Autor Wątek: New Banjo-Kazooie na Xboxa 360;]  (Przeczytany 3819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
New Banjo-Kazooie na Xboxa 360;]
« dnia: Kwietnia 20, 2005, 14:45:57 pm »
Cytat: "TeamXbox"
On April 15, that’s last Friday, the info for the domain name www.banjothreeie.com was updated. The record for the website shows now Microsoft as the registrant, as well as the technical and administrative contact and the DNS servers also point out to Microsoft servers. When accessed through a web browser, the domain name redirects to Rare’s official site.

Banjo-Threeie made a brief appearance at SpaceWorld 2001 in the form of rolling footage. Soon after that event, Microsoft announced the acquisition of Rare and the former Nintendo Gamecube title went into hiatus.

With E3 only a couple of weeks away, we think this recent update in the domain name record is a strong indication Microsoft and Rare will announce a new Banjo Kazooie game at next month’s expo.

TeamXbox will have all the latest developments in Xbox 360 games as they happen.

http://news.teamxbox.com/xbox/8079/BanjoKazooie-Game-in-the-Works/

BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSKO :twisted:

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
New Banjo-Kazooie na Xboxa 360;]
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 26, 2005, 21:14:50 pm »
Nie lubię tego niedźwiedzia.

G-King

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-02-2005
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
New Banjo-Kazooie na Xboxa 360;]
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 11, 2005, 14:03:52 pm »
GYYYY HA ! :D Niedzwiadek z Ptaszkiem daje radę :D na nintendo 64. Ma Klimata chociaz nie wszystko mi wpadlo pod gusta - w przypadku Perfect Dark Czy Conker's Bad Fyr Day lub Golden yey 007 pasuje mi wszystko.
Banjo - Kazooie,Banjo-Tooie =fajne oryginalne przygodowko platformowki - nie powiem chcialbym ujrzec nowa czesc przygod ptaka i niedzwiedzia na nowa konsolke :D

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
New Banjo-Kazooie na Xboxa 360;]
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 11, 2005, 18:43:56 pm »
Ja też chętnie zaopatrzę się w B&K3. Tylko mógłbym się czegoś dowiedzieć o tej grze? Proszę tylko by info było po polsku.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
New Banjo-Kazooie na Xboxa 360;]
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 12, 2005, 11:10:39 am »
super, tylko dlaczego RARE nie stworzyło (praktycznie bo coś tam wyszło) nic na xbox'a??

Perfect Dark i Banjo na xbox360? fajnie, ale kupująć kiedyś xboxa mialem nadzieję ze te gry będą na x1. :lol:

coś mi się wydaje ze microsoft mógł mieć w planach od samego początku aby RARE tworzyło swoje NAJLEPSZE gry dopiero na x360.

G-King

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-02-2005
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
New Banjo-Kazooie na Xboxa 360;]
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 12, 2005, 11:16:53 am »
Dokładnie - ja tez czekałem na Perfect Dark z mysla ze ukaze sie na Xboxa1 - ale fajnie a nawet super ze Conker Live & Reloaded bedzie - Conker's Bad Fur Day na Nintendo juz przechodze drugi raz - Bardzo Mi Sie Podoba Ta Gra:D

Posiadam Demko Conker Live & Reloaded i jest Bardzo Dobre -jak cos to zerkajcie tutaj w celu info http://www.conkerbase.com/


pozdrawiam  :D