GameOnly > Elektronika / Gadżety

Odtwarzacze DVD/Blu-Ray

(1/2) > >>

LukeSpidey:
Nie znalazłem tematu, więc zakładam.

Mam pytanie do forumowiczów. Sprawa wygląda tak, że korzystam od bardzo dawna z odtwarzacza DVD firmy WIWA. Wielu może sobie pomyśleć, że urządzenia takich producentów bez renomy jak Manta, Bellwood czy WIWA to gówniane sprzęty, ale w czasach kiedy go kupowałem markowe produkty miały problemy z odtwarzaniem formatów DivX czy Xvid, a WIWA radziła sobie z nimi nieźle. Ostatnio zauważyłem jednak, że w kilku filmach były problemy z dźwiękiem, tj. w czasie filmu szedł po prostu za szybko w stosunku do obrazu. Pomagał dopiero restart filmu i skok do miejsca, w którym się przerwało. Dodam, że odtwarzam filmy głównie z pendrive'a, stąd zastanawiam się czy wina nie leży przypadkiem po stronie pamięci USB. Moja WIWA jest już wiekowa i prędzej czy później będę chciał ją zamienić na coś nowego i w związku z tym właśnie moje pytanie.

Jaki odtwarzacz DVD/Blu-Ray polecacie? Chodzi mi głównie o takie urządzenia, które radzą sobie z formatami DivX czy Xvid, mp4 czy mkv.

Jest ktoś w stanie tak w skrócie przybliżyć lub zapodać linkami jak to teraz wygląda rynek w tej dziedzinie?

Z góry dzięki za pomoc.

Szymku:
Ja korzystam z Asus o!Play - wiem, że nie czyta płyt tylko pliki, za to czyta wszystko. Obecnie można kupić też sporo tanich chińskich playerów na androidzie. Jak oglądam raz na ruski rok DVD/BD, robię to na konsoli albo z laptopa.

Iras:
Bawiłem się jakimś średnim/wyższym modelem blu-ray Sony. Piękny odtwarzacz, piękne menu, masa serwisów internetowych, a na dodatek czytał wszystkie pliki, jakie akurat miałem na przenośnym dysku. Kiedyś sobie coś takiego kupię.

windomearl:
A w obecnych czasach nie lepiej po prostu mieć laptopa i z niego puszczać filmy?

Master_666:
Albo to, co Becet pokazywał  8)

http://www.measypolska.pl/p/o-measy.html

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej