Autor Wątek: Persona 3 Portable - P3P - US: 6. lipca 2010  (Przeczytany 13750 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Persona 3 Portable - P3P - US: 6. lipca 2010
« dnia: Stycznia 20, 2010, 21:29:06 pm »


http://www.atlus.com/p3p/

Kiedy? 6. lipca 2010 w US

Co to jest? Persona 3 Portable jest usprawnioną wersją hitu z PS2. Jednocześnie gra posiada kilka rozwiązań z Persony 4, które mają ułatwić i uprzyjemnić rozgrywkę.

Jestem jak Castor Krieg, i kupiłem już P3 oraz P3: FES. Wiem, że ten noob kupi również P3P, ale ja mam wątpliwości. Co dodano do P3P aby warto było zakupić trzecią wersję gry?

Po pierwsze mamy możliwość gry dziewczyną, co wpłynie na opcje dialogowe oraz niektóre Social Links. Dodano także kilka Social Links specjalnie dla bohaterki. Dodano dwa nowe poziomy trudności dla masochistów. Poza tym w lokacjach poruszamy się już jedynie kursorem, bez możliwości chodzenia główną postacią.

Największe zmiany zaszły w systemie walki, teraz możemy kierować każdym człownkiem drużyny. Jednocześnie członkowie drużyny otrzymali umiejętność Guard, co zapobiegnie śmierci głównego bohatera w momencie otrzymania śmiertelnego ciosu.

Na koniec dostaniemy kameo postaci z Persony 4 - Yukiko Amagi - gdyż przyjdzie nam odwiedzić jej tawernę/hotel.

Mam za dużo pieniędzy więc kupiłem PSPGo. Niesamowity szajs, do tego gry mogę kupić jedynie na PSN!

Atlus ogłosił, że gra będzie dostępna równocześnie na PSN w USA. Nie wiem jak jest z restrykcjami dotyczącymi kart kredytowych, ale z zakupem nie powinno być większego kłopotu.

Gdzie mogę zamówić? http://www.videogamesplus.ca/ Świetna obsługa i specjalnie zaniżą cenę aby cło się nie przyczepiło.

Boję się kupować w Internecie! Zły Pan zabierze dane mojej karty. Na VG+ istnieje możliwość zakupu kontem PayPal, w takim przypadku żadne dane karty kredytowej nie docierają do sprzedacy, płatność jest jednak natychmiastowa (w przypadku CC obciążają w momencie dostępności towaru). Jeśli i to nie pomoże i nadal boisz się kupować przez Internet - żal mi ciebie, skoro miliony ludzi korzystają z eBaya codziennie to chyba nic strasznego się nie stanie?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2010, 21:30:53 pm wysłana przez Castor Krieg »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Persona 3 Portable - P3P - US: 6. lipca 2010
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 21, 2010, 07:06:03 am »
Trzeba będzie zakupić - zwłaszcza, że w P3 nie grałem  :oops:

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Persona 3 Portable - P3P - US: 6. lipca 2010
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 15, 2010, 00:59:41 am »
Cytuj
Największe zmiany zaszły w systemie walki, teraz możemy kierować każdym człownkiem drużyny. Jednocześnie członkowie drużyny otrzymali umiejętność Guard, co zapobiegnie śmierci głównego bohatera w momencie otrzymania śmiertelnego ciosu.

Dupa. Mimo, że momentami to co robili członkowie mojej drużyny podczas walk w P3 doprowadzało mnie do jasnej kurwicy, to jednak to "ułatwienie" z P4 odebrało troche smaku grze.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Persona 3 Portable - P3P - US: 6. lipca 2010
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 15, 2010, 01:11:42 am »
Da się to chyba dać na auto więc nie widze problemu :>

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Persona 3 Portable - P3P - US: 6. lipca 2010
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 16, 2010, 08:02:10 am »
Get Your First Look at Persona 3 Portable in English

Cytuj
Those who were waiting to see the localized version of Persona 3 Portable in action are in luck, as Atlus has just released their first video walkthrough for the game, which gives players their first look at the game's North American localization.

Persona 3 Portable includes all of the extras found in the Director's Cut version of the game, Persona 3: FES, as well as some new extras such as being able to play as a female character for the very first time in series (Persona 3-on) and including many of the gameplay and battle tweaks found in Persona 4, which was released back in late 2008.

Persona 3 Portable will be available on the PSP on July 6, 2010. Atlus will be releasing more videos in the coming months, with the next video walkthrough featuring the new additions to the game, such as the first-ever addition of a female playable main character in the Persona series.