Autor Wątek: Policja  (Przeczytany 28938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Policja
« Odpowiedź #80 dnia: Marca 23, 2010, 14:23:37 pm »
nie bede czytal czalego watku, bo nie chce sie denerwowac z rana, wiec dwa (pierwsze lepsze) cytaty:
Cytat: Miazga
Tylko raz trafiły się zjebusy. Stałem sobie z kumplem na rogu późno w nocy, ja miałem iść w swoją stronę, on w swoją (...). Ale to nic, wazne że się dobrze bawili spisując nas i przeszukując za gówno.
pier**lisz. pier**lisz jak potluczony. to ze slyszales w radio nic nie znaczy, oni wlasnie w tym momencie mogli byc na interwencji w tej konkretnej sprawe. nie mozesz wiedziec, czy wlasnie nie szukali na miescie kilku mlodych chlopakow, ktorzy zrobili zadyme (np. w tym klubie). nie wiesz jak bylo, urazilo to po prostu Twoja "kozacka" dume i pier**lisz. konfabulujesz. konfabulacja jest cecha dzieci (robia to caly czas, rowijajac m.in. wyobraznie) badz niedojrzalych osobowosci (robia to wlasnie w takich sytuacjach jak opisales, gdy doznaja porazki, niepowodzenia).

Po pierwsze, jeśli zamierzasz w kilku linijkach trzy razy wmawiać mi, że pier**le, następnie nazywać konfabulantem, a potem przyrównywać do dzieci i/lub niedojrzałych osobowości, to następnym razem po prostu zamknij mordę. Jak masz ochotę rzygać kwasem, to won na podwórko.

Po drugie, dyspozytorka ich wzywała. Wiedziała, że gówno robią. Inne patrole najwyraźniej były zajęte - dwa razy prosiła gości, którzy nas spisywali, żeby pojechali pod tancbudę bo się tam napier**lają. Nie obchodzi mnie, czy w tym samym czasie było podejrzenie, że mooooże gdzieś tam w mieście jest jakaś niegrzeczna ekipa i akurat ta grupka policjantów ich szukała. Nie byliśmy to my i idioci powinni od razu połączyć sobie kilka faktów - np. takich, że stoimy i nic nie robimy, nie mamy alkoholu, jest nas tylko dwóch, rozmawiamy a nie drzemy ryje itd itp, ergo nie ma powodów do czepiania się. Mogli do nas podjechać, powąchać, obadać, ale do chu**, to trwało naprawdę kawał czasu, a w tym czasie pod dyskoteką latały flaki. Absolutnie im się nie spieszyło żeby coś z tym zrobić - policjant odparł do dyspozytorki leniwe "zaaaaraaaa...." po drugim wezwaniu na miejsce bójki. Już teraz rozumiesz randomowy użytkowniku globalnej sieci, czy dalej będziesz walił łbem w klawiature tak długo aż wyjdzie ci na monitorze 3 x "pier**lisz", "konfabulujesz" czy co tam jeszcze sobie postanowisz?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Policja
« Odpowiedź #81 dnia: Marca 23, 2010, 14:46:00 pm »
heh..ja dziś idę zgłosić sprawę z allegro na policję, ciekawe na jakich trafie.

Ja na moje szczęście nie miałem za bardzo kontaktów z policją. Jedno spotkanie skończyło się mandatem: miało być za picie (100zł), ale stanęło na zaśmiecaniu (50zł).

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Policja
« Odpowiedź #82 dnia: Marca 23, 2010, 14:58:11 pm »
Inna sytuacja to wredna nowa policjantka która dawała 50 zł za złe przejście przez ulice, mało miasto, pasów jak na lekarstwo, nie ma możliwości przejścia na pasach...
Jesli jestes 100m i dalej od przejscie dla pieszych, to mozesz smialo przechodzic wedle prawa. Jest wieeele kruczkow prawnych, o ktorych nikt nie wie. Na przyklad kradziez chleba - nic za to zlodziej nie dostanie! Kumpel policjant mi powiedzial. :)

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Policja
« Odpowiedź #83 dnia: Marca 23, 2010, 15:35:18 pm »
No to teraz trochę w skali roku zaoszczędzę. Jakby jeszcze bułki się łapały do tego to miałbym na konsolę w przyszłym roku.
SW-5606-3156-4802

el becetol

  • Gość
Odp: Policja
« Odpowiedź #84 dnia: Marca 23, 2010, 15:52:47 pm »
W "Nędznikach" gość za kradzież chleba dostał 5 lat w kamieniołomach. Sprawdzone info.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Policja
« Odpowiedź #85 dnia: Marca 23, 2010, 16:01:37 pm »
Miazga, ty chyba masz xboxa co?

svonston

  • Gość
Odp: Policja
« Odpowiedź #86 dnia: Marca 23, 2010, 16:45:19 pm »
Cytat: svonston
Choćbyś nawet grzecznie szedł z dziewczyną pod rękę, a 4 takie pary sobie grzecznie patrzyły w oczka i mówiły, jak siebie kochają, to i tak znajdzie się patrol, który będzie widział w takiej grupie bandytów i zbirów na miarę Josefa Fritzla i zapewne przedłużą powrót do domu o jakies ~30-40 minut. Miłe, prawda?
podobny przypadek jak powyzej - pierdolenie czystej wody, tudziez gdybanie (czarnowidztwo?).
No ta, bo nigdy mi się nie przydarzyło, że wracałem z pubu na pełnej kulturce, a panowie policjanci chcieli mnie spisać ot tak, kurwiąc przy tym. E-e, coś ty.



Cytuj
ogolnie osoby sympatyzujace i identyfikujace sie z haslami HWDP i JP na xxx% (i cholera wie jakie jeszcze proste, prymitywne, cwiercinteligentne, dziecinne, zalosne haselka wymysla) sa dla mnie prymitywami i niedojrzalymi gowniarzami. na pochybel i na plasterki!
tyle ode mnie papapa, milego dnia.
No ale, ten, no, hm - myślę, że każdy tutaj ma bekę z takiego cwaniaczka JPna100%, więc o co ci chodzi?



heh..ja dziś idę zgłosić sprawę z allegro na policję, ciekawe na jakich trafie.
Mam przeczucie, że nic z tego nie będzie. Do 200 zł to jest chyba niska szkodliwość. Allegro po 3-4 miesiącach odda ci tą sumę i tyle.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2010, 16:49:59 pm wysłana przez svonston »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Policja
« Odpowiedź #87 dnia: Marca 23, 2010, 17:04:37 pm »
Cytuj
Mam przeczucie, że nic z tego nie będzie. Do 200 zł to jest chyba niska szkodliwość. Allegro po 3-4 miesiącach odda ci tą sumę i tyle.
to że niska szkodliwość to się domyślam (choć naciął tyle osób że powinien beknąć), chodziło mi na jakich policjantów trafię. No i żeby allegro oddało muszę zgłosić na policje.
Niby szuje zdarzają się w każdym zawodzie, ale o policjantach człowiek słyszy najwięcej...pewnie dlatego że wlepiają mandaty.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Policja
« Odpowiedź #88 dnia: Marca 23, 2010, 17:18:48 pm »
Mój post z wczoraj na innym forum nt: oszustwa na allegro.
Cytuj
Z tym allegro jest okej z policją gorzej, wydymali znajomego na 600zł to na policji szukali 3godz osoby kompetentniej do spisania protokołu kradzieży poprzez internet, kolejne 2 spisywali protokół. Jak udało się to załatwić i przeleźć przez tą mękę przysłali dokumentny po 30dniach, potem tylko zgłosił się do ochrony kupujących allegro i w 3 dni miał kasę na koncie. A oni w styczniu przysłali list sądowy z przedawnieniem sprawy jak typ odzyskał kasę pól roku wstecz.
ps: jest odpowiedni temat o takich akcjach.
Wszystko od nowa, od początku...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Policja
« Odpowiedź #89 dnia: Marca 23, 2010, 19:30:29 pm »
Lupi, Music: Policja powinna się zajmować poważnymi sprawami, łapaniem morderców i złodziei, a nie nękaniem przypadkowych ludzi na chodniku czy pod blokiem i szukanie u nich zielska, które jest tak szkodliwe społecznie jak puszczenie bąka na przystanku.

Policja powinna zajmowac się z równą intensywnością i poważnymi sprawami i pierdołami.

Ogólnie, to na policję narzekają Ci, którym "odbierana" jest wolnośc picia w miejscu publicznym, czy palenia trawy- i bardzo dobrze.

Cytuj
ogolnie osoby sympatyzujace i identyfikujace sie z haslami HWDP i JP na xxx% (i cholera wie jakie jeszcze proste, prymitywne, cwiercinteligentne, dziecinne, zalosne haselka wymysla) sa dla mnie prymitywami i niedojrzalymi gowniarzami. na pochybel i na plasterki!
tyle ode mnie papapa, milego dnia.

Wpis, nic dodac nic ując.

_invictus

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-06-2005
  • Wiadomości: 394
  • Reputacja: 0
Odp: Policja
« Odpowiedź #90 dnia: Marca 23, 2010, 20:28:53 pm »
No ta, bo nigdy mi się nie przydarzyło, że wracałem z pubu na pełnej kulturce, a panowie policjanci chcieli mnie spisać ot tak, kurwiąc przy tym. E-e, coś ty.

:) z jednej strony ludzie beczą że policji nie ma nigdy tam, gdzie jest potrzebna, a jak właśnie realizują te wymogi społeczeństwa i służbowe - to jojczenie że to urąga ich wolności obywatelskiej i swobody... O_o
spisali bo: gdyby się okazało że był -wpadek -przestępstwo -wykroczenie w okolicy, to by mieli osoby które tam były i mogły coś widzieć/słyszeć
takie to straszne? dupy ci nie zorali (chyba, no chyba że o wszystkim nie napisałeś)
straight X edge

svonston

  • Gość
Odp: Policja
« Odpowiedź #91 dnia: Marca 23, 2010, 20:34:39 pm »
Tylko problem jest w tym, że jak naprawdę coś się dzieje, to policji jednak nie ma, a do spisywania są pierwsi. Na przykład jak miałem stłuczkę, to czekałem 2 godziny na radiowóz, choć po drugiej stronie ulicy widziałem, jak ze dwa sobie spokojnie patrolowały ulice jadać ~30 km/h.

Zresztą nieważne, o czym tu gadać. Zaczęło się od namawiania do zabijania policjantów.

_invictus

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-06-2005
  • Wiadomości: 394
  • Reputacja: 0
Odp: Policja
« Odpowiedź #92 dnia: Marca 23, 2010, 20:36:32 pm »
ej no stłuczka to nie wypadek, nie było ofiar chyba, wiem, może to i dużo, ale to tak jak z pogotowiem, sprawy układa się priorytetami a nie kolejnością zgłoszeń

btw kiedy stłuczka jest na drodze niepublicznej (nie wiem jaki ty miałes przypadek) to tak na dobrą sprawę nie muszą podjezdzac (tu nawiązuję do tych wozów które mijały cię)
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2010, 20:39:34 pm wysłana przez _invictus »
straight X edge

svonston

  • Gość
Odp: Policja
« Odpowiedź #93 dnia: Marca 23, 2010, 20:43:04 pm »
Nie no, zwyczajnie chodzi mi o to, że często mnie spisywali, jak nie było to potrzebne, niepotrzebnie kurwili, wyzywali, wlepiali niepotrzebne mandaty czy to mi czy znajomym. Natomiast jak trzeba było coś zadziałać (tutaj ta stłuczka na normalnej ulicy w mieście, dzwoniłem zarówno ja, jak i osoba z drugiego samochodu, kradzież telefonu, jakieś takie zdarzenia), to niestety, ale mi niezbyt pomogła lub pomogła od niechcenia.

Kradzież portfela w którym było 50 zł to niska szkodliwość i niewarto ruszać tyłka, zaś żeby spisać małolatów i sprawdzić im IMEIe w komórce, to już ok. Tylko w tym rzecz.

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Policja
« Odpowiedź #94 dnia: Marca 23, 2010, 21:20:45 pm »
Jednego zadźgają nożem (to przez gry pewnie), innego spalą.  :-? Ta dzisiejsza, dresiarska młodzież  :-? :angel:

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Policja
« Odpowiedź #95 dnia: Marca 23, 2010, 23:44:00 pm »
Ci którzy bronią policji że jest taka super to zapewne mają w rodzinie kogoś takiego albo sami w niebieskich ciuszkach śmigają na służbie. W Polsce policjant jeszcze długo będzie nie lubianą postacią już nie mówię o skojarzeniach z milicją i piętnie jakie tamte czasy odcisnęły w umysłach wielu polaków. Starzy policjanci tamtymi czasami żyją dlatego potrafią być chamscy, wulgarni i nieokrzesani młodzi natomiast są słabo wyszkoleni nie znają się na przepisach. Młodych ludzi traktują jednakowo a jak usłyszą że student to już w ogóle byle upokorzyć i zawstydzić. Jakby taki ch** jeden z drugim nie miał aspiracji do nauki a może sam zostanie jeszcze kiedyś tym jeb**ym studentem. Policja jest żałosna jest potrzebna ale w naszym kraju działa nie tak jak powinna. Jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim się coś zmieni. Mojego kuzyna ojciec swoją drogą  blokersa  JP na 200%  był pałą i napier**lał ludzi w Gdańsku. Nie raz słyszałem teorie że powinni temperować młodzież i zrobić porządek bo za dużo swobody teraz mają. Jakoś bardziej dobitnie to powtarzał nie chce już dokładnie pisać bo nie zwykłem tyle przeklinać. Ile jeszcze ludzi w podobny sposób myślących tam pracuje. Prawda jest taka że policji większość ludzi w Polsce po prostu nie trawi. Ojciec jest żołnierzem zawodowym a policji bardzo nie lubi mimo iż  mandatów nie dostaje. Zawsze mi powtarzał „a kto ich lubi… nikt”

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Policja
« Odpowiedź #96 dnia: Marca 24, 2010, 00:02:05 am »
Wow, generalizacja na całego, brawo.

1. Nie, nie mam w rodzinie nikogo w policji, ani sam w granatowym/czarnym mundurku nie ganiam.
2. Naprawdę sądzisz, że wszyscy policjanci to tępe chu**, którym się nie chciało iść na studia i teraz znęcają się nad biednymi żakami? Naprawdę? Zdziwi Cię pewnie, że są ludzie, którzy z powołania idą do policji i robią tam karierę, do czego studia są już potrzebne.
3. Żeby mieć zdanie, że student to chlejący brudny syf, często nierób, z debilnym poczuciem humoru, wcale nie trzeba być policjantem.  :roll:
4. Żeby myśleć, że obecna młodzież ma za dużo swobody i należałoby ją temperować i zrobić porządek również nie trzeba być gliną.

I mogę odbić piłeczkę w drugą stronę. To, że trafiło Ci się spotkać policjanta-chama, bądź policja sprawiła Ci kiedyś kłopoty nie oznacza, że wszyscy tam są gnojami.
To, że jednej czy drugiej sprzedawczyni zdarzyło się wydać mi źle resztę nie oznacza, że wszystkie panie siedzące za kasą mają problemy z rachunkami.
Generalizacja to cholernie zła rzecz.
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2010, 00:06:11 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Policja
« Odpowiedź #97 dnia: Marca 24, 2010, 08:00:00 am »
Ja mówię o krawężnikach tudzież drogówce mam świadomość że w policji trzeba kończyć studia żeby być wyżej. Nie szufladkuje ich wszystkich razem mówię tylko że strasznie dużo policjantów to kur** uważające się za bóg jeden wie kogo.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Policja
« Odpowiedź #98 dnia: Marca 24, 2010, 09:13:31 am »
Wow, generalizacja na całego, brawo.

Ogólnie, to na policję narzekają Ci, którym "odbierana" jest wolnośc picia w miejscu publicznym, czy palenia trawy- i bardzo dobrze.

;)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Policja
« Odpowiedź #99 dnia: Marca 24, 2010, 09:19:49 am »
Tekst, że "generalizacja jest zła" działa oczywiście w obie strony ;)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Policja
« Odpowiedź #100 dnia: Marca 24, 2010, 10:44:11 am »
Jak tak bardzo niektórzy nie lubią policji, to ruszcie się do innego kraju, gdzie policji praktycznie nie ma, a tak zachwalane w hippopowych piosenkach sprawiedliwośc ulicy jest na porządku dziennym. Jakieś Zimbabwe, czy inna Etiopia. Będziecie się czuc jak w raju.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 981
  • Reputacja: 132
Odp: Policja
« Odpowiedź #101 dnia: Marca 24, 2010, 10:58:03 am »
Nic tylko się zgodzić, tam kosa w żebra i taką sprawiedliwość dostaniecie. A policja to nie tylko problem w Polsce bo i wszędzie.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Policja
« Odpowiedź #102 dnia: Marca 24, 2010, 13:16:01 pm »
Jak tak bardzo niektórzy nie lubią policji, to ruszcie się do innego kraju, gdzie policji praktycznie nie ma, a tak zachwalane w hippopowych piosenkach sprawiedliwośc ulicy jest na porządku dziennym. Jakieś Zimbabwe, czy inna Etiopia. Będziecie się czuc jak w raju.


ty chyba na łeb upadłeś. ja czy master_666 mamy wyjechać, bo zetknęliśmy się z patologią w policji?
zrozum, że ja mam powody aby ich "nie lubić".

btw. ja nie wiem, ale jak dla ciebie np. ściąganie gaci przy kilku kolesiach, którzy ewidentnie mają z tego ubaw, nie jest uwłaczające to tylko pogratulować.

btw. tak w ogóle z twojego nastawienia wnioskuję, że albo masz kogoś bliskiego w policji, albo jesteś idealnym kandydatem na konfidenta. pzdr
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2010, 13:18:45 pm wysłana przez s00s »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Policja
« Odpowiedź #103 dnia: Marca 24, 2010, 16:39:45 pm »
btw. tak w ogóle z twojego nastawienia wnioskuję, że albo masz kogoś bliskiego w policji, albo jesteś idealnym kandydatem na konfidenta.

Dzisiaj widziałem jakiegoś łysego z napisem na koszulce "stop konfidentom"- te same klimaty widac.

Swoją drogą nie wiem czym jest bycie konfidentem w tym przypadku- wytłumaczysz może?

I nie, nie mam nikogo w policji w rodzinie.

el becetol

  • Gość
Odp: Policja
« Odpowiedź #104 dnia: Marca 24, 2010, 16:56:52 pm »

Cytat: Music
Dzisiaj widziałem jakiegoś łysego z napisem na koszulce "stop konfidentom"- te same klimaty widac.

Wiadomo, ktoś krytykuje policje na forum, to pewnie łysy, a jak łysy to głupi i prymitywny. A jak głupi i prymitywny to nie może mieć racji w dyskusji z Musiciem, inteligentnym i wykształconym przedstawicielem elity z wielkiego miasta.

Cytat: Mr Zombie
Generalizacja to cholernie zła rzecz.


_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Policja
« Odpowiedź #105 dnia: Marca 24, 2010, 20:29:13 pm »
Nie czepiam się nawet tego że łysy (sam pewnie kiedyś będę, Bruce Wills łysy wciąż wygląda jak kozak), bardziej mi o tą bluzę chodziło.
Może więc wyjaśnisz co oznacza byc konfidentem chociaż?

svonston

  • Gość
Odp: Policja
« Odpowiedź #106 dnia: Marca 24, 2010, 20:32:38 pm »
Milion kierunków na studiach i poczucie wyższości nad innymi, a nie znać tak prostego słowa... :roll:

konfident
1. «tajny współpracownik policji, wywiadu itp.»

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Policja
« Odpowiedź #107 dnia: Marca 24, 2010, 21:11:00 pm »
Co znaczy słowo to wiem, ale nie wiedziałem jak to odnieśc do takiej sytuacji.

Z tego co rozumiem w takim razie, po prostu są przeciwko powiadamianiu policji kiedy coś się dzieje, czy tak? Np jeśli drechy urywają mi lusterka w samochodzie przed blokiem i dzwonię na policję, to czyni ze mnie konfidenta? Czy też muszę byc oficjalnie zatrudniony na tego typu stanowisku?

svonston

  • Gość
Odp: Policja
« Odpowiedź #108 dnia: Marca 24, 2010, 21:20:22 pm »
Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz w pewnych sytuacjach?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Policja
« Odpowiedź #109 dnia: Marca 24, 2010, 21:39:34 pm »
Zgaduję co może oznaczac hasło "stop konfidentom", jeśli nikt nie potrafi tego wytłumaczyc.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Policja
« Odpowiedź #110 dnia: Marca 24, 2010, 21:43:56 pm »
_Music zawiodłem się na Tobie :o

Dobra wytłumaczę. Konfident to człowiek podpierdalający na komendzie inne osoby itp. Inaczej zwany sprzedawcą, frajerem, kablem, uchem, chujem.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Policja
« Odpowiedź #111 dnia: Marca 24, 2010, 21:50:30 pm »
Aha.

No to ma jakiś sens chociaż. Dziekuję.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Policja
« Odpowiedź #112 dnia: Marca 25, 2010, 09:14:55 am »
Cytat: el becetol
Wiadomo, ktoś krytykuje policje na forum, to pewnie łysy, a jak łysy to głupi i prymitywny...
lysy, prymitywny, w bluzie, sympatyk HWDP i JP 100%, sluchajacy hip-hopu (tfu!) i na dodatek posiadacz xboxa (ze sterta plytek DVD-R). no zgroza prosze Panstwa!  ;)

_invictus

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-06-2005
  • Wiadomości: 394
  • Reputacja: 0
Odp: Policja
« Odpowiedź #113 dnia: Marca 25, 2010, 09:44:01 am »
btw. tak w ogóle z twojego nastawienia wnioskuję, że albo masz kogoś bliskiego w policji, albo jesteś idealnym kandydatem na konfidenta. pzdr
pisowski bełkot

Dobra wytłumaczę. Konfident to człowiek podpierdalający na komendzie inne osoby itp. Inaczej zwany sprzedawcą, frajerem, kablem, uchem, chujem.
uuuu powiem to koledze który poszedł na komende podpierdolić sąsiada który był  bił dziecko, co za kutasów mam za kolegów, i konfidentów
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2010, 09:47:48 am wysłana przez _invictus »
straight X edge

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Policja
« Odpowiedź #114 dnia: Marca 25, 2010, 09:46:51 am »
btw. tak w ogóle z twojego nastawienia wnioskuję, że albo masz kogoś bliskiego w policji, albo jesteś idealnym kandydatem na konfidenta. pzdr
pisowski bełkot

wut??

Dobra wytłumaczę. Konfident to człowiek podpierdalający na komendzie inne osoby itp. Inaczej zwany sprzedawcą, frajerem, kablem, uchem, chujem.
uuuu powiem to koledze który poszedł na komende podpierdolić sąsiada który był dziecko, co za kutasów mam za kolegów, i konfidentów

nie widzę nic złego w byciu dzieckiem. konfident jak się patrzy ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2010, 09:49:31 am wysłana przez s00s »

_invictus

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-06-2005
  • Wiadomości: 394
  • Reputacja: 0
Odp: Policja
« Odpowiedź #115 dnia: Marca 25, 2010, 09:51:20 am »
wiadomo z kontekstu o co mi chodziło :) nie umiem na laptopie pisać, jakieś te klawisze małe


pisowski bełkot

wut??

jakos tak mi się skojarzyło z rzucaniem na lewo i prawo kto może/mógł być kandydatem na TW paredziesiąt lat temu
taka sama retoryka
straight X edge

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Policja
« Odpowiedź #116 dnia: Marca 25, 2010, 10:05:55 am »
spoko, ale wiesz. music ich broni, tak jakby nie wiem co. ma przecież nawet na forum przykłady, że patologie w policji są na porządku dziennym (o ile wtedy takie coś jest dalej patologią:P). no nic nie poradzę, że ktoś ma klapki na oczach.

zresztą nie od dzisiaj wiadomo, że music najchętniej włożyłby każdemu kamerę nawet w dupę, ot tak, dla kontroli.

a kandydatem na TW mógł być każdy, to "oczywista oczywistość". nie każdy nim był ;)

_invictus

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-06-2005
  • Wiadomości: 394
  • Reputacja: 0
Odp: Policja
« Odpowiedź #117 dnia: Marca 25, 2010, 10:13:05 am »
stary, wszędzie są patologie, nawet w straży pożarnej :)
ale policja to część tego państwa, część władzy, może i patologicznej, ale jednak trzymającej ten burdel w jako takim ładzie
nie masz innych zmartwień? ja tylko raz miałem problem z policją i nawet, pomimo tego ze trafilem na buraków, wszystko skończyło się z uśmiechami, a tak to staram się nie prowokować problemów, jak chca mnie ot tak po prostu wylegitymować, to czemu nie? to jest element
prewencji a nie złośliwości
straight X edge

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Policja
« Odpowiedź #118 dnia: Marca 25, 2010, 13:17:47 pm »
Ano temu, że jako spacerujący sobie gość nie mam ochoty wdawać się w rozmowy z kilmkolwiek, czy to policjant czy baba z zakupami. Nie mam ochoty się przedstawiać, machać dowodem, legitymacją i pokazywać co tam kryję w portfelu. I taka "rozmowa" trwa zazwyczaj minimum 20 minut przez uciekają mi autobusy itp. Czemu zapobiegają te spisywania? Ilu przestępców wpadło do pudła po spisaniu? ZERO. Powinno się tego zakazać natychmiastowo. Co innego legitymowanie kogoś kto rozp**rdala przystanek albo wali browary na ulicy (lub w jakikolwiek inny sposób lekko łamie prawo). Ale spisywanie dzieciaków i przechodniów lol?
SW-5606-3156-4802

_invictus

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-06-2005
  • Wiadomości: 394
  • Reputacja: 0
Odp: Policja
« Odpowiedź #119 dnia: Marca 25, 2010, 13:31:53 pm »
Czemu zapobiegają te spisywania? Ilu przestępców wpadło do pudła po spisaniu? ZERO.

skąd to wiesz?

Cytuj
Co innego legitymowanie kogoś kto rozp**rdala przystanek albo wali browary na ulicy (lub w jakikolwiek inny sposób lekko łamie prawo). Ale spisywanie dzieciaków i przechodniów lol?

:) tak, może jeszcze mają prosic gówniarzy ktorzy rozjebują wszystko, czy łaskawie sie wylegitymuja? :D no prosze cie :)
nie podoba ci sie legitymowanie, przeprowadz sie do innego kraju, głosuj na partie ktora zniesie takie przywileje policji, nie rządaj, żeby
był porządek, bo sam nie chcesz sie do jego wzrostu przyczynic
straight X edge