Prehistoria gen > GameCube

Game Cube na dwie konsole...

(1/2) > >>

Ursin:
Ohayo,
ludzie mam pytanie czy ktoś wie jaki kabel jest potrzebny by połączyć dwa GaCki żeby można było grać w Mario Kart:DD w 8-u graczy???

mic:
do tego nie byl potrzebny przypadkiem ten sam lan adapter, ktory byl potrzebny do laczenia gc z netem ? juz w czasach gdy wychodzil razem z premiera phantasy star online byl jednak dosc trudno dostepny, a teraz to chyba jest prawdziwy bialy kruk... mysle, ze o to wlasnie Ci chodzi, jednak pewnosci absolutnej to nie mam...

Ryo:

--- Cytat: mic w Listopada 15, 2009, 23:14:18 pm ---do tego nie byl potrzebny przypadkiem ten sam lan adapter, ktory byl potrzebny do laczenia gc z netem ? juz w czasach gdy wychodzil razem z premiera phantasy star online byl jednak dosc trudno dostepny, a teraz to chyba jest prawdziwy bialy kruk... mysle, ze o to wlasnie Ci chodzi, jednak pewnosci absolutnej to nie mam...

--- Koniec cytatu ---
Wydaje mi się, że masz rację. Z jakiegoś forum:

http://techforums.nintendo.com/nins/board/message?board.id=other_gcn&thread.id=686

--- Cytuj ---LAN is basically a way to connect some GCNs together for a multiplayer game, only 3 games got this feature.

-Mario Kart Double Dash!!
-Kirby Air Ride
-1080 Avalanche

--- Koniec cytatu ---

Ursin:
Macie rację do tego jest potrzebne to urządzenie "ten Lan coś tam" ale jakiego to wymaga kabla???
Bo zdobyć to urządzenie jest ciężko a dwa to już w ogóle ale trzeba je jeszcze między sobą połączyć ;)

mic:
chyba do tego Broadband Adapter trzeba by podlaczyc zwykly kabelek ethernetowy..?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej