Prehistoria gen > Nintendo 3DS

Dragon Quest VII Remake

(1/1)

Malutki:

--- Cytuj ---Dragon Quest VII nareszcie doczeka się odświeżonej wersji! Square Enix za pośrednictwem magazynu Jump poinformowało, że remake tej gry zostanie wydany na 3DS-ie w przyszłym roku.

 Na razie wiadomo, że gra zostanie przeniesiona w 3D i wykorzysta funkcje Wi-Fi konsoli. Powróci także na pewno system profesji znany z oryginału. Japońska premiera odbędzie się w lutym 2013 roku.

 Dragon Quest VII rozgrywa się w świecie w większości zalanym przez wodę. Ojciec głównego bohatera znajduje jednak starą mapę wskazującą na to, iż w przeszłości było inaczej. Ze względu na podróże w czasie siódma część serii DQ nazywana jest przez niektórych duchowym spadkobiercą Chrono Triggera, przy scenariuszu którego też maczał palce Yuji Horii. To także gra z jednym z najdłuższych wątków fabularnych w historii swojego gatunku.
--- Koniec cytatu ---

http://www.ppe.pl/news-18829-Remake_DQVII_powstaje_na_3DSa.html

Piter_neo:
Dlaczego na 3DS-a?!  :evil:

Palpantine:

--- Cytat: Piter_neo w Października 30, 2012, 16:56:03 pm ---Dlaczego na 3DS-a?!  :evil:

--- Koniec cytatu ---
Nintendo trzyma serię w garści. Po zajebistej sprzedaży Dragon Questa IX, remake'ów IV, V i VI na DS'a, wydaniu DQX na Wii/Wii U mopżna było się spodziewać, że gra wyjdzie na sprzęd Big N.
No i przynajmniej się wydało. Rok temu była plota o tej grze (choć wolałbym aby to był remake FFVII, meltdown bylby o wiele przyjemniejszy do czytania), trochę to trwało, ale TAK kur**!

Castor Krieg:

--- Cytat: Piter_neo w Października 30, 2012, 16:56:03 pm ---Dlaczego na 3DS-a?!  :evil:

--- Koniec cytatu ---

Zobacz jak się 3DS sprzedaje w Japonii. DQ nie istnieje na Zachodzie, więc...

siudym:
To jutro premiera ENG ?

Nie sledzilem tematu od dawna, dopiero zauwazylem, ze DQ7 remake zrobiono. Genialna czesc DQ... Tak wiec ukoncze trzeci raz, tym razem na 3DS :]

EDIT:
Pogralem kilka godzin w DQ7 na 3DS - niestety nie podoba mi sie, zdecydowanie bardziej wole klasyczna wersje. Ale ja jestem dziwny, wiec pewnie dla wielu bedzie odwrotnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej