Autor Wątek: Kinect  (Przeczytany 232767 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Kinect
« Odpowiedź #320 dnia: Czerwca 21, 2010, 01:00:07 am »
Ahaaa, tak też można :D No to fajnie.
Ale nadal nie wyobrażam sobie grania w FPSy trzymając pada w jednej ręce i Move w drugiej.

A i jeszcze sprawa gier obsługujących 2 różdżki , czy był zapowiedziany zestaw z 2 różdżkami , kamerą i nav. controller'em? Jeśli tak to jak z ceną?
Jak na razie wiem , że sama różdżka (1?) kosztuje 49$ , różdżka , kamerka , gra 99$ ; nav. cont. 19$ ?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Kinect
« Odpowiedź #321 dnia: Czerwca 21, 2010, 01:13:50 am »
Cytuj
Ale nadal nie wyobrażam sobie grania w FPSy trzymając pada w jednej ręce i Move w drugiej.
A grales kiedykolwiek na PC w FPS'a? :> Identyczne, tylko, ze na fotelu i zamiast jezdzisz plasko mycha to celujesz w tv.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Kinect
« Odpowiedź #322 dnia: Czerwca 21, 2010, 01:31:18 am »
Powiem więcej - to tak samo jak na automatach, tylko zamiast chodzenia po szynach masz chodzenie analogiem.
SW-5606-3156-4802

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Kinect
« Odpowiedź #323 dnia: Czerwca 21, 2010, 10:21:40 am »
Cytuj
Ale nadal nie wyobrażam sobie grania w FPSy trzymając pada w jednej ręce i Move w drugiej.
A grales kiedykolwiek na PC w FPS'a? :> Identyczne, tylko, ze na fotelu i zamiast jezdzisz plasko mycha to celujesz w tv.

Nie o różdżkę się martwię , a o tego analoga , bo strasznie niewygodnie tak w jednej ręce pada trzymać. Gdyby chociaż analog był na miejscu krzyżaka tak jak w padzie od X360...
Chociaż na upartego to faktycznie można próbować. I nie wiem dlaczego , ale zawsze wyobrażam sobie grę z Move na stojąco a nie na siedząco :P Na siedząco to i ten pad w jednej ręce nie jest już taki straszny.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #325 dnia: Czerwca 21, 2010, 17:01:08 pm »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #326 dnia: Czerwca 21, 2010, 17:26:55 pm »
Nie rozumie tych kilku pierwszych bo przeciez wyraznie powiedziano ze siedzenie na kanapie nie przeszkadza urzadzeniu, wszystko zalezy od softu.

svonston

  • Gość
Odp: Kinect
« Odpowiedź #327 dnia: Czerwca 21, 2010, 17:44:46 pm »
Ja ogólnie nie rozumiem tych failów wszystkich.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Kinect
« Odpowiedź #328 dnia: Czerwca 21, 2010, 17:47:36 pm »
Rowniez uwazam powyzszy obrazek za kompletnie niezrozumialy, a jesli mial byc smieszny to niestety taki nie jest :(

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Kinect
« Odpowiedź #329 dnia: Czerwca 21, 2010, 18:04:42 pm »
Tam faile sa z dwoch wzgledow.

1. Kinect jest w stanie sledzic tylko 2 osoby naraz, wiecej powoduje zaklocenia podobne do tych ze slawnego filmika z rodzinka, w ktorej matka miala drgawki :p
2. Kinect aktualnie nei potrafi sledzic osob siedzacych na kanapie.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Kinect
« Odpowiedź #330 dnia: Czerwca 21, 2010, 18:44:39 pm »
Motywator? To jest twoja retoryka Iras?

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Kinect
« Odpowiedź #331 dnia: Czerwca 21, 2010, 20:36:11 pm »
ReD to co piszesz ma sens,lecz zauwaz ,ze MOVE skierowany jest nie tylko do niedzielnych graczy,rowniez corowi gracze maja sie z tym urzadzeniem spyknac .Zalozmy ze granie w FPP,RPG,TPP bez MOVE nie bedzie juz takie same,tak samo rajcowne.

Nie będzie bardziej rajcowne. Machanie wandem nie zastąpi przycisków. Hardcore nie kupią Move.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Kinect
« Odpowiedź #332 dnia: Czerwca 21, 2010, 20:41:30 pm »
Przeciez Wand ma przyciski. Dla mnei Wand to byc albo nie byc jesli chodzi o powazniejsza gre online w FPS'y na konsolach [glownie KZ 3]. Tylko przez pad'a nie gram w KZ 2 po sieci.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #333 dnia: Czerwca 21, 2010, 20:53:23 pm »
Tam faile sa z dwoch wzgledow.

1. Kinect jest w stanie sledzic tylko 2 osoby naraz, wiecej powoduje zaklocenia podobne do tych ze slawnego filmika z rodzinka, w ktorej matka miala drgawki :p

PrimeSense has gotten in touch with us to say that it was only the demo software it showed off at E3 that could support only two users, not the hardware itself. Theoretically, with enough processing power, PrimeSense's hardware licensed by Kinect could support any number of players.

Cytuj
2. Kinect aktualnie nei potrafi sledzic osob siedzacych na kanapie.

Microsoft's Aaron Greenberg tweeted in reply to people asking about the device, "Yes you can sit or stand with Kinect, depends on the game or experience."


Cytuj
Q: Are there any games or experiences I can do while sitting on the couch?
A: Absolutely. The games and experiences are designed to be as fun to watch as they are to play-they're designed to get you off the couch. And when you want to enjoy movies, music, and ESPN on Xbox 360, you can control your entertainment hands free from the comfort of your couch.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2010, 20:55:08 pm wysłana przez LoNdEk »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #334 dnia: Czerwca 21, 2010, 21:28:14 pm »
Rozmawiamy o tym co pozwala osiągnąć technologia PrimeSense, czy o tym co potrafi Kinect? Kinect jest urządzeniem Microsoftu, które ma takie a nie inne ograniczenia i jest w stanie śledzić dwie osoby. Xbox również nie jest konsolą o nieograniczonych zasobach sprzętowych. Wiesz, teoretycznie, przy odpowiedniej mocy, Forza mogłaby mieć 16 samochodów na trasie.

Natomiast Greenberg może mówić równe rzeczy - na E3 był z tym problem, a premiera urządzenia całkiem blisko. Ciekawe również jak sobie Kinect poradzi, kiedy na kanapie będzie siedzieć więcej osób.


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #335 dnia: Czerwca 21, 2010, 21:44:04 pm »
Rozmawiamy o tym co pozwala osiągnąć technologia PrimeSense, czy o tym co potrafi Kinect? Kinect jest urządzeniem Microsoftu, które ma takie a nie inne ograniczenia i jest w stanie śledzić dwie osoby. Xbox również nie jest konsolą o nieograniczonych zasobach sprzętowych. Wiesz, teoretycznie, przy odpowiedniej mocy, Forza mogłaby mieć 16 samochodów na trasie.

Natomiast Greenberg może mówić równe rzeczy - na E3 był z tym problem, a premiera urządzenia całkiem blisko. Ciekawe również jak sobie Kinect poradzi, kiedy na kanapie będzie siedzieć więcej osób.




LOL... nie wiem czy smiac sie czy plakac:

Czemu PrimeSense ? Bo to oni stoja za technologia w Kinect i wlasnie o urzadzeniu Microsoftu sie wypowiadali:

Cytuj
PrimeSense has gotten in touch with us to say that it was only the demo software it showed off at E3 that could support only two users, not the hardware itself.

http://www.joystiq.com/2010/06/19/kinect-how-it-works-from-the-company-behind-the-tech/

I tak oni dostarczyli technologie do MS, Kinect oparty jest na tym co PrimeSense wymyslil, ale tak po co ich sluchac. Racja.

PrimeSense's hardware licensed by Kinect


Co do Greenberga, to moge odbic pileczke i powiedziec, ze przeciez Sony tez gada o Nintendo 3DS, ze technologia jaka N zastosowalo w 3DS jest kiepska, bo przeciez to glupie, zeby grac bez specjalnych okularow. Gdybys poczytal to bys wiedzial, dlaczego Kinect moze miec problemy z rozpoznawaniem siedzacej osoby, ale nie bedzie problemu, jesli oblusga danej gry ograniczy sie do rozpoznawania ruchu rak.

Jeszcze wrazenia z ogrania dem na E3 - podobno urzadzenie naprawde swietnie dziala, do tego top na Amazonie, mimo, ze wiele drozsze od Move :)

Cytuj
The Kinect is superb at recognizing a standing player. It reads the presence of your body, detects 19 or so key joints in your frame and tracks your movement with magical immediacy. I had no more trouble swiping through the Kinect menus than I did steering the car in the Forza demo. Voice commands worked nicely as well, though I lamented that the Kinect couldn't distinguish my commands from anyone else's in the room.

I liked telling the Xbox 360 to pause a movie. I liked extending my hand and dragging the movie's progress bar left or right, as if I was using the Star Wars Force to fast forward and rewind.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Kinect
« Odpowiedź #336 dnia: Czerwca 21, 2010, 22:13:55 pm »
Rozmawiamy o tym co pozwala osiągnąć technologia PrimeSense, czy o tym co potrafi Kinect?
Sęk właśnie w tym, że tekst o skanowaniu ruchu całego ciała pochodził od PrimeSense i dotyczył ich kamery i software'u; Microsoft korzysta z technologii PrimeSense, jednak zmodyfikowanej - zarówno pod względem hardware'u (zamiast osobnego czipu w kamerze jest procesor z konsoli) oraz software'u (MS sam pisze biblioteki pod Kinect'a, sam "uczy" kamerę rozpoznawania ludzi i ruchu ciał itp. na podstawie dostarczanych do urządzenia obrazów). Nie wiadomo więc, czy ograniczenia, które napotkali ludzie z PrimeSense, odnoszą się również do tego, co udało się zrobić MS.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Kinect
« Odpowiedź #337 dnia: Czerwca 21, 2010, 22:44:05 pm »
I co z tego, ze korzysta z ich technologii, jak nikt nie mowi, ze to problem technologii, ze nie moga skanowac wielu osob, tylko tego, ze nie ma mocy na wiecej niz dwie osob ergo na X0 Kinect bedzie obslugiwal tylko dwoch graczy.

Cytuj
Microsoft's Aaron Greenberg tweeted in reply to people asking about the device, "Yes you can sit or stand with Kinect, depends on the game or experience."
Co mnie Aaron, ja mowie jak to wyglada teraz.
Pierwszy post http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=398610
Narazie to nie dziala, moze to naprawia na premiere.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #338 dnia: Czerwca 21, 2010, 22:55:05 pm »
@Mr_Zombie - ten wykład to raczej nie do mnie, bo ja problemu z odróżnieniem Kinecta i technologii PrimeSense nie mam. Wiem, że jeśli coś odnosi się do jednego, nie przekłada się automatycznie na drugie.

@LoNdEk - teoretyczne możliwości przy odpowiedniej mocy i bajanie Greenberga nic mnie w tym momencie nie obchodzą. Oceniam urządzenie, które póki co działa źle, z czego zresztą zdaje sobie sprawę sam Microsoft, skoro podczas E3 zamiast prezentacji na żywo, wolał preparować fake'i.

Odbiciem piłeczki chyba sam nie wiesz co chciałeś osiągnąć.

Top na Amazonie? Cóż... kiedy konferencja na E3 zawiodła na całej linii, a Microsoft poza słoniem i Cirque du Soleil nie miał nic do pokazania, zawsze można się choć trochę podbudować. Rozumiem.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Kinect
« Odpowiedź #339 dnia: Czerwca 22, 2010, 08:52:21 am »
Oficjalna cena - 149.99$:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52187

Cytuj
Z informacji zamieszczonych w ofercie oficjalnego, internetowego sklepu koncernu Microsoft  wynika, że Kinect będzie sprzedawany na terenie Stanów Zjednoczonych w cenie 149,99 dolarów (w przeliczeniu około 490 złotych). Możemy się spodziewać, że publikacja tej informacji pociągnie już wkrótce za sobą ujawnienie ceny, która będzie obowiązywać na terenie Unii Europejskiej.

Warto przy okazji odnotować, że według ostatnich wieści podanych przez serwis Develop (ich źródłem jest wysoko postawiony informator), wyprodukowanie jednego egzemplarza kontrolera może kosztować giganta z Redmond nawet 150 dolarów. W przypadku, gdyby wiadomość znalazła potwierdzenie w rzeczywistości oznaczałoby to, że firma, przynajmniej początkowo, nie będzie zarabiać na Kinect. Z drugiej jednak strony, nie będzie na nim tracić, co w obliczu walki o casualowego klienta stawia Microsoft  na całkiem dobrej pozycji.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #340 dnia: Czerwca 22, 2010, 10:03:33 am »
Oficjalna cena - 149.99$:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52187

Cytuj
Z informacji zamieszczonych w ofercie oficjalnego, internetowego sklepu koncernu Microsoft  wynika, że Kinect będzie sprzedawany na terenie Stanów Zjednoczonych w cenie 149,99 dolarów (w przeliczeniu około 490 złotych). Możemy się spodziewać, że publikacja tej informacji pociągnie już wkrótce za sobą ujawnienie ceny, która będzie obowiązywać na terenie Unii Europejskiej.

Warto przy okazji odnotować, że według ostatnich wieści podanych przez serwis Develop (ich źródłem jest wysoko postawiony informator), wyprodukowanie jednego egzemplarza kontrolera może kosztować giganta z Redmond nawet 150 dolarów. W przypadku, gdyby wiadomość znalazła potwierdzenie w rzeczywistości oznaczałoby to, że firma, przynajmniej początkowo, nie będzie zarabiać na Kinect. Z drugiej jednak strony, nie będzie na nim tracić, co w obliczu walki o casualowego klienta stawia Microsoft  na całkiem dobrej pozycji.

Ciekawe jaka bedzie mialo cene w EU :) ja licze na £129.99 i tyle samo w EUR w PL pewnie bedzie to 549 albo 499 

Misiek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 15-01-2009
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Odp: Project Natal
« Odpowiedź #341 dnia: Czerwca 22, 2010, 10:15:01 am »
Jeśli Natal będzie kosztował więcej niż 65 dolców, to bardzo się zdziwię. Microsoft na pewno będzie go sprzedawał poniżej ceny produkcji (która i tak jest na pewno niższa niż 150-200$), bo nie zależy mu w tej chwili na rentowności projektu, ale na budowaniu zasięgu i odbieraniu rynku rywalom. Zapamiętajcie me słowa:B

Rzucam fuchę analityka.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Kinect
« Odpowiedź #342 dnia: Czerwca 22, 2010, 11:04:38 am »
mam nadzieję, że za te 150$ dostaniemy chociaż kinecta i jakiś pakiet gier :-?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Kinect
« Odpowiedź #343 dnia: Czerwca 22, 2010, 11:47:44 am »
Cytuj
http://store.microsoft.com/microsoft/Kinect-Sensor-for-Xbox-360/product/C737B081
Na tej stronie jest napisane "6 feet (1.8 meters) between you and your television for play space†". Good luck :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Kinect
« Odpowiedź #344 dnia: Czerwca 22, 2010, 12:22:50 pm »
Cytuj
http://store.microsoft.com/microsoft/Kinect-Sensor-for-Xbox-360/product/C737B081
Na tej stronie jest napisane "6 feet (1.8 meters) between you and your television for play space†". Good luck :)

No to chyba normalne jest nie? Nie bedziesz stal pol metra od tv zeby walic w niego rekami? Jeszcze mi powiedz ze wiekszosc ludzi nie ma tyle wolnego miejsca przed tv lol
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2010, 12:25:59 pm wysłana przez _ReD_ »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Kinect
« Odpowiedź #345 dnia: Czerwca 22, 2010, 12:26:18 pm »
Ja np nie mam. W Polsce wiekszosc osob mieszkajacych w mieszkaniach tez nie ma.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kinect
« Odpowiedź #346 dnia: Czerwca 22, 2010, 12:33:45 pm »
Ja też nie mam. Nawet nie mam miejsca żeby stać przed TV. Dla mnie ten cały Kinect jest bez sensu skoro nie widzi siedzących ludzi. To chyba będzie to co pogrąży m$.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Kinect
« Odpowiedź #347 dnia: Czerwca 22, 2010, 12:38:19 pm »
ej no, rozumiem, że ludzie mają małe mieszkania, że kinect drogi, że może nie idealny, ale kur**. KRRT ja nie wiem czym ty się przejmujesz skoro nie dość, że nie masz 1,8 metra wolnego przed tv, to jeszcze NIE masz iksa o_O
ja mimo, że mam 1,8 metra (bliżej nie wyobrażam sobie siedzieć przed 40") to na kinecta nie zdecyduję się z bardziej oczywistych względów (cena/jakość).

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Kinect
« Odpowiedź #348 dnia: Czerwca 22, 2010, 12:41:53 pm »
Cytuj
że nie masz 1,8 metra wolnego przed tv, to jeszcze NIE masz iksa
Mam PC [tak na PC Kinect tez dziala] i sie nie przejmuje, a informuje.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kinect
« Odpowiedź #349 dnia: Czerwca 22, 2010, 12:45:00 pm »
ja mimo, że mam 1,8 metra (bliżej nie wyobrażam sobie siedzieć przed 40")
Nie wszyscy mają 40" ;) Ja właśnie ze względu na miejśce musiałem sie ograniczyć do 26".

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #350 dnia: Czerwca 22, 2010, 13:02:33 pm »
Cytuj
What comes in the box

    * Kinect sensor for Xbox 360
    * Power supply cable
    * User's manual
    * Wi-Fi extension cable



Cytuj

Here's what you'll need to use the Kinect sensor:

    * 6 feet (1.8 meters) between you and your television for play space†

†Play space will vary with sensor placement and other factors.


Ale OK ja sam gram siedzac ok 2-3 metry od TV


Tylko dla przypomnienia dodam, ze przeciez zaleca sie podobne odleglosci od HD TV

Cytuj
              576  720  1080
32" inches    8'     6'    4'
37"           10'    7'    5'
40"         10.5'    8'    5'
42"      11'    8'    5.5'
46"         12'    9'    6'
50"        13'    10'    6.5'
52"        13.5'    10'    7'
65"        17'    13'    8.5'

A samo Sony doradza:



Wiec nie wiem po co to halo i zamieszanie KKRT :)

ej no, rozumiem, że ludzie mają małe mieszkania, że kinect drogi, że może nie idealny, ale kur**. KRRT ja nie wiem czym ty się przejmujesz skoro nie dość, że nie masz 1,8 metra wolnego przed tv, to jeszcze NIE masz iksa wtf_anim


Ale Iras + kilu innych tez sie udziela w tym temacie krytykujac owe urzadzenie (ktorego nigdy nie kupia), a potem sie chlopaki nad Move fapuja :) bo jest od Sony wiec jest OK :) s00s przeciez tak zawsze bylo.



Mnie najbardziej cieszy, ze ludzie grajacy na E3 rozwiali moje watpliwosci jesli chodzi o to urzadzenie, bo po tych failowych prezentacjach na konferencji MS balem sie ze cos jest nie tak, ale dziennikarze , ktorzy mieli okazje pograc, wypowiadaja sie bardzo pozytywnie. Ja jesli tylko mi nic nie wypadnie (na co sie wykosztuje) kupuje Kinect przy premierze.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2010, 13:21:21 pm wysłana przez LoNdEk »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #351 dnia: Czerwca 22, 2010, 14:13:43 pm »
Ale Iras + kilu innych tez sie udziela w tym temacie krytykujac owe urzadzenie (ktorego nigdy nie kupia)...

Nie przypominam sobie, żebym miał w Londynie jakiegoś księgowego, który rozporządza moimi wydatkami  :?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #352 dnia: Czerwca 22, 2010, 14:31:00 pm »
Ale Iras + kilu innych tez sie udziela w tym temacie krytykujac owe urzadzenie (ktorego nigdy nie kupia)...

Nie przypominam sobie, żebym miał w Londynie jakiegoś księgowego, który rozporządza moimi wydatkami  :?

Iras nie oszukujmy sie, dobrze obaj wiemy, ze nie kupisz Kinecta :)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Kinect
« Odpowiedź #353 dnia: Czerwca 22, 2010, 14:31:44 pm »
Cytuj
Ale Iras + kilu innych tez sie udziela w tym temacie krytykujac owe urzadzenie (ktorego nigdy nie kupia)
No tak, moja wina, ze Microsoft niczego ciekawego pod Kitcat'a nie pokazal.
A Move to inna kwestia, dla mnie to szansa na myche na konsolach i porzadna gre online w strzelanki, wiec tak - fapuje sie tym.


Cytuj
Iras nie oszukujmy sie, dobrze obaj wiemy, ze nie kupisz Kinecta
Teraz to nikt nie kupi tego szajsu, poza naprawde ostrymi casualami i fanbojami. Nie ma narazie zapowiedzianej zadnej fajnej aplikacji.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Kinect
« Odpowiedź #354 dnia: Czerwca 22, 2010, 14:55:12 pm »
Chyba nie wiesz co mowisz. Zobacz ile poszło konsol typowo casualowych (wii), a ile corowych (xo, ps3). Casuale to wkurwę większy rynek od corów i nie ma co się łudzić, że "nikt nie kupi tego szajsu". Masa osób kupi i kinect'a i move, przy czym większy sukces wg mnie odniesie kinect. Dlaczego? Dla przeciętnego człowieka, nie spędzającego na tym forum 4 godzin dziennie move jest tym samym czym jest Wii. Jest patyk, macha się, postać na ekranie też macha. Pierdoli ich to ze technologia zczytywania ruchu jest zupełnie inna, dokładniejsza etc. MACHA SIĘ PATYKIEM = TO SAMO CO WII. Natomiast gdy spojrzą na kinecta, od razu widzą"innowację". Tego jeszcze nie było! (Eye Toy to nie ta liga jednak). Wniosek - kinect pojdzie jak pier**lona woda.
SW-5606-3156-4802

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Kinect
« Odpowiedź #355 dnia: Czerwca 22, 2010, 15:00:39 pm »
Wniosek - kinect pojdzie jak pier**lona woda.
I można tylko dopisać - niestety...

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Kinect
« Odpowiedź #356 dnia: Czerwca 22, 2010, 15:10:05 pm »
Cytuj
Wniosek - kinect pojdzie jak pier**lona woda.
No przeciez napisalem, ze kupia to casuale ..., jako 'nikt' chodzilo mi, ze nikt normalny z graczy.

I nadal uwazam, ze nie pojdzie jak Wii. Microsoft musi zrobic Kitcat'a modnego, to wtedy tak, narazie bedzie sie sprzedawac tylko dobrze.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Kinect
« Odpowiedź #357 dnia: Czerwca 22, 2010, 15:12:13 pm »
Raczej nie. Skoro Kinect nie ma nic do zaoferowania core gamerom i jest kierowany na casualowy rynek, potencjalni nowi użytkownicy stoją przed koniecznością kupna nie tylko samego urządzenia, ale również konsoli. Wii to rozwiązanie kompletne, które maksymalnie kosztowało 300 dolarów i swego czasu było najtańszą konsolą obecnej generacji, a Xbox + Kinect to wydatek rzędu 450 dolarów. Nie, to zdecydowanie nie pójdzie jak woda.

Poza tym, idąc tokiem rozumowania oscypa, Kinect = EyeToy. Casuala nie będzie interesowało, że za Kinectem stoi odrobinę bardziej zaawansowana technologia. SKACZE SIĘ PRZED EKRANEM = EYETOY. A więc... nic nowego.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Kinect
« Odpowiedź #358 dnia: Czerwca 22, 2010, 15:30:52 pm »
Napisalem "eye toy to nie ta liga", w domyśle "każdy to widzi, a poza tym eye toy nie był nigdy tak zajebiscie popularny jak wii". Wg mnie w bundlepack konsola + kinect będzie miescił się w przedziale 400-450$, co jest ceną do przełknięcia gdy spojrzymy na ceny currentgenów w momencie premiery. Na koniec faktycznie, każdy przyzna, że kinect nie jest taki groovy jak wii, ale przecież kampania promocyjna jeszcze się nie zaczęła. Dajcie korporacjom czas do września, a reklamy obu przystawek będą nas atakowały ze wszystkich stron i wmówią wszystkim, że "musisztokurwamiećskurwysynu".
SW-5606-3156-4802

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Kinect
« Odpowiedź #359 dnia: Czerwca 22, 2010, 15:37:43 pm »