Prehistoria gen > Inne platformy

W co się cięło

(1/13) > >>

Mielu:
Co pamiętacie, jakie tytuły i jakie platformy? U mnie było tego tyle, że sam nie wiem. Kilka wymienię dla zachęty (lub zniechęty hehe), a co :D

Moje maszyny to C64, Spectrum, piec kaflowy, PSX, PS2 i GCN
License to Kill, Great Escape, Turrikan, Savage, LAST NINJA !!, jeszcze takie coś o duchu co trzeba było typa w zamku obudzić, a nazwy nie kojarzę, Commanche, Moon Patrol, Goblins 3, Pinball Fantasies, Stunts, Wing of Fury i milion innych.

Dawajcie swoje niech sobie przypomnę w co się kiedyś grało.

Palli:
W Moon PAtrol ciaglem na automatach do nieprzytomnosci :] Ale z tego co wymieniles walnego mnie Gobblins 3. Takich przygodowek juz nie robia... tak jak jedynka srednio mi sie podobala, tak dwojka byla niesamowita! Scenki z tym zielonym penerem i zabawa w latanie balonem nad gejzerami (dobrze kojarze, ze to byla II?) wymiataly :)

Pozatym III czesc uwazam za rownie udana - nie wiem czemu, ale najbardziej zapamietalem malowanie szachow i zabawy w laboratorium  -eliksiry szybkosci itd :]

Ehh... gdzie te giery.......

kun:
NES, SNES, Pegaz, C64, A600/1200, PieC, PSX/PSOne, NGC, PS2

Contra, The Dragon, Tomahawk, Trener, Microprose Soccer, Int. Karate,
Fist Fighter, Moon Stone, Syndicate, Black Crypt, Monkey Island, Ishar,
i wiele, wiele innych...

damian:
No spoko temat... To zaczynam moją historię. Dla wygody napisze w punktach:

1.Amiga CDTV - gry: Celtic Legend, Cytadela, Oh no more Lemings!, Cannon Fodder, Sensible world of Soccer, North & South, Lotus 1,2 i 3. Mortal Kombat 1&2, Reflexity Pinball i jeszcze sporo więcej - tylko pamięć już nie ta....

2.Pegasusy (NES) - kilka różnych egzemplarzy - gry: Mario ofkoz i całe muzltum tytułów z których jedyne co kojarzę to Knight Rider, Jakieś piłki nożne i  wiele, wiele innych (jakieś 20-30 kartów).

3.Sherion SuperVision - przenośna konsolka - gry: miałem tylko 3 karty - Jakiś tetris, chodzona przygodówka i kosmiczna strzelanka. (W sumie to był badziew niesamowity - taki baaaaaardzo nniudany klon GB).

4.PSX - (kupiłem od kumpla używanego - nieprzerobionego, ale i tak laser był zajechany bo konsolka miała już 2 latka) - gry: Tekken3, GT, GT2, FF7, Crash3  (orginal @ll!!)i zaledwie kilka innych bo oto zamieniłem na:

5.N64 - oczywiście używana, bo nie stac mnie było na nową - gry: Perfect dark, Turok 2, Banjo-Kazooie, Zelda OoT, Beetle Adv. Racing, Off Road Challenge, ISS 98', Rogue Squadron, Q2, GoldenEye, V-Rally '99, F1 WGP i chyba jeszcze kilka.... ale już nie mogę odkurzyć pamięci.

6.GCN - yeaaaah - gireczki: FIFA2k3, MP, RE, NFS HP2, Burnout2... i wszycho.

7.GB Pocket - gry: Super Mario Bross - pograłem 2 tygodnie i opchnąłem, żeby zaraz kupić....:

8. GB Color - gry: Harvest Moon i F1 WGP.... Sprzedałem po miesiącu.

9.GBA - gry: Super Mario 3, Tony2, Advance Wars, Mario Kart, Wario Land 4, Street Fighter Alpha 3, Mega Man Battle Network, GT Advance 2, Colin2. I to wszystko.

To jak mi się wydaje wszystko co miałem do garnia (nie licząc już teraz trzeciego PC-ta).  And show must go on.......

kun:
Ahhh, zapomniałem o GBA, i GB - tym najstarszym modelu,
strasznie zjadał baterie, i wielki był.
Pytanko - słyszeliście kiedyś o cudzie zwanym Pegasus Game Boy???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej