Autor Wątek: Skies of Arcadia 2  (Przeczytany 3773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Skies of Arcadia 2
« dnia: Maja 12, 2008, 19:36:44 pm »
Byc może, to jest właśnie ten mega tytuł, którego Sony jeszcze oficjalnie nie zapowiedziało, a może to uczynic w najbliższym czasie.
Co tu dużo pisac. Jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, jrpg w historii gier. Rozmach, epickośc, fantastyczna zabawa w każdym calu.
Opis jednej ze stron na ten temat:
"Niemiecki serwis internetowy Sega-magazin.de podaje, że japońska firma Sega planuje rozpoczęcie prac nad kontynuacją Skies of Arcadia, jRPG znanej posiadaczom konsoli Dreamcast i GameCube. Oficjalna zapowiedź gry powinna zostać ujawniona jeszcze w tym roku. Wśród platform docelowych wymienia się Nintendo Wii oraz PlayStation 3".

Gra najprawdopodobniej zostanie zaprezentowana na tegorocznym TGS. Na pewno byłby to jeden z większych powrotów na rynku growym wśród mocarnych brandów. Czyżby Sega chciała wreszcie, wskrzesic swoje potężne i legendarne marki? Oby! SoA 2 i Shenmue 3. Wciąż wierzymy.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Skies of Arcadia 2
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 12, 2008, 19:50:21 pm »
Wii i PS3? Będą mieli sporo pracy, każda wersja będzie sie mocno różniła (na każdą konsole ze względu na bebechy wii i ps3) chyba, że na PS3 wypuszczą to samo co na konsole Nintendo - mam nadzieje, że nie bo było by pewnie biednie hehe.  :cool:
Co do SoA to nie grałem przyznam się bez bicia, nie gustuje w jrpgach itp., ale może się skuszę.

lupinator

  • Gość
Odp: Skies of Arcadia 2
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 12, 2008, 19:52:18 pm »
Sega i mega tytuł? Oby nie.

Mufonek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-02-2007
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Odp: Skies of Arcadia 2
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 12, 2008, 19:52:34 pm »
Jeśli zlikwidują największą bolączkę pierwszej części, czyli walki sztucznie wydłużające czas gry i zachowają mechanikę, feeling i dadzą porywającą fabułę to jestem na tak. Co do Shenmue 3 to wiadomo... cała rzesza fanów DeCeka o tym marzy (chociaż ja wolałbym ujrzeć ten tytuł na konsoli SEGI)
Jestem niestety dość sceptycznie nastawiony do tych reanimacji hitów SEGI, chciałbym aby wydali najpierw zajebistego Sonica bez żadnych udziwnień, wtedy będę miał pełne zaufanie, że niebiescy nie spieprzą tych gier.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: Skies of Arcadia 2
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 12, 2008, 19:55:59 pm »
Sega jest teraz na fali wznoszącej. Jakiego crapa nie wyda na Wii to i tak zarabia na tym grube miliony, a nakłady ich gier rozchodzą się w setkach tysięcy, jeżeli nie milionach sztuk. Bądźmy dobrej myśli, że zatrudnią niezłych progamistów do SoA 2.  :lol:
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2008, 19:58:15 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl