GameOnly > Elektronika / Gadżety

Słuchawki

(1/23) > >>

Kerth:
Słabo stoję w temacie elektronicznych gadżetów więc prosiłbym o pomoc osoby w temacie obeznane

Poszukuję słuchawek bezprzewodowych, które miały by na sobie dedykowane przyciski do multimediów (wmp, winamp, youtube itd) takie jak play/pause, next, previous itd.
Jeśli chodzi o zasięg to nie musi być bardzo duży. Chodzi o to, żebym mógł swobodnie chodzić po mieszkaniu słuchając muzyki/audiobooka mając możliwość zatrzymania, zmiany piosenki itd. Z góry dzięki.

inż. Oscyp:
Wykop.pl

poszukuję słuchawek na pałąku do 60 zeta. Póki co znalazłem AKG k403, ale jestem otwarty na propozycje. Dźwięk nie jest dla mnie najważniejszy, bo będę ich używał do słuchania muzyki ze streamow na kompie, bardziej zależy mi na tym by byly wygodne i trwałe (w sposób adekwatny do małego hajsiku oczywiście).

Ryo:
http://www.urbanears.com/headphones/plattan/plattan-black/

Kumpel chce mi opchnąć za 120 zł. W sumie potrzebuję obecnie słuchawek do kompa. Audiopedofilem nie jestem, a czytałem, że dają radę. Chyba dobry deal, nie?

windomearl:
Ładne słuchawy.

andryush:
Dzisiaj oglądałem słuchawki douszne, do smartfona. Polecam słuchawki firmy JVC, nie znam konkretnego modelu ale w cenie do 50zł oferują bardzo szerokie w porównaniu do konkurencji pasmo przenoszenia 10hz-23khz. Wcześniej zgubiłem swoje słuchawki tej firmy ale też były mega. Słuchawki innych firm zbliżone pasmo oferują tylko w droższych modelach od 80zł (8hz-23khz) natomiast w granicach tych 50zł dostajemy słuchawki z marnym pasmem 20hz-20khz,  czyli brakuje basu a i góra nie wypada najlepiej.

Polecam wiec zwrócić uwagę na sprzęt tej firmy, bo robią na prawdę dobre rzeczy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej