Prehistoria gen > PlayStation 2

Najlepsze gry na PS2 TOP10

(1/10) > >>

Rodi:
Witam, postanowiliśmy wrzucić na GO listę TOP10 najlepszych gier na PS2. Niestety, bez waszej pomocy nam się to nie uda. Podajcie 10 najfajniejszych gier na PS2 z krótkim uzasadnieniem. Wszystko znajdzie się na głównej.

Kyokushinman:
1. MGS3:Subsistance - zdecydowanie najlepsza giera poprzedniej generacji posiadające extra grafe, kapitalne audio, epickie walki z bossami i mega grywalnośc (ocena 10-).
2. Resident Evil 4 - jak dla mnie to najlepsza część serii (ocena 10=)
3. God Of War 2 - co tutaj dużo gadać giera jest dla mnie lepsza od trójki (ocena 9+)
4. Winning Eleven 7, PES3 - jedna z najbardziej miodnych gier w historii (ocena 9)
5. Tekken 5 - najlepsza bijatyka poprzedniej generacji (ocena 9)
6. GTA:SA (ocena 9)
7. Jak 2 (ocena 9)
8. God of War (ocena 9-)
9. Tekken Tag Tournament (ocena 9-)
10. Burnout 2 (ocena 9-)

Calam:
1 Final Fantasy X - bo to jeden z najlepszych JRPG na ps2 (imho)
2 Okami - za klimat, piękno i całokształt - dla mnie jedna z najlepszych gier na Ps2
3 Devil May Cry - za niezapomniany mroczny klimat, świetny system walki, nie wspominając, że stał się wzorem dla innych świetnych tytułów
4 God of War 2 - bo In the end there will be only chaos ;p
5 Gran Turismo 4 - bo to jedna z najlepszych ścigałek na ps2
6 Kingdom Hearts 2 -bo nie trzeba mieć 10 lat żeby się dobrze bawić w świecie Disney'a
7 Tekken 5 - bijatyka, z którą spędziłem masę godzin / świetna gra na meetingi przy browarze ;p
8 Trylogia Prince of Persia - za klimat, za soundtrack, elementy platformowe oraz świetne wykorzystanie licencji starego Prince of Persia
9 WRC 4 - bo brakuje mi tej gry na obecnej generacji
10 Resident Evil 4 - bo przeszedłem całą grę zabijając regeneratory ( w tym iron maiden) bez stosowania podczerwieni w snajperce. Oczywiście nie dlatego, że byłem taki kozak, tylko z powodu przeoczenia tego dodatku do broni :P . Nie jestem zwolennikiem tego typu gier, ale przy RE4 naprawdę dobrze się bawiłem/bałem :D

Juras:
1. Monster Hunter 2- 1000h+ zabawy w coopie, jedne z najlepszych projektów broni/zbroi jakie mi było dane zobaczyć      plus cała reszta. (ocena 99/100-zaniżona,bo dostępna "tylko" w Japonii)

2. Final Fantasy X - ostatni "typowy" fajnal. (ocena 98,5/100)

3. Valkyrie Profile 2 Silmeria- nordycka mitologia po japońsku, klimat, muza i grafika na którą x360 patrzył z zazdrością. (ocena 98,47/100)

4.  Devil May Cry- ŁoŁ, ŁoŁ, ŁoŁ po ograniu dema a później całej gry. (ocena 97,99)

5. ICO- coś pieknego. (ocena 98,636/100)

6. Shadow Of The Colossus- walki z kolosami. (ocena 98,620/100-słabiutki framerate)

7. Silent Hill 2- historia, latarka-cienie, radio, KLIMAT,Piramidogłowy, muza. (98,822/100-chcoiaż jednak chwilę się zastanawiałem czy nie dać 98,823 ze względu na Piramidogłowego)

8. Silent Hill 3- ogółem trochę gorzej, ale w kwestii oprawy-wygląd postaci, szczególnie twarze na scenach przerywnikowych zawstydzają girsy (98, 819/100)

9. God Of War 2- epickość (ocena 96,96/100)

10. Cała reszta o której zapomniałem/nie mieści się na liście.

piter86:
1.Shadow of the Colossous - genialny klimat , świetna oprawa audio-wizualna , pomysłowe starcia z kolosami.
2.Medal of Honor Frontline - jeden z lepszych shooterów na czarnulkę (żaden tam pseudo Halokiller).
3.God of War - studio sony santa monica potrafiło wyciągnąć ostatnie soki z ps2. Przyjemny slasher.
4.MGS 3 :Snake Eater  - pomimo mega kiczowatości , to po jedynce najlepsza część serii.
5.Omnimush 3 - może i nie jest to rewelacyjny tytuł , aczkolwiek za intro powinien otrzymać jakiegoś oscara.
6.Burnout 3 Takedown - wspaniała arcade'owa ścigałka z śliczną kolorową oprawą i zabójczą prędkością sfinalizowaną kraksą na bandzie. Przez co najmniej miesiąc katowałem tryb crash.
7.Devil May Cry - najlepszy slasher na konsolkę sony.
8.Resident Evil 4 - świetna gra akcji, choć niestety do swoich poprzedników nie podobna. Jak na zubożały port z NGC gra wyglądała naprawdę zacnie.
9.MGS 2 : Sons of Liberty  - pomimo swojej ułomności pod kątem fabularnym , gra nadrabiała (jak na tamte czasy) innowacyjnym gameplayem i ładną grafiką.
10.Gran Turismo 3 A-spec - najlepsza gra wyścigowa z zacięciem symulacyjnym od czasów 2.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej