Past Gen > Multiplatformowe Past Gen

Far Cry 3

(1/43) > >>

Snake_Plissken:
Far Cry 3 w produkcji!
http://www.gram.pl/news_8gTjG,65_Far_Cry_3_w_produkcji.html


--- Cytuj ---Pewien pracownik Ubisoftu wyszedł nieco przed szereg i potwierdził, że firma pracuje nad trzecią częścią serii Far Cry.

Na spotkaniu prasowym dotyczącym Avatara Jamesa Camerona przedstawiciel brytyjskiej wersji pisma Official PlayStation Magazine wziął na spytki autora scenariuszy dla gier Ubisoftu, Kevina Shortta. Nie licząc na zbyt wiele, zapytał m.in. o to, czy pracuje on obecnie nad trzecią częścią serii Far Cry. Odpowiedź? "Nie, ja osobiście nie pracuję..."
--- Koniec cytatu ---


--- Cytuj ---...Ale wiem, że inni tak - to, co widziałem do tej pory wygląda naprawdę ekscytująco".

Na konkretne informacje jeszcze za wcześnie, ale można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że Far Cry 3 powstaje - podobnie, jak wydana nieco ponad rok temu część druga - na PC, PS3 i Xboksa 360. OPM spekuluje też, że "trójka" będzie oparta na ulepszonej wersji silnika poprzednika (nazwanego Dunia) i może zachować jego miejsce akcji, Afrykę.
--- Koniec cytatu ---

: Listopad 25, 2009, 09:33:55 amAkcja Far Cry 3 poza Afryką:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49315


--- Cytuj ---Jak dowiedział się serwis IncGamers, akcja trzeciej części Far Cry zostanie przeniesiona poza Afrykę. Źródłem informacji jest jeden z pracowników Ubisoft Montreal. Informacja wypłynęła zaraz po tym, jak Kevin Shortt - scenarzysta pracujący przy Avatar: The Game oraz Far Cry 2 - potwierdził w wywiadzie dla PlayStation Magazine informację o tym, że deweloping kolejnej części serii już trwa.

Według źródła, projekt jest jeszcze w bardzo wczesnym stadium produkcji, a zespół w studiu cały czas zastanawia się nad kierunkiem, w którym rozwinie się fabuła gry. Tak naprawdę nic jeszcze nie zostało ustalone i wszystko się może zmienić. Oznacza to również, że informacja o umieszczeniu akcji gry poza Afryką może jeszcze ulec zmianie, jednak jest to mało prawdopodobne. Sam informator mówi, że ?nie ma pojęcia gdzie akcja gry zostanie umieszczona, jednak jest prawie pewien, że nie będzie to Afryka?.
--- Koniec cytatu ---

juve26:
Chciałbym powrotu w klimaty dżungli - konsolowy FC1 nie był zbyt dobry [imo], więc gracze pewnie by się z tego ucieszyli ;)

lupinator:
Ja chciałbym skończyć FC3, czyli dżungla i różnorodność. Jak najmniej wspólnego z dwójką, brr...

Sylvan Wielki:
Grunt by nie było nużących wycieczek i durnych respawnów, jak w FC2, który był (jest) bardzo dobrą grą, jak by nie było, ale jak bawimy się w odcinki.

Mrocz:

--- Cytat: Sylvan Wielki w Listopada 28, 2009, 23:18:31 pm ---Grunt by nie było nużących wycieczek i durnych respawnów, jak w FC2, który był (jest) bardzo dobrą grą, jak by nie było, ale jak bawimy się w odcinki.

--- Koniec cytatu ---

FC 2 to zmarnowany potencjał... Gra miała masę fajnych rozwiązań, których dawno nie widziałem w FPS'ach, ale monotonia i "spłycona fabuła" zabiły tą grę.

Gdyby autorzy trochę więcej czerpali z "Jądra Ciemności" bardziej uwypuklili motyw przemiany gracza w bezmyślną bestię zdolną tylko do zabijania to fabularnie byłby drugi BioShock, a osadzenie akcji w Afryce w trakcie wojny klanów... Byłoby idealnym miejscem dla takiej fabuły... A zrobili z tego zwykłe napierdzielanie bez klimatu

Super były też rozwiązania z Ogniem i zużywaniem się broni wyśmienity. Sytuacje kiedy rakieta z RPG wypadała mi pod nogi kręcąc na ziemi "bączka" były niesamowite :) Zacinanie się broni również... Ale kurde, te misje... ciągle to samo x(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej