Autor Wątek: PlayStation Day - 6 maja  (Przeczytany 27480 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
PlayStation Day - 6 maja
« dnia: Kwietnia 23, 2008, 10:25:11 am »
Impreza Sony która odbędzie się w Londynie. Na 100% będzie pokaz nowej wersji KZ2. Poza tym możemy sie spodziewać relacji na ps3site.pl

http://www.ps3site.pl/playstation-day/

Ja od siebie dodam, że będziemy mieli bezpośrednią relację z imprezy.

Tak, tak. PS3 Site Polska jedzie na Playstation Day do Londynu. Także, odwiedzajcie nas w oczekiwaniu na relację z imprezy.

Micro876PL

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 21-04-2008
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 23, 2008, 10:35:57 am »
Dlaczego takie imprezy nie odbywają się w Polsce a jak już to rzadko i jak zwykle jakieś 300km odemnie ;/...

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 03, 2008, 10:32:31 am »
To jest impreza tylko dla prasy, co nie znaczy ze nie bedzie nowych trailerów, screenów. Relacja na pewno będzie, obecnie nie wiadomo czy minuta po minucie, czy po imprezie. Może jakiś wywiadzik, no ale to nie jest pewne na 100%, na bank będzie relacja  :cool:
Opublikowane: Kwiecień 23, 2008, 10:43:42
Będą trailery na PSS i to chyba juz we wtorek
http://www.ps3site.pl/mila-niespodzianka-z-okazji-playstation-day/


I troche starsze info, ale jeszcze tu tego nie było

Kaz na PSD.
http://www.ps3site.pl/playstation-day-pierwsze-oficjalne-informacje/
Opublikowane: Maj 03, 2008, 10:13:27
trailery jednak w czwartek na ps store
 :cool:

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 03, 2008, 10:41:17 am »
Na dniach mają się ukazac, według Sony, mega dema:
6 - Condemned i Haze
8 - Bourne i Grid.

"Mega" dema nie ma co. :lol:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 03, 2008, 10:42:02 am »
Ja tam chętnie sprawdzę Bourne'a, Grida oraz Haze, bo Condemned już mam.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 03, 2008, 10:45:28 am »
Na dniach mają się ukazac, według Sony, mega dema:
6 - Condemned i Haze
8 - Bourne i Grid.

"Mega" dema nie ma co. :lol:
a co to ma do tematu?

nakimushi

  • Gość
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 03, 2008, 11:51:32 am »
grid - haze i bourney to naprawde wypas jak na jeden tydzien  :grin:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 03, 2008, 12:52:46 pm »
grid - haze i bourney to naprawde wypas jak na jeden tydzien  :grin:

a co to ma do tematu?
;)

Aż mnie zżera ciekawość jak obecnie prezentuje się KZ2  :cool:
Może zobaczymy jeszcze MotorStorm2 i Resistance2? oby :)
Po cichu liczę na Eight Days i Heavy Rain, plus nowe informacje o LBP.

Maximmus80

  • Gość
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 03, 2008, 12:58:52 pm »
hehehe.... a ja tymi wszytskimi imprezami sie rozczarowuje... ma byc wielki BUm a jet tylko wielki szum... zobaczymy co pokaża... jestem w tym przypadku sceptykiem ;)

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 03, 2008, 14:02:34 pm »
Na dniach mają się ukazac, według Sony, mega dema:
6 - Condemned i Haze
8 - Bourne i Grid.

"Mega" dema nie ma co. :lol:
a co to ma do tematu?

Ma to, że 6 to jest wtorek, dzień tej śmiesznej konferencji Sony, a 8 to czwartek. Zresztą to info pokazuje, że właśnie 6.05 wyjdą dwa dema, z okazji PSDay. Spodziewałem się jakiś mega armat, a Sony, po raz, który to już? wytacza pierdy jakieś.
Może wreszcie pokażą coś konkretnego poza przekładaniem dat premier wszystkiego, co możliwe.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Maximmus80

  • Gość
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 03, 2008, 14:15:06 pm »
Nie bądzcie tacy naiwni... z jakiej okazji konferencji? A jak by nie było konferencjio to by nie dali tych dem?
Tak czy siak dostalibysmy je w czwartek. Inna sprawa ze to oznacza ze na tej konferencji pokazą nam wlasnie te gry... czyli katastrofa... wrecz nas zasypia tymi "ekskluzywami" hehehe... GRID i takie tam ;)

Mastu-son

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2006
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 0
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 03, 2008, 14:23:43 pm »
Dokładnie obstwiam "tradycyjną" dla Sony kiłę!  :lol: Pokażą ze dwa trailery (Killzone 2 + coś jeszcze) do tego parę renderów z gier będących niby w produkcji (od 3 lat  :lol:) i tyle!

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 03, 2008, 14:25:41 pm »
dramatyzujecie jak zwykle ;) ja ta tam czekam na demo GRID-a z wywieszonym jęzorem  :-D

Maximmus80

  • Gość
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 03, 2008, 14:47:10 pm »
demo GRID i sama gra zapowiada sie wysmienicie... ale to bedzie tez na X360 wiec zadne z tego halo... tak czy siak developer prmuje ten tytul jak moze.
A przydaloby sie jak jest SONY day zobaczyc tytuły od SONY! A narazie my sie dowiadujemy ze jakas gra X i Y własnie wchodzi w faze wczesnej produkcji a inna juz powoli zaczyna byc w produkcji wlasciwej.
Cala sytuacje ratuje tylko INSOMANIAC ktory jest MEGAWYDAJNy ale oni nawet nie sa od SONY.

GILUPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2007
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 0
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 03, 2008, 17:51:04 pm »
Znowu bedzie lipa tak jak zawsze, Sony serwuje informacje po trochu, zawsze pokazuja jakis jeden trailer ala Killzone rok temu i mala niespodzianka typu Wipout. Mogli by chociaz raz zrobic wielkie bum, a nie tylko gadac i obiecywac, czyli pokazac: nowy level K2, R2, ED, HR, LBP, M2, FF, SC4, gre od Team Ico i home, oczywiscie wszystko w wersjach grywalnych, plus trailery: UDF2, Gateway, HS2, no i jakies niespodzianki np J&D czy nowe WRC i pare zapowiedzi ala T6. Jednak sadze, ze bedzie tak: trailer z K2 i moze 30 sek pokaz R2 i M2, oraz jakies info o home, ktore niestety wyjdzie w grudniu razem z usprawnionym XMB (kpina), no i reszte imprezy zapelnia tym co juz bylo albo jest obeznane: MGS4, GTP, GT4, Wipout, Haze, LBP, no i that's it. Zawsze jest tak samo, zawsze sie napalamy, a ch.ja jest, albo te smieszne wielkie odliczania z ktorych pozniej wychodzi, ze to byly male odliczania. Dlatego radze sobie za duzo nie obiecywac, obym sie mylil. Pozdro.
UNCHARTED AMONG THIEVES!!!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 03, 2008, 18:06:56 pm »
Ten MGS to będzie to co znamy, albo demko. Albo nic w końcu to Sony day a nie Konami. Tak samo z Haze.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 03, 2008, 18:37:06 pm »


Ma to, że 6 to jest wtorek, dzień tej śmiesznej konferencji Sony, a 8 to czwartek. Zresztą to info pokazuje, że właśnie 6.05 wyjdą dwa dema, z okazji PSDay.
Idę we wtorek do dentysty, przypomne wam o tym w tym temacie, w końcu to też wtorek.
 :lol:


Maximmus - tam nie będzie żadnego GRID czy tym podobnych gier które pisane są na PS3 i... X360. Wystarczy trochę ruszyć głową.

Nie wiem czego wy się spodziewacie, ale mnie sam pokaz KZ2 ucieszy. Po cichu licze na R2 i MS2. Ale widzę, że tu niektórzy będą zadowolenie jak zaprezentują swoje tytuły na najbliższe 4 lata  :lol:

Ostatnie Sony Gamers Day (teraz PSD) przyniosła nam dwie niespodzianki LBP i Home. Jeżeli na tej imprezie dostanie również dwie tak wielkiego kalibru nowości to będę baaardzo zadowolony. Ale sądzę, że dostaniemy próbki możliwości gier, które już od jakiegoś czasu są zapowiedziane.



Maximmus80

  • Gość
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 03, 2008, 19:06:22 pm »
Cytuj
nie będzie żadnego GRID czy tym podobnych gier które pisane są na PS3 i... X360
jestes na 100% pewnien ze nie bedzie?? ;P

Problem z LBP i HOMEv jest taki ze NIEWIESZ czy to sa gry WIELKIEGO kalibru bo w nie nie grales! Równie dobrze wyjdzie z tego LAIR.

Niech pokażą konkrety, podadzą daty, a na deser czyms zaszpanuja... ale ja i jak widze wieeeelu innych juz mamy konkretnie w dupie ich załosny PR.

Mastu-son

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2006
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 0
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 03, 2008, 19:40:00 pm »
Dokładnie, rok temu zapowiedzieli Home na gwiazdkę, jak dobrz3e pójdzie to będzie na przyszłą :lol:
O rzeczach takich jak gateway, 8 daysm czy infamous, z których materiał pokazano ze 2 lata temu i na tym się skończyło to nawet nie wspomnę :mad: To już nie jest śmieszne nawet, z resztą 100 mln posiadaczy ps2 czekających z przesiadką na ps3 mówi samo za siebie.. Ogólnie wole być miło zaskoczony niż rozczarowany jak X razy w ciągu ostatnich 3 lat..

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 03, 2008, 19:48:30 pm »


Problem z LBP i HOMEv jest taki ze NIEWIESZ czy to sa gry WIELKIEGO kalibru bo w nie nie grales! Równie dobrze wyjdzie z tego LAIR.
No to może inaczej, zrobiły OGROMNE wrażenie na całej branży jak i graczach.
Co do GRID jestem pewien na 95%. Pamiętasz imprezę Sony gdzieby prezentowali gry multiplatformowe (to nie M$ ;) )

Maximmus80

  • Gość
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 03, 2008, 19:57:26 pm »
hahahaha... a pamietasz impreze na ktorej naprawde cos zaprezentowali...

zartuje oczywiscie... niech zaprezentuja tą MOC cella bo i ja zaczynam w niego watpic;)

indi

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-06-2005
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 03, 2008, 20:58:36 pm »
Na waszym miejscu nie martwil bym sie o PlayStation Day. Zawsze jest skromnie ale zawsze to cos nowego. Gry nie robia sie tak od zaraz [pstryk] Po za tym to nowa konsola dla producentow i przez to produkcja sie wydłuża. Prawda jest taka, ze Sony ma zdolnych programistow i zapewne beda sie mieli czyms pochwalic.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 03, 2008, 21:12:40 pm »
Na waszym miejscu nie martwil bym sie o PlayStation Day. Zawsze jest skromnie ale zawsze to cos nowego. Gry nie robia sie tak od zaraz [pstryk] Po za tym to nowa konsola dla producentow i przez to produkcja sie wydłuża. Prawda jest taka, ze Sony ma zdolnych programistow i zapewne beda sie mieli czyms pochwalic.

Nikt nie wątpi, że są zdolni. Szkoda tylko, że przekładają premiery wszystkiego nad czym dłubią. Zwłaszcza odkładanie Home to gol samobójczy. Sony w stosunku do M$ przegrywa na całej linii jeśli chodzi o usługi sieciowe i tylko Home mógł ten trend zmienic. Jak widac panowie z Sony nie wpadli na ten genialny pomysł, aby wypuścic to jako priorytet. Co więcej gdzie są...jrpgi na litośc boską? 2 rok od premiery niedługo będzie i zero jrpgów, gatunku, który zawsze napędzał konsolom Sony klientów.
Śmieszy mnie to, bo ten rok Sony miało z górki. M$ poza LO, NG2 i SC4 oraz GoW2 nie miał nic, aby stanąc w szranki z PS3, a "geniusze i czarodzieje" z Japonii nie wykorzystają tego prezentu. Brawo.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Maximmus80

  • Gość
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 03, 2008, 21:55:28 pm »
Ja mam wrażenie że zdolni ale rozleniwieni... tzn. Sony ładuje w nich kapuche a im od tego w baniach się poprzestawiało (szczególnie tym od KZ2).
Ja tam czekałem skromnie na pokaz "MOCY" i niestety widze narazie pokaz niemocy i nieudolności ;).
Ich szczeście ze udało się im zachować na wyłączność MGS4 - z tym ze mam wrazenie ze głownym argumentem było pojemnosć nosnika która pozwala rozwinąc skrzydła developerą.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 03, 2008, 21:58:46 pm »
2 rok od premiery niedługo będzie i zero jrpgów, gatunku, który zawsze napędzał konsolom Sony klientów.

Zaraz, a czy przypadkiem Eternal Sonata nie miało wyjść na PS3? Było to ogłoszone jeszcze przed premierą tej gry na X360.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 03, 2008, 22:14:51 pm »
Sie przejmujecie, PS3 ma sporo dobrych gier, a mi się wydaję, że tak naprawdę dopiero teraz rozwinie skrzydła. Pierwszy rok nie należał do Sony ze względu na wcześniejszą premierę konsoli M$ ale teraz może zacząć się prawdziwa walka 'gigantów'.  8-) Liczę, że w skutku tego każdy producent będzie nas obdarzał coraz to lepszymi pozycjami :D.

indi

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-06-2005
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 03, 2008, 22:18:27 pm »
Ja mam wrażenie że zdolni ale rozleniwieni... tzn. Sony ładuje w nich kapuche a im od tego w baniach się poprzestawiało (szczególnie tym od KZ2).
Ja tam czekałem skromnie na pokaz "MOCY" i niestety widze narazie pokaz niemocy i nieudolności ;).
Ich szczeście ze udało się im zachować na wyłączność MGS4 - z tym ze mam wrazenie ze głownym argumentem było pojemnosć nosnika która pozwala rozwinąc skrzydła developerą.

Zeby pokazac "Moc" trzeba miec jeszcze ja na czym pokazac a jesli nadal wierzysz w potege tego procka to nie liczyl bym na prawdziwe przedstawienie szybciej niz za 2 latka to nie jest zwykly prosty procek. Co do KZ2 to dla mnie jak na razie zachowane jest to co najwazniejsze: klimat serii na dodatek z lekka nutka konsolowej magii.

Tango

  • Gość
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 03, 2008, 22:23:11 pm »
Na szczescie wychodzi MGS 4 :) I to chociaz jest pewne. Ciekawi mnie co z Tekkenem 6 i czy wspomna cos o o GT5, Resistance2 wyjdzie w tym roku tego jestem pewny :cool:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 03, 2008, 22:23:15 pm »


zartuje oczywiscie... niech zaprezentuja tą MOC cella bo i ja zaczynam w niego watpic;)
Odpal sobie U:DF, R&C czy GT5:P

Sony ładuje w nich kapuche a im od tego w baniach się poprzestawiało (szczególnie tym od KZ2).


Leżę!
 :lol:

Maximmus80

  • Gość
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 04, 2008, 01:07:41 am »
Cytuj
Odpal sobie U:DF, R&C czy GT5:P
Odpaliłem... nawet poza GT5p(ktorego nie kupie z uwagi na brak zniszczeń)zaliczyłem do napisow końcowych.
To jeśli To ma być ta moc to nie tylko KOJIMA jest rozczarowany ale i ja również. Szczególnie roslinki to porazka... a tekstury i AA to se można według mnie wsadzić głebiej niż SNEKE chowa beczke :D
Interktywne środowisko... świetna fizyka, naturalna roślinnośc itd... TEGO OCZEKUJE!

Cytuj
Leżę!
Oni napewno... jesli chodzi o finanse.. przekroczyli budzet JUZ o 30mln(euro?) z planowanych 30 na starcie, ponadto dostali wsparcie personalne z Londynu i jakby tego było mało developer wbrew temu co mówią szychy z SONY "niczego nie obiecuje" odnosnie czasu premiery.
Ha ha ha... jak dla mnie po skonczeniu projektu kilku panów zmieni prace.

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 04, 2008, 02:29:20 am »
Ostatnie Sony Gamers Day (teraz PSD) przyniosła nam dwie niespodzianki LBP i Home.
LBP (i to nieszczęsne Home) pokazali na GDC 07, nie Sony Gamers Day. Mam nadzieję, że w tym roku na PSD pokażą nowe materiały z LBP bo w zapowiedziach, jako główne atrakcje podali SingStar Vol. 2 :?, Resistance 2, Crisis Core Final Fantasy VII i Secret Agent Clank.

To jeśli To ma być ta moc to nie tylko KOJIMA jest rozczarowany ale i ja również. Szczególnie roslinki to porazka... a tekstury i AA to se można według mnie wsadzić głebiej niż SNEKE chowa beczke :D
Interktywne środowisko... świetna fizyka, naturalna roślinnośc itd... TEGO OCZEKUJE!
Jezuuu, narzekamy na wszystko, nie ma dem to narzekanie, są dema to też narzekanie :lol:, masz okres czy co?
Chyba źle zainwestowałeś pieniądze, trzeba było kupić high-endowego pcta i grać w Crysis, a nie tu teraz wypluwać swoje frustracje z każdej możliwej gry.

Problem z LBP i HOMEv jest taki ze NIEWIESZ czy to sa gry WIELKIEGO kalibru bo w nie nie grales! Równie dobrze wyjdzie z tego LAIR.
Lair to świetna gra :mrgreen:
I do not comprehend.

Maximmus80

  • Gość
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 04, 2008, 03:15:04 am »
Ja kupiłem ps3 dla Singstara który miał miec bezprzewodowe microfony, 300piosenek z poprzeednich singstarow na starcie i co tygodniową aktualizacje... hamy mnie oszukały... a jak dadzą w końcu ten zasran... HOME to porównamy TROFE i pogadamy... kto GRA a kto gada :P

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 04, 2008, 10:53:41 am »

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 04, 2008, 11:49:11 am »
a jak dadzą w końcu ten zasran... HOME to porównamy TROFE i pogadamy... kto GRA a kto gada :P

:D :D :D :D :D
W tempie Sony, spodziewam się premiery Home na przełomie 2010/2011 przy starcie PS4.  :lol:
Co do KZ2 i Guerilla. Guerilla zaczyna mi przypominac Remedy. M$ łoży kase na ich Alana Wake'a, a ci leją na nich z góry na dół. Guerilla robi podobnie.
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2008, 12:00:37 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Maximmus80

  • Gość
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 04, 2008, 12:24:18 pm »
Cytuj
Resistance2 oficjalnie na PSD!  Very Happy
http://www.insomniacunion.com/news/resistance-2-demo-coming-up--8.html
ooo demo... czyli za jakiś czas jest szansa że wyladujem w PSSTORe... gdyby TERAZ dali TE demo to bym uwierzył ze to specjalnie w związku z targami... ale jak ci DEBILE z PR SONY piszą ze zapowiedziane 3 dema są w zwiazku z konferencja to ręce opadają... :P

Mi się nie podoba że oni traktuja klientów jak ćwierćinteligentów... znam ten typ ludzi... na ogół to oznacza że poprostu sami są głąbami. Jak pisał Berger... dobre kłamstwo wymaga inteligentnej jednostki - oni nie są. ZWOLNIĆ!

Mastu-son

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2006
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 0
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 04, 2008, 12:32:57 pm »
Hmmm jest w tym część raqcji. Po odejściu / zwolnieniu części ludzi z jajem, w Sony Computer Entertainment zostali tylko jacyś niewyraźni goście "bez jaj", nieszczerze uśmiechający się podczas wywiadów.. Dla mnie ta firma nie ma w tej chwili twarzy/ osobowości (gdzie jej do Nintendo czy nawet "American style" w wykonaniu MS). Kilenci, wbrew pozorom zwracają na takie rzeczy uwagę. Reggie odstawia błazna na konferencji - miliony biegną po jego zabawki. Ballmer odstawia cyrk na scenie - połowa amerykańskich nastolatków biegnie po średnie Halo3. Sony w tej kwestii raczkuje, a wypowiedzi i udawnay entuzjazm ich bossów wzbudzają jedynie litość i zażenowanie (Riiiiiddddgeee Raaaaceeeerrrr anyone?)  :lol:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 04, 2008, 12:38:32 pm »


Wydaje mi się że firma zyskuje u graczy tym, co oferuje, a nie faktem, kogo wystawia na jakies konferencje. No ale może się mylę.

 :lol:

A co do najważniejsze sprawy, czyli gier... KillZone2 & Resistance 2... wtorek już tuż tuż  :-D

Maximmus80

  • Gość
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 04, 2008, 12:46:08 pm »
Cytuj
Wydaje mi się że firma zyskuje u graczy tym, co oferuje, a nie faktem, kogo wystawia na jakies konferencje. No ale może się mylę.
myslisz sie... człoweiek podejmuje ponad 90% decyzji nieracjonalnie a kieruje się emocjami... może to się komus nie podobac ale ziemia jest okrągła i tez się nie podobało ;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 04, 2008, 12:51:20 pm »
Cytuj
Wydaje mi się że firma zyskuje u graczy tym, co oferuje, a nie faktem, kogo wystawia na jakies konferencje. No ale może się mylę.
Wpadnij czasem do mnie do szkoły na marketing to zrozumiesz że wygląd, zachowanie itp pracowników kształtują wizerunek firmy.
Co byś pomyślał o firmie która pokazuje na swojej konferencji menela spod monopolowego?

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: PlayStation Day - 6 maja
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 04, 2008, 18:35:56 pm »

Co byś pomyślał o firmie która pokazuje na swojej konferencji menela spod monopolowego?
Jeżeli ten menel prezentuje produkt znacznie lepszy i mniej wiecej takiej samej ceni co konkurencji, to idę do sklepu i biorę.

EOT
wracajmy do tematu