Autor Wątek: Amplitude  (Przeczytany 3850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Amplitude
« dnia: Marca 25, 2007, 17:09:37 pm »
Niedawno wymienilem sie na Amplitude. Gra powinna dojsc na dniach. Gral ktos w nia (w sumie to juz stara produkcja). Jakie wrazenia?

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Amplitude
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 25, 2007, 17:25:56 pm »
Nie lubię tej gry. Oczo*ebna, IMO łatwiejsza od GH z kompletnie nie pasującą mi sciezką dźwiękową. Dodatkowo trafianie w "nutki" jakieś takie dziwne, czesto miałem wrazenie ze gra mi nie zaliczała pomimo dobrego trafienia, w GH nigdy czegos takiego nie miałem

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Amplitude
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 25, 2007, 18:00:32 pm »
Mylisz się i to srogo. Nie mówię o grafie, soundtracku itd., bo to kwestia gustu. "Trafianiu w nutki", jak to ująłeś, nie można nic zarzucić. Trzeba tylko dłużej pograć i wyrobić sobie skilla.
Jak dla mnie genialna pozycja.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Piro

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-12-2006
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Amplitude
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 25, 2007, 18:10:14 pm »
Gra jest rzeczywiście świetna, choć na insane jak dla mnie już praktycznie nie do przejścia - ginę na Herbiem Hankocku :/

Machel

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-03-2007
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Amplitude
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 27, 2007, 10:54:56 am »
Amplitude oraz Frequency to napewno jedne z najbardziej skillowych tytulow na ps2. Bardzo wciagajaca gra "manualno-muzyczna" :) Sam ost moze nie pasowac, wiadomo. Frequency stawia glownie na muze elektorniczna (tacy wykonawcy jak Paul Oakenfold, Orbital, Juno Reactor czy The Crystal Method)
Amplitude jest juz bardziej roznorodne (dodano popularnych popowych wykonawcow jak chociazby Pink, oraz troche ostrzejszego grania jak Slipknot)

Sama idea gry, czyli "trafianie w nuty" :wink: jest bardzo wkrecajaca. Jednak wymaga sporych umiejetnosci manualnych, latwo i szybko mozna sie zniechecic.
 Gry sa bardzo trudne, ale rumiencow nabieraja wlasnie na najwyzszych poziomach trudnosci (we Frequ Expert oraz Insane w Ampli).

Amplitude ma mozliwosc grania po sieci oraz przy uzyciu multitapa versusow na 4 graczy (tryb VS zawiera sporo dodatkowych bonusow "pomagających" przeszkadzac innym gracza w graniu sciezek, robi sie z tego zacieta sieka :twisted: )
Jesli myslisz, ze masz szykie palce, lubisz ciekawa muze elektroniczna i wyzwania to te gry sa dla Ciebie 8)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Amplitude
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 27, 2007, 15:17:30 pm »
Cytat: "Kresq"
Trzeba tylko dłużej pograć i wyrobić sobie skilla.

No mozliwe ze trzeba sie do tego przyzwyczaic ale w GH nigdy nie miałem takich problemów, tam jest 5 nutek wiec teoretycznie powinno byc jeszcze ciezej.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Amplitude
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 30, 2007, 17:17:34 pm »
Od wczoraj gram w Amplitude i gra bardzo mi sie spodobala. Narazie jestm kiepski, ale moze za jakis czas...

Cytat: "Mikes"
Dodatkowo trafianie w "nutki" jakieś takie dziwne, czesto miałem wrazenie ze gra mi nie zaliczała pomimo dobrego trafienia,

Gram dopiero od dwoch dni, ale jeszcze takiego czegos nie doswiadczylem.

BTW
Mam takie pytanie- przeszedlem pierwsze "miasto" (?) a zeby odblokowac w nim bonusy trzeba chyba zdobyc 2100 punktow. Ja na kazdej piosence zdobywam gdzies od 160-200 punkto. Czy to dlatego, ze jestemwybitni kiepski, czy te bonusy odblokowuje sie pozniej, jak juz polepszy sie skilla?

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Amplitude
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 30, 2007, 19:23:11 pm »
No, wiesz - jakby to powiedzieć... :D
W sumie nie pamiętam za bardzo moich początków z Amplitudą, ale 160-200 punktów to chyba bardzo mało, nawet jak na zupełnego nowicjusza...

Ale spoko, jak poćwiczysz to na normalu będziesz zdobywał śrenio 2100 pkt, ale za jeden track (na wyższych poziomach, z racji większej ilości "nutek" do trafienia, punktów zdobywa się odpowiednio więcej)


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Amplitude
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 30, 2007, 20:04:59 pm »
Hubi, staraj się to wszystko łączyc w combo(sciezki gdzie combo bedzie kontynuowane wskazuje zielona strzałka)

hmm, to ja tez sie wezme za amplitude :twisted:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Amplitude
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 30, 2007, 23:53:54 pm »
Narazie mam problemy z szybkim przechodzeniem na inne sciezki, ale jest coraz lepiej. Wrocilem do pierwszych piosenek i zdobylem duzo wiecej punktow.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Amplitude
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 03, 2007, 12:45:51 pm »
A ja znowu zacząłem w to grać -__-' Zacząłem od brutala, doszedłem mniej więcej do połowy i tak się wkuriwłem że zacząłem przechodzić od samego początku. Przeszedłem już mellow i pół normal, potem wracam na brutal :lol:

Jest to absolutnie najbardziej wkuriwająca gra na PS2, ale wciąga, nawet muzyka zaczęła mi się podobać

http://www.us.playstation.com/PS2/Games/Amplitude/OGS/ Stronka jest ciekawa, co do tych tapet, mixerów i ikon które mozna posciagac, do Mixera hasło będzie PINK, do tapet nie mam pojęcia(kto ma pudełko? xD), potem bedzie GARBAGE i ostatniego tez nie wiem.
Co prawda te tapetki mam(wystarczy pozmieniac cyferki w linkach do tapet, phi) ale mnie to ciekawi.

http://www.freq.com - fanowska stronka, fajniutka

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Amplitude
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 03, 2007, 16:21:02 pm »
Ja mam pudelko, ale nie wiem czego z niego potrzebujesz :)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Amplitude
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 03, 2007, 17:22:54 pm »
Z tyłu pudełka, nie wiem czy to będzie w PALowej wersji.

Który band mówi: "Cool bands, cool music, check it out!" i "Amplitude rocks - it's totally and completely addicitng"

btw. chce ktos osta? Jedyne źródło jakie znalazłem to było http://gh.ffshrine.org/soundtracks/view-all
ale tam nie jest uporządkowane i trzeba sciągać pojedyńczo, ja wszystko uporządkowałem(jestem pedantem w kwestii trzymania porządku na dysku) jak coś mogę uploadować.


Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Amplitude
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 03, 2007, 17:30:02 pm »
Ej, ja mam oryginalną amplitudę przecież!
...
...
...
No tak, pożyczyłem ją kumplowi, a on jeszcze nie oddał :roll:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Amplitude
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 03, 2007, 18:47:06 pm »
Z tyłu pudełka, nie wiem czy to będzie w PALowej wersji.

Który band mówi: "Cool bands, cool music, check it out!" i "Amplitude rocks - it's totally and completely addicitng"

Moze rzeczywiscie wystepuje to tylko w wersji NTSC, bo u siebie nic takiego nie widze.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Amplitude
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 03, 2007, 21:39:35 pm »
grrr pierwsza frustracja. Brutal, papa roach - m-80. geeeez jaka chora piosenka. wogole nie moge sie w nia wczuc, ych trzeba trenowac :???:
Opublikowane: Maj 03, 2007, 21:55:01


o kur**