Autor Wątek: gametrade.pl - nowy serwis oferujący wymianę i sprzedaż gier na konsole i pc  (Przeczytany 7193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Chciałbym serdecznie zaprosić na nową stronę umożliwiającą wymianę, sprzedaż i kupno gier.
Serwis jest darmowy, jedyne co trzeba zrobić to się zarejestrować.
Obecnie trwają zapisy do beta testów serwisu, które planowo maja ruszyć na przełomie czerwca i lipca. Wystarczy podać swojego maila, a w stosownym czasie przyjdzie info o rozpoczęciu testów.

Jeżeli macie jakieś pytania, komentarze itp. to walcie tutaj, bądź po uruchomieniu bety, bezpośrednio na gametrade.pl.

Jako jeden ze współtwórców, w imieniu serwisu gametrade.pl serdecznie zapraszam do testów.

http://www.gametrade.pl/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2009, 16:17:09 pm wysłana przez Ryo »

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: gametrade.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 21, 2009, 09:45:20 am »
Piękna idea i bardzo kibicuje. Ja raczej nie mam w zwyczaju wymieniać czy sprzedawać gier ale chętnie tam coś kupię. :)

Kilka sugestii o grafie:
Cała grafika na stronie trzyma poziom ale logo jest bardzo nie charakterystyczne.
Nie kojarzy się za mocno z graniem ani tym bardziej wymianą gier. Ja bym proponował jakiś motyw konsolowy i coś wiążącego się z recyklingiem, wymianą. Jak prościej chcecie to samo coś związanego z recyklingiem, wymianą. Fantazjując może coś związanego z ekologią i naturą? Że niby to ekologicznie się grami wymieniać. O taki motyw można by było oprzeć nazywanie działów czy marketing. Sposób podobny do tego jak gram.pl to zrobiło, tam wszystko z ćpaniem albo używkami się kojarzy i to robi pozytywny klimacik. Poza tym ekologia to jakby modny temat i można trochę zabawnie to przedstawić.
Pomysł na coś ala rangi - odznaczenia za działalność:
Nazwa nowych userów "zielony", ci którzy nie wymienili mieli aktywnej działalności "warzywko", kolesie zaczynający karierę "kiełkujący" potem [...nie mam pomysłu], 'mistrz recycklingu', 'greenpeace'. Ci co podpadli raz "zagrożenie środowiska" (środowiska strony, graczy), źle oceniani - "burak", ci co totalnie pojechali albo zbanowani oznaczani rangą "Toksyczny". Takie tam luźne fantazje. ;)

Poza grafiką czy klimatem strony:
Jak chcecie zarabiać na stronie? Reklamy? Jak tak to rozważcie konto premium które by je kasowało (z możliwością zmiany opcji). Powiedzmy za jednego esemesa za dychę można zażądać reklamami które by się wyświetlały, np nie pokazuje normalnych na stronie ale pokazuje przy wyszukiwaniu tytułów oferty innych sklepów jeśli byście chcieli coś takiego zrobić.
Na czymś musicie zarabiać chociażby na utrzymanie strony a i sądzę że będziecie mieli też sporo roboty już po starcie normalnej. Też kasa na reklamy gdzieś indziej by się przydała a to grosze nie są.

Zaklinam was, nie róbcie promowania wybranych ofert. To zniszczy z miejsca całą zabawę z wymianami bo wasza strona zamieni się w zwykły sklep gdzie sprzedawać będą kolesie z allegro albo normalne sklepy. Będzie to co na allegro tyle że drugi raz i bez zysku dla was. Też bym się zastanowił czy wystawianie ofert tylko 'KUP teraz' (sprzedam/wymienie nie) nie zrobić właśnie za jakąś prowizją. W końcu bardziej chyba chcecie promować wymianę. Powiedzmy sms za 5 zeta daje możliwość wystawienia 10-20 aukcji kup teraz i potem nie ma żadnych prowizji i takich tam. Sklepy by tyle wystawiał np tygodniowo i tak taniej niż allegro a i sprawdzałoby solidność sprzedającego na starcie. Przemyślcie to bo możecie zrobić darmowy sklep a nie serwis ułatwiający wymianę gier.

Podstawą takiej strony jest są dla mnie kategorie, działy i wyszukiwarka z opcjami do zaznaczenia.
To by było głupie jak połowa ofert zaczynałaby się na "WYMIENIE" albo "SPRZEDAM" lepiej zrobić dobrze widoczne ikonki jak można taką grę pozyskać (wymienię, wymienię+sprzedam, kup teraz, chciałbym) i koniecznie uwzględnić to w wyszukiwaniu. Sporo osób dla zasady będzie tylko wymieniało, inni będą chcieli tylko sprzedawać. Też w jakiś rangach można by to uwzględnić żeby było wiadomo kto jest kim w społeczności.
Koniecznie jakiś rozbudowany system komentarzy i reputacji. Imho ten z allegro wcale taki boski nie jest i da się go usprawnić. Szczególnie że wymiata to trudniejsza transakcja niż sprzedaż czy kupno, tutaj jeden kategoryczny negatyw powinien świecić w profilu takiej osoby wielkimi literami.

Dodałbym wishlistę połączoną z powiadomieniami mailowymi. Czyli wpisujemy nazwę gry na dany sprzęt (beyond good & evil, GC) i jak takowa się pojawi to według ustawienia newslettera na stronie wysyła nam maila od razy albo powiedzmy pod koniec dnia. Zróbcie też kategorie ofert ala allegro tylko bardziej dopasowane do gier, czyli tak: 'neo geo pocket/ gry' albo 'game boy/ color/ sprzęt/ słowa: niebieski, blue'. Koniecznie też coś z tafami które będzie się wstawiało przy zakładaniu oferty. Czyli np po frimach i/lub gatunkach: 'Capcom + bijatyki', 'PSX + platformówki', 'Nintendo + wyścigi'.
Do tego dodać opcje jakie oferty mają się wyświetlać (wymienię, wymienię+sprzedam, kup teraz, chciałbym), też lokalizacje albo stan gry jeśli ktoś szukałby czegoś raczej powszechnego ale chciał wymienić w swojej okolicy.
Będziecie mieli przy tym masę roboty ale imho to jest obok systemu reputacji druga podstawa waszej strony.

Czytelny customisowany rodzaj wyświetlania ofert by się przydał. np wbijamy do działu z iXem i klikamy żeby wyświetlił tylko 'Kup teraz' albo tylko 'wymienię'. to też oparte o katalogowanie i wyszukiwanie będzie ale dodajcie takie opcje w podstawowym masowym wyświetlaniu ofert. Na alledrogo.pl czy ebayu możecie się wzorować tylko podpasujcie to do realiów gier i polski.

Dodajcie forum. To zawsze pobudza żywotność i popularność strony oraz tworzy klimat z którym potem ludzie mogą nie chcieć się rozstać.

W miarę rozbudowane profile osób. Gracze to nie koleje typki z allegro którzy chcą ci sprzedać "NOWA nokja 2500 bez sima POLECAM od SS" i o tobie zapominają po zainkasowaniu złotówek i wysłaniu paczki.
Chodzi mi o to żeby można było mieć stronę trochę jak w serwisach społecznościowych gdzie będzie trochę coś o nas, może jakieś grupy np "fani bijatyk". Coś w stylu acziwmentów typu jakbyście wymyślili jakieś.
Na stronie profilu też oczywiście możliwość przeglądania wishlisty, ofert, info o reputacji, przeskok do profilu na forum albo i okienko z ostatnimi postami na forum.

Jak chcecie się przebić to musicie z hukiem, jest już trochę serwisów pomagających w wymianie czegokolwiek, jest i alledrogo.pl. Posiedźcie trochę więcej nad planowaniem, kodowaniem i testowaniem ale zróbcie coś super a nie stronkę która będzie ułatwiała wymieniania gier między kolesiami z 3 większych polskich for o grach i zalew ofert z normalnych sklepów zwabionych brakiem prowizji. ;)

Mógłbym podziałać jakieś pixelartowe ikonki do strony, nie ważne czy klimaty eko czy jakiekolwiek. Żadna tam komercha, za darmo bo inicjatywa świetna. Jakieś małe gwiazdki, guziczki, pucharki, konsolki, czy listki i trupie czachy. W takich sprawach dobry jestem. :P

Nooo, powodzenia tam.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2009, 09:48:38 am wysłana przez monio4 »

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: gametrade.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 21, 2009, 10:04:57 am »
Wyslalem swoj e-mail i mocno bede trzymal kciuki za powodzenie projektu :) Tej jestem zdania tego co moni4, ze "Szczególnie że wymiata to trudniejsza transakcja niż sprzedaż czy kupno, tutaj jeden kategoryczny negatyw powinien świecić w profilu takiej osoby wielkimi literami." Bardzo bym chcial aby na to szczegolnie zwrocono uwage.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: gametrade.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 21, 2009, 11:46:40 am »
Czy servis dotyczy tylko gier na XO? Jeżeli nie to logo może kogoś zmylić.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: gametrade.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 21, 2009, 12:02:06 pm »
Nawet jak na guziory z XO średniactwo rozkminialne. Poprawcie koniecznie.
: 21 Czerwiec 2009, 10:51:47
Co do jeszcze zalewu sklepów z allegro. Jak nie chcecie żeby strona faktycznie nic nie kosztowała to zróbcie ograniczenie w ilości ofert 'Kup teraz', powiedzmy jedna dziennie. Nie sądzę że normalni gracze sprzedawaliby więcej. Sklepom to utrudni działanie ale jak będzie to non profit to dla was plus bo nie będziecie dymani. Zastanówcie się nad małymi opłatami pod sklepy właśnie. Ajwaj.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: gametrade.pl - nowy serwis oferujący wymianę i sprzedaż gier na konsole i pc
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 09, 2009, 20:40:53 pm »
@monio4 - na początek wielkie dzięki za obszerny komentarz :smile:

Ja raczej nie mam w zwyczaju wymieniać czy sprzedawać gier ale chętnie tam coś kupię. :)
Istnieje również możliwość po prostu pochwalenia się swoją kolekcją tytułów. Nie daje się nic na wymianę/kupno/sprzedaż, tylko po prostu dodaje grę do swojej kolekcji. Wtedy inni Użytkownicy/Gracze przeglądając profil mogą w każdej chwili wysłać wiadomość z propozycją wymiany bądź kupna.

Cytuj
Cała grafika na stronie trzyma poziom ale logo jest bardzo nie charakterystyczne.
Nie kojarzy się za mocno z graniem ani tym bardziej wymianą gier. Ja bym proponował jakiś motyw konsolowy i coś wiążącego się z recyklingiem
Teoretycznie logo ma kojarzyć się z przyciskami na padzie (przy czym zaznaczam, że nie faworyzujemy żadnej z konsol). Znaczek wiążący się z recyklingiem jest już w serwisie i symbolizuje on grę na wymianę. Pierwotnie był w logo, ale został usunięty. Prawdopodobnie wrócimy do niego.

Cytuj
Fantazjując może coś związanego z ekologią i naturą? Że niby to ekologicznie się grami wymieniać. O taki motyw można by było oprzeć nazywanie działów czy marketing. Sposób podobny do tego jak gram.pl to zrobiło, tam wszystko z ćpaniem albo używkami się kojarzy i to robi pozytywny klimacik. Poza tym ekologia to jakby modny temat i można trochę zabawnie to przedstawić.
No nie powiem, ciekawy pomysł :-)

Cytuj
Pomysł na coś ala rangi - odznaczenia za działalność
Planujemy zastosować system rang i reputacji.

Cytuj
Jak chcecie zarabiać na stronie?
Mamy pewne pomysły, o których niestety nie mogę nic więcej napisać :cool: Nie przewidujemy reklam na stronie.

Cytuj
To by było głupie jak połowa ofert zaczynałaby się na "WYMIENIE" albo "SPRZEDAM" lepiej zrobić dobrze widoczne ikonki jak można taką grę pozyskać (wymienię, wymienię+sprzedam, kup teraz, chciałbym) i koniecznie uwzględnić to w wyszukiwaniu. Sporo osób dla zasady będzie tylko wymieniało, inni będą chcieli tylko sprzedawać. Też w jakiś rangach można by to uwzględnić żeby było wiadomo kto jest kim w społeczności.
Koniecznie jakiś rozbudowany system komentarzy i reputacji. Imho ten z allegro wcale taki boski nie jest i da się go usprawnić. Szczególnie że wymiata to trudniejsza transakcja niż sprzedaż czy kupno, tutaj jeden kategoryczny negatyw powinien świecić w profilu takiej osoby wielkimi literami.
Są osobne ikonki symbolizujące wymianę i sprzedaż, dzięki czemu strona ogłoszeń wygląda przejrzyście i intuicyjnie. Od razu widać co kto chce wymienić, a co sprzedać. Wyszukiwanie i segregowanie według owych ofert oczywiście również jest.
Będzie rejestracja transakcji, która będzie obowiązkowa do uzyskania reputacji. Każdy będzie mógł sobie przejrzeć ostatnie transakcje w serwisie, a w swoim profilu historię swoich transakcji.
Już myślimy nad sposobem skutecznego oznaczenia nieuczciwych osób, które będą chciały wykorzystać innych do łatwego pozyskania gier. Nie pozwolimy, by takie osoby działały w serwisie. Każdy będzie mógł nas zawiadomić i zgłosić nadużycie. Będą blokady konta, bany i usunięcia z serwisu, a w razie potrzeby, bądź interwencji mundurowych również będą udostępniane dane 'felernych użytkowników'. Będziemy czuwać :cool:

Cytuj
Dodałbym wishlistę połączoną z powiadomieniami mailowymi. Czyli wpisujemy nazwę gry na dany sprzęt (beyond good & evil, GC) i jak takowa się pojawi to według ustawienia newslettera na stronie wysyła nam maila od razy albo powiedzmy pod koniec dnia.
Jest. Każdy Użytkownik wpisuje w swoim profilu poszukiwane przez siebie gry. Jeżeli któraś gra z szukanych pojawi się w serwisie, to Użytkownik automatycznie dostaje powiadomienie kto, i którą grę ma.

Cytuj
Zróbcie też kategorie ofert ala allegro tylko bardziej dopasowane do gier, czyli tak: 'neo geo pocket/ gry' albo 'game boy/ color/ sprzęt/ słowa: niebieski, blue'. Koniecznie też coś z tafami które będzie się wstawiało przy zakładaniu oferty. Czyli np po frimach i/lub gatunkach: 'Capcom + bijatyki', 'PSX + platformówki', 'Nintendo + wyścigi'.
Przy dodawaniu gry, aytomatycznie jest ona dopasowywana do gatunku, można też jż przypisać ręcznie (max. 3 gatunki). Podajemy również jej stan, region i krótki komentarz od nas. Oczywiście pracujemy nad wyszukiwaniem według tych elementów.

Cytuj
Czytelny customisowany rodzaj wyświetlania ofert by się przydał. np wbijamy do działu z iXem i klikamy żeby wyświetlił tylko 'Kup teraz' albo tylko 'wymienię'. to też oparte o katalogowanie i wyszukiwanie będzie ale dodajcie takie opcje w podstawowym masowym wyświetlaniu ofert.
Jest. Są wszystkie oferty/ogłoszenia, a obok menu z poszczególnymi platformami i liczbą ofert na nie. Zawężamy do danej platformy, a później do szukanych ofert. Wszystko jest przejrzyste i intuicyjne. :smile:

Cytuj
Do tego dodać opcje jakie oferty mają się wyświetlać (wymienię, wymienię+sprzedam, kup teraz, chciałbym), też lokalizacje albo stan gry jeśli ktoś szukałby czegoś raczej powszechnego ale chciał wymienić w swojej okolicy.
Będziecie mieli przy tym masę roboty ale imho to jest obok systemu reputacji druga podstawa waszej strony.
Jest geolokalizacja. Każdy Użytkownik przy zakładaniu konta jest proszony o podanie swojej lokalizacji. Dzięki temu będzie możliwe segregowanie ofert jaki Użytkowników według danego miasta. Jak wiadomo może się okazać, że koleś mieszkający ulice dalej ma grę, której poszukujemy od lat :cool:

Cytuj
Dodajcie forum.
Wstępnie nie przewidywaliśmy takiej możliwości, tak jak i Shoutboxa. Z prostego względu, ludzie zamiast dawać ogłoszenia na stronie waliliby na forum i na Shouta, bo łatwiej i szybciej. Później wychodzą wiadomości na Shoutboxie - Zenek, Koszalin, Uncharted, wymiana na Barbie Race, GG 12345677.

Cytuj
To zawsze pobudza żywotność i popularność strony oraz tworzy klimat z którym potem ludzie mogą nie chcieć się rozstać.
Doskonale o tym wiem, bo sumie przesiedziałem tutaj już spory kawał czasu :cool: Jeżeli ludzie bardzo będą chcieli forum, to się nad tym pomyśli. Też po części bym za tym był, jeżeli tylko nie będzie dawania ogłoszeń zamiast na głównej to na forum. Poza tym nie wiem jak z tematami? Wiadomo, temat "co zmienić/dodać na stronie" itp. a dalej? No nie wiem, nie wiem...
Ehh... jestem rozdarty co do tego, z jednej strony tak, z drugiej nie...
Cóż, beta pokaże, jakie są życzenia Graczy :smile:

Cytuj
W miarę rozbudowane profile osób. Gracze to nie koleje typki z allegro którzy chcą ci sprzedać "NOWA nokja 2500 bez sima POLECAM od SS" i o tobie zapominają po zainkasowaniu złotówek i wysłaniu paczki.
Chodzi mi o to żeby można było mieć stronę trochę jak w serwisach społecznościowych gdzie będzie trochę coś o nas, może jakieś grupy np "fani bijatyk". Coś w stylu acziwmentów typu jakbyście wymyślili jakieś.
Profile będą w miarę rozbudowane. Piszemy trochę słów o sobie, podajemy numery na komunikatory (GG, Skype itp.) swoją stronę, PSN ID i Xbox gamertag i kilka innych rzeczy. Tak więc będzie troche informacji. Oczywiście pod spodem będą widniały gry danego użytkownika, te na wymianę/sprzedaż oraz te poszukiwane. Będzie też można dodawać Użytkowników do znajomych. Grupy też będą, jeszcze nie w becie, ale w przyszłości tak. Jak by nie było, będzie to trochę jak w serwisach społecznościowych, co zresztą jest naszym zamysłem, o czym można przeczytać w moim profilu na stronie w "o nas". Bez beki ze zdjęcia, wiem, że wyglądam jak 'kori', a samo zdjęcie pójdzie do wymiany :cool:

Cytuj
Mógłbym podziałać jakieś pixelartowe ikonki do strony, nie ważne czy klimaty eko czy jakiekolwiek. Żadna tam komercha, za darmo bo inicjatywa świetna. Jakieś małe gwiazdki, guziczki, pucharki, konsolki, czy listki i trupie czachy. W takich sprawach dobry jestem. Razz
Wielkie dzięki za propozycję, powiem szczerze, że może się przydać :cool: Widziałem Twoje prace i wiem, że naprawdę jesteś dobry w tym co robisz. Tak więc jakby co to damy znać :cool:
Może jakiś model w 3D?  ;) :razz:

Kurde, jeszcze raz monio4 wielkie dzięki za soczysty komentarz :-o
Każda opinia jest dla nas ważna i każda bierzemy pod uwagę. Podoba mi się bardzo Twoje podejście i powiem, że pod wieloma względami się zgadzamy i myślimy tak samo.

To ma być serwis od Graczy dla Graczy, każdy z nas w tym siedzi już długi czas i dzięki temu w lepszy sposób potrafi zrozumieć drugiego Użytkownika. Ma być prosto, przejrzyście i z przyjemnością. Mam nadzieję, że stworzy się społeczność Użytkowników gametrade.pl.

Pragnę również z góry przeprosić za wszelkie zaistniałe literówki, błędy interpunkcyjne i niedociągnięcia na stronie gametrade.pl. Jesteśmy ich świadomi i wkrótce je usuniemy.
Oczywiście serwis stale się rozwija i przyszłości będzie oferował coraz to nowsze rozwiązania, by nam wszystkim lepiej się wymieniało, sprzedawało i kupowało gry :D

Jeszcze raz dzięki monio4 i wszyscy, którzy umieszczacie tu swoje komentarze 8)

: Czerwiec 21, 2009, 12:57:24 pm
Czy servis dotyczy tylko gier na XO? Jeżeli nie to logo może kogoś zmylić.
Nie, oczywiście wszystkie konsole i pc. Już ugadaliśmy sprawę, też myślimy, że może kogoś zmylić i zwołać fanbojów.
Logo idzie do poprawki, będzie niebieski znaczek wymiany.
: Czerwiec 21, 2009, 13:00:59 pm
Co do jeszcze zalewu sklepów z allegro. Jak nie chcecie żeby strona faktycznie nic nie kosztowała to zróbcie ograniczenie w ilości ofert 'Kup teraz', powiedzmy jedna dziennie. Nie sądzę że normalni gracze sprzedawaliby więcej. Sklepom to utrudni działanie ale jak będzie to non profit to dla was plus bo nie będziecie dymani. Zastanówcie się nad małymi opłatami pod sklepy właśnie. Ajwaj.
Oferty sklepów nie będą ingerowały w ogłoszenia Użytkowników. Nie chcemy chaosu. Planujemy zrobić sklepom osobny box.
: Czerwiec 21, 2009, 13:04:23 pm
Pragnę poinformować, że ruszyły wczesne beta testy serwisu.
Zapraszam do testowania i wyrażania swoich opinii.

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: gametrade.pl - nowy serwis oferujący wymianę i sprzedaż gier na konsole i pc
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 13, 2009, 07:13:34 am »
wczoraj sie zalogowalem wlasnie :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: gametrade.pl - nowy serwis oferujący wymianę i sprzedaż gier na konsole i pc
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 13, 2009, 11:12:41 am »
wczoraj sie zalogowalem wlasnie :)
Życzę miłego testowania i korzystania z serwisu. :smile:

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: gametrade.pl - nowy serwis oferujący wymianę i sprzedaż gier na konsole i pc
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 13, 2009, 12:32:44 pm »
thx :)

svonston

  • Gość
Odp: gametrade.pl - nowy serwis oferujący wymianę i sprzedaż gier na konsole i pc
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 23, 2009, 17:18:30 pm »
Jak juz doda sie do swojej kolekcji gre, nie mozna jej zmienic tytulu. Mozna zmienic stan, wersje jezykowa, ale nie nazwe. Da rade to zmienic w serwisie?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: gametrade.pl - nowy serwis oferujący wymianę i sprzedaż gier na konsole i pc
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 23, 2009, 21:09:19 pm »
Jak juz doda sie do swojej kolekcji gre, nie mozna jej zmienic tytulu. Mozna zmienic stan, wersje jezykowa, ale nie nazwe. Da rade to zmienic w serwisie?
Pracujemy nad tym i w przyszłości oczywiście będzie taka opcja. Wiadomo, że się przyda, bo jak na razie tylko pozostaje usunąć tę grę i dodać na nowo z poprawionym tytułem.

khamseen

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-04-2008
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: khamseen
Odp: gametrade.pl - nowy serwis oferujący wymianę i sprzedaż gier na konsole i pc
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 23, 2009, 21:38:55 pm »
Hmmm nie mogę usunąć gry z listy poszukiwanych przeze mnie :(

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: gametrade.pl - nowy serwis oferujący wymianę i sprzedaż gier na konsole i pc
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 23, 2009, 21:49:13 pm »
Hmmm nie mogę usunąć gry z listy poszukiwanych przeze mnie :(
W sensie, że wyskakuje jakiś błąd?

khamseen

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-04-2008
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: khamseen
Odp: gametrade.pl - nowy serwis oferujący wymianę i sprzedaż gier na konsole i pc
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 23, 2009, 21:59:30 pm »
Właściwie to mi się już udało. Ale ciężko mi było znaleźć tę opcję. Większy nacisk jest na dodawanie gier :D

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: gametrade.pl - nowy serwis oferujący wymianę i sprzedaż gier na konsole i pc
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 23, 2009, 22:32:46 pm »
Właściwie to mi się już udało. Ale ciężko mi było znaleźć tę opcję. Większy nacisk jest na dodawanie gier :D
No inni też mieli czasem kłopoty ze znalezieniem opcji edycji gier poszukiwanych. Cieszę się, że Ci sie udało :grin: