GameOnly > Różne

Życiowe sukcesy ludzi z kotem w bloku lub psem na łańcuchu

(1/112) > >>

Juras:
Regulamin: Temat służy, jak nazwa jasno wskazuje, forumowemu obnoszeniu się nic nie wartymi platynowymi pucharkami. Jeśli zdobyłeś komplet osiągnięć na gorszej konsoli i nie wstyd Ci, także możesz się pochwalić tak zwanym calakiem. Podobnie z koksem na STEMIE. Gwiazdki z Mariana to obciach, ale jak musisz to musisz.
Jednakże jeżeli Ciebie dupa boli, to znaczy że byłeś w temacie smakosza i zeżarłeś nieświeżego trufla ze śmietnika Korneliusza. Idź skorzystać z kuwety jak się już nauczysz, a nie śmieć w temacie.
Dziękujemy.

Wartości punktowe trofeów i system poziomów w sieci PSN.

Brązowe: 15 punktów
Srebrne: 30 punktów
Złote: 90 punktów
Platynowe: 300 punktów (wcześniej 180)

-sumaryczna wartość punktowa trofeów w "dużej" grze (podstawka bez DLC) nie może przekroczyć 1350 (wcześniej 1230) i oprócz trofeum platynowego musi zawierać co najmniej jedno złote, nie musi zawierać srebrnych i brązowych, nie jestem pewien jakie są minimalne wymogi punktowe ale prawdopodobnie 1260
-sumaryczna wartość punktowa trofeów w "małej" grze nie może przekroczyć 315 punktów, nie może zawierać trofeum platynowego, prawdopodobnie musi zawierać co najmniej jedno brązowe i srebrne, brak informacji odnośnie minimalnej wartości, chyba 285
-co determinuje "małą" grę jest nielogiczne i bez sensu
-wartość jednego DLC nie może przekroczyć 195 punktów, co do wymogów musi zawierać co najmniej jedne brązowe i może zawierać tylko jedno brązowe, nie wiem czy może zawierać tylko srebrne lub złote

Poziomy 1 - 99: 60 punktów (4 brązowe) aby osiągnąć kolejny poziom
Poziomy 100 - 199: 90 punktów (6 brązowych) aby osiągnąć kolejny poziom
Poziomy 200 - 299: 450 punktów (30 brązowych) aby osiągnąć kolejny poziom
Poziomy 300 - 399: 900 punktów (60 brązowych) aby osiągnąć kolejny poziom
Poziomy 400 - 499: 1350 punktów (90 brązowych) aby osiągnąć kolejny poziom
Poziomy 500 - 599: 1800 punktów (120 brązowych) aby osiągnąć kolejny poziom
Poziomy 600 - 699: 2250 punktów (150 brązowych) aby osiągnąć kolejny poziom
Poziomy 700 - 799: 2700 punktów (180 brązowych) aby osiągnąć kolejny poziom
Poziomy 800 - 899: 3150 punktów (210 brązowych) aby osiągnąć kolejny poziom
Poziomy 900 - 999: 3600 punktów (240 brązowych) aby osiągnąć kolejny poziom

W profilu na PS5 oraz w aplikacji PS w profilu pojawi się odpowiednia do osiągniętego poziomu grafika:


Do wbicia maksymalnego 999 poziomu potrzeba 1208,4 gier z pełnym zestawem platynowym wartym 1350 punktów.

Na bazie informacji zawartych tutaj: New Platinum Trophy Value and Trophy Level Formula, oficjalnych oraz własnych obserwacji.

Moldar:
Temat dla Raka i Jurka tylko, to nie lepiej merdać się pisiorami na PW ? :troll:

Leszke:
No wariat no  :lol:
Szczerze to myślałem, ze do świąt nie zdążysz. Coś mi sie wydaje, ze MK X już nie kupisz  :lol:
Dobra też czymś sie pochwale:
http://psnprofiles.com/trophies/1829-Sly-Cooper-Thieves-in-Time/CancerPL
 :puppy-eyes:
 :troll:
PS: October 25th 2014 (Completed in 1 month, 1 week)  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

“My Kung Fu Is Strong” trophy, you need to reach the mastery of ALL 28 fighters! This is the total objectives that you need to complete OVERALL MINIMUM:
- 2,800 wins
- 2,800 -alities (fatalities and/or babalities)
- 4,200 X-Rays moves
- 280,000 liters of blood
- 672 NET HOURS!! of play (like 28 days playing a full 24hrs a day)
 :troll:

Juras:
Ciężko było, nie powiem, ale w końcu się udało. Dzięki motywacji z Twojej strony oraz wsparciu przyjaciela od Korneliuszowych docenień.
Bóg zapłać.

pachu:
U mnie skromnie mega, bo dwie platynki :



i

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej