Autor Wątek: Playstation@EYE  (Przeczytany 4000 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maximmus80

  • Gość
Playstation@EYE
« dnia: Lipca 17, 2008, 21:26:45 pm »
Jako posiadacz kamerki SONY chcialbym sie podzielic kilkoma informacjami na temat tego gadzetu.
Kupujac kamerke dostajemy plyte bluray z programem. Ow program aby uzywaz trzeba kazdorozawo wkladac plyte. Jednak rownie dobrze za darmo mozna go sciagnac z PsStore(wazy ok. 14MB) i plyty juz nie potrzebujemy. Program oferuje mozliwosc nagrywania dzwieku, video i zdjec oraz ich edycji z pomoca roznych filtrow.

Jednak JA kupilem kamerke jako mojej "sluchawki" sluzacej do komunikacji w grach. Niestety do tej pory nie poznalem sposobu jak to zrobic... niestety nie udalo mi sie nawiazac za jej pomoca jakiejs komunikacji mimo ze sama kamerka dziala i mam w XMB wlaczone odpowiednie opcje. Najprawdopodobniej kamerka to niepotrzebny gadzet a mnie czeka jednak kupno Hadseta poniewaz jesli ona dzial to w niewielkiej liczbie gier.
Innym wytlumaczeniem jest to ze byc moze na Ps3 ogolnie z braku hadsetu z konsola komunikacja nie jest powszechna.
Jesli ktos wie jak korzystac z kamerki chodzby w MGS 0 prosze o informacje...

BLUE

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2006
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
  • nabój zawsze mówi prawdę
Odp: Playstation@EYE
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 17, 2008, 21:38:09 pm »
ja w ms używałem kamerki jako mikrofonu i działała bez problemow... wystarczyło, że była podłączona do konsoli, a ta sama z siebie używała jej jako mikrofonu... może w opcjach gry musisz coś ustawic?

Maximmus80

  • Gość
Odp: Playstation@EYE
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 17, 2008, 21:54:16 pm »
ms... czyli motorstorm? jesli jest taka mozliwosc to ustawiam w opcjach co trzeba...  ale chodzby w taka ge jak Civilizacion mi nie dzialala... a opcja czatu w grze jest... moze mam trefna kamerka?

BLUE

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2006
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
  • nabój zawsze mówi prawdę
Odp: Playstation@EYE
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 17, 2008, 22:27:44 pm »
ta motorstorm... w lostplanet też wszystko śmigało... a w innych grach nie sprawdzałem...
 
a w tym programie "eyecreate" mozesz nagrac dzwiek? jeżeli nie to coś z kamerką raczej...

wejdz w settings - > accessory settings -> audio device settings i tam sprawdz jak masz ustawione... ja mam bodajże : microphone level: 5
                        input device: USB Camera
                        Output Device: System Default Device
i działa

Maximmus80

  • Gość
Odp: Playstation@EYE
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 17, 2008, 22:35:24 pm »
moge nagrywac dzwiek i mam tak ustawienia jak ty...

BLUE

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2006
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
  • nabój zawsze mówi prawdę
Odp: Playstation@EYE
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 17, 2008, 22:43:02 pm »
hmm... a może za cicho mówisz? mikrofon w kamerce wychwytuje dźwięki powyżej określonej liczby decybeli... właściwie to skąd masz pewnosc, że nie działa? moglibyśmy później to sprawdzic...

Maximmus80

  • Gość
Odp: Playstation@EYE
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 17, 2008, 23:20:05 pm »
ok... moj ID to MAXIMMUS... zaczep mnie z hadsetem... na weeeknd wpadaja do mnie znajomi, bedziemi troche pili, palili i... grali ;)