Autor Wątek: Star Wars: The Old Republic  (Przeczytany 10700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Star Wars: The Old Republic
« dnia: Sierpnia 24, 2009, 07:54:50 am »
Cytuj
Serwis IGN.com udostępnił blisko dwudziestominutowy film prezentujący pierwszy gameplay ze Star Wars: The Old Republic. W podzielonym na cztery części materiale filmowym dwóch producentów tego tytułu zaprezentowało w praktyce kilka świetnie zapowiadających się właściwości tej gry. Dla fanów BioWare, Gwiezdnych Wojen i MMO pozycja co najmniej obowiązkowa.

Obszerne wideo pokazuje między innymi system dialogowy, zrealizowany z kinowym rozmachem. W grze wszystkie rozmowy prowadzone z postaciami NPC będą realizowane przy pomocy przerywników wideo. Kilkukrotnie przypomniano, że Star Wars: The Old Republic będzie pierwszą grą, w której każda napotkana postać posiada swój własny głos i trzeba przyznać, że na udostępnionym wideo to słychać. W przypadku rozmów z innymi pokazano też system wyboru odpowiedzi oraz cały interfejs ? klasyczny dla gier MMO pasek na dole ekranu ze slotami na umiejętności, małą mapką lokacji, w której się znajdujemy, i wskaźnikami poziomu zdrowia.

Poznaliśmy również sposób walki trzech klas postaci, które dostępne będą w tym świetnie zapowiadającym się tytule: Bounty Huntera, Smugglera oraz Sith Warriora. Fani filmowych produkcji spod znaku Gwiezdnych Wojen powinni czuć się tu jak w domu, bowiem widać, że każda z nich wzorowana była na bohaterach kinowych produkcji. Ci, którzy pamiętają Boba Fetta, domyślają się już, jak walczy łowca nagród ? ciężki blaster, rakiety, miotacz ognia oraz nieodłączny jetpack, dzięki któremu może wznosić się nad polem bitwy. Ciekawe rozwiązanie zaprezentowano w przypadku Smugglera, wzorowanego oczywiście na Hanie Solo. Będzie to pierwsza postać w grach MMO wykorzystująca system osłon, znany z gier TPP. Film pokazuje zastosowanie tego systemu oraz walkę przy pomocą blastera i granatów obezwładniających.

Najbardziej interesująco wygląda jednak sposób walki Sith Warriorem, co raczej nikogo nie powinno dziwić. Potyczki przy użyciu świetlnych mieczy i przy wykorzystaniu rozmaitych mocy wyglądają rewelacyjnie. Przy okazji prezentacji tej klasy, pokazano również kilka lokacji, między innymi planetę Korriban pełną skalistych pustyni i będącą matecznikiem Ciemnej Strony Mocy i Sith Lordów.

To jednak nie koniec atrakcji, gdyż film pokazuje również, jak w praktyce działa system dialogowy i jakie znaczenie mają nasze wybory dla dalszego rozwoju wydarzeń. Wykorzystano do tego atak Bounty Huntera i Sith Warriora na imperialny statek, podczas którego ginie kapitan. Gracze mieli możliwość pozostawienia go przy życiu, jednak dokonali innego wyboru i już chwilę później okazało się, że mają przez to spore kłopoty. Tę scenę warto zobaczyć również z innego powodu ? obie postacie są już na wysokich poziomach doświadczenia i w trakcie walki widać szeroki wachlarz różnorodnych umiejętności.

1:
http://pc.ign.com/dor/objects/816935/bioware-mmo-project/videos/gcom09_oldrepublic_spc1_082109.html

2:
http://pc.ign.com/dor/objects/816935/bioware-mmo-project/videos/gcom09_oldrepublic_spc2_082109.html

3:
http://pc.ign.com/dor/objects/816935/bioware-mmo-project/videos/gcom09_oldrepublic_spc3_082109.html

4:
http://pc.ign.com/dor/objects/816935/bioware-mmo-project/videos/gcom09_oldrepublic_spc4_082109.html

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 24, 2009, 16:42:33 pm »
Narazie wyglada to kiepsko, strasznie, ale to strasznie mi sie nie podoba voice acting i animacja podczas rozmow, np nasz sith wygladal i gadal jak jedi ... Combat jest nudny, ubogi i latwy, design jest tragiczny, nie widze jakos by ta gra zbyt wielu ludzi utrzymala, na pewno wielu kupi ja podczas premiery, ale watpie by ktos w nia dluzej gral.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #2 dnia: Września 08, 2009, 08:05:33 am »
20-minutowy gameplay ze Star Wars: The Old Republic z polskimi napisami:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48146

Cytuj
Podzielony na trzy osobne części film ze Star Wars: The Old Republic zapozna Was z klasami łowcy nagród, przemytnika i wojownika Sith, pokaże trzy różne planety, a także soczysty kawał rozgrywki na imperialnym krążowniku. A to wszystko z napisami po Polsku!

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=12221
http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=12222
http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=12223

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 14, 2010, 16:56:36 pm »
PSN ID: WojtqGO

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 28, 2011, 08:35:34 am »
Dostałem się do beta testów i pograłem troszkę przez weekand i mówiąc krótko wciąga  :)
Grał ktoś jeszcze w betę, albo ktoś kupił pre ordera?
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2011, 16:06:41 pm wysłana przez Magiq »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 28, 2011, 19:57:45 pm »
Też się dostałem, ale nie mam kiedy pograć. Kiedy te testy się kończą?

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 28, 2011, 20:04:14 pm »
Też się dostałem, ale nie mam kiedy pograć. Kiedy te testy się kończą?
Coś gdzieś dziś wyczytałem że to przez weekand tylko beta, ale właśnie się zalogowałem i mogę grać. Tak że cholera wie do kiedy.
Jeśli ktoś by był zainteresowany to mogę poszukać strony gdzie dawali klucze.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 19, 2011, 10:24:24 am »
Myślałem czy aby w to nie zagrać, ale przeczytałem jeden z komentarzy
http://www.niezgrani.pl/2011/12/18/pierwsza-wyprawa-w-swiat-starej-republiki/
marvelous Grudzień 18, 2011 o 9:52 pm

-lv50 w 60 godzin dla casuali, 36h dla hardcorów (LOL) + parę godzin na skończenie całego end game’u (http://i.imgur.com/WB1Ai.jpg), to chyba pierwsze takie MMO, które zostało ukończone przed oficjalną premierą :D

-system debilnych kompanów a’la Bioware (na uj mi jakieś durne boty w grze ONLINE?)

-pve, to głównie tank n spank (http://i.imgur.com/3ujqS.jpg)

-raidy, jak w WoWie (http://i.imgur.com/G9TEH.jpg)

-słabe, niezbalansowane pvp

-gra działa jak gówno, przy okazji mając grafikę niewiele lepszą niż WoW

-debilne dialogi a’la Bioware

-małe mapy (open world MMO my ass!)

-ten sławny nieMMOmowy gameplay to nic innego jak… zabijanie xx mobów i zbieranie kosmicznych rzodkiewek (http://i.imgur.com/KyJ7I.jpg)

-dostępne rasy to ludzie, niebiescy ludzie, brązowi ludzie, niewidomi ludzie, ludzie z mackami na głowach, czerwoni ludzie z kolcami

-TOR ma nawet swoje własne Ironforge, lol (http://i.imgur.com/VreeZ.jpg)

tl;dr Emielu i psie Sabo, nie idźcie tą drogą! :(


KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 19, 2011, 14:04:55 pm »
Magiq grales w bete?

Ja tak i szczerze mowiac, neiwiele tam jest rewolucji, ale system walki jest dosc ciekawy, misje nawet bardzo ciekawe, czego standardowo nie trawie w MMO, o pvp sie nie wypowiem, bo za malo gralem, ale na pewno jest lepsze i bardziej zroznicowane niz w RIFT, jednak nadal gorsze niz w L2.

Jak jest z end-game to powiem, ale przez parenascie leveli calkiem fajnie sie gralo.
Ja na pewno bym nie gral w to miesiacami, ale na jeden/dwa kiedys na pewno kupie, by pograc ze znajomymi.

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 19, 2011, 19:07:21 pm »
Mecze od piatku i naprawde gra swietna.Fabula niezla,graficznie poprawnie.Spokojnie gre mozna kupic aby przejsc sam glowny watek ( jest ich ogolnie 8 dla kazdej postaci).Stary kotor w wersji mmo.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 19, 2011, 19:28:54 pm »
Magiq grales w bete?

A jak Ci się wydaje patrząc 2 lub 4 posty wyżej  ;)
Grałem i podobało mi się. Ale tylko po 10 lvl 2 postaciami.
Żałuje że nie wziąłem preordera za 20zł - bo bym spokojnie w te 5 dni przeszedł :P

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 23, 2011, 11:15:13 am »

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 21, 2012, 18:40:55 pm »
Grałem, miesiąc gry kończy się za 5 dni, skasowałem subskrypcję dzisiaj.

Krótko: WoW w kosmosie + bugi + niektóre rzeczy które są standardem nie ma (Custom UI nie ma, modów nie ma, Dungeon Findera nie ma); PvE końcowe jest zabugowane totalnie; PvP nie istnieje, co chwila patchują exploity - cała końcowa zona PvP (Ilum) jest niegrywalna z powodu różnic Republika/Sith;

Rada: poczekajcie jak stanieje do 99zł, kupcie, przejdźcie całe story klasą którą lubicie, koniec.

Jeszcze raz powtórzę, aby było jasne: ta gra to World of Warcraft w świecie SW, do tego gorzej dopracowany.

Wypowiem się co do posta, który wkleił Magiq:

Cytuj
-lv50 w 60 godzin dla casuali, 36h dla hardcorów (LOL) + parę godzin na skończenie całego end game’u (http://i.imgur.com/WB1Ai.jpg), to chyba pierwsze takie MMO, które zostało ukończone przed oficjalną premierą :D

To akurat nie problem, mamy 2012, nie będzie już gry MMO tak trudnej jak vanilla WoW, chyba że azjatyckie MMO. Jak ktoś rushuje przez cały content w tydzień, bije wszystkie raidy następnego dnia (które są łatwe i zabugowane), to niech się nie dziwi. Gra jest mocno alto-pomocna, tak więc masa ludzi będzie pewnie zmieniać klasę postaci kilkakrotnie dopóki nie odkryje kto im najbardziej pasuje.

Cytuj
-system debilnych kompanów a’la Bioware (na uj mi jakieś durne boty w grze ONLINE?)

To jest ukłon w stronę graczy, którzy chcą pograć samotnie. Jest to rzeczywiście tylko wypełniacz, mało namysłu w to włożyli. Pewnie gdyby nie MMO większość tych postaci znalazłaby się w Kotorze III.

Cytuj
-pve, to głównie tank n spank (http://i.imgur.com/3ujqS.jpg)

Przegięcie w jedną stronę, ale WoW przegina w drugą. Nienawidzę walki, w której mob używa 20 umiejętności, a takie są teraz raidy w WoWie. Obie gry rozwiązały sprawę PvE do kitu.
Cytuj
-raidy, jak w WoWie (http://i.imgur.com/G9TEH.jpg)

Bo i cała gra jest jak WoW.

Cytuj
-słabe, niezbalansowane pvp

Brak balansu wynika z totalnego spieprzenia samej idei PvP (obecnie nie da się zrobić PvP dailies z powodu głupiej mechaniki). Do tego klasy są bardzo niezbalansowane.

Cytuj
-gra działa jak gówno, przy okazji mając grafikę niewiele lepszą niż WoW

Fakt, grafika do najlepszych nie należy. Ustawienia High są zablokowane, i nie ma możliwości ich włączyć.  :lol:

Cytuj
-małe mapy (open world MMO my ass!)

Wprost przeciwnie, mapy są wręcz za duże. Bioware postanowiło tak powiedzieć graczom "kupcie mounta". Tatooine ma kosmiczne odległości, do tego jest to ciągle pustynia, żadnej zmiany w krajobrazie.

Cytuj
-ten sławny nieMMOmowy gameplay to nic innego jak… zabijanie xx mobów i zbieranie kosmicznych rzodkiewek (http://i.imgur.com/KyJ7I.jpg)

Ścieżka dźwiękowa i czytane dialogi maskują to trochę, ale to fakt - questy są identyczne jak w WoWie.

Cytuj
-dostępne rasy to ludzie, niebiescy ludzie, brązowi ludzie, niewidomi ludzie, ludzie z mackami na głowach, czerwoni ludzie z kolcami

Są to rasy ze SW i tyle, chociaż boli fakt, że wybór jest ograniczony zapewne z powodu dodania nowych ras w przyszłych dodatkach.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2012, 23:19:55 pm wysłana przez Castor Krieg »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 22, 2012, 10:08:00 am »
Rada: poczekajcie jak stanieje do 99zł, kupcie, przejdźcie całe story klasą którą lubicie, koniec.
To nie lepiej Story obejrzeć na YT? :P

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 22, 2012, 10:18:59 am »
Rada: poczekajcie jak stanieje do 99zł, kupcie, przejdźcie całe story klasą którą lubicie, koniec.
To nie lepiej Story obejrzeć na YT? :P


Dla osób nie obeznanych w WoWie taki gameplay może być fajny. WoW ma ogólnie fajny gameplay, tylko bardzo nieliczna grupa osób zostaje dowiadując się, że na lvl 85 będzie się robić ciągle to samo. A tak jak ktoś tylko raz zamierza "skończyć" SWTORa to w sam raz. Nie mówiąc już o tym, że większość questów można pominąć, wymagane są tylko te klasowe. Nie wiem jak to wygląda ze strony nasz lvl vs. lvl planety, robiłem wszystkie questy i na trzeciej planecie byłem 4 lvl do przodu.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 24, 2012, 13:03:03 pm »
Gram obecnie i podoba mi się bardzo, szczególnie story i fakt iż można przechodzić wspólnie.
Nie uważam by była to dokładna kalka wowa, a questowanie jest sporym krokiem do przodu względem wowa
Bez problemu mogę ustawiać high i grafika jest ładniejsza niż w wowie.
Custom UI zaraz będzie, mają też coś zmienić z Ilum dodać bank gildyjny, oraz zapowiedzieli kolejne epizody.
Na obecną chwilę najbardziej wkurza mnie spadek klatek w warzonach nawet na low i idiotyczne wyszukiwanie przedmiotów na aukcjach, oraz brak tp na własny statek .

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 24, 2012, 16:30:07 pm »
Bez problemu mogę ustawiać high i grafika jest ładniejsza niż w wowie.

Na obecną chwilę najbardziej wkurza mnie spadek klatek w warzonach nawet na low i idiotyczne wyszukiwanie przedmiotów na aukcjach, oraz brak tp na własny statek .

Tylko, że grafika High to Medium  :lol: Już zostało to potwierdzone, że tekstury High są wyłączone, a związane jest to decyzją twórców:

http://kotaku.com/5875469/why-most-of-star-wars-the-old-republics-hi+res-graphics-disappeared-at-launch


Co do spadku klatek to jest to również wina silnika, na serwerach High (flota ma około 250-300 osób) chrupie zdrowo.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 25, 2012, 09:39:39 am »
W takim razie jak na medium to wygląda zajebiście XD
No na flocie też jest masakra, nie kumam jak mogli tego nie przetestować wcześniej  :evil:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 02, 2012, 03:04:18 am »
Tekstury medium są tylko na postaciach i tylko w gameplayu, a wbrew temu co BioWare twierdziło wcześniej, aktualnie pracują nad rozwiązaniem.

Nie znam się na mmo i w dupie mam wowa, ale dla mnie gra jest świetna. Gram już tyle, że przeszedłbym w tym czasie ze dwa KotOR'y i trylogię Mass Effect, a zaliczyłem może połowę kampanii jednej klasy i w ogóle nie liznąłem warzone'ów oraz operations. Jak dla mnie pół roku ostrego grania.

Aha, grę mam ustawioną tak, że przez większość czasu śmiga w 60 fps - także we flocie. Największy problem jest w taksówce na Coruscant, bo tam dropi nawet do 10 fps. lol

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 03, 2012, 00:17:59 am »
Mnie gra mocno znudziła juz w becie, doskwierał mi input LAG, nie wiem czy go naprawili, ale pewnie nie, a to jest dla mnie nie do przyjęcia. Tak samo jak brak podstawowych funkcji, gildie to prawie tylko nazwa, brak wyszukiwarki graczów na dungeony, brak addonów, brak kalendarza, gdzie można ustawiać się na rajdy. Taka gra single player z dodatkiem multi, za którą trzeba płacić.

No i Bioware, które po prostu nie może sobie poradzić z ich pierwszą grą dla mas, jak i z narzekaniami graczów, ale w sumie poradzili sobie, jak ? Blokując możliwość postowania na forum  :lol:  Po prostu qrwa fanfary za pomysł  :lol:

W grze brakuje mi pewnych "standardów". Lubię MMO, lubię WoWa, a ta gra to taki WOW podczas premiery, tylko że w tedy to uszło, bo to dawno temu było, teraz już nie, więc za pół roku może dla mnie gra będzie grywalna  :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2012, 00:20:48 am wysłana przez Moldar »

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 07, 2012, 08:41:04 am »
Input lag jest już załatwiony, tak samo warzony już są grywalne. Ogólnie dużo patchy wychodzi i szybko starają się naprawiać różne dolegliwości.
Tutaj jest dobra strona z newsami na bieżąco co się dzieje:

http://www.forcejunkies.com/

Btw.
Gdzie gracie chłopaki ? Ja jestem na serwerze Basilisk droid po stronie Imperium (main to powertech)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 08, 2012, 16:43:53 pm »
Grałem na Bacca's Blade (PVE) po stronie Republiki, ale dzisiaj postanowiłem pochować swojego sentinela. Mam tam również merca, ale na dość niskim poziomie i mógłbym zmienić serwer. Jak się gra na droidzie? Skrobnij coś o community, handlu i jak wygląda ruch na planetach w godzinach nocnych - da się zebrać pełną grupę po północy? No i przede wszystkim czy osoba grająca w pojedynkę i nastawiona głównie na PVE ma tam czego szukać?

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 09, 2012, 12:31:34 pm »
Grałem na Bacca's Blade (PVE) po stronie Republiki, ale dzisiaj postanowiłem pochować swojego sentinela. Mam tam również merca, ale na dość niskim poziomie i mógłbym zmienić serwer. Jak się gra na droidzie? Skrobnij coś o community, handlu i jak wygląda ruch na planetach w godzinach nocnych - da się zebrać pełną grupę po północy? No i przede wszystkim czy osoba grająca w pojedynkę i nastawiona głównie na PVE ma tam czego szukać?
Gra się ok(to mój pierwszy serwer więc porównania nie mam), jeszcze nie miałem większego problemu ze złożeniem ekipy na heroici. Na flocie ciągle ktoś zbiera grupę na różne fp. Robiąc questy samemu zawsze kogoś napotykam, jest naprawdę sporo ludzi( na flocie aż za dużo ;) ). Po za tym to chyba najsłynniejszy serwer dla Polaków - sporo polskich gildii.. Dopiero teraz na Hoth zacząłem spotykać przeciwników z Republiki, więc wnioskuję że jest ich mniej niż po stronie Imperium. Jednak po warzonach mam wrażenie że trzymają wyższy poziom niż gracze z Imperium. Handlu nie monitoruje ponieważ ciągle lvluje (obecnie 40), jednak co nie wystawie to się sprzedaje i zarobiłem już na wszystkie taby w bagu, a kasy mi nie brakuje. Co do gry w pojedynkę, w większości sam tak gram - nie ma problemu (przynajmniej po stronie Imperium), bo musisz pamiętać że to serwer PVP
Jeśli zaczniesz grać to daj znać, nick mojej postaci to Boba'Flet  :lol:

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 10, 2012, 01:09:59 am »
Handlu nie monitoruje ponieważ ciągle lvluje (obecnie 40), jednak co nie wystawie to się sprzedaje i zarobiłem już na wszystkie taby w bagu, a kasy mi nie brakuje.

Ludzie narzekali na Slicing, a ja Bioanalysis wyciagalem grube tysiące z gównianych roślinek na Nar Shaddaa. Sprzedawało się to z 3-4h.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 10, 2012, 22:21:23 pm »
Ludzie narzekają na slicing, bo slicing został potężnie znerfiony. Na początku kładło się 500, a po kilkunastu minutach wyciągało 1500. Teraz kładzie się 500, a wyciągnąć można 600, 500 czy nawet 300. Jak dla mnie luz, bo zmiana z pożytkiem dla innych umiejętności i handlu przedmiotami z craftingu, ale jak ktoś upatrywał w tym żyły złota, to rozumiem narzekanie.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 11, 2012, 08:13:16 am »
Ludzie narzekają na slicing, bo slicing został potężnie znerfiony. Na początku kładło się 500, a po kilkunastu minutach wyciągało 1500. Teraz kładzie się 500, a wyciągnąć można 600, 500 czy nawet 300. Jak dla mnie luz, bo zmiana z pożytkiem dla innych umiejętności i handlu przedmiotami z craftingu, ale jak ktoś upatrywał w tym żyły złota, to rozumiem narzekanie.

Chodziło mi, że tak samo jest z Bioanalysis, tylko się musisz raz na jakiś czas przebiec do GTN.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 28, 2012, 22:18:08 pm »
Właśnie się dowiedziałem, że najbardziej zjebana, najgorzej zdubbingowana postać w grze, Jedi Consular, to robota Nolana Northa.



:lol:
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2012, 09:37:41 am wysłana przez Iras »

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 09, 2012, 09:21:55 am »


Jak by ktoś chciał to mam 3 triale do rozdania
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2012, 13:49:06 pm wysłana przez Magiq »

Ogur

  • Gość
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 09, 2012, 19:38:42 pm »


Jak by ktoś chciał to mam 3 triale do rozdania

Ja chętnie sprawdzę!


Zapomniałem, że trzeba mieć origin. :p
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2012, 19:58:34 pm wysłana przez Ogur »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 09, 2012, 19:54:51 pm »
Ja tyż!

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 10, 2012, 08:26:14 am »
Nie trzeba orgin do tej gry (dzieki bogu)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 15, 2012, 11:07:00 am »
Magiq, próbuję się zarejestrować korzystając z Twojego invitea, ale od trzech dni pokazuje mi, że jest jakiś maintenance na stronce.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 17, 2012, 17:02:03 pm »
Maintenance jest w każdy wtorek od 9 rano do 13 lub 16 (beceta by chyba pogotowie zabrało :) ).

Ja od kilku dni siedzę w warzone'ach, rzygam nimi, mam dopiero 53 lvl valor, ale uparłem się pełny set battlemajstra zebrać :mad:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 01, 2012, 15:18:26 pm »
Stało się, TOR przechodzi na model F2P. Nie jest to dla mnie zaskoczeniem, od razu wiedziałem, że to się w końcu stanie, gra nie była zbyt dobra. Za darmo będzie można grać jakos od listopada.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 01, 2012, 17:04:00 pm »
Stało się, TOR przechodzi na model F2P. Nie jest to dla mnie zaskoczeniem, od razu wiedziałem, że to się w końcu stanie, gra nie była zbyt dobra. Za darmo będzie można grać jakos od listopada.
Do 50 levelu.