Prehistoria gen > PlayStation 2

Devil May Cry 3

(1/46) > >>

Anonymous:
Jak wasze oczekiwania wobec nadchodzącego hiciora ?? Devil May Cry 3 ja po obejzeniu trailera nie moglem uwiezyc ze jast tak wypas a i dam pare fotek:












Wypasny trailer musisz tu kliknąc i ...  wessij 26,4mb soczystego trailera DMC3

ren:

a tak wyglada demo, ktore jest dalaczane do japonskiej wersji Resident Evil Outbreak File #2. demo mozna jush zassac z suprnovy, ale co mi po nim, skoro nie mam zmodowanej konsoli :/

wkazdym razie tutaj podaje linki do filmikow z przejscia, dwoch pierwszych misji dostepnych na tym demie. obadac warto, bo to co ten koles wyczynia naprawde sie w pale nie miesci ;> (akcja z shotgunem mnie rozwalila :\)

Mission 1
Mission 2

dotad muza w dmc byla zajebista (szczegolnie w dmc1, w dmc2 jush gorzej), ale to co tutaj slyszymy rozklada wszystko inne. (wokal, nie bgm'y :|)

Anonymous:
ej ja nie gralem w dmc2 ale chcem kupic orginal powiedz mi cos o niej ziom!!

ren:
Widzisz ziom, DMC2 to nie to samo co DMC. w DMC, gralem jakis czas temu i bylem ta gra poprostu zauroczony. Z dwojka jest inaczej. - nie ma jush takiego klimatu, muza jest slabsza... Ogolnie giera opiera sie na rozwalaniu hord, wszelkich stworow, ale po pewnym czasie, zaczyna to byc troche nurzace i monotonne. Niczym nowym nie zaskakuje. Oczywiscie nowe umiejetnosci Dantego daja wieksze pole do popisu, i efektownie to wszystko wyglada. To jest to co przemawia za DMC2. Daltego nie zaluje kupna. Przechodze Gre drugi raz - tym razem na hardzie, i calkiem dobrze sie bawie. Wiec tak - jesli nie grales w zadne DMC - lykaj DMC1 - jesli przeszedles DMC1 i chesz ostrej rozpierduchy - lykaj DMC2 - ale nie nastawiaj sie, na nic wiecej.




Wracajac do teamtu - nie bardzo jestem wtajemniczony co do fabuly DMC3 (ktora tutaj jest jush konkretna), ale to zero, ktore pojawia sie w trailerze, przed trojka - moze to swiadczyc o tym ze to bedzie prequel - pozatym Dante jakos mlodziej wyglada - kolo z ktorym walczy Dante, to jego brat... (czyzby Nelo Angelo?)...
Dlaczego Europejczycy musza zawsze najdluzej czekac? :( (05.2005)

Lobos:
tak, nowy devil to prequel, poznamy cala sciezke Dantego i jego brata, ktory stoczyl sie na zla strone. z opowiadan ludzi, ktorzy juz grali w demko wynika iz bedzie to kawal udanej roboty. w sumie juz na trailerach widac powera gry, to wymiatanie gunami jest przepiekne. ciekawe jak sie spisza te 3 rodzaje napierdowy, gunslinger, swordmaster itd. laska, ktora poluje na obu siwusow tez zapowiada sie klimatycznie. nic tylko czekac (albo przerabiac konsole i sciagac demo;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej