Autor Wątek: Fahrenheit  (Przeczytany 9664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Fahrenheit
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 30, 2006, 17:34:00 pm »
Wszystkie bonusy sa do odkrycia juz po pierwszym przejsciu gry, przynajmniej ja nazbieralem pkt az nadto z tego co pamietam.  :roll:

eNdryu

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-11-2005
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Fahrenheit
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 30, 2006, 18:53:22 pm »
SPOILER MODE ON






generalnie są 3 główne zakończenia - można to określić powiedzmy wygraną lucasa, wygraną orange clanu i oracle i wygraną AI ,czyli  purple clanu (zalezy od ostaniego chapteru - mianowicie tego jak prowadzisz walkę)
ponadto znajdziemy pełno (powyżej 10 , tyle spamiętałem, ale jest wiecej) takich jakby game overow (np . jedno takie ze wezmiesz proszki lucasa i bedziesz to popijal alkoholem, albo tak spadnie Ci status samopoczucia , ze sie zabijesz, pełno , ale to pełno różnych, ze strony carli , tylera tez ) .
www.gamefaqs.com - na tym sajcie jest fajny guide , jak zaliczalem wszystkie poboczne zakończenia to tam lookalem.





SPOILER MODE OFF

pozdrawiam

edit: w sumie zapomnialem o tym ile zajelo mi to czasu :p
nie potrafie teraz poweidzeic bo stracilem poczucie czasu :p ale gre przeszedlem plynnie bez zastojow - pare godzinek,  krótko, tak jak ludzie mowią . A zakończenia to zalozmy ostatni chapter 10 min zaliczenie wszystkich walk (tzn odpowiednie w nich walczenie)  + 2 min film koncowy , z 20 minut 2 zakonczenia koncowe , a te poboczne to troche zmudne , bo trzeba dobierac rozne chaptery i odpowiednio tam dzialac, troche experymentowac, ale dluzej, dluzej.
People are strange when you're a stranger
Faces look ugly when you're alone
Women seem wicked when you're unwanted
Streets are uneven when you're down

HHH

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Fahrenheit
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 04, 2006, 18:45:35 pm »
czy ktos mi powie jak w tej grze mozna zapisac stan gry ?
mam włączone auto save na on i gra sie nie zapisuje, dotarłem do posterunku, resetuje konsole patrze i mudsze zaczynac wszytsko od poczatku :/
nie wiem co jest grane (gra orginalna)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Fahrenheit
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 05, 2006, 15:18:24 pm »
Gdy w prawym dolynm rogu swieci sie czerona lampka, to znaczy ze gra sie zapisuje. Po ponownym wlaczeniu konsoli wlacz "Continue" i powinienes zaczac od tego momentu.
I upewnij sie, ze wlaczasz swoj profil.

SzPiKoo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-01-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Fahrenheit
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 09, 2006, 09:20:21 am »
Jest to jedna z niewielu gier jakie ostatnio ukończyłem.
Scenariusz rewelacyjny. Idealna gra na spokojne zimowe wieczory...sorki wieczór, góra dwa, bo na długości się troszkę zawiodłem i chciałem JESZCZEEE!:D

PS. Sorki, że odpisuje na stare tematy, ale długo mnie tu nie było...i tak sobie po kolei przeglądam forum;p