Autor Wątek: Które z gier na ps2 pozostaną na zawsze w Waszej pamięci i dlaczego?  (Przeczytany 45706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Które z gier na ps2 pozostaną na zawsze w Waszej pamięci i dlaczego?
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 10, 2009, 12:12:34 pm »
Niestety PS2 nie wkupiło się zbytnio w moje preferencje, jednak mimo tego najmilej wspominam chwile poświęcone z GTA:SA, a także GoW. W wielu przypadkach jednak zawiodłem się głównie za sprawą szarpiącej animacji i gównianej na tle Xboxa grafice.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Które z gier na ps2 pozostaną na zawsze w Waszej pamięci i dlaczego?
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 10, 2009, 12:23:29 pm »
Ja tam na ps2 przeszedłem SotC, ale nie zauważyłem w tej grze nic szczególnego. Była dość nudna, na szczęście bossowie dawali radę(choć design szajski imo).
Szczęśliwie dla Ciebie, że dodałeś "imo" :twisted: . Dla mnie design Kolosów jest nietuzinkowy, a przez to wyśmienity (wielkie stworzenia z budowlanymi przyrostami ?). Czy nudna ? Jeśli podchodząc do niej oczekiwał ktoś akcji non-stop, to mógł się zawieźć. Mnie nie nużyła ani chwili, ponieważ konne przejażdżki po krainie to przeżycie niecodzienne. Nie miałbym nic przeciw, gdyby kolejna gra od tego zespołu opierałaby się głównie na eksploracji świata (z jakimś celem oczywiście, nie samemu podróżowaniu dla podróżowania).
PSN ID: WojtqGO

Spidey^

  • Gość
Odp: Które z gier na ps2 pozostaną na zawsze w Waszej pamięci i dlaczego?
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 10, 2009, 12:40:04 pm »
Niestety PS2 nie wkupiło się zbytnio w moje preferencje, jednak mimo tego najmilej wspominam chwile poświęcone z GTA:SA, a także GoW. W wielu przypadkach jednak zawiodłem się głównie za sprawą szarpiącej animacji i gównianej na tle Xboxa grafice.

graphics whore! :-x

Przecie PS2 to najbardziej kosząca konsola w historii o największej i najbardziej astounding astonishing amazing masterpiece awesome itp. bibliotece gier!

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Które z gier na ps2 pozostaną na zawsze w Waszej pamięci i dlaczego?
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 10, 2009, 12:44:11 pm »
Najbardziej cenię PSXa.

mateo

  • Gość
Odp: Które z gier na ps2 pozostaną na zawsze w Waszej pamięci i dlaczego?
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 11, 2009, 12:41:41 pm »
Ja również, ale to nie ten temat na takie rozmowy ;)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Które z gier na ps2 pozostaną na zawsze w Waszej pamięci i dlaczego?
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 12, 2009, 16:38:51 pm »
Okami, w SotC nie gralem aczkolwiek jestem w jej posiadaniu i czekam na odpowiedni moment, GoW 1 i 2 oraz DMC 1 i 3. Kolejnosc zamierzona.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Meioh

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 23-07-2007
  • Wiadomości: 385
  • Reputacja: 0
  • GT: Ssakiczaki PL
Odp: Które z gier na ps2 pozostaną na zawsze w Waszej pamięci i dlaczego?
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 19, 2009, 23:59:29 pm »
The Getaway ! cześć pierwsza była masakryczna, filmowy klimat, świetna fabuła, gameplay  :-D bardzo miło wspominam tą grę a oprócz tego to SotC serie CoD, GoW Killzone... ale najbardziej brakuje mi na konsolach obecnej generacji The Getawaja, dlaczego skasowali ten projekt? przecież miała być część 3
z braku $$? dziwne


''HARD CORE zakochany clown, on ma takie czułe serce, trampki Bahamy ma, deskorolki tylko brak''