Past Gen > PS Vita

Soul Sacrifice

<< < (5/5)

Sylvan Wielki:
Szata graficzna, pomimo kilku niedociągnięć, jest niczego sobie. Postaci wyglądają dobrze (choć bez rewelacji), jest płynnie i potrafi być efektownie. Zgrzytów nie uświadczyłem. Dałbym 7/10.

Za muzykę bite 10/10. Obok ścieżki dźwiękowej z HLM SS prezentuje jedne z najlepszych utworów jakie słyszałem.

W głowie mam m.in. motyw przewodni z TLoU tudzież z Kryzysa Drugiego, ale przykładowo to:


Głos lektora, bądź naszej cudnej księgi - mistrzostwo.  :grin:

Natomiast osobiście kapitalnie się przy niej bawiłem. Za grywalność, jak i ocenę końcową wrzuciłbym 9/10.

Morfi:
Sylvan jak będziesz chciał zrobić jakieś misje w multi trudniejsze to mam postać na 80/20 lv i zaliczone wszystkie misje poza tymi ostatnimi z Forgotten Pacts, gdzie mam do 6 gwiazdek pozaliczane. Późniejsi bossowie to jakaś masakra i z moją postacią na tak niskim lv obrony to mnei zjadają. Swoją drogą to przechodząc praktyczine całą grę to jakieś może 70-80% bossów zobaczysz. W Forgotten pacts trudniejszych pojawiają się takie skurwole, że sobie odpuściłem. Ale do platynki niedaleko mam to moge chętnie kiedy pograć jak sie ugadamy ;)

Sylvan Wielki:

--- Cytat: Morfi w Października 03, 2014, 10:51:56 am ---Sylvan jak będziesz chciał zrobić jakieś misje w multi trudniejsze to mam postać na 80/20 lv i zaliczone wszystkie misje poza tymi ostatnimi z Forgotten Pacts, gdzie mam do 6 gwiazdek pozaliczane. Późniejsi bossowie to jakaś masakra i z moją postacią na tak niskim lv obrony to mnei zjadają. Swoją drogą to przechodząc praktyczine całą grę to jakieś może 70-80% bossów zobaczysz. W Forgotten pacts trudniejszych pojawiają się takie skurwole, że sobie odpuściłem. Ale do platynki niedaleko mam to moge chętnie kiedy pograć jak sie ugadamy ;)

--- Koniec cytatu ---



Ja często tak z ciekawości stawałem w szranki z tymi bydlakami tylko po to by zobaczyć jak co poniektórzy majestatycznie się prezentują.
Wyślij zaproszenie (zaraz będe grał w Metro to ja mogę) i pomyślimy Morfi  :grin:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej