Autor Wątek: Killer is Dead  (Przeczytany 19033 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Killer is Dead
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 03, 2013, 16:13:48 pm »
Yep, dostepna jest wersja japonska. O dziwo mozna w niej ustawic wokale japonskie, badz angielskie, a takze angielskie napisy. Co do samej gry, bardzo podobna jest do No More Heroes 2, tyle ze z bardziej rozwinietym systemem walki oraz ciekawsza historia, ktora nakreca by nie odkladac pada i brnac dalej. Wciaz przewijaja sie w tle laski, mini-gry, mapa swiata z wyborem misji, pokrecone postacie wraz z dialogami. Gra utrzymana jest w typowo mrocznym klimacie (mroczniejszym niz NMH) przeplatanym rozowymi lalami i specyficznym dla mang/anime poczuciem humoru.  Jedynie do czego bym sie obecnie przyczepil to czasami zla praca kamery (zbyt bliskie najazdy na postac) oraz praktycznie antydesktrukcyjne srodowisko (mozna jedynie rozbic pare waz na caly poziom przez co mozna odniesc wrazenei jakby to byla jakas podrasowana wersja gry z WII). Poziomy sa ciekawie zaprojektowane, chociaz mozna czasem odniesc wrazenie, ze juz gdzies widzialo sie cos bardzo podobnego (No More Heroes). Mimo wszystko uwazam, ze fani Sudy nie beda zawiedzeni i naprawde warto zainwestowac w ten tytul.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2013, 16:15:27 pm wysłana przez bebbop »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killer is Dead
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 03, 2013, 22:39:34 pm »
mozna w niej ustawic wokale japonskie, badz angielskie, a takze angielskie napisy.
Ekselent.

Czekam na premierę w EU.

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Killer is Dead
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 15, 2013, 10:31:59 am »
Przelazlem, wiec dodam cos jeszcze od siebie. Fani Sudy beda wniebowzieci. Naprawde kawal solidnego softu.  7 plansza majsterczyk pod wzgledem muzyki, miejscowki oraz bossa. Ostatni raz takie wrazenie chyba zrobil na mnie Metroid Prime. Niestety gra posiada dosyc powazny mankament, jakim jest jej dlugosc. Poziom normal + wylizanie praktycznie wszystkich scian zajelo mi
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Dodatkowo gra jest dosyc latwa, wiec polecam grac od razu na hardzie (po jednokrotnym przejsciu mamy rowniez dostep do very hard). Na normalu poleglem ze 2-3 razy przy wiekszej liczbie przecywnikow, na bossie ani razu. W przypadku nadchodzacej premiery GTA V raczej srednio oplaca sie inwestowac w ten tytul na premiere. Na pewno warto sie z nim zapoznac, ale ze wzgledu na dlugosc rozgrywki lepiej zainwestowac spokojnie w uzywke po ograniu kolosa z Rockstar, ewentualnie szybko przejsc i pogonic dalej.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2013, 10:52:49 am wysłana przez bebbop »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killer is Dead
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 15, 2013, 11:48:33 am »
Dzięki za info bebbop. W takim razie chyba poczekam z kupnem, aż gra stanieje.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killer is Dead
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 27, 2013, 23:07:46 pm »


 :(

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killer is Dead
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 16, 2015, 09:01:54 am »
Zabrałem się wczoraj za grę i machnąłem na szybko 3 pierwsze Chaptery oraz jedną misję gigolo. Bebbop już trochę opisał o tym tytule i mogę po samym wstępie podpisać się pod jego zdaniem. Wykręcony klimat od razu wciąga, specyficzna grafika w połączeniu z japońskimi głosami daje wrażenie, że uczestniczymy w pokręconym, gore anime. Do tego bardzo dobra muzyka i skowyrne dupeczki. System walki zapowiada się dość interesująco, jest szybko i mam nadzieję, że będzie intensywnie (uniki w ostatnim możliwym momencie, just guardy, guard breaki, rąsia-giwera, teraz drill zdobyłem, najs). Co do poziomu trudności to gram na razie na Normal. Będzie masterowanie poziomów, oj tak.

Po wstępnym liźnięciu gry - jest świetnie, na to czekałem.


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Killer is Dead
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 16, 2015, 15:13:15 pm »
Ta opinia niezwykle przypadła mi do gustu. Leci plus.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killer is Dead
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 18, 2015, 13:38:39 pm »
Chapter 6 mnie urzekł. W kolejce czeka 7,  w którym już wiem czego się spodziewać, bo swego czasu sam wrzucałem z niego screeny. Ogólnie gra petarda, przydałyby się tylko bardziej rozbudowane lokacje. Wykręcony klimat podkręca się jeszcze bardziej. MNIAM.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killer is Dead
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 22, 2015, 00:24:35 am »
Skończyłem gierkę. PETARDA ARCYDZIEŁO 8)