Autor Wątek: Soul Calibur Legends  (Przeczytany 6361 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Soul Calibur Legends
« dnia: Maja 09, 2007, 22:06:35 pm »
Na Wii powstaje kolejna część z serii Soul Calibur. W przeciwieństwie jednak do poprzedników, gra ta będzie action-adventure (czyli pewnie slasherek).

Głównym bohaterem będzie Siegfried, choć Nambo-Bandai obiecuje, że będize można pograć też innymi postaciami. Poza tym, będzie można spotkać wile nowych postaci.

Z fabuły wiadomo tylko tyle, że bohaterowie ruszą z misją ocalenia imperium przed zniszczeniem.

Poprzez expienie postać będzie dostawała coraz wyższe rangi i otrzymywałą nowe ataki, comba itp.



http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3159324

Czekam z niecierpliowścią na screeny, trailery i samą grę :)
Mam nadzieję, że tego nie spieprzą :P
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Tarniak

  • Gość
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 09, 2007, 22:08:17 pm »
Jak na grę o której praktycznie nic nie wiadomo to prezentuje się wybornie :lol: :lol: :lol:

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 09, 2007, 22:18:25 pm »
Niech się ciecie bez szkoły zajmą robieniem SC4 a nie.......O_0 he ciekawe co z tego im wyjdzie.

Supersonic

  • Gość
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 09, 2007, 22:45:51 pm »
Zupełnie tego nie widzę, mogliby już zrobić klasyczne mordobicie

Ładne arty  8)

Cytuj
Niech się ciecie bez szkoły zajmą robieniem SC4 a nie
Prędzej czy później zrobią

Cytuj
he ciekawe co z tego im wyjdzie.
Obstawiam pomyłkę

Wielka szkoda ale Namco zasysa maksymalnie na next-genach toteż nie liczę ani na to coś (zwłaszcza że to nie będzie typowy SC) ani na SC4 (no może trochę liczę). Namco sucks :sad:
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2007, 22:48:05 pm wysłana przez Supersonic »

Tarniak

  • Gość
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 09, 2007, 23:01:18 pm »
Swoją drogą przez to, że bohaterem będzie Siegfried, można sobie wyobrazić co będzie się robić wii-lotem. Chodzona bijatyka z wymachiwaniem tym prze-mega zajebistym mieczem to jest coś. O ile system detekcji byłby lepszy niż w Red Steel, a z tego co mi wiadomo to tamten był słaby...

Grafoman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-01-2007
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 09, 2007, 23:14:53 pm »
Wielka szkoda ale Namco zasysa maksymalnie na next-genach toteż nie liczę ani na to coś (zwłaszcza że to nie będzie typowy SC) ani na SC4 (no może trochę liczę). Namco sucks :sad:

E no, może nie będzie tak źle z tymi next-genami...;-) W końcu chodzą słuchy, że wii jest prawie  identyczne(a w każdym razie dość podobne) w programowaniu do gacka, więc z tego punktu widzenia, jest to dość nietypowy next-gen...;-) W każdym razie, jeśli nowy tytuł będzie choć w połowie tak miodny jak SCII na kostkę, to może być z tego niezły kawałek kodu...A właściwie mógłby być, gdyby to wciąż była  bijatyka.

Niestety, nowa formuła gry + wii nie wróżą nic dobrego – znając życie będzie to kolejny tytuł obliczony w całości na wykorzystanie pilota, bez żadnych dodatkowych atrakcji. No i w dodatku wcale bym się nie zdziwił, gdyby panowie z namco – podobnie jak ostatnio  capcom – drastycznie zmniejszyli poziom trudności w ich nowej produkcji, no bo przecież "użytkownicy wii nie lubią gier zbyt trudnych". No ale jak napisałem na początku, może nie będzie tak źle - w końcu to dopiero pierwsza zapowiedz i jeszcze wszystko może się zdarzyć ...;-)
Your mysterious ice blue eyes...

Supersonic

  • Gość
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 10, 2007, 08:55:22 am »
Cytuj
A właściwie mógłby być, gdyby to wciąż była  bijatyka.
Cytuj
znając życie będzie to kolejny tytuł obliczony w całości na wykorzystanie pilota, bez żadnych dodatkowych atrakcji

Właśnie tego się obawiam.

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 12, 2007, 14:08:15 pm »
po co ? chyba tylko dla kasy, zapewne i tak nie będzie ten soul żadną nowością pricz sterowania, no i w sumie takie jest to wii, bardziej jestem ciekaw co pokaże SC4 


setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 12, 2007, 15:34:33 pm »
Ktoś na jednej stronie napisał, że ma obawy by nie wyszła pozycja w stylu Nina (nie, nie kroniki agenta, lecz Death By Degrees). Problem tylko taki: największą siłą tamtej gry jest super laseczka, która kręci zadem, tutaj Nightmare za bardzo nie przyciągnie żądnych erotycznych wygibasów nastolatków.

Gdyby konwencja była bliska The Lord Of The Rings, to mogłoby być nieźle, ale nie wyobrażam sobie jak to wszystko będzie wyglądało od strony scenariusza. Pewnie jakaś żenująca historyjka, z tandetnymi zwrotami akcji.

Poza tym Grafoman dobrze napisał, pewnie będą atrakcje w stylu "machaj wiilotem w kółko", a gra do ukończenia w 4godziny.

Supersonic

  • Gość
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 12, 2007, 15:55:59 pm »
Cytuj
Poza tym Grafoman dobrze napisał, pewnie będą atrakcje w stylu "machaj wiilotem w kółko", a gra do ukończenia w 4godziny.
Pewnie tak będzie. Wyjdzie przeciętna gra która szybko się znudzi i szkoda tylko że ma w nazwie Soul Calibur. Lepiej od razu zrobić SC4.

Tarniak

  • Gość
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 12, 2007, 16:29:45 pm »
Banda malkontentów :). Nie wiadomo nawet jaka będzie gra, a wszyscy już ją żywcem pogrzebali: "bo na Wii, to znaczy, że slogany z pilotem i kapa gejmplej"...panowie.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 12, 2007, 16:40:47 pm »
Lepiej być miło zaskoczonym, niż się bardzo rozczarować. Stąd te narzekania i wyczekiwanie na najgorsze.

Supersonic

  • Gość
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 12, 2007, 17:27:39 pm »
Cytuj
Lepiej być miło zaskoczonym, niż się bardzo rozczarować. Stąd te narzekania i wyczekiwanie na najgorsze.
Hehe racja

Cytuj
"bo na Wii, to znaczy, że slogany z pilotem i kapa gejmplej"...panowie.
Ty tak napisałeś.
Mnie akurat Wii zaczyna sie coraz bardziej podobać głównie przez zapowiedzi nowych gier..

Gdyby to było typowe mordobicie to świetnie ale w chodzoną nawalankę nie bardzo wierzę chociaż...

Tarniak

  • Gość
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 12, 2007, 18:40:47 pm »
(...)Pewnie jakaś żenująca historyjka, z tandetnymi zwrotami akcji. (...)Poza tym Grafoman dobrze napisał, pewnie będą atrakcje w stylu "machaj wiilotem w kółko", a gra do ukończenia w 4godziny.
@Supersonic: Nie ja :wink:.

Supersonic

  • Gość
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 12, 2007, 18:54:43 pm »
Chodziło mi o to że tym tekstem
Cytuj
Nie wiadomo nawet jaka będzie gra, a wszyscy już ją żywcem pogrzebali: "bo na Wii, to znaczy, że slogany z pilotem i kapa gejmplej"...panowie.

zarzucasz m.in. mojej osobie że dyskredytuję Wii,  ;-) fakt od dłuższego czasu byłem bardzo rozczarowany mozliwościami i grami które zostały zapowiedziane na Wii (nic co by mnie interesowało) ale dzięki kilku zapowiedziom chyba jednak skuszę się na Wii w przyszłości.
Ja zwyczajnie nie liczę że z SC Legends może być coś dobrego.
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2007, 18:58:17 pm wysłana przez Supersonic »

Tarniak

  • Gość
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 12, 2007, 19:28:31 pm »
No ja byłem na początku bardzo pro-Wii, ale póki co żadna z gier nie zachwyca, więc poczekam na rozwój sytuacji. Tak samo jak byłem przekonany do Xbox'a a teraz rozważam też PS3... :). Wszystko zależy Panowie od gier ;p. A co do tematu to, akurat w rpzypadk utej szpili mam duże nadzieje na poważną i dopracowaną zabawę z wii-lotem. :P

Supersonic

  • Gość
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 13, 2007, 22:23:11 pm »
Scan. O grafie nic nie napiszę bo mało tu widzę
http://www.jeux-france.com/news20548_soul-calibur-legends-en-images-.html
Najbardziej z tego scana podobają mi się dwie małe fotki na dole. W ogóle nie pasuje mi taki pomysł. Nie mogliby zrobić typowego mordobicia.  :? . Odcinanie kuponów na świetnej serii.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 14, 2007, 09:50:46 am »
Soul Calibur Legends Update
All the details on playable characters and Wiimote support.

http://wii.ign.com/articles/796/796073p1.html

"In addition to single player play, Legends will also include multiplayer support. Players will be able to face off against one another and combat enemies cooperatively. While Okubo admits that the method of implementing the multiplayer modes is still under consideration, he expects the game to use a split screen setup in order to allow players to fully become their in-game counterparts."



Supersonic

  • Gość
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 10, 2007, 23:42:21 pm »
Nowe skany
http://www.jeux-france.com/images0_4_20635.html


Opublikowane: Czerwiec 22, 2007, 19:14:08
Trailer
http://uk.gamespot.com/video/939465/6173901/soul-calibur-legends-official-trailer-1

Co Namco robi z tą serią ..eh

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 20, 2007, 03:20:54 am »
E tam chodzony SC dla mnie bomba jeszcze ma być opcja gry na "dwóch".Dla mnie bomba!Jednak lepiej najpierw wydać SC4.
NO BRAIN - NO GAIN


narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 31, 2009, 12:03:25 pm »
Jest w tej grze opcja VS?
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 31, 2009, 13:21:25 pm »
Jest w tej grze opcja VS?
Jest, ale oczywiście nie taka jak w innych odsłonach Soul Calibur. Jest też co-op w singlu.

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 31, 2009, 13:59:06 pm »
dzięki
 8-)
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 596
  • Reputacja: 252
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 10, 2009, 14:29:16 pm »
Chronicle of the Sword z SC III bardziej przypadło mi do gustu , niż całe SCL.

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Soul Calibur Legends
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 11, 2009, 21:57:58 pm »
Chronicle of the Sword z SC III bardziej przypadło mi do gustu , niż całe SCL.

miałem kupować ale jak obejrzałem walkę w trybie vs na youtube to już nie chcę...
dziewczyny, nie palcie marihuany ...