Current Gen > PlayStation 4

The Last of Us Part II

<< < (146/146)

lupinator:


Właśnie obejrzałem 2h making of TLOU2. Ciekawy dokument, który może nie pokazuje całego procesu powstawania gry, ale rzuca światło na kilka wybranych aspektów, takich jak połączenie marketingu z produkcją, proces tworzenia dema, zaangażowanie aktorów, czy kunszt jeśli chodzi o animacje i efekty A/V. Jest też o relacjach i wypływie pandemii na studio i jego przyszłość. Fajna sprawa i chciałbym widzieć więcej takich materiałów do gier AAA.

windomearl:

--- Cytat: lupinator w Lutego 04, 2024, 14:31:26 pm ---

Właśnie obejrzałem 2h making of TLOU2. Ciekawy dokument, który może nie pokazuje całego procesu powstawania gry, ale rzuca światło na kilka wybranych aspektów, takich jak połączenie marketingu z produkcją, proces tworzenia dema, zaangażowanie aktorów, czy kunszt jeśli chodzi o animacje i efekty A/V. Jest też o relacjach i wypływie pandemii na studio i jego przyszłość. Fajna sprawa i chciałbym widzieć więcej takich materiałów do gier AAA.

--- Koniec cytatu ---
Z produkcji Gow 2018 jest też coś takiego jeśli jie widziałeś, nazywa się z tego co pamiętam "Raising Kratos"

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

lupinator:

--- Cytat: windomearl w Lutego 04, 2024, 16:18:09 pm ---Z produkcji Gow 2018 jest też coś takiego jeśli jie widziałeś, nazywa się z tego co pamiętam "Raising Kratos"
Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka



--- Koniec cytatu ---

Dziękuję, zapuszczam 👍

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej