Autor Wątek: BURNOUT 4  (Przeczytany 22523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

toel

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« dnia: Kwietnia 07, 2005, 19:11:31 pm »
http://ps2.ign.com/objects/708/708573.html - Burnout 4 [IGN]

Jakie są wasze oczekiwania wobec kolejnej części? Co powinno zostać zmienione, itp., itd.?

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2005, 19:18:01 pm »
Prawde mowiąc to mi wystarczy Burnout 3. naprawde nie widze w nim wad. Ew. więcej akcji typu formółki, żeby padziory latały po pokoju, bo zadyma jest teraz w cenie :) seria powinna sie zakończyć żeby nie pojść w ślepy róg jak inna moja ulubione gierczywo (thps..) a potem wielki come back za 8 lat z grafiką realistyczniejsz od rzeczywistości i prędkością światła wskazywaną na zegarach w rogu ekranu :D

toel

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 07, 2005, 19:20:58 pm »
Po pierwsze to zgadzam się z tobą co do thps'a - dla mnie wciąż rządzi "zwykła" dwójeczka (takie małe wtrącenie :) )


Po drugie to czytałem (gry wupe), że 4 ma być bardziej realistyczna w kraksach, ale szybsza i.....ma być większy ruch uliczny (masakra......pozytywna oczywiście :) ) .

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 07, 2005, 19:23:04 pm »
kurde napisałes "szybsza"? eeeeeeeee to ja sie jednak skusze na tą czwórke  :twisted:

toel

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 07, 2005, 19:26:20 pm »
eee....tą szybkość to chyba tak trochę sobie sam wywnioskowałem, no ale po przeczytaniu tego:

Cytuj
Drogi zostaną tak stworzone, by wymusić na graczach bardziej agresywniejszą jazdę, a niektóre mają być tak wąskie, by odległości pomiędzy pojazdami były małe i doprowadzały nieuchronnie do zderzeń. Ruch stanie się gęstszy, pojawi się też o wiele więcej ramp do skoków.


To i jasnym się staje, że prędkość musi być większa dal agresywniejszej jazdy (przynajmniej mam nadzieję) - no a jak się okarze , że nie to popełnię sepuku w ramach naprawienia błędnej wypowiedzi.

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 07, 2005, 19:35:54 pm »
Po pierwsze to Burnout 4 nie wyjdzie na PS2... na PS2 i Xa we wrześniu wyjdzie Burnout: Revenge, a Burnout 4 wyjdzie na next-geny... a 'agresywniejsza' nie znaczy szybsza... po prostu gra będzie jeszcze bardziej nastawiona na eliminowanie przeciwników...

toel

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 07, 2005, 19:40:49 pm »
Z tego co wiem to "Burnout: Revenge" to ma być właśnie 4 (podaje tak sporo stron- włącznie ze wspomnianym ign'em)

A co do agresywniejszej jazdy to wiem , że nie oznacza szybszej, ale co - zabronisz mi mieć taką nadzieję (i proszę bez przypominania czyją jest ona matką  :P ).



[edit]
A oto lista zmian wg Official PlayStation 2 Magazine:
Cytuj
+Coming out this year
+Change in graphical style - from the arcadey, vibrant, Segaesque style to... yup, a grittier, moodier, darker palette
+You'll be able to take down cross-traffic - remember getting mashed by those truck drivers? Now you can get your revenge!
+Game locations named after their real-life counterparts and tracks will be made up of eight different locations from Europe, North America and Asia - including Detroit, Rome, Tokyo and Hong Kong
+Alex Ward says, "We want more explosives, we want more ways to fight, we want more deformation" - so expect to see more sparks fly than ever before, as courses have been specifically designed to allow for more takedowns, with obstacles such as viaduct support pillars, light poles, sign posts and ramps - allowing for vertical takedowns. Will height add a whole new dimension to the gameplay?
+There'll be more rivals in each race but Criterion have yet to decide how many - you may gradually face more as you work your way through the game.
+Remember the crashbreaker from Burnout 3's Crashbreaker mode? You'll be able to use that in races - sweet!
+Criterion has hired two real car designers to work on the game's vehicles, consisting of staright racing cars, muscle vehicles and automobiles designed to wreak as much havoc as possible when crashing. They'll also consist of more small pieces that will gradually fly off when you crash.
+Improved crash mode - all eight locations have their very own crash course and the number of junctions available may exceed the 100 that were in Burnout 3. There are also now multiple start points and more 'props' - boxes and barrels - to increase score. There will also be less loading times and - sweet mother of Christ - camera control when in crashbreaker.
+New online awards and modes


Jeśli ktoś nie zauważył to jest to po angielsku  :lol:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 07, 2005, 21:54:28 pm »
To ja wam powiem, że mi wystarczą dwie rzeczy w B4: poprawienie trybu online (jest ok, ale szybko się nudzi... road rage do pupy) i... licencje:D ale na to nie liczę, choć bardzo bym chciał. Nienawidzisz bmw? Rozwal go o autobus!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
BURNOUT 4
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 07, 2005, 22:25:15 pm »
dla mnie marzy się efekt dźwiękowy kiedy używaliśmy turbo...wiecie te podbicie basów w muzyce...niby szczegół ale jaki fajny :) a do tego jeszcze możliwości zabawy kamerą jak w nfs:hp2 gdzie można było zobaczyć co jest kilkadziesiąt metrów przed samochodem lub obrócić kamerę dookoła samochodu.

Alundra

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-07-2004
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 1
BURNOUT 4
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 07, 2005, 22:28:07 pm »
Cytat: "toel"
Z tego co wiem to "Burnout: Revenge" to ma być właśnie 4 (podaje tak sporo stron- włącznie ze wspomnianym ign'em)

A co do agresywniejszej jazdy to wiem , że nie oznacza szybszej, ale co - zabronisz mi mieć taką nadzieję (i proszę bez przypominania czyją jest ona matką  :P ).



[edit]
A oto lista zmian wg Official PlayStation 2 Magazine:
Cytuj
+Coming out this year
+Change in graphical style - from the arcadey, vibrant, Segaesque style to... yup, a grittier, moodier, darker palette
+You'll be able to take down cross-traffic - remember getting mashed by those truck drivers? Now you can get your revenge!
+Game locations named after their real-life counterparts and tracks will be made up of eight different locations from Europe, North America and Asia - including Detroit, Rome, Tokyo and Hong Kong
+Alex Ward says, "We want more explosives, we want more ways to fight, we want more deformation" - so expect to see more sparks fly than ever before, as courses have been specifically designed to allow for more takedowns, with obstacles such as viaduct support pillars, light poles, sign posts and ramps - allowing for vertical takedowns. Will height add a whole new dimension to the gameplay?
+There'll be more rivals in each race but Criterion have yet to decide how many - you may gradually face more as you work your way through the game.
+Remember the crashbreaker from Burnout 3's Crashbreaker mode? You'll be able to use that in races - sweet!
+Criterion has hired two real car designers to work on the game's vehicles, consisting of staright racing cars, muscle vehicles and automobiles designed to wreak as much havoc as possible when crashing. They'll also consist of more small pieces that will gradually fly off when you crash.
+Improved crash mode - all eight locations have their very own crash course and the number of junctions available may exceed the 100 that were in Burnout 3. There are also now multiple start points and more 'props' - boxes and barrels - to increase score. There will also be less loading times and - sweet mother of Christ - camera control when in crashbreaker.
+New online awards and modes


Jeśli ktoś nie zauważył to jest to po angielsku  :lol:


Amerykańska wersja Oficjalnego Magazynu PlayStation 2 opublikowała kilka pierwszych screenów z gry Burnout 4. Nie przedstawiają one zbyt wiele, ale jeśli są to faktycznie screeny z gry, nie zaś renderingi, to możemy oczekiwać, że kolejna wersja tej ściganki ostro zamiesza na rynku.

Nam udało się dokopać do pierwszych szczegółów na temat gry. Przede wszystkim czwarta część serii nie będzie następczynią trzeciej. Ma to być zupełnie nowa produkcja, choć pojawi się jeszcze na konsole tej generacji. Pozostanie oczywiście zręcznosciowych charakter i niezła oprawa graficzna, ale teraz ma to wyglądać bardziej realistycznie. Dołożone zostaną m.in. nowe efekty akustyczne słyszane podczas wypadków, czyli chrzęst gniecionego metalu, huk pękających szyb, itp. Będzie też więcej deformacji.

Wyścigi odbywać mają się w ośmiu miejsach na świecie w Europie, USA i Azji. Potwierdzono już takie miasta, jak Hong Kong, Rzym, Detroid, czy Tokyo.

Drogi zostaną tak stworzone, by wymusić na graczach bardziej agresywniejszą jazdę, a niektóre mają być tak wąskie, by odległości pomiędzy pojazdami były małe i doprowadzały nieuchronnie do zderzeń. Ruch stanie się gęstszy, pojawi się też o wiele więcej ramp do skoków.

Przy opracowywaniu samochodów został zatrudniony Dan Walker, który wcześniej pracował m.in.: dla Jaguara, Nissana, Peugeota, czy Forda. Pojazdy zostaną podzielone na trzy kategorie: wozy wyścigowe, muscle cars oraz samochody do rozwalenia. Każdy z nich zostanie wyposażony w mnóstwo części, które podczas kraks mają się rozpadać i rozlatywać w różnych kierunkach.

Dodam, że grę tworzy firma Criterion, a ukaże się ona m.in. na PS2 dzięki EA.

Tarniak

  • Gość
BURNOUT 4
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 08, 2005, 09:31:51 am »
Eee, na screenach to to wygląda tak samo jak 3-jka, tyle, że z bardziej stonowaną oprawą. Licencje? Po cholere. Byleby to cholerstwo było mniej kolorowe niż 3-jka, reszta jest nieważna. Tak BTW to co oni mogą zrobić z tak sterylnym gatunkiem jak "samochodówki"? Jest albo arcade albo symulacja i wątpie by Criterion wprowadziło jakieś nowe pojęcie.

KaKasHi

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2004
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 08, 2005, 09:54:29 am »
Moim zdaniem powinni dac troche mniej tych trudnych wyscigów :/, albo zrobili by bardziej widoczne auta na drodze ( bo one sie z nikąd pojawiają :/ [formułką nigdy nie moge ominąc aut bo one sie pojawiajom w pare milisekund a takiej ręki nie mam zeby je ominąc :/]) . OO i zeby dali jeszcze jakies takie ogromne Crashe ( moze i som w 3 nie wiem bo nie przeszedlem jeszcze) ale chciałbym wypadki za które wychodzi około 20'000'000 strat :P

Dante MUst Die :P

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
BURNOUT 4
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 30, 2005, 13:11:01 pm »
W tej grze nic nie morze być już lepsze.NOO..poza licencjowanymi samochodami.Ale jaki producent zgodziłby sie na to żeby jego produkt oglądać w strzępach...

Jack

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-09-2004
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 30, 2005, 20:38:27 pm »
Denerwuje mnie w B3 ze po zaliczeniu dzwona trzymajac R1 nie mozna obracac kamera.Latwiej bylo by trafic przejezdzajacego oponenta bo wiadomo by bylo z ktorej strony jedzie.Jak to zrobia w 4 bede zadowolony.  :)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
BURNOUT 4
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 01, 2005, 16:56:48 pm »
Cytat: "Jack"
Denerwuje mnie w B3 ze po zaliczeniu dzwona trzymajac R1 nie mozna obracac kamera.Latwiej bylo by trafic przejezdzajacego oponenta bo wiadomo by bylo z ktorej strony jedzie.Jak to zrobia w 4 bede zadowolony.  :)

Ale czasami kamera automatycznie obraca sie w dobra strone.

Jack

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-09-2004
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 01, 2005, 18:26:18 pm »
Tak.Ale tylko czasami.   :)

wolf1165

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-05-2005
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 29, 2005, 19:12:18 pm »
hahahha jaki lol z Frank Jaeger burnout renevage to nie jest burnout 4 hahahahahha co za lol koles wez sie schow ty NEX_GENIEhahahahahah o lol  :lol:

lupinator

  • Gość
BURNOUT 4
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 29, 2005, 20:19:32 pm »
......

Don

  • Gość
BURNOUT 4
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 29, 2005, 20:52:43 pm »
Oglądając trailer z Burnout: Revange doszedłem do wniosku, że jadąc "swoim pasem" jezdni (czyli nie "pod prąd") będzie można taranować samochody od tyłu (czyli nie jak w B3 - kiedy to najechanie na tył przeciwnika kończyło się kraksą...). Traktuję to jako DUŻE ułatwienie..

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
BURNOUT 4
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 29, 2005, 21:31:30 pm »
jeszcze jedną rzecz wymyśliłem :) mogliby dać taki wyścig (road rage tudzież zwykłe ściganie), w którym rozbijalibyśmy się autami (potworami :twisted: ) z klasy heavyweights...pomyślcie tylko...żeby spowodować takedowna należałoby przydzwonić w jakiś cięższy samochód (autobus, tramwaj, itp.), bo zwyłe, "lekkie" samochody osobowe powodoałyby tylko utratę prędkości (i ich rozwalenie) :twisted:  o to właśnie mi się zamarzyło  :twisted:

Don

  • Gość
BURNOUT 4
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 29, 2005, 22:55:33 pm »
Cytat: "cappo"
jeszcze jedną rzecz wymyśliłem :) mogliby dać taki wyścig (road rage tudzież zwykłe ściganie), w którym rozbijalibyśmy się autami (potworami :twisted: ) z klasy heavyweights...pomyślcie tylko...żeby spowodować takedowna należałoby przydzwonić w jakiś cięższy samochód (autobus, tramwaj, itp.), bo zwyłe, "lekkie" samochody osobowe powodoałyby tylko utratę prędkości (i ich rozwalenie) :twisted:  o to właśnie mi się zamarzyło  :twisted:


A w B3 nie mozna wybrac do trybu Road Rage cięższych fur i nimi jechać? (pytam bo juz dobre pół roku w to nie grałem...)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
BURNOUT 4
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 01, 2005, 17:43:21 pm »
raczej nie...ale nawet jakby się dało to popatrz na całą wypowiedź :)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
BURNOUT 4
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 01, 2005, 20:37:51 pm »
Cytat: "Jack"
Denerwuje mnie w B3 ze po zaliczeniu dzwona trzymajac R1 nie mozna obracac kamera.Latwiej bylo by trafic przejezdzajacego oponenta bo wiadomo by bylo z ktorej strony jedzie.Jak to zrobia w 4 bede zadowolony.  :)


Moim zdaniem o to w tym wszystkim chodzi; nigdy nie wiesz z ktorej strony nadjedzie oponent, zatem nie masz stu procentowej pewnosci, ze go 'zaftertejkdalnujesz'. Mozilwosc dowolnego ustawienia kamery moim zdaniem zabiloby po czesci element niepewnosci('kurde, trafie czy tez nie...?!') i znacznie ulatwiloby rozgrywke. Nie zapominajmy rowniez o trybie multiplayer('lepiej nie tejkdalnowac, bo i tak oprawcy zapodany bedzie 'aftertejkdaln''. Moim zdaniem mogloby to zabic cala niszczycielska otoczke samego wyscigu). Tyle:]
Fryty tyty dotknij pyty

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
BURNOUT 4
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 09, 2005, 21:46:01 pm »
B4 to będzie odgrzewany kotlet.Dorzucą nowy tryb rozgrywki i wielkie halo(nie to Halo) :D W stosunku do B3 sądzę że nie będzie dużo zmian.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
BURNOUT 4
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 09, 2005, 21:59:45 pm »
Cytat: "lupinator"
......

zgadzam sie.

Jack

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-09-2004
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 10, 2005, 00:18:00 am »
Ale i tak sie dobrze sprzeda.  :) Myśle ze bedzie to ostatni BURNOUT na ps2, wiec nie ma co liczyś na jakiś skok jakościowy (choć Panowie potrafią czynić cuda na ps2  :D ).Nowy tryb, nowe trasy i fury.Czego mozna chcieć wiecej :?:  Dla mnie to wystarczy w zupełności.

luki156

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 09-06-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 01, 2005, 11:04:29 am »
Jezeliby wierzyc Ultimie to predkosc bedzie duzo wieksza niz w Burnout 3:
"prędkości, przy których "trójka" to jazda taczką po wertepach".
Tak pisza w Ultimie.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
BURNOUT 4
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 01, 2005, 11:51:19 am »
B4 jawi sie   jako udoskonalenie  jzu przeciez doskonalej gry jakim jest trojeczka .  Zgadzam sie  ze  rozpieruvha wsrod zwyklych  aut bedzie sporym  ulatwieniem . Co prawda w tylko wybrane miejsca  furek ale zawsze latwiej. A w dodatku ciekawiej  :twisted: . Tytulowy rewanz  bedzie chyba jeszcze lepszym elementem gry anizeli kozackie RoadRage czy Crashe . Adrenalinke  skutecznie podniesie uplywajacy  nieublaganie czas  podczs wyscigu . Tak samo jak mialo to miejsce w przypadku 1( a  wlasnie  ktos z was gral w jedynke ?  ).
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

oscyp

  • Gość
BURNOUT 4
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 07, 2005, 16:07:26 pm »
http://burnoutrevenge.ea.com/flash/player.htm  ponownie sie panowie z ea popisali i zapodali stronke po Polsku! brawo. a ja jednak mimo wcześniejszych tekstów o tym że nei potrzeba mi b3, czekam na tego burnouta jak na żadną gre aktualnie. no poprostu kurdesz balansz mam słąbość do Burka :oops:

EDYT(ka):
właśnie doczytałem na angielskim oficjalu gry jak sprytnie panowie z EA rozwiązali sprawe OSTu - któregoś dnia odbędzie sie batelka zespołów w HardRock cafe i piosenki finalistów zostana umieszczone na OST. zajedobry pomysł, kolejny zresztą. informacje są ogólnikowe bardzo bo sie nie wpatrywałem zbyt długo ;)

Lodzik:)

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-08-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 08, 2005, 13:09:29 pm »
Ja na to czekam!To będzie zaje***** gra!!!
Chlejcie Haineken bo nieźle piz** w wątrobe i daje w łeb!Przynajmniej mi...

Lodzik:)

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-08-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 08, 2005, 18:26:51 pm »
bardzo fajna roz*********** bardzo szybki wyscigi podobaja mi sie jej zwolnienia i efekty animacja
Chlejcie Haineken bo nieźle piz** w wątrobe i daje w łeb!Przynajmniej mi...

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 23, 2005, 18:11:37 pm »
Grałem u kolegi w demo i jestem w szoku :D Grafike poprawili ( a myslałem ze to nie mozliwe :D ). Zapodana plansza jest zdeka zaszarawa ale jakos przejdzie. Teraz można robić Slam Traffic czyli wpychać ( :P ) trafficów na oponentów żeby robić krakse. No i po każdej kraksie można robic crashbreakera i robić jakiś tam nowy takedown którego nazwy nie pamiętam. Ale ogólnie wrażenia bardzo dobre. Gra bije b3 na łeb na szyje :D

i kto tu ma najwiekszego gs ??

maciekps2

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-08-2005
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 27, 2005, 19:45:04 pm »
slay!!!!!! grales w demko !!! ja szukam demko w neie od tygodnia i niema znaczy jest ale na ps2:( slay ty to masz farta a ja juz sie doczekac nieoge!
ps2 satain silver,2 pady, 2 karty 8 mega (sony), ripper 3.2,pilot i jestem happy :D

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
BURNOUT 4
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 30, 2005, 13:13:32 pm »
Gra zapowiada się świetnie.. grafika jest ładniejsza niż w B3, klimacik jest mroczniejszy, bardziej slumsowy. Jedyne co mi się nie podoba to możliwość taranowanie ruchu. Wiem że to arcade ale bez przesady..

Fire_Fighter999

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 30, 2005, 17:54:25 pm »
Cytat: "Mikes"
Gra zapowiada się świetnie.. grafika jest ąłdniejsz(iszynsza) niż w B3, klimacik jest mroczniejszy, bardziej slumsowy. Jedyne co mi się nie podoba to możliwość taranowanie ruchu. Wiem że to arcade ale bez przesady..


racja z tym taranowaniem cywili jest lekki przypał... wczoraj grałem w demo i szczerze zajebista gierka się szykuje tylko to taranowanie... no i jak nas ktoś rozwali można odpalić crashbreakera  albo przy użyciu skoczni zmiażdzyć naszego oponenta... teraz trzeba  czekać na full wersje... z tego co słyszałem demo jest w OPSM... ja  sam grałem na płycie z Madden NFL 06 tam też jest demo...

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
BURNOUT 4
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 31, 2005, 18:57:54 pm »
Z chęcią zagrał bym w to demo. A na 100% ono jest w OPSM? jak tak to musze kupić je bo tak to demka NIGDZIE nie widziałem a zagrał bymz chęcią!!

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
BURNOUT 4
« Odpowiedź #36 dnia: Września 03, 2005, 20:21:08 pm »
Już jest!!!Ocena w Neo+ 9.9/10!!!Godny następca poprzednika!

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
BURNOUT 4
« Odpowiedź #37 dnia: Września 03, 2005, 22:53:51 pm »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
BURNOUT 4
« Odpowiedź #38 dnia: Września 04, 2005, 14:20:06 pm »
Cytat: "maciekps2"
slay!!!!!! grales w demko !!! ja szukam demko w neie od tygodnia i niema znaczy jest ale na ps2:( slay ty to masz farta a ja juz sie doczekac nieoge!

Podasz stronke z kąd można ściągnać versie na PS2??
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
BURNOUT 4
« Odpowiedź #39 dnia: Września 04, 2005, 17:10:15 pm »
Cytat: "maciekps2"
slay!!!!!! grales w demko !!! ja szukam demko w neie od tygodnia i niema znaczy jest ale na ps2:( slay ty to masz farta a ja juz sie doczekac nieoge!

Gralem na Xboxie :P

i kto tu ma najwiekszego gs ??