Autor Wątek: Dead Space 3  (Przeczytany 149024 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #280 dnia: Lutego 09, 2013, 19:23:26 pm »
Ale szpilka w dupci jest.

Co do DS3, to poczekam aż stanieje i zakupię. Kert, ustawka w przyszłości na co-opa? :troll:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #281 dnia: Lutego 09, 2013, 19:30:00 pm »
Po prostu zwracam uwagę, że było. W satysfakcjonujący sposób.
Ehhh :roll:

Wnioskuję, że w satysfakcjonujący dla siebie sposób odniosłeś się teraz do mojego wcześniejszego żartu, który dla Ciebie najwyraźniej był dojebką, bo czaiłeś się na okazję, hehe.

Kert, ustawka w przyszłości na co-opa? :troll:
Bardzo chętnie, bez trolla. Ponoć to najlepszy element w nowym DS i kiedyś tam pewnie zagram. Choć nieprędko na pewno.

el becetol

  • Gość
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #282 dnia: Lutego 09, 2013, 20:07:23 pm »
Różnica jest taka, że ja po twoim poście się uśmiechnąłem i przeglądałem forum dalej nie robiąc afery. Ty po moim uruchamiasz grubą rozkmine z oskarżeniami, spiskami, czajeniem się, dojebkami itp. Spięcie wyraźnie wyczuwalne.

Potem zastanawianie się czemu nikt nowy na forum się nie pojawia, jak tu po każdym żarcie afera na pół dnia. Forum nie jest takie jak kiedyś :(

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #283 dnia: Lutego 09, 2013, 20:09:07 pm »
el becelot - pojawilem sie ja - i mi sie tutaj podoba  :) Zyskaliscie nowego uzytkownika :cf:

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #284 dnia: Lutego 09, 2013, 20:09:49 pm »
Super.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #285 dnia: Lutego 09, 2013, 20:18:39 pm »
Potem zastanawianie się czemu nikt nowy na forum się nie pojawia, jak tu po każdym żarcie afera na pół dnia. Forum nie jest takie jak kiedyś :(
To przecież najbardziej liberalne forum, z jakim miałem do czynienia. W każdym innym, założę ostrożnie - 90% użytkowników już dawno dostałoby po banie i wszystkie "afery" byłyby tłumione w zalążku.

W temacie Dead Space 3, mały easter egg:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #286 dnia: Lutego 09, 2013, 22:19:07 pm »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/oerW8ABV6aQ?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

http://www.eurogamer.net/articles/2013-02-09-ea-has-no-intention-of-patching-the-dead-space-3-loot-exploit

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #287 dnia: Lutego 10, 2013, 00:00:48 am »
Dead Space 3 graficznie na tle wielu gier obecnej generacji plasuje się w dolnych szeregach średnich. Jak dobrze wiadomo, wersja PC jest konwersją z konsoli, co widać na pierwszy rzut oka. Nawet na maksymalnych ustawieniach widzimy brylaste modele, dość sztywne animacje i tekstury drugiej świeżości. Ponadto nie można włączyć żadnych filtrów, co wiąże graczowi ręce i każe z tęsknotą wspominać pierwszego Mass Effecta, w którym efekt ziarna znakomicie podnosił jakość wizualną. Owszem, zapowiadano konsolową konwersję, co nie zmienia faktu, że jest już mocno niedzisiejsza.














A później człowiek wchodzi do tematu jakiegoś bezgrafikowego exa na pc i czyta, że "wygląda spoko świetnie"  :wall_bash:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #288 dnia: Lutego 10, 2013, 02:03:17 am »
Na tych skrinach rzeczywiście ładnie się prezentuje. Tylko, że na skrinach większość gier prezentuje się albo zajebiście, albo gównianie (zależy kto i w jakim celu je dobiera).

A później człowiek wchodzi do tematu jakiegoś bezgrafikowego exa na pc i czyta, że "wygląda spoko świetnie"
Interpretuj sobie to jak chcesz. Nie chodziło mi w tamtym przypadku tyle o jakość grafiki, co o ogólny wizerunek gry (perspektywę, interface itd.). Stare Fallouty np. nadal w moim odczuciu wyglądają ok.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #289 dnia: Lutego 10, 2013, 02:08:16 am »
Na tych skrinach rzeczywiście ładnie się prezentuje.

Bo gra prezentuje się ładnie i ten ból dupy pecetowców jest śmieszny.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #290 dnia: Lutego 10, 2013, 02:30:59 am »
Nie wiem, nie grałem. Dziwne jednak gdyby gra prezentowała gorszy poziom niż poprzednie części.

Jakby co, to wypocin przy recenzji z CDA nie czytałem. Była, to dałem linka.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #291 dnia: Lutego 10, 2013, 04:07:54 am »
Tak, gra prezentuje sie swietnie. Chapter 7 i ogolnie jest moc. A marudza chyba tylko ci co liczyli na horror. Wazne, ze jest klimat i swietny gameplay. W tej chwili 8.5/10 i cisne dalej.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #292 dnia: Lutego 10, 2013, 11:10:47 am »
Jak by był klimat to by horror był.

svonston

  • Gość
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #293 dnia: Lutego 10, 2013, 11:15:36 am »
A marudza chyba tylko ci co liczyli na horror.
Zapomniałem, że to TPS w dżungli.

Mrocz

  • Gość
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #294 dnia: Lutego 10, 2013, 13:24:00 pm »
Tak, gra prezentuje sie swietnie. Chapter 7 i ogolnie jest moc. A marudza chyba tylko ci co liczyli na horror. Wazne, ze jest klimat i swietny gameplay. W tej chwili 8.5/10 i cisne dalej.

No kurde Dead Space miał być horrorem od początku... Jak można było się nie spodziewać po trójce horroru? To trochę developer spieprzył sprawę, skoro gra z horroru zmienia się w strzelanke? :?

To ja po nowym Tekkenie/Soul Calibur równie dobrze mogę się spodziewać symulatora jazdy konnej :/


kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #295 dnia: Lutego 10, 2013, 15:20:37 pm »
Nosz zeby strzelania bylo tyle ile w DS2 (siedziba Earth Gov'u byla pod tym wzgledem lekko przesadzona), zniosl bym to. Ba! Cieszyl bym sie nawet z tych wszystkich stracho-schematow obecnych w DS i DS2. Nikt przeciez nie oczekwial od czesci trzeciej jakichs rewolucyjnych zmian! Ale nie kur**, musieli to zjebac. Przez krotki czas myslalem nawet, ze za 'trojke' odpowiada inny developer. Po tym, co niedawno pisal na twitterze American McGee (i z czego sie potem wycofywal) jestem pewien, ze EA wymusilo te zmiany. Na pohybel im za to!!!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #296 dnia: Lutego 10, 2013, 15:47:52 pm »
No ale z tego co pisał, to EA chyba właśnie chciało, żeby Alicja była horrorem...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #297 dnia: Lutego 10, 2013, 15:50:46 pm »
Zgoda, mi bardziej chodzi o wymuszanie przez wydawców zmian w kompletnych konceptach gier, które doskonale poradziły by sobie bez tych że zmian.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #298 dnia: Lutego 10, 2013, 15:54:26 pm »
Zgoda, mi bardziej chodzi o wymuszanie przez wydawców zmian w kompletnych konceptach gier, które doskonale poradziły by sobie bez tych że zmian.

W tym jest wlasnie problem, bo jedynka nie sprzedala sie jakos rewelacyjnie.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #299 dnia: Lutego 10, 2013, 16:36:24 pm »
Jestem w 10 chapterze i mogę tylko powiedzieć tyle, że fani jedynki będą zawiedzenie, ale już fani dwójki zdecydowanie nie. Jest tutaj mnóstwo strzelania jeszcze po klimatycznym prologu tego nie widać bo jest krótki
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
, ale natomiast to co sie dzieje dalej to taka turbo dwójka. Na szczęście co dla niektórych strzelania z
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
. Jak na razie gra mi sie tak samo podoba jak poprzednie części, no i ta zimowa planeta jest bardzo klimatyczna normalnie jak film Thing. Zobaczę co dalej będzie, ale jak do połowy gry to nie ma na co narzekać.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #300 dnia: Lutego 10, 2013, 17:15:48 pm »
Przeciez DS2 juz nie byl horrorem, wiec wiadomo co sie kroilo. Czasami jest sporo strzelania, a czasami nie - jestem na chapterze 9 i gra mi sie bardzo podoba, bo ma klimat - i wcale nie musi byc horrorem aby go miec. Swietne i pieknie zrobione miejscowki buduja fajna atmosfere. Do tego strzelanie jest bardzo miodne.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #301 dnia: Lutego 10, 2013, 17:47:58 pm »
Przeciez DS2 juz nie byl horrorem, wiec wiadomo co sie kroilo. Czasami jest sporo strzelania, a czasami nie - jestem na chapterze 9 i gra mi sie bardzo podoba, bo ma klimat - i wcale nie musi byc horrorem aby go miec. Swietne i pieknie zrobione miejscowki buduja fajna atmosfere. Do tego strzelanie jest bardzo miodne.
Dla mnie żadna część tej serii nie jest horrorem tylko grą akcji z elementami horroru. W dwójce było dużo strzelania a w trójce jest tego jeszcze więcej. Tylko tyle chciałem powiedzieć bo jeśli osobą grającym w dwójkę to przeszkadzało to w najnowszej części będzie jeszcze bardziej.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #302 dnia: Lutego 10, 2013, 17:51:02 pm »
No to moze tak, chociaz w mojej opinii jest do dobrze wywazone. Sa momenty gdzie trzeba wybic troche miesa, ale i sa momenty spokojne kiedy tylko krecimy sie po danym terenie bez nawalania do necromorphow. IMO gra jest swietna - przynajmniej do chapteru 9, bo dalej jeszcze nie wiem. Obecnie walcze z bossem.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #303 dnia: Lutego 10, 2013, 17:57:48 pm »
No to moze tak, chociaz w mojej opinii jest do dobrze wywazone. Sa momenty gdzie trzeba wybic troche miesa, ale i sa momenty spokojne kiedy tylko krecimy sie po danym terenie bez nawalania do necromorphow. IMO gra jest swietna - przynajmniej do chapteru 9, bo dalej jeszcze nie wiem. Obecnie walcze z bossem.
Co do tego, że gra jest dobra to nie mam też wątpliwości. Zobaczymy co będzie dalej bo trójka coraz bardziej mi się podoba.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #304 dnia: Lutego 10, 2013, 18:07:37 pm »
Olać EA i toł strzelunke. Kto nie grał niech bierze Sirena i wspiera prawdziwe horrory :mad::
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Smutno patrzeć, jak mój ulubiony gatunek gier umiera :cry:

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #305 dnia: Lutego 10, 2013, 18:10:27 pm »
Dante, ale DS nigdy nie byl horrorem jako takim. Teraz w DS3 tez ma fajne schizowe momenty.
Niema co lamentowac, bo na dniach Deadly Premonition:DC. No i Zwei Mikamiego bedzie mocny :)

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #306 dnia: Lutego 10, 2013, 20:49:43 pm »
Olać EA i toł strzelunke. Kto nie grał niech bierze Sirena i wspiera prawdziwe horrory :mad::
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Smutno patrzeć, jak mój ulubiony gatunek gier umiera :cry:
NIE MA TROFEÓW-NIKT NIE KUPI!!!

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #307 dnia: Lutego 10, 2013, 21:45:21 pm »
Zreszta to sa horrory pelna geba denteO, a DS pierwszy juz rozwial watpliwosci, ze nie na takie cos bedzie stawial. Zle nie bylo, ale wraz z kolejnymi czesciami poziom straszenia zamiast isc do gory - szedl w dol.

12 chapter i jest swietnie, chociaz akcja przed sniezna planeta podobala mi sie bardziej jak narazie.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #308 dnia: Lutego 10, 2013, 22:07:37 pm »
a DS pierwszy juz rozwial watpliwosci, ze nie na takie cos bedzie stawial.

Ty grales w ogole w jedynkę?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #309 dnia: Lutego 10, 2013, 22:21:15 pm »
Zreszta to sa horrory pelna geba denteO, a DS pierwszy juz rozwial watpliwosci, ze nie na takie cos bedzie stawial.
Zauważyłem, że miesza się pojęcia. Siren czerpie z japońskich horrorów i podawanie go w tym temacie jest trochę nie na miejscu. DS stanowił przełożenie na język gier video klimatów Alien i Event Horizon (szczególnie ten ostatni), za co tak gracze tę grę polubili, bo brakowało takiego tytułu na rynku. Mnie przypomniał dodatkowo, że od czasów Dark Seed na Amisię i PC nie było na tyle fajnego tytułu w otoczce sci-fi horror, choć Dark Seed na pewno nie było tytułem wybitnym. Tak, jak pierwszy Dead Space. On także nie był idealny, miał swoje kijowe momenty i jak dla mnie, był już wtedy zbyt nasilony na akcję, ale takie standardy były wymuszone przez obecne w tej generacji gierki (w końcu to także tytuł konsolowy), więc nie narzekam na siłę. Natomiast jaranie się trójką, która stała się Gears of War/Uncharted w kosmosie, jest potwarzą dla genezy tej serii. Nikomu nie bronię opinii pozytywnej, szczególnie graczom, którzy mają wyje**ne na gameplay, otoczkę jedynki i po prostu chcą się dobrze bawić. Dla mnie obecna sytuacja jest jednak nie do przyjęcia i choćby to była najwspanialsza "strzelanka w kosmosie", a Raikoh jarał się pod niebiosa, nie tak wyobrażałem sobie rozwój tego tytułu i czuję się po prostu zawiedziony. Oczywiście, nie grałem w DS3 oprócz wersji demonstracyjnej, więc w/w wnioski mogą być zbyt daleko idące i krzywdzące.
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2013, 22:31:27 pm wysłana przez Kert »

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #310 dnia: Lutego 10, 2013, 22:31:07 pm »
Gralem windo i tez kocham horrory, ale... i mroczne sci-fi, wiec i tak bawie sie swietnie grajac w DS3 :)

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #311 dnia: Lutego 10, 2013, 22:48:25 pm »
Gralem windo i tez kocham horrory, ale... i mroczne sci-fi, wiec i tak bawie sie swietnie grajac w DS3 :)

DS1 to był horror a DS3 to niewiadomoco. Zreszta, Kert wyczerpal temat.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #312 dnia: Lutego 10, 2013, 23:43:20 pm »
Zreszta to sa horrory pelna geba denteO, a DS pierwszy juz rozwial watpliwosci, ze nie na takie cos bedzie stawial.
Zauważyłem, że miesza się pojęcia. Siren czerpie z japońskich horrorów i podawanie go w tym temacie jest trochę nie na miejscu. DS stanowił przełożenie na język gier video klimatów Alien
Nie miesza się pojęć. Jak ktoś ma wywalać kasę na DS3 bo lubi horrory, łudząc się, że dostanie choć troszeczkę horroru w tej grze, to niech nie napełnia sakiewki EA, tylko lepiej wesprze ludzi, którzy robią horrory pełną gębą. I nieważne że jeden horror to scifi, a drugi jakiś japoński.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #313 dnia: Lutego 11, 2013, 07:06:50 am »
Zreszta to sa horrory pelna geba denteO, a DS pierwszy juz rozwial watpliwosci, ze nie na takie cos bedzie stawial.
Zauważyłem, że miesza się pojęcia. Siren czerpie z japońskich horrorów i podawanie go w tym temacie jest trochę nie na miejscu. DS stanowił przełożenie na język gier video klimatów Alien
Nie miesza się pojęć. Jak ktoś ma wywalać kasę na DS3 bo lubi horrory, łudząc się, że dostanie choć troszeczkę horroru w tej grze, to niech nie napełnia sakiewki EA, tylko lepiej wesprze ludzi, którzy robią horrory pełną gębą. I nieważne że jeden horror to scifi, a drugi jakiś japoński.
Rozumiem. Niestety DS3 już całkowicie pozbawia złudzeń i o to chodzi. Na tę grę powinni wywalać kasę gracze bo lubią Dead Space, a nie kosmiczne strzelanki. Substytuty można znaleźć, nawet zagrać w Slendera, którego tablety luzem mogłyby odpalić, ale co mi z tego. Co mnie zmartwiło, to porównania do Lost Planet - to pokazuje, w jak złym kierunku poszedł tytuł Visceral.
Nie hejtuję na siłę nowego DS, pewnie sam też kiedyś zagram, żeby nie być gołosłownym w swoich opiniach.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #314 dnia: Lutego 11, 2013, 09:19:23 am »
A ja sie wpakowalem w szambo. Zamowilem teraz wersje limitowana za 44funty dla mozna powiedziec jednego stroju, ale ow stroj rozwalil mi leb.



Takze musze komus wcisnac podstawowa wersje bez online pass. Ciekawe jak bedzie z saveami...
No i zamowilem sobie koszulke  :lol:


''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #315 dnia: Lutego 11, 2013, 09:55:29 am »
Olać EA i toł strzelunke. Kto nie grał niech bierze Sirena i wspiera prawdziwe horrory :mad::
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Smutno patrzeć, jak mój ulubiony gatunek gier umiera :cry:
NIE MA TROFEÓW-NIKT NIE KUPI!!!
Kupiłem.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #316 dnia: Lutego 11, 2013, 09:57:48 am »
Zamowilem teraz wersje limitowana za 44funty dla mozna powiedziec jednego stroju
To nie lepiej przyoszczędzić i kupić strój przez mikropłatności EA? :troll:

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #317 dnia: Lutego 11, 2013, 10:06:53 am »
Nie bylo go Kert. Byly inne. Ten plus jeszcze jakis oraz 2 bronie byly tylko w limitce :)

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #318 dnia: Lutego 11, 2013, 15:44:24 pm »
Top ten sprzedaży na GB.
1. Dead Space 3
2. Fifa 13
3. Call Of Duty: Black Ops II
4. Far Cry 3
5. Hitman: HD Trilogy
6. Ni No Kuni: Wrath Of The White Witch
7. Need For Speed Most Wanted
8. Just Dance 4
9. Hitman Absolution
10. Sonic & All Stars Racing Transformed

Co tam fifa robi tak długo na 2 miejscu to nie mam pojęcie, normalnie masakra jak ludzie mają tam namieszane. No ale to gra EA hehe.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Dead Space 3
« Odpowiedź #319 dnia: Lutego 11, 2013, 16:31:03 pm »
Co tam robi DS3?? Fife moge zrozumiec. Z reszta kogo dziwi ten top 10??