Past Gen > Xbox 360

Forza Horizon

<< < (51/51)

Moldar:
Odkopię trupa. Ostatnio chciałem coś pojeździć i w sumie była forza horizon 4, ale już trochę pograłem i zastanawiałem się czy kupić dodatki. Były trochę drogie, to padło na nfs z 2015 ale model jazdy kompletnie mi nie podszedł. Spróbowałem wrócić do pierwszej forzy i kurde była to świetna decyzja. Gra się naprawdę świetnie, model jazdy siedzi mi idealnie. Kosić buraków się nie da, ale wiadomo, to pierwsza część. Póki co znalazłem coś dla siebie i jaram się mocno, że następnie kupię chyba dwójkę w którą grałem mało i zaraz po tym trójkę, w którą nie grałem wcale. Do tego gra ciągle wygląda naprawdę dobrze, wsteczna kompatybilność działa 6/6, a i podbicie rozdzielczości spowodowało, że wygląda naprawdę ekstra nawet dzisiaj, xbox one x robi to naprawdę dobrze, oby Microsoft dodawał więcej gier na Scarlet.

Najgorsze, że do jedynki i dwójki nie da się już kupić dodatków, a z chęcią bym je ograł :)

RyoHazuki:
Jedynka to moja ulubiona część. Klimat Kolorado wylewa się z ekranu. Do tego piękne widoki. Super gierka.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej