Autor Wątek: The Mark Of Kri  (Przeczytany 3212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
The Mark Of Kri
« dnia: Maja 02, 2007, 09:02:54 am »
Niezbyt popularna gra, nie jest jakoś szczególnie doceniona, choć noty w prasie zebrała dobre. Pamiętam przede wszystkim recenzję w Neo Plus (8,8/10) razem z wywiadem z twórcami. Już wtedy ten tytuł mnie bardzo zainteresował.

Połączenie bajkowej oprawy z niezłą rzeźnią, do tego innowacyjny system walki. Chętnie bym w tę grę zagrał, jeszcze nie miałem przyjemności, ale chciałbym to nadrobić.

I tutaj zwracam się do Was, z pewnością ktoś grał. Chętnie posłuchałbym różnych opinii na temat The Mark Of Kri.

Wyszła też kontynuacja, ale ona jakoś mnie nie interesuje. Być może dla pierwszej odsłony specjalnie nabędę konsolę PlayStation 2, którą miałem przez krótki okres czasu (z takimi "hitem" jak demo disc 1, m.in. FIFA 2001). Jakoś poza przygodami Rau inne gry mnie nie ciągną, rzecz jasna będę starał się zaliczyć popularniejsze pozycje.

To jak? Co wiecie i sądzicie o The Mark Of Kri?

(użyłem wyszukiwarki, ale nie znalazłem tematu poświęconego tej grze, jeżeli jest, to proszę o skasowanie tego)

Arkady

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-11-2005
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Odp: The Mark Of Kri
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 02, 2007, 09:15:23 am »
Gra dobra i... niestety tylko tyle, jak dla mnie zabrakło dopracowania, tego czegoś co nie pozwalałoby mi się oderwać od pada. Są dobre patenty, ciekawe lokacje, ale jest też o wiele za krótka. Typowa gra na 7-8/10 do zagrania raz i tyle, niestety bo mogła być z tego wypaśona przygodówka.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: The Mark Of Kri
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 02, 2007, 12:31:01 pm »
Jak dla mnie tytuł bardzo dobry, bardzo fajnie sie grało, mama nadzieje ze Sony kiedys wyda druga czesc.

El_Toro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
Odp: The Mark Of Kri
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 02, 2007, 13:03:02 pm »
W Mark of Kri gralem odrazu jak tylko sie ukazała w USA. Bardza dobrze wspominam ta gre - tytul naprawde solidny. No i radocha z rozpieprzenia kilku chlopa wielkim toporem Rau, wykrzykiwane przez niego nazwy combosa... zapamietam te chwile jeszcze bardzo dlugo :) Grafika bardzo fajna, przypominajaca nieco komiks, do tego spora dawka brutalnosci (szaszłyk rulez). Naprawde bardzo fajna gra.



setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: The Mark Of Kri
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 02, 2007, 13:40:34 pm »
Cytuj
mama nadzieje ze Sony kiedys wyda druga czesc.
Pisałem, że jest druga część. Nieco inny tytuł:

mateo

  • Gość
Odp: The Mark Of Kri
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 02, 2007, 14:01:51 pm »
System walki w TMoK jest znakomity !
Ot lokacje są zróżnicowane i mają bardzo fajny klimat.
Powiem wprost: Gameplay powinien każdemu przypasować.
..ale..
Gra jest bardzo krótka.
Jeden dzionek i pozamiatane.

Jednak BARDZO polecam !
Bo gra się FFantastycznie.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: The Mark Of Kri
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 02, 2007, 14:54:20 pm »
Mnie ta gra przyniosła mnóstwo radochy, klimat i design są mistrzowskie po prostu. Tą długością gry to bym się tak nie zrażał, bo jak chce się zdobyć wszystkie bonusy (a to też jest w tym przypadku dobra zabawa) to czas przechodzenia odpowiednio się wydłuża. Mi ta gra wystarczyła na jakiś tydzień luźnego grania. A później odblokowuje się jeszcze specjalną arenę. Poza tym grę można teraz wyrwać za grosze, więc ja bym się nawet nie zastanawiał.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Odp: The Mark Of Kri
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 05, 2007, 11:21:52 am »
dla mnie to ciągle świerzy soft :D mnóstwo funu i przenikający gracza feeling. ciągle warto się szarpnąć na MoK, dla mnie to ten sam 'stopień niedocenienia' co w przypadku BG&E
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: The Mark Of Kri
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 08, 2007, 18:19:00 pm »
A grał ktoś w drugą część?