Autor Wątek: DBZ:budokai tenkaichi  (Przeczytany 4186 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
DBZ:budokai tenkaichi
« dnia: Października 19, 2005, 21:37:58 pm »
Co sądzicie na ten temat ? poprzednia część dostałą na IGN 8.0 , ta natomiast 8.2

Słowik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-10-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
DBZ:budokai tenkaichi
« Odpowiedź #1 dnia: Października 19, 2005, 21:54:17 pm »
Slowem wstepu: kiedys jawilem sie byc ogromnym fanem tej serii, po pewnym czasie jednak zaczela mnie ona nudzic... Ale i tak cos mi po niej pozostalo: sentyment (jestem pewien, ze niektorzy z was tez tak maja). To on wlasnie naklonil mnie do rozlozenia czesci trzeciej na czynniki pierwsze. A co sadze o 'Tenkaichi'? No wiec: ciekawe zabiegi graficzne, wiecej dynamiki (?), wiecej postaci, wiecej aren,wiecej ciosow specjalnych... Brzmi ciekawie i jesli wierzyc IGN'owi to moze byc calkiem przyjemnie, ale takie 'dokladanie do pieca' moze sie kiedys skonczyc zagasnieciem ognia (tudziez zapchaniem komina :) )
klimat jak artysta

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
DBZ:budokai tenkaichi
« Odpowiedź #2 dnia: Października 19, 2005, 21:59:34 pm »
Anime również darzę sentymentem, mam wszystkie tomy mangi itd.
1 część wyszła ,gdy akurat miałem chrapkę na db,była ona moooocno średniacka ,ale grało mi sę przyjemnie. Budokai 2? Jak dla mnie gorszy od jedynki-zwalony tryb story. Budokai 3? BDB , efektowne zagrania chociażby dodge'owanie ciosów, tryb story taki sobie, dużo bonusów (to in plus, gram w sumie 9 miesięcy-z przerwami-a mam jakieś 50% stafu). Po trailerach budokai tenkaichi zapowiada się średnio na jeża, jakoś brak mu rozmachu i nie jestem pewny co do tego ,czy sterowanie "da rade". Tryb story wydaje się być ok.

Słowik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-10-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
DBZ:budokai tenkaichi
« Odpowiedź #3 dnia: Października 19, 2005, 22:07:22 pm »
Martwi mnie jedynie ten system kapsułko - bucowy  :?
klimat jak artysta

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
DBZ:budokai tenkaichi
« Odpowiedź #4 dnia: Października 19, 2005, 22:29:09 pm »
W sumie to nowy DB zbiera całkiem pozytywne noty...ja już ustaliłem sobie bariere...jeżeli średnia ocen osiągnie ponad 80% z pewnością kupie, jeżeli poniżej to nie ma mowy

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
DBZ:budokai tenkaichi
« Odpowiedź #5 dnia: Października 19, 2005, 23:00:25 pm »
JA już mam i gram i gierka jest dobra..Znaczy się jest dobra bo jeżeli się za nią wziąłem po gniocie DBZ Budokai 3 to znaczy że jest dobrze.

Sterowanie jest bardziej intuicyjne. Od cholery postaci..ale też dużo tych samych w różnych przemianach.

Stroy mode też bardzo dobrze rozwiązane mamy podział na sagi i takie jakby  sagi kinówki...a walki trzeba wygrywać nieraz tak samo jak się potoczyło w bajce czyli np..określonym ciosem który zmiata przeciwnika z planszy

Poziomy tych jest 9..i są świetnie zrobione teraz otoczenie się niszczy ale też nie wszytko..no hmm cóż wszystkiego nie można mieć xD

Walki są jeszcze szybsze i atrakcyjniejsze :]....Jak zobaczyłem Tutorial w grze to się przeraziłem ale jest całkiem znośny..a gra uczy po kolei co i jak  tak samo jak w Budokaiu.

Ogólnie gra 8+/10 za sikretsy, postacie(każda ma te same ciosy co w anime), poziomy, no i muzyka ofc :]

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
DBZ:budokai tenkaichi
« Odpowiedź #6 dnia: Października 20, 2005, 17:50:25 pm »
Właśnie skończyłem w niego młocić, gra się przyjemnie ,jednak brak tej efektowności przy ciosach specjalnych (sama walka wręcz ryje beret ,a tutorial zabrał mi chyba 30 minut)

cheeko

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
DBZ:budokai tenkaichi
« Odpowiedź #7 dnia: Października 20, 2005, 18:02:26 pm »
W sumie poprzednia część była całkiem fajna, ale nie wiem czemu szybko mi się znudziła, więc jeżeli Tenkaichi nie zrobił wielkiego postępu to nie zaiwestuje w tą gre mimo, że mam ogromny sentyment do filmu.