac zeby cos schlodzic no nie wiem jak wy ale ja wiecej tego gowna po prostu nie zdzierze :)   

kup sobie na allegro intercooler do ps3 / kup z targu taki fajny duzy wentylator pokojowy i ustaw go przed ps3 / nie wlaczaj ps3 jak ci tak bardzo przeszkadza jego "szum"

mowisz ze twoj ps3 to wadliwy egzemplarz :P ciekawe co powiedzial ten koles ktory kupil tego pendrive'a na stadionie tysiaclecia :P

>>>>> ZAMKNAC TEN TEMAT, WSZYSTKO ZOSTALO JUZ WYJASNIONE <<<<<
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2007, 23:35:49 pm wysłana przez tomiasz »



PSN: Tomi1337    Dodawac mnie !!! :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #85 dnia: Maja 22, 2007, 23:29:27 pm »
kup z targu taki fajny duzy wentylator pokojowy i ustaw go przed ps3

Zrobiłem tak kiedyś ze starym pecetem, tyle że wiatrak postawiłem przy otwartej obudowie.

Bawiłem się w OC Athlona na Palomino.

Temperatura zeszła chyba 15 stopni  :)

tomiasz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-03-2007
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
  • PS3 Fanboy
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 22, 2007, 23:36:15 pm »
zrobilem tak kiedys jak wysiadl mi wentylator na grafie w swieta :P 0 szansy na kupienie nowego przez kilka dni a grac na czyms trzeba :P



PSN: Tomi1337    Dodawac mnie !!! :)

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 23, 2007, 01:08:59 am »
Czyli tobie też wchodzi na 3 i nie zchodzi po wyjściu z gry podczas pracy na 2? Zobaczymy w Zime, albo przy nowym update. Jak widze takie gierki jak Lair gdzie jest przepiękna woda :shock: to aż mi się coś robi na myśl że z moja ps3 może być coś nie tak!  :P

Ale (no własnie  :lol: ) jezeli komuś zchodzi na 2 (jest tu na forum taka osoba?) to znaczy, że coś jest nie tak z moją ps3 :???:  :sad:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #88 dnia: Maja 23, 2007, 07:17:29 am »
To znaczy tylko tyle, że ktoś może mieć chłodniej w pokoju. Ewentualnie jego PS3 może się minimalnie mniej grzać, ale to nie jest w Twoim przypadku wada. Masz nową konsolę, długą gwarancję, więc czekaj, jak się sprawa rozwinie.

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #89 dnia: Maja 23, 2007, 14:58:43 pm »
no nie wiem czytałem angielskie forum do 5:00 rano i jakoś to nie jest normalne. Ludzie konsole wymieniają aż trafią na cichą. Ile mam gwarancji jak kupiłem w MM ps3?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 23, 2007, 15:10:39 pm »
Ludziska mają szczęście, że samo Sony nie wiem o co chodzi i narazie im te konsole wymienia.

Klocki też są jedne cichsze inne głośniejsze, a nikt ich z tego powodu nie wymienia.

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 23, 2007, 15:52:05 pm »
Normalny PS3 pozostanie faktycznie cichy ( włączać bieg 1 - 2) kiedy odszedł nietknięty po zwróceniu to. prowadzenie f@h wyślą to, by włączyć bieg 2, być może włączać bieg 3. rezygnującego f@h wyślą to do cichego trybu. Ten up-down fana jest czym brakuje w wadliwych. I oni też wygenerowują więcej gorąca.

Sprawny ps3 ma bieg wsteczny. Wlączyłem Ps3 o 6:00 rano gdy było 21C góra stopni na dworze i też wszedł na 3 bieg i nie chciał zejść na 2  :???:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 23, 2007, 15:58:39 pm »
Ja się poddaje. Spróbuj wymienić jak Cie to tak boli  :-?

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 23, 2007, 23:39:08 pm »
Ja się poddaje. Spróbuj wymienić jak Cie to tak boli  :-?

Glośniejszy od mojego Pcta. Haha  :lol: szumi jak cholera  :-(

Są 2 rodzaje wiatraków http://img184.imageshack.us/my.php?image=15rf8.jpg

Sony zaoszczedziło z 70zł? lol Robie gruntownego formata na Ps3 + jutro na swieżo zainstaluje 1.8 i zdam relacje czy coś pomogło. W pomieszczeniu z 26C więc może dlatego, ale cały czas mam nadzieje że updata pomoże. Słyszałem o jednym przypadku, że koleś przykrył ps3 2 ręcznikami na h@Home przez godzine. Podobno pomogło i jest troche ciszej, ale jak bardzo (może w jego umysle) to nie wiem.  :???:
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2007, 00:11:07 am wysłana przez marcinps2 »

didu

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2007
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
  • 31 lat, żona i synek
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 25, 2007, 11:42:47 am »
Na tych zdjęciach są 2 rodzaje wiatraków jeden ma 15 drugi 19 łopatek. Skąd mam wiedzieć jaki wiatrak jest w mojej ps3? Na szczęście moja konsola potrawi zejść z wyższego biegu na niższy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 25, 2007, 11:55:37 am »
Na tych zdjęciach są 2 rodzaje wiatraków jeden ma 15 drugi 19 łopatek. Skąd mam wiedzieć jaki wiatrak jest w mojej ps3? Na szczęście moja konsola potrawi zejść z wyższego biegu na niższy.

Pytanie tylko z którego? Bo z tego co czytam na forach nikomu nie schodzi z 3 biegu jak już go uruchomi. Natomiast z 4 czy 5 potem wraca na 3.

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 25, 2007, 20:14:37 pm »
Ja mam teorie że wiatrak z 15 łopatkami nie wyrabia na 2 (weśmy 3000rpm) w lato u mnie 26C i wchodzi na 3 (6000rpm). zobaczymy w zime.

Zawsze pozostaje:

- updata może nastepna i nastepna to poprawi
- gwarancja sony
- wymiana wiatraka i pasty na lepszy po gwarancji ja bym chiał wiatrak podświetlany na niebiesko z 19 łopatkami 
- kupno konsoli v innej np. 7 i sprzedanie tej kiedyś

EDIT:

Zrobiłem test z folią na konsoli i moja konsola zchodzi z 4 na 3!! więc ma wsteczny. Więc albo za goraco w pokoju że musi w menu przy filmach na 3 pracować albo mam wiatrak 15sto łopatkowy. W kazdym razie napewno się nie spali! Założe się że i 5 bieg istnieje! Ale mogła by włączyć 4 by schłodzić się i popracować 15 minut na 2 tylko po co  :lol:  no nie?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 25, 2007, 20:49:13 pm »
A nie mówiłem...?  :lol:

Przyjdzie zima, wyłączysz kaloryfery (ja w pokoju już trzy lata nie grzeje i mi z tym dobrze - temp. około 15 stopni) to Ci pewnie będzie na dwójce chodzić  :)

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 25, 2007, 20:59:53 pm »
Tak jak mówiłem marcinps2, teścik z 4 biegiem pokazuje, że te konsole są sprawne, po prostu zrobiło się w tej Polsce za gorąco widać  :-D.

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 25, 2007, 21:02:25 pm »
A nie mówiłem...?  :lol:

Przyjdzie zima, wyłączysz kaloryfery (ja w pokoju już trzy lata nie grzeje i mi z tym dobrze - temp. około 15 stopni) to Ci pewnie będzie na dwójce chodzić  :)

Dokładnie w zime się sprawdzi  :-D Bo ja też nie grzeje i w tym roku było tylko 9-10 kresek zurzytych czyli zwrot z centralnego na 100%  8-)

EDIT:

O ja pier.......! moja kochana ps3 zachodzi z 3 na 2!!! cofam wszystko co mówiłem o głośnej pracy!! PS3 potrafi (przynajmniej moja  :D) zejść z 3 na 2. O ja ; o!!

Więc to był pic  z tym nie zachodzeniem z 3... albo mam farta  :lol: lub zimno w pokoju  :P Ale zachodzi więc jak się musi chłodzić czasami głośniej na 3 to niech to robi  :-P Super to chłodzenie w Ps3
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2007, 03:41:38 am wysłana przez marcinps2 »

f5k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-03-2006
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: 0
Odp: Zwiechy PS3 i zabawa z MediaMarkt -,-
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 05, 2007, 12:59:03 pm »
A nie mówiłem...?  :lol:

Przyjdzie zima, wyłączysz kaloryfery (ja w pokoju już trzy lata nie grzeje i mi z tym dobrze - temp. około 15 stopni) to Ci pewnie będzie na dwójce chodzić  :)

Dokładnie w zime się sprawdzi  :-D Bo ja też nie grzeje i w tym roku było tylko 9-10 kresek zurzytych czyli zwrot z centralnego na 100%  8-)

EDIT:

O ja pier.......! moja kochana ps3 zachodzi z 3 na 2!!! cofam wszystko co mówiłem o głośnej pracy!! PS3 potrafi (przynajmniej moja  :D) zejść z 3 na 2. O ja ; o!!

Więc to był pic  z tym nie zachodzeniem z 3... albo mam farta  :lol: lub zimno w pokoju  :P Ale zachodzi więc jak się musi chłodzić czasami głośniej na 3 to niech to robi  :-P Super to chłodzenie w Ps3
Co zrobiłeś że ci PS3 zchodzi na 2, ustawiłeś inaczej czy jak? Bo mi hula na 4 jak gram w gry z PS2:/