Autor Wątek: Might and Magic: Heroes VI  (Przeczytany 24106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Might and Magic: Heroes VI
« dnia: Sierpnia 10, 2009, 08:17:38 am »
Ubisoft confirms Heroes of Might and Magic VI:
http://n4g.com/gaming/News-374374.aspx
http://www.planetds.de/artikel/mightandmagicclashofheroesinterview/seite2.html

Cytuj
n a recent interview with the German DS site PlanetDS.de the producers of the Nintendo DS title Might and Magic: Clash of Heroes spoke about future developments and confirmed the past rumors of a Heroes of Might and Magic VI being developed.

A question was:

PlanetDS.de: "Can you tell us more about your future plans, what can we expect?"

Erwan: "I dream of a Might & Magic movie trilogy, worthy of Peter Jackson's Lord of the Rings. :)"

"But as far as Might & Magic videogames are concerned, alas, my lips are sealed!"

"However, the acute observers can get a glimpse of the future if they watch closely the Clash of Heroes producer diary videos, especially the moment when the eminently likeable duet of producers introduce the next Spring-Summer Might & Magic fashion collection?"

"I've said enough! My life is at stake!"

Romain: "Several times, I have proposed a "Battlefield of Might & Magic" concept to Ubisoft? to no avail. Seriously, like Erwan, I am sworn to secrecy. However, I will give you an additional hint. I'm such a fan of Might & Magic that I wear its future like a second skin, very close to my heart?"

"I'll let your readers solve our puzzle. :)"

The puzzle is simple, because Romain de Waubert, Senior Producer of Might & Magic: Clash of Heroes was wearing a Heroes of Might and Magic VI t-shirt all along the developer diary.

So not only that Ubisoft will be releasing a Might and Magic fashion collection, they also confirmed the rumors about Heroes of Might and Magic VI being in development. Still no confirmation on which systems the game will be released.

A picture of the t-shirt can be found here and the full interview can be read in the source.



Dla mnie info roku. Czekam na pierwsze screeny.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2011, 17:02:47 pm wysłana przez Snake_Plissken »

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 10, 2009, 09:25:06 am »
V byla swietna, mam nawet oryginał, jak VI bedzie na konsole to faktycznie bedzie news roku

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 10, 2009, 09:51:09 am »
Powoli już zapominam o hirołsach- V to była padaka jak dla mnie, IV bardzo słabe z idiotycznymi rozwiązaniami.

Marzy mi się powrót do baśniowego klimatu z dwójeczki, nie musi byc w 3d.


KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 10, 2009, 12:10:28 pm »
A mi sie IV podobala, byla po prostu inna, ale wciaz w konwencji. Oczywiscie nie byla tak dobra jak dwojka czy trojka, nie miala tez tak fajnego klimatu jak jedynka, ale dobrze sie w nia gralo, nawet bardzo dobrze. NIe rozumiem jak mozna pisac, ze byla slaba. Ja osobiscie spedzilem z nia setki godzin :P
Za to V to tragedia, design beznadziejny, system walki sredni i kamera z dupy. Nawet miasta byly tragiczne. Moze jakbym nie nienawidzil Warcraftowego [z trojki i WoW'a] designu to by mi sie jeszcze jakos udawalo w nia grac, ale tak to mnie po prostu odrzucala. Mam nadzieje, ze 6 designem wroci do korzeni, a najlepiej wlasnei do dwojki, ktora miala najlepiej zaprojektowane postaci - halflingi, smoki, wampiry wygladalo swietnie ;] Ogolnie marzy mi sie dwojka z rozwiazaniami z trojki i paroma z czworki [rozwoj bohatera byla bardzo fajny, poruszanie sie npc'ow po swiecie tez].
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2009, 12:12:02 pm wysłana przez KKRT »

Diuk

  • Gość
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 10, 2009, 12:33:51 pm »
3,2,5,4. Pierwszą pomijam

Tak mniej więcej. W przypadku szóstki nadzieja na wersję konsolową jest spora, ba, nawet bardzo.

gron

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-02-2006
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
  • dziedzic "Pruski"
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 10, 2009, 12:41:35 pm »
Z dwojga złego zawsze wolałem Ages of Wonders. Mogli by wydać , nawet w odświeżoną wersję bym pograł.
promocja aukcji allegro użytkownika konsole
inwestuj w monety

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 10, 2009, 19:28:51 pm »
Cytuj
A mi sie IV podobala, byla po prostu inna, ale wciaz w konwencji. Oczywiscie nie byla tak dobra jak dwojka czy trojka, nie miala tez tak fajnego klimatu jak jedynka, ale dobrze sie w nia gralo, nawet bardzo dobrze. NIe rozumiem jak mozna pisac, ze byla slaba. Ja osobiscie spedzilem z nia setki godzin

Też sporo jej poświeciłem, skończyłem chyba 5 z 6 podstawowych kampanii, bardzo chciałem polubic, no ale nie dało się...
Możliwośc kierowania jednostkami po mapie świata to pomyłka zawsze uważałem, podobnie jak główny bohater jako aktywna jednostka na polu bitwy.


No ale- raczej tradycyjnie będę wyoatrywał newsów o szósteczce, może będzie coś naprawdę konkretnego.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 10, 2009, 19:31:51 pm »
Powoli już zapominam o hirołsach- V to była padaka jak dla mnie, IV bardzo słabe z idiotycznymi rozwiązaniami.

Marzy mi się powrót do baśniowego klimatu z dwójeczki, nie musi byc w 3d.

O tak. Dwójeczka była zajebiaszcza.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 15, 2009, 18:05:55 pm »
Różne są gusta, ale jakoś tak się utarło, że jednak na prowadzeniu jeśli chodzi o serię jednak przoduje cz. III.
Ja tam lubię, zagram na pewno, a w między czasie polecam King's Bounty : Legenda, oraz kolejna odsłonę - Wojownicza Księżniczka. Pierwsze KB, to wszakże protoplasta dla serii HoMaM.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 15, 2009, 19:35:02 pm »
Za to V to tragedia, design beznadziejny, system walki sredni i kamera z dupy. Nawet miasta byly tragiczne.

Gdy V wyszła, to nawet mi się podobała. Potrafiłem spędzić z nią nawet kilka(naście) godzin przechodząc kilka misji w głownym scenariuszu. Później jednak z jakiegoś powodu przestałem grać.
Jednakże, gdy ostatnio z kolegami szukając jakiejś gry do pogrania online sięgnęliśmy po Herosów V - dżizys, gra zestarzała się pod względem technicznym straszliwie a design, który wcześniej nawet mi się podobał, teraz wydał mi się okropny. Do tego dochodzi straszliwie nieczytelny interfejs.
Herosi II i III wciąż jednak pozostają niepokonane.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 22, 2009, 14:48:16 pm »
Otóż to. Wystarczy dla porównania III oraz V włączyć i zobaczyć, w którą przyjemniej się będzie grało, jak i gdzie oprawa bardziej się postarzała.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 25, 2009, 08:45:40 am »
Oficjalna zapowiedź Heroes of Might & Magic VI coraz bliżej:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49271

Cytuj
Internetowi szperacze dotarli do kolejnych nieoficjalnych informacji sugerujących jednoznacznie możliwość powstania szóstej odsłony marki Heroes of Might & Magic. Tym razem źródłem wieści jest profil LinkedIn jednego z pracowników Ubisoft Shanghai.

Najnowsze wpisy do CV poczynione przez Liu Yingpina sugerują, że w okresie od czerwca do listopada 2009 roku zajmował się on opracowywaniem projektów poziomów do gry Might & Magic VI. W związku z faktem, że kultowy cykl cRPG M&M doszedł już do dziewiątej odsłony, pod uwagę powinniśmy tu wziąć przede wszystkim szóstą część marki Heroes of Might & Magic. Raczej nie chodzi tu także o Might & Magic MMO, o którym wspominaliśmy Wam przed kilkunastoma dniami.

Sugestie związane z HoM&MVI pojawiały się już w przeszłości. O kontynuacji udanej piątki, wydanej już niemal trzy i pół roku temu, pisaliśmy w związku z zamieszczeniem w serwisie Gamasutra ogłoszenia rekrutacyjnego dotyczącego prac nad projektem. Z kolei sierpniu możliwość powstania ?szóstki? starali się usilnie zakomunikować twórcy strategii turowej z elementami cRPG Might and Magic: Clash of Heroes, przeznaczonej na przenośne Nintendo DS.

Jeszcze w lipcu według plotek Heroes of Might & Magic VI miało ukazać się na komputery PC i Mac oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Profil Liu Yingpina niestety w żaden sposób nie odnosi się do tych informacji.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 23, 2010, 11:29:23 am »
Cytuj
Wciąż nieśmiało, ale coraz częściej, w sieci zaczynają krążyć plotki na temat najnowszej odsłony kultowego cyklu Heroes of Might and Magic.

W sieci coraz częściej - zapewne w związku ze zbliżającymi się targami Gamescom - pojawiają się informacje na temat domniemanych planów Ubisoftu dotyczących tej powszechnie znanej serii turowych gier strategicznych.

Wszystko zaczęło się od tajemniczych koszulek, w których pojawili się pracownicy Ubisoftu podczas wywiadu promującego grę Might and Magic: Clash of Heroes. Było na nich wyraźne i czytelne logo Heroes of Might and Magic VI. Już wtedy pojawiły się pierwsze komentarze i plotki, choć ocierając się o kokieterię, pracownicy firmy twierdzili, że to nic innego, jak wyraz ich uwielbienia dla serii. Żarcik taki niewinny. Tymczasem serwis PCGames opublikował "przypadkowo" przybliżoną listę gier, które Ubisoft ma zapowiedzieć w sierpniu na targach Gamescom. Wśród nich znalazła się ponoć (materiały zostały szybko usunięte) niezidentyfikowana gra, opisywana, jako mariaż strategii z cRPG. Oczywiście od razu rozgorzała na ten temat gorąca dyskusja, która szybko przeniosła się na tematyczne fora.

Rozpoczęły się także spekulacje na temat tego, kto miałby być obecnym producentem gry (opcja Massive Entertainment wywołuje mój lęk - to spece od gier RTS), jak miałaby ona wyglądać i kiedy można się spodziewać premiery. Na odpowiedzi na te pytania lepiej chyba jednak zaczekać. I choć to jedynie zwykłe plotki, wiele wskazuje na to, że nowa część "herosów" ma rzeczywiście spore szanse na debiut w najbliższym czasie.
http://www.gram.pl/news_8QfjJOu3_plotka_Heroes_of_Might_and_Magic_VI_ju_niedugo.html

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 11, 2010, 10:22:53 am »
Ja tam wolałbym majestatyczną oprawę dwa de (jak w najnowszym Raymanie), opcjonalnie cel shading. Jeśli dostaniemy typowy trójwymiar, to będzie jak z Disciples III. Dodatkowo kilka miesięcy po premierze będzie wyglądać nieciekawie.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 11, 2010, 11:41:25 am »
Zdecydowanie jestem za 2D jak w najlepszej III części.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 12, 2010, 22:41:13 pm »
Moze byc izometria jak w 4, choc 3D tez nie pogardzie ala Etherlords/Divine Divinity. Byle tylko design byl normalnie, a tandetny jak w 4 ... Precz z klimatem WoW'a w takich grach.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 15, 2010, 11:55:40 am »
Jak potwierdzą wydanie nowego Herosa i nie będzie opcji konsolowej to chyba wreszcie zainwestuję w nowego kompa :)

Co do grafiki to też jestem za super wypaśoną 2D, ale to raczej nie przejdzie. Trzeba więc liczyć na dobrze przemyślane 3D.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 15, 2010, 11:57:38 am »
Swoją drogą, trójka ze swoim generatorem plansz i sieciową rozgrywką nadal jest idealną grą, więc nie obrażę się jak nowy HoMM nie wyjdzie jednak na konsole :P.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 15, 2010, 12:27:15 pm »
Jak potwierdzą wydanie nowego Herosa i nie będzie opcji konsolowej to chyba wreszcie zainwestuję w nowego kompa :)

Co do grafiki to też jestem za super wypaśoną 2D, ale to raczej nie przejdzie. Trzeba więc liczyć na dobrze przemyślane 3D.
Może skuszą się jednak (wątpliwe) na CS. Chociaż, jeśli trzy de będzie najwyższej jakości to chyba nikt marudzić nie będzie.
Liczę również na wsparcie D11, wszak ataki Archanioła muszą wyglądać kapitalnie.

Kerth

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-08-2010
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 1
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 15, 2010, 22:57:02 pm »
Pamiętam ile godzin przegrałem ze znajomymi, głównie na hot-seat w 3/4/5. Wszystkie moim zdaniem był świetne, mimo, że każda miała swoje wady (może poza trójką, w której imo największą wadą był brak możliwości trenowania najlepszych łuczników elfickich z jednej z misji).
Miejmy nadzieję, że HoMM 6 będzie miała to co najlepsze z każdej części i nie powieli błędów poprzedniczek (i że dadzą nam więcej niż kilka map na grę h-s / w sieci)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 16, 2010, 20:28:11 pm »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 16, 2010, 20:35:13 pm »
screeny:







i artwork:
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 16, 2010, 20:37:01 pm »
Ja to chcę na konsole :(.

Wiadomość scalona: Sierpnia 16, 2010, 20:47:20 pm
Hmm, trzy typy surowców to trochę przegięcie. Może zmniejszają rozbudowanie gry dostosowując ją do konsol?  :lol:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2010, 20:47:20 pm wysłana przez tytacz »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 16, 2010, 22:37:39 pm »
Zanim zacznie się komentowac te screeny, należy zadac dosadne pytanie- o co chodzi z tymi surowcami? Gdzie jest reszta? Jeżeli to jest jedno z pierwszych uproszczeń, to ja już powoli dziękuję za tą grę.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 17, 2010, 10:04:02 am »
Jedyne co nowego widzę to prócz oczywiście braku paru surowców to jakieś dodatkowe badziewia podczas walki.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 17, 2010, 10:53:53 am »
Hmm z wyglądu taka 5ka trochę.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 17, 2010, 16:51:39 pm »
Ten Heroes to bardziej 5-2 niż 6 :-? Piątka była całkiem niezła (choć mój komp już nie dawał rady :oops:), ale wolałbym większy powiew świeżości. Zmniejszenie ilości dostępnych surowców raczej nie okaże się dobrym rozwiązaniem, no ale zobaczymy. Oby na tym się skończyły uproszczenia. Fajnie gdyby gra wyszła na konsolę, ale wątpię w to. Do plusów mogę wstępnie zaliczyć design (klimatyczne portrety jednostek). No nic, pozostaje czekać na większe info.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 17, 2010, 19:24:20 pm »
Hmm z wyglądu taka 5ka trochę.
Nie bardzo. 5 miała design w stylu WoW - jednostki miały lekko karykaturalny, kreskówkowy wygląd. Tutaj na szczęście powrócono do normalnego stylu.
Swoją drogą, bo dawno już w Herosów nie grałem, prócz siarki brakuje jeszcze jakiegoś surowca?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 17, 2010, 20:20:20 pm »
Siarka, diamenty, rtęc...

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 17, 2010, 20:48:21 pm »
5 miała design w stylu WoW - jednostki miały lekko karykaturalny, kreskówkowy wygląd. Tutaj na szczęście powrócono do normalnego stylu.
Dla mnie to dalej wyglada jak 5.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 17, 2010, 21:46:31 pm »
5 chyba dawno nie odpalałeś ;)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 17, 2010, 22:41:27 pm »
Na pewno jest więcej detali i efektów, design też trochę zmienili, ale engine jest chyba ten sam.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 18, 2010, 14:09:08 pm »
Hmm z wyglądu taka 5ka trochę.
Nie bardzo. 5 miała design w stylu WoW - jednostki miały lekko karykaturalny, kreskówkowy wygląd. Tutaj na szczęście powrócono do normalnego stylu.
Swoją drogą, bo dawno już w Herosów nie grałem, prócz siarki brakuje jeszcze jakiegoś surowca?
Jednostki, tak jak napisałeś, wyglądają realniej ale w ogólnym rozrachunku nadal mam wrażenie, że podobieństwo do 5 jest znaczne.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 26, 2010, 14:22:09 pm »
Jakoś tak pierwszy raz jestem sceptycznie do HoMM nastawiony - większość jednostek wygląda świetnie (Krzyżowiec, Kusznik), Gryf za to jakiś nie przekonywujący (może ulepszona jednostka będzie lepsza), grafika według mnie śliczna, ale o co do cholery chodzi z tymi surowcami? o_O Mam nadzieję, że to tymczasowe, bo HoMM (a właściwie już MMH xD) będzie pewnie strasznie pocięty w stosunku do poprzedników.
I czemu kur*a to na konsole nie może wyjść? :mad:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 06, 2011, 15:16:58 pm »
Jak ktoś chce się dowiedzieć więcej (np o jednostkach dostępnych w zamkach), to polecam tę stronkę:
http://www.tawerna.biz/

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Heroes of Might and Magic VI
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 07, 2011, 17:00:17 pm »
Ja ze swojej strony bardziej polecam Jaskinię Behemota (choć zapewne każdy fan serii HoMM ma ją w zakładce) ;)
http://heroes.net.pl/

A tutaj nowy wygląd oficjalnej strony. Można między innymi zobaczyć modele 3D jednostek, które wyglądają naprawdę rewelacyjnie. :D
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/home/

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Might and Magic: Heroes VI
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 13, 2011, 20:27:07 pm »
Filmik opowiadający historię orków i co ważniejsze elementy rozgrywki:
http://www.tawerna.biz/czytaj_newsa_201_zobacz-prezentacje-rasy-orkow.html

Imo nowy Heroes wygląda świetnie :D

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Might and Magic: Heroes VI
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 14, 2011, 11:47:56 am »
Fakt, wygląda świetnie, ale przed premierą przydałoby się jakieś demo.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Might and Magic: Heroes VI
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 14, 2011, 16:34:15 pm »
Fakt, wygląda świetnie, ale przed premierą przydałoby się jakieś demo.
Coś mi się chyba obiło o uszy, że ma być, ale do końca nie jestem pewien.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Might and Magic: Heroes VI
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 18, 2011, 20:23:14 pm »
2 nowe screeny:




W ciągu najbliższych dni na tej stronce mają się pojawić kolejne:
http://www.tawerna.biz/